10/10
ccaty 2015 jan. 21. - 20:04:38 10/10
(693/4273)
Na, akkor még végképp nem értem, hogy miért nem folyamatos a sorozat vetítése.

Azzal, hogy csak egy hét marad ki és pont egy hét fog hiányozni a folytonossághoz az ismét találgatásokra adhat okot, hogy a TV2-nél valaki valamit nagyon elrontott.
Most már csak abban bízhatunk, hogy a mûsorújságokat (... és mint pl. a Port.hu-t) nem értesítették a változásokról a jövõ héttõl is folyamatos lesz a sorozat.
10/10
lizbell 2015 jan. 21. - 19:54:47 10/10
(692/4273)
Írtam már, hogy az elsõ évad teljesen kész, csak elkerülhette a figyelmedet! :)) de az nem jelentette automatikusan hogy lesz folytatás, hisz látod elsõ infó az volt, hogy 23-án vége, holott az még az elsõ évad sem volt, mert nem felezték, hanem összevissza nyirbálták! ha felezték volna becsülettel, legalább követhetnénk, hogy mondjuk a 80. rész az a 40. bölüm.
Már rákérdeztem, le van e adva a 2. évadra a szinkron megrendelés csak még nem kaptam választ!
10/10
ccaty 2015 jan. 21. - 19:49:01 10/10
(691/4273)
Szerencsére akkor már jóval elõbb tartanak, mert közben a Güneyt a rendõrök karmaiból is ki kell ahhoz szedni.

Honnan van ez az információd? Ha elõbb mondod, nincs itt a topikban ez a riadalom, mert akkor mindenki kikövetkeztethette volna, hogy a sorozat folytatódik. Most már bízom benne, hogy ténylegesen a végéig leadják. Ha két évados, akkor mindkettõt egyhuzamban.

Bár nem is értem, hogy miért kell egy befejezett sorozatnál hangoztatni, hogy hány évadot készítettek belõle, ez olyan, mintha a Macskánál is kiírnák az évadok számát. Na nem, mintha érdekelne, mert ugyan a mai részbõl a végét láttam, de olyan pocsék, hogy biztosan nem fogok még egyszer belepislantani sem.
S, mivel már az elején hajazott a téma a Guberálós Mariskára, így már onnan kihagytam a sorozatot. A másik két dögunalomról már nem is beszélek. (Gabriellás, meg Reina) Felejtõsek.
10/10
ccaty 2015 jan. 21. - 19:39:59 10/10
(690/4273)
Csak 4 rész hiányzik, mert a FEM3 hétfõn reggel (2015.02.02) leadja a 85. részt és délután a SuperTV2 a 86. részt fogja adni. A FEM3 mindig az ismétléseket sugározza, ergo ez most úgy néz ki, mintha az elõzõ pénteki SuperTV2 adását látnánk.
10/10
lizbell 2015 jan. 21. - 19:21:58 10/10
(689/4273)
Én is megnéztem, pedig nem akartam, de hiába érthetõ az alapsztori, rettenetesen hiányzik az hogy értsem! Vannak részek ahol semmi akció, csak órákon át tartó intim beszélgetések, felülmúlhatatlan pillantásokkal... hát bizony alig várom, hogy halljam mit mondanak egymásnak, hogyan fogalmaznak! :)

összekapni meg nem kellett õket, már december közepén ment a Banu-Güney esküvõ a szinkronban!
BMariska52 2015 jan. 21. - 19:19:41
(688/4273)
Kedves Gabus53! Köszönöm szépen válaszodat és az infókat, még lehet, hogy belevágok. Kétszer volt szerencsém Isztambult látni, nagy élmény marad, mióta ezeket a török sorozatokat nézek, annyira vágyom visszamenni, már csak ezért is gyönyörûség számomra látni a Boszporuszt, a csodálatos hidat. Különösen a Seherezádéban láttunk sokat a városból.
Nagyon izgulok már, lesz-e folytatás, hátha csak valami rossz nyomtatás volt a jövõheti mûsor? Vagy tényleg megelégelték, hogy bombázzuk õket a levelekkel? Ha öt rész hiányzik, azt túléljük szerintem, mert meg fogjuk érteni a folytatást, vagyunk már olyan rutinosak!
Szép estét Neked!
10/10
ccaty 2015 jan. 21. - 19:12:17 10/10
(687/4273)
Hát én pedig arra vetemedtem, hogy pár napja - mióta van ez a mizéria - a youtube-on megkeresem az aktuális részt (most az eredeti 30. résznél tartok) és megnézem törökül. Meglepõdtem, mert elég érthetõ. Tényleg csak a nagyon személyes beszélgetéseknél lehet egy kis gond az értelmezéssel, de a végére az is kibogozható, mert az eredeti részekbõl azért vágnak ki sokat, mivel a párbeszédek hosszadalmasak. Viszont így még a török nyelvû részekbõl is kikövetkeztethetõ, hogy mirõl van szó.
Viszont most, hogy nézhetem még a magyar nyelvû adásokat is, így módomban volt megnézni, hogy mennyire volt érthetõ török nyelven.
Megmondom nektek õszintén, zseniálisan vannak megvágva a részek. Észre sem vettem, hogy mi hiányzik az eredetihez képest. Szóval biztosan a hosszas párbeszédekbõl vágnak és a hiányokat a tökéletes szinkronokkal pótolják.

Csak volt értelme berzenkedni, mert figyelembe vették a köz akaratát és elég gyorsan reagáltak a kérésünkre. Pedig biztosan nem egyszerû ilyen kutyafuttában összeverbuválni a szereplõket. Zalán és Dóri így együtt nem semmi:-)
8/10
Érsekvári 2015 jan. 21. - 17:56:01 8/10
(686/4273)
Szerintem is elvan számozva , ahogy írtam is utána " nyomoztam " és hiányzik 5 rész a február 2-i folytatás elött .
Nagyon remélem csak nyomda vagy egyébb hiba okán van csak így és a jövõ héten megy tovább a sorozat.
Nagyon drukkolok sikerüljön .
Rossz a bizonytalan várakozás , de reméljük mindannyian siker övezi a kitartásunkat !
2/10
meggy100 2015 jan. 21. - 17:33:15 2/10
(685/4273)
köszi tényleg Végsõ akarat volt a címe, na az annyira nem tetszett nekem...
9/10
gabus53 2015 jan. 21. - 16:48:45 9/10
(684/4273)
Így igaz, hiába néztem meg törökül, csak magát a történetet értettem meg és tudom, hogy egy izgalmas, pörgõs és egy nagyon szép sorozat. De szinkronosan látni, hát még izgalmasabb, mert legalább értem, hogy mirõl van szó, teljesen más értelmet nyert a sorozat.

A koroddal pedig semmi baj sincs, én is majdnem ilyen korú vagyok, de semmiképp sem idõs...

Elfelejtettem megjelölni a következõ bekezdést.
OFFTOPIC
Egyébként eszembe jutott, hogy van egy nagyon jó oldal ahol MINDEN TUDNIVALÓ MEGTALÁLHATÓ TÖRÖKORSZÁGRÓL: http://isztambul.info/blog/
És itt leltem -szerintem szuper- ONLINE NYELVOKTATÓRA, 50 nyelv közül lehet választani, a hanganyagot pedig le lehet tölteni minden leckéhez. Kezdésnek nem rossz, elképzelhetõ, hogy belevágok. Úgyhogy akit érdekel: http://www.goethe-verlag.com/book2/HU/
OFFTOPIC vége

Kellemes nézelõdést.
malvinkicska 2015 jan. 21. - 16:44:59
(683/4273)
A mai rész jó volt és szép de a végére azok a férgek bele rondítottak, nem mintha G éy B nem érdemelné, de ezektõl egy rész sem lesz amiben nem csinálnak, valami balhét az az ázott csirke Simay avval a rabló pandurral. A lányok nagyon aranyosak ahogy rivalizálnak K kegyeiért. Gülten vérbeli színésznõ azok a mozdulatok arcokat amilyeneket vág. Sami nagyon jó, hogy K mellé állt, így legalább az a pénz sóvár G egy kicsit magába szállhatna, úgy tesz mintha õ találta volna fel a vállalkozást, és csak neki lenne szabad ezt csinálni mának nem. A számozás vagy el van írva , vagy adják a jövõ héten, majd meglátjuk.
9/10
gabus53 2015 jan. 21. - 16:40:43 9/10
(682/4273)
Így igaz, hiába néztem meg törökül, csak magát a történetet értettem meg és tudom, hogy egy izgalmas, pörgõs és egy nagyon szép sorozat. De szinkronosan látni, hát még izgalmasabb, mert legalább értem, hogy mirõl van szó, teljesen más értelmet nyert a sorozat.

A koroddal pedig semmi baj sincs, én is majdnem ilyen korú vagyok, de semmiképp sem idõs...

Egyébként eszembe jutott, hogy van egy nagyon jó oldal ahol MINDEN TUDNIVALÓ MEGTALÁLHATÓ TÖRÖKORSZÁGRÓL: http://isztambul.info/blog/
És itt leltem -szerintem szuper- ONLINE NYELVOKTATÓRA, 50 nyelv közül lehet választani, a hanganyagot pedig le lehet tölteni minden leckéhez. Kezdésnek nem rossz, elképzelhetõ, hogy belevágok. Úgyhogy akit érdekel: http://www.goethe-verlag.com/book2/HU/

Kellemes nézelõdést.
BMariska52 2015 jan. 21. - 16:36:14
(681/4273)
A végsõ akarat a címe.
8/10
Érsekvári 2015 jan. 21. - 16:32:11 8/10
(680/4273)
A végsõ akarat az volt a címe a sorozatnak .
8/10
Érsekvári 2015 jan. 21. - 16:20:11 8/10
(679/4273)
A mai rész nagyon jó volt , egyre jobb megint. Tetszik , hogy Kuzey és az apja közt egyre barátibb a viszony , jó fej az öreg.
Gülten is sziporkázott mint mindig , bírom a nõcit csinos , vidám ,humoros . A szinkron csuda klassz illik hozzá.
A két testvér között úgy látszik örök feszültség volt , van és lesz mindig is. Ez a rész a megszokottnál pörgõsebbre sikerült :))
10/10
lizbell 2015 jan. 21. - 16:16:02 10/10
(678/4273)
azok pár perces szarságok, nem hiszem!
bízzunk abban hogy egy nagy káoszról és elírásról van csak szó, õk sem naprakészek még ennyire elõre!
pár nap és minden kiderül!
8/10
Érsekvári 2015 jan. 21. - 16:09:07 8/10
(677/4273)
Tényleg valami iszonyú nagy kavarodás vagy elírás lehet.
A supertv2-n febr 2-n 14:10 a 86 rész folytatódik és aznap a fem3-n 6:40 kor a 85 részt ismétli . De az a 85 ? hol és mikor látható ?
Mindenesetre hétfõn 26-án megnézem valóban a hal a tortán megy e nehogy így csesszenek ki velünk , mert hétfõtõl -péntekig azaz pont 5 rész lenne és úgy folytatódik illetve folytatódna a 86 rész febr 2-tõl .
Gondolom ezen Ti is agyaltatok már nem találtam ki sok újdonságot.
Keresi az ember milyen logikájuk szerint megy tovább , vagy rosszul nyomtatták ki a mûsort.
Izgi jövõ hét lesz .
BMariska52 2015 jan. 21. - 16:08:55
(676/4273)
Egyetértek Veled, bár úgy lenne igaz, hogy folytatják, csak valahol elbaltázták a számozást!
Nekem mindegy, nem az a lényeg, egyre inkább úgy érzem, hogy ha törökül nézném tovább, nagyon hiányos volna az élmény a szövegértés nélkül. Márpedig pont most mondtam, el kéne végezni egy gyorstalpaló török tanfolyamot, csakhogy nem vagyok már húszéves, egy kicsit több, nem menne olyan könnyen!
burak 2015 jan. 21. - 16:05:24
(675/4273)
Már arra is gondoltam, hogy ezt a hungarikum mûsort kellett valahogy besuvasszák. Nem tudom milyen lesz mert én meg nem nézem. Csak azt sajnálom, hogy lassan már Kivanc sem érdekel,amit ezek mûvelnek.
BMariska52 2015 jan. 21. - 16:00:35
(674/4273)
Kedves Simike! Sajnálom, ha rosszul, ill.félreérthetõen fogalmaztam! Damu-val semmi bajom, SÕT! pont így vélekedem én is, ahogy Te leírtad, hogy Timikének már akkor sem hittem, és naná, hogy biztosan a kedves férje intézte el D.R. jövõjét! Pedig, megbûnhõdött érte, mint ahogy volt már ilyen és hasonló a történelemben ezen a palettán, mindenki tudja, mégis játszik a színházban! Nem kellett volna a jövõbeni lehetõségeket elvenni D.R-tõl, én is nagyon szerettem az õ szinkronjait és a Jóban Rosszban sorozatban is a játékát.