BMariska52 2015 aug. 19. - 18:56:47 Előzmény gabus53
(3953/4273)
Gabuskám! Aranyos vagy, hogy a Te figyelmed mindenre kiterjed! Köszönjük szépen minden egyes jótéteményt, melyet teszel a köz szórakozása érdekében! Jó pihenést kívánunk Neked, a hosszú hétvégét igyekezz saját javadra is fordítani!
8/10
Érsekvári 2015 aug. 19. - 16:58:14 8/10
(3952/4273)
Köszönjük szépen . Mindenkinek kellemes hétvégét és ünnepet !

Banu elég félelmetes kezd lenni képzeletbeli Güneyjel küzd szegény .
Nem egy buta fickó micsoda programot telepített , hogy a számítógépén látja Simay sms-t .
Tudta mire készülnek õk ketten , mert sikerült kihallgatnia õket .
Kuzey megint Ali sírjához ment , elmondja mire készül és különleges meglepetést akar Cemrének szerezni .
Yunus kinek ártott , hogy ahol a madár sem jár a temetõbe letörik a tükrét.....ez jelzés akar lenni valamelyiküknek vagy teljesen véletlen mûve .
9/10
gabus53 2015 aug. 19. - 14:15:28 9/10
(3951/4273)
.
malvinkicska 2015 aug. 19. - 07:20:56 Előzmény BMariska52
(3950/4273)
Kuzey most már másképp gondolkodik szeretne új életet kezdeni Cemrével megvette a gyûrûket, nagyon várom a meglepetés bulit, biztosan megkéri a kezét úgy ahogy illik. Baris tovább ügyködik, most Banu a cél, de az nem fél tõle.
malvinkicska 2015 aug. 19. - 06:57:40 Előzmény Érsekvári
(3949/4273)
Kuzey Cemre beszélgetnek a szüli napról úgy tereli a szót K biztos meglepetésre készül, mivel gyûrût is vet. Aztán kimegy a temetõbe Ali sírjához , és beszélget, és elmondja az eddigi sorsát, hogy új életet akar kezdeni. A beszéd szép és megható volt. Baris ugratja Banut ha nem áll mellé elmondja a baba dolgot, de B nem fél tõle, mondja a mocskát tovább nem fedezi, és elrohan.
lélekdonor 2015 aug. 18. - 22:26:25
(3948/4273)
Sziasztok! Ma fejeztem be a Kuzey Güneyt, és érdekes volt az utolsó rész. Mivel nem akarok spoiler-ezni, de elég sok kérdésem lenne az utolsó résszel kapcsolatban, ezért aki már szintén befejezte a sorozatot, és van kedve/ideje/energiája válaszolgatni a kérdéseimre, az írjon nekem privát üzenetet! :)
8/10
Érsekvári 2015 aug. 18. - 18:08:39 8/10
(3947/4273)
GABUSKA nagyon szépen köszönjük a tájékoztatást !
Aranyos vagy , hogy gondoltál a Fórumra is . A Karadayi Fb oldalán olvastam , de így biztosabb !
9/10
gabus53 2015 aug. 18. - 17:12:44 9/10
(3946/4273)
Kedves Fórumtársaim!

Ha valaki ma esetleg nem tud felnézni az FB-re, azokkal megosztanám:

----------------------------

Kedves Rajongóink!
A zárt csoportban egyik sorozat rajongónk, MeLinda Bokomeli ajánlotta Kenan Imirzalioglu 2012-ben késztett filmjét, amelyet ma
este - magyar idõ szerint - 22:20 órakor a török ATV-n megnézhetünk: http://www.atv.com.tr/webtv/canli-yayin
A film az 1940-es években Bulgáriából Törökországba menekülõ Ali és családjának történetét meséli el.
Fõszereplõk:
Kenan Imirzalioglu - Ali
Tugçe Kazaz - Minure
És akik ismerõsek lehetnek számunkra:
Erkan Avci - Selami (Karadayi - Necdet)
Batuhan Karacakaya - Mustafa 15 évesen (Tiltott szerelem - Bülent)
Ushan Çakir - Mustafa (Kurt Seyit ve Sura - Celil)

Gabus
8/10
Érsekvári 2015 aug. 18. - 16:21:23 8/10
(3945/4273)
SZIÓ én most néztem meg , de látom nem maradtam le semmirõl .
Nagyon tetszett ebben a részben Kuzey nagyon helyes volt végre felszabadultnak látszott .
Apját túl finoman , de helyre tette ne viselkedjen úgy mint velük . Cihan gyerek sincs hozzászokva és nehezen viseli az ordibálást.
A kívánságfa nagyon érdekes , Kuzey amikor beosont és elolvasta Cemre kívánságát , láthatta a lány önzetlenül mindig rágondol .
Ez aztán végre ad neki elszánt lépést és gyûrût vesz , amit Cemre még csak nem is sejt .
Güney pedig addig viaskodik az "elemekkel" Barissal-Sümerrel . Úgy néz ki nyerõ pozícióban van ellenük .
malvinkicska 2015 aug. 17. - 22:30:14
(3944/4273)
GABUSÉK jóvoltából meg tudtam nézni, nagyon érdekes volt Gülten asszony ötletes, kívánság fát állított az udvarba, Kuzey éjszaka levette a Cemre kívánságát tartalmazó cetlit, az Kuzeyjel kapcsolatos kéréseket tartalmaztak, mikor K el olvasta azt mondta , hogy lehetnék nélküled boldog. Ékszer boltba ment megvette jegy gyûrûket, az úton találkoztak egymásba botlottak, kiesett a kis piros doboz amibe a gyûrûk voltak, de Cemre nem kérdett semmit beszélgettek és mentek a dolgukra, találkozni akarnak mivel már rég nem beszélgettek, K emlékeztette C-t a szüli napjára az meglepõdött, hogy tudja. Cemre visszanézett, akkor még K nem nyitotta ki a kis dobozt majd amikor el haladt C akkor nyitotta és nézte K. Kuzey elmondta az apjának viselkedjen , mert ez a gyerek is azt fogja hallani és látni, mint õk kis korukba, mert még az apjuk tekintete, is félelem keltõ volt, és ettõl akarja óvni a kisfiút, nagyon szép tõle.
Jó éjszakát mindenkinek.
8/10
Érsekvári 2015 aug. 17. - 12:05:48 8/10
(3943/4273)
Deniz rejtélyes levele után nyomoznak mi lehet a számok mögött , biztos a lány segíteni akar ezzel Kuzeyjnek .
Güney elérte a célját jó nagy balhét kavart . Baris a fekete bárány mindenki szemében , de az is szemétkedik Banu állapotát elakarja mondania az ellenségének Güneyjnek . Ebru kiakarja fát rakni a cégbõl.....verekedés is megvolt .
Aynur mindenért leszúrást kap , ez a tapló Sami már észre sem veszi , hogy egyfolytában ordít vele .
Kuzey legalább jókor jött vissza , hallhatta apja semmit nem változott !!
malvinkicska 2015 aug. 17. - 08:57:02
(3942/4273)
Burak tudja zsarolni Barist, mivel tudja õ akarta eltenni láb alól és bizonyíték is van ott vannak a képek. Kuzey nagyon jókor volt most jó helyen mentette a menthetõt.
BMariska52 2015 aug. 17. - 08:51:20
(3941/4273)
Köszönöm szépen Gabuskáék kitartó munkáját! Syuzi beszámolóját is mindig érdeklõdéssel olvasom, látszik, milyen jó emlékezete van a fiatal agynak, nagyon jó részletes, amit ír!
A mai részbõl azt szûrtem le, amit nyilván mindenki lát, micsoda óriási nagy vihar van a gazdagék villájában, mindjárt egymásnak estek, semmi úri tartózkodás, mondhatni kibújt a szeg a zsákból! Buraknak is nagyon kinyílt a csipája, most már biztos anyagi háttere van, feljogosítva érzi, hogy kiossza Barist!
A Tekinoglu családban én azt mondom, mindenki figyelje meg jól Kuzey jellemfejlõdését és tanuljon belõle Sami és Güney is!
Szegény Aynurt nagyon sajnáltam, annyira együttéreztem vele, tudom, milyen rabszolgamunka egy nagy fõzés - mindannyian tudjuk! -, de már megint megdicsérem Kuzeyt, amiért megmentette a helyzetet, nagyon tetszett a fellépése, aranyos volt!
malvinkicska 2015 aug. 17. - 08:26:48 Előzmény Érsekvári
(3940/4273)
Kellemes hetet mindenkinek, érdekesen alakulnak a dolgok Deniz küldött valami kódot, és most ezen töpreng Kuzey mi lehet ez, Seref mondja nyomoztat utána legyen nyugodtan. A két lány vállalkozása eddig még jó, de Cemre gondolatai állandóan K körül forog. Baris szemét , már megszokott összeverekedett Burakkal az anyja közölte vele kizárja a cégbõl, erre azt mondta ezt megteszi õ meg elmondja G-nek, babát vár Banu ritka aljas ember, az anyját is zsarolja. Sami nem tud megváltozni ilyen korban nehéz is, ordított Aynurral az szegény el kezdett sírni hiába fõz nem akar enni senki, még K is elment mikor pakolni akart a gyerekkel csak megjött K és mondta egyenek ha már ennyit fáradt és a kedvenc ételét fõzte akkor egyenek és így elkezdett teríteni Aynur.
napraforgó 2015 aug. 17. - 07:05:01
(3939/4273)
Az elõzõ hozzászólásomat neked szántam, nem magamnak...
napraforgó 2015 aug. 17. - 07:03:52 Előzmény napraforgó
(3938/4273)
Teljesen egyetértek veled, ami a Sinanereket illeti. Legfeljebb annyi kiegészítéssel, hogy a Tekinogluk sem sokkal jobbak, a házastársak közötti szeretetlenség, a gyerekek közti megkülönböztetés, a baleset körüli csalás, amihez mindannyian hozzájárultak, ki így, ki úgy, stb. És bizony szinte ugyanolyan sznobok, mint gazdagék, mert Handan is Güney is hasraesik a Sinaner névtõl, gazdagságtól és annyira de annyira meg akarnak felelni.
malvinkicska 2015 aug. 16. - 16:07:20
(3937/4273)
Azt látom, hogy Simay beépített kém szerû a G dolgait figyeli, a hadnagy fineszes, minden üzenetet kitöröltet. Baris eddig is gonosz volt de most már az anyja is sokallja a csalását, mondta milyen ember vagy te, és amiért nagyon gyûlölöm a baba, miért kell a más gyerekét átruházni másra, akármilyen G de az övé, és nem a Canné. A hõség mifelénl dúl egyszerûen már nem nagyon bírom sajnos.
További szép vasárnapot mindenkinek.
malvinkicska 2015 aug. 16. - 16:00:10
(3936/4273)
Késésbe vagyok, nagyon el voltam foglalva, a beszégettés nagy jóban léttel végzõdött aranyos volt Kuzey molyen jelzõket használt, hogy nem e beteg Handan, meg egyebek igazán szép jelenetek voltak tetszett. Aztán Sami érdekesen változott, megsimogatta H-t , az új asszony még féltékeny lesz vagy már az is. Azt szeretném a Baris meg Güney mocskos üzelmei mellett, valami szép történne K és C között, remélem megtörténik.
10/10
syuzi 2015 aug. 16. - 14:17:42 10/10
(3935/4273)
Igen Handan terepszemlét tartott a Sinaner villában:) Teljesen más nõ lett Handanból az új frizura szép ruhában úgy nézett ki mint egy úrinõ

Örülök, hogy neked is tetszik a kis beszámolóm:) Sajna tényleg nem sokan maradtunk a forúmon
Várom már a jõvõ heti részeket:)
8/10
Érsekvári 2015 aug. 16. - 11:30:41 8/10
(3934/4273)
Kellemes napot kívánok Mindenkinek :)

Simay az amatõr kémnõ szerepében , de majdnem lebukik . Seref viszont továbbra is számít a "munkájára" .
Güney ravasz Baris elintézésére készül......Can értesül róla és számon kéri Barison mit mûvelnek Sümerrel .
Lúzer ez a Baris már Ebru is besokall tõle .
Güney a saját bõrén tapasztalja milyen az amikor nem jut be a felsõ tízezer köreibe , Can nem akar róla hallani sem .
Kuzey elámul az "anya- lánya" jeleneten . Kuzey örül a két nõ is , Cemre kitartó és elszánt akarása meghozta az eredményt.
Sajnos azt , hogy mirõl beszéltek nem tudtuk meg.....sejtésünk van csak .
Sami ahogy törölgeti Handan könnyeit nem semmi.....meg még talán féltékeny is rá . Lehet rájött elhamarkodottan vált el , de késõ bánat . Lehetett volna normálisabban is élniük Sami bay !
Aynur is valahol szenvedõ alanya lett ennek a háromszögnek / azt nem állítom , hogy szerelmi / .