Király Zsuzsa 2015 jan. 17. - 16:37:05
(593/4273)
Mindenkinek. A 2. heti kimutatás szerint a Szerelemben,Háborúban 638000 ezer nézõ nézte, ez 15 %. Az aláirások messze elmaradnak a nézõ számtól. A többi régi gagyi mûsorok 5-8-10 %-osak voltak. Ebbe kéne kapaszkodni.
Király Zsuzsa 2015 jan. 17. - 16:31:44
(592/4273)
gabusz53 Köszönöm szépen. Én most léptem be oda. Csak az a bajom, hogy nem találtam a forditási lehetõséget, igy sajnos nem értettem a képek magyarázatát. /megsúgom, hogy én 80 éves néni vagyok -testben- lélekben kb. 50 éves./ Nagyon nagy rajongója vagyok Kivancnak, mert nagyon hasonlit a fiamra, amikor is Õ ilyen idõs volt.Nem tanultam nettezni.Autodidakta csinálom és Tõletek sokat tanulok.Minden kérdésemre aranyosan válaszoltok. Nem nézek TV-t csak nettezek.
Azt hogyan kell csinálni, hogy a megszólitot név vastag betüs legyen ?
10/10
lizbell 2015 jan. 17. - 15:11:19 10/10
(591/4273)
Te jó ég!!!! az nagyon kevés! valahol terjeszteni kéne! a facebook-on láttam! az a hivatalos oldal vagy rajongói?
8/10
Érsekvári 2015 jan. 17. - 14:57:56 8/10
(590/4273)
Sziasztok ! Mindenki tegye meg , hogy aláírja a petíciót . A Szerelemben háborúban az sem túl sok 1772 aláírás van eddig , de a Kuzey-Güney 215 aláírással nagyon nagyon kevés !!
burak 2015 jan. 17. - 12:53:42
(589/4273)
KUZEY RAJONGÓKNAK valaki fel tudta már hívni a Master Film Digital Kft ll38 Bp. Vizafogó sétány 2. Telefon:350-1915, vagy valaki a közelükben dolgozik. Én hétfõn megpróbálom õket felhívni. Megkérdezem a szinkront, õket nem szabad vádolni és támadni semmivel, mert errõl õk tehetnek a legkevesebbet,õket csak felkérik a megadott szinkronizálásra.
burak 2015 jan. 17. - 09:09:39 Előzmény Király Zsuzsa
(588/4273)
KIVANC RAJONGÓKNAK ! mindig beírom googliba Kivanc Tatlitug 2015 facebok egy csomó facebok oldalt kiad érdemes többet megnézni általában mindegyiken fennt van, de van ahol több kép, vagy videó is,

Nagyon-nagyon jó lenne,ha valaki legalább a következõ részeket nagy vonalakban le tudná írni, mert most már ezt a sok új embert és fordulatot képtelenség törökül megérteni.
9/10
gabus53 2015 jan. 16. - 21:47:13 9/10
(587/4273)
Szióka!

A Twitter-en is fent van: https://twitter.com/KT_Fans
Király Zsuzsa 2015 jan. 16. - 21:27:29
(586/4273)
burak. Olyan béna vagyok, hogy sehol sem találom Kivancot az Édesapjával.
Valahogy pontositanod kéne. A facén sok oldalon szerepel . Bár mindegyiket megnéztem, de nem találom. Elõre is köszönöm a segitségedet.
8/10
Érsekvári 2015 jan. 16. - 20:24:22 8/10
(585/4273)
Arra is kiváncsi lennék az ilyen hirtelen levett sorozatnak mi lesz a sorsa , pihentetik , vagy a kukába dobják ? Ilyen jól megy ? Bízom benne , hogy nem hever sokáig parlagon , talán egy próbálkozást megér , talán lesz köztük aki más idõpontra késõbb berakja. A petíciót minél többen írjuk alá ,ezzel is nyomást gyakorolva a csatornára . hogy lépjenek valamit .
El sem hiszem a Macska vagy milyen sorozatot sokan nézik , nem nézem sem ezt sem a többit . Egyre több a mexikói , Kolumbiai meg a fene tudja ezt a sok vacakot. Ezekkel etetnek minket , de szerencsére van el és kikapcsoló a készülékhez .
Bocsi , de én is forrongok napok óta a történtek miatt .
2/10
meggy100 2015 jan. 16. - 19:52:58 2/10
(584/4273)
Bocsi én 8 csillagot akartam adni erre a sorozatra, de a gép valamit elbénázott vagy én...azt hittem , hogy balról megy a pontozás, a csillagok....elszúrtam
malvinkicska 2015 jan. 16. - 19:51:08
(583/4273)
A nézõt annyiba veszik, mint egy pipafüst, írhatunk ide oda kihez tartozik most a TV2, az vajon tud e az ilyen húzásokról, nem foglalkoztam eddig soha ilyenekkel el voltam foglalva, az élet más értékesebb dolgaival, sajnos kényszerbõl lettem sorozat rajongó, most kezdek bele tanulni. A vidéki ember egyetlen szórakozása, TV ésa számítógép, már akinek van, hála az égnek nálunk 2 van. Az igényeim másak lenének de azért havonta nem utazom a húgomhoz, hogy elmenjünk színházba vagy valahova, most nem régen voltam, nagy élmény volt nem beszélve, élõ emberek, zene, díszlet annak varázsa volt. Azért írtam le ilyen részletesen , hogy akik a mûsorokat szerkesztik, nincsenek a tudásuk, magaslatán mert valami komoly dolgot is ami érdekes, nem ez a sok celeb, erre megy el a sok pénz. A mûsorokat olyanok vezetik akik, még rendesen beszélni sem tudnak, akkor nincs mirõl beszélni.
8/10
Érsekvári 2015 jan. 16. - 19:03:29 8/10 Előzmény gabus53
(582/4273)
Szia ! Ugyan nem vagyunk jósok , de szerinted mennyi esélye van , hogy elgondolkozzanak a 2. évadon , most, hogy fel lett hívva a figyelmük arra , hogy a végéig még egy évadot le kéne adni . Vagy egy befejezetlen szimfónia ? Ez így egy vicc nem akarom elhinni , hogy komolyan gondolják. Mivel ez folyamatos történet összefüggõ tartalommal nem lehet nagy szünet közte , ugyebár ez így mûködne normális esetben.
Eddig még a tv2 a Seherezádét adta végig probléma mentesen ha jól emlékszem , azóta csak a baki van a török sorozatokkal .
A Tiltott Sz végét kivágták a Hazugságok gyûrûjében levették pár rész után , aztán éjjelre betette amikor alig nézték.
Érthetetlen mire megy ez ki , mert jól kiszúrnak a nézõkkel az az egy már biztos.
burak 2015 jan. 16. - 17:47:03
(581/4273)
SPOILER

A 8o. részben az esküvön a nõi tanu a rendezõnõ,végülis Kivancot õ juttatta a csúcsra és nagyon jó baráti viszonyban vannak.
kaira86 2015 jan. 16. - 16:56:26
(580/4273)
Aki még nem írta volna alá a petíciót,hátha elérünk valamit....
http://www.peticiok.com/folytassak_a_supertv2-n_a_kuzey_guney_tz_es_viz_sorozatot
burak 2015 jan. 16. - 16:53:45
(579/4273)
Majd késõbb szeretném veled beszélni a történteket, ha egyáltalán lesz hozzá kedvem, kezdek besokalni. Az az igazság, hogy én csak is Kivanc miatt nézem, anno õrülten odavoltam a Burak Hakki nevû színészért a Szívútjaiban, õ is modellbõl lett színész, csak õ már szerintem kiöregedett. Helyébe lépett Kivanc, aki törökország szerintem vezetõ színésze lett, a Kuzyeel és a Pillangó álmával elérte a csúcsot. Jó,hogy elmegy amerikába és nem forgat egy darabig lehet felejteni.
10/10
lizbell 2015 jan. 16. - 16:41:11 10/10
(578/4273)
Amúgy ezt a csillag dolgot nem igazán értem, valamelyik nap az én nevem mellett is volt egy csomó, most meg semmi!
Ki tudja pontosan mit takar?
10/10
lizbell 2015 jan. 16. - 16:38:26 10/10
(577/4273)
Még nem szántam rá magam a Pillangóra, majd egyszer nyugodt körülmények között, az nálunk ritkán van :))

SPOILER!!!

Szerintem nem Kuzeyre lövöldözött Güney csak úgy vaktában, teljesen megborult az agya, nem csoda! majd kiderül!
Az esküvõ nagyon szép volt, elõször utáltam ezt a "törökös" szertartást (a Seherezádéban láttam elõször) de már elfogadtam,
és nagyon cukik voltak, direkt tetszett, hogy nem smárolás volt hanem homlokcsók, ahogy ezek egymásra tudnak nézni, az már valami! :)))

SPOILER VÉGE!!!
8/10
Érsekvári 2015 jan. 16. - 16:15:10 8/10
(576/4273)
Sajnos nem sokáig témázhatunk , ha leáll a sorozat .
Még mindig nem nyugszom bele , hogy lehetnek ilyen bénák azt sem tudják mit vesznek , adnak le . Egyáltalán ki lehet aki ezeket a sorozatokat beszerzi , tudja mirõl szól , hány részes stb ? Hozzá értése nincs az már kiderült , tök hülye hozzá.

Elég idegõrlõ részek ezek ,szinte biztos voltam benne megint úgy vágják meg nehogy megtudjuk ma a végkifejletet .
Igaz nem izgulok láttam már tudom mi történik .
Több filmben volt ez a élve eltemetés és általában megtalálják kiszabadul a szereplõ , de akkor is baromira nyomasztó még
még látni is a szitut .
Ferhát egy ördögfajzat az biztos .
malvinkicska 2015 jan. 16. - 15:54:02
(575/4273)
A mai rész nagyon durva volt bele illene egy krimibe, láttam már filmen élve temetést de ez a szemét Ferhat ahogy kigondolta a pandúrokkal az nem semmi. Az a szemét Simay az anyja már kapirgálja miféle a lánya, nem akarja látni többé, nagyon kár, hogy nem sok mindent fogunk eztán megtudni. Ez nem egy könnyed témát boncolgató történet azért is lesz nehéz a következtetés, és az nem ugyan az. Az igaz barát szellemet jól szemléltetik talán manapság kevés van ilyen ember, mint Ali. Aztán ott van Cemre szeretheti K-t annyit telefonált utána, de az a nagyra vágyó G nem törõdik a testvérével, ilyen is van ,akinek a gazdagság az agyára ment, Banu is elég lelki béna még is így viselkedik.Baris is valami nagy követ fúj, amit más nem hallhat, az is szemét alak a javából. Hétfõig várhatunk a kiszabadulásáig K-nak, vajon odaér e Ali remélem igen.
burak 2015 jan. 16. - 15:10:58
(574/4273)
MINDEN KIVANC RAJONGÓNAK a Facebokon van új kép az apjával,a fehér nike cipõjében, úristen ez a pasi, nem sokáig nézhetjük a friss képeit.