malvinkicska 2015 aug. 13. - 16:50:30
(3913/4273)
Azt érzem van telepátia, mert amikor írtam az elõbb Marcsinak akkor gondoltam rád, ma még nem volt véleményed, de hála az Istenek láttad és írtál is.
8/10
Érsekvári 2015 aug. 13. - 16:39:15 8/10
(3912/4273)
GABUS ISMÉT KÖSZÖNET !

Ez a néma bevezetõ érdekes volt , mindenki tette a dolgát a cél érdekében .
Az eredmény magáért beszélt a két lány kitett magáért .
Güney egy rossz arccal találkozik mint kiderül pisztoly ügyben .
Kuzey megint sokat visszagondol a Cemrével való napokra , aztán elindul....
Banu válópere zajlik ahonnan Güney le is lép . Kuzey csekket juttat a bátyja számára , de az nem fogadja el végül .
Az eljegyzés megtörténik Kuzey segédletével felhúzzák a gyûrût és Handan is eljött csak gratulálni .
Kuzey elérzékenyül kimegy a ház elé és Cemre követi . Mindig a lány mutatja ki mennyire szereti , mert Kuzey gyáva nyúl , de aztán megcsókolják egymást .
Güney látja õket és a pisztolyhoz kap....mit akar ez a mitugrász , remélem leüti Kuzey .
malvinkicska 2015 aug. 13. - 16:34:42
(3911/4273)
Drágám nagyon elkoptunk elég kevesen vitatjuk a látottakat, a hõség most már tetõzik a szervezetünk alig bírja. A sorozatban mennek a dolgok Güney lejjebb fele csúszik.
BMariska52 2015 aug. 13. - 14:45:45
(3910/4273)
Kedves Gabuskám és Szandra! Nagyon szépen köszönöm!
Güney gonosz tekintettel méregeti Cemréék készülõdését, ahogy készül az ünnepi díszítés, tõle kitelik, hogy az esõt is õ küldi; a velejéig gonosz! A válóperi tárgyalásán is hogy nézett, ha szemmel ölni lehetne..., aztán meg elég bunkó volt, mikor megkapta a csekket Kuzey által kiállítva - neki ez a kis alamizsna nagyon megalázó, össze is gyûri, nagyobb pénzekhez szokott. Végülis ezt vehetjük végkielégítésnek is, ezennel kizárták a további üzletbõl. Örülök, hogy Kuzey is elindul Samsunból az eljegyzésre. Sajnos, látjuk, hogy Güney fegyvert szerzett.
Szerintem nem Gültennek kéne pózolni, nem is értem, miért akar õ a középpontban lenni, ez nem róla szól.
Kedves hangulatú az eljegyzés, végül kis zökkenõkkel is, de a két lány összehozta.
Minden nagyon szép volt, amit Kuzey mondott Demetnek és Serefnek, szép a törököknél ez a szokás, húgom, néném, bátyám, tetszik nekem, valamint ami még nagyon tetszik, a gyûrûk felhúzási ceremóniája a piros szalaggal és hogy ezek szerint ez egy idõsebb személy tiszte, hogy megtegye és elvágja a szalagot.
"Allah nem választhatja el azokat, akik szeretik egymást", mondja Kuzey az eljegyzésen és remélem, Cemrére és magára is gondolt! Nagyon szép volt a zárójelenet, szívem szerint való, de már megint betette a lábát a sötét ellenség az idilli képbe!
malvinkicska 2015 aug. 13. - 07:17:11
(3909/4273)
Szép napot mindenkinek, meg volt a Demet és Seref eljegyzése, amit nagy készülõdés elõzött meg. Handan asszony is eljött gratulálni de nem sokáig maradt. Aztán végül megérkezett Kuzey és õ húzta fel a fiatalok kezére a gyûrûket, a beszéd elõtte nem a legsikeresebb volt fõ az a lényeget elmondta. Ami fura mindenkit üdvözölt de az apját és Cemrét nem puszilta meg, K. Amikor távozni készült C szólt neki nélküle nem megy és csak nézték mélán egymást sok minden volt írva a szemükbe, és végül megcsókolták egymást, nekem már eza be nem teljesedett szerelem át ment szenvelgésbe. aztán az a mocsok Güney a csók láttán pisztolyt vett elõ, képes lenne lelõni õket csak ne legyenek boldogok.
malvinkicska 2015 aug. 12. - 12:03:29
(3908/4273)
Kuzey kezd a siker felé haladni hála az égnek, jól megy neki a Makara, nagy dicséretet kap a fõnöktõl, amit egy kicsit szégyenkezve fogad, de az erõsíti, hogy ezt becsületes oda adó munkája gyümölcse. Güney Simayval beszélgetnek és S látja milyen semmi az élete. Baris az már akkora szemét, hogy amás születendõ gyermekét is feláldozná céljai eléréséhez, ez egy nagyon undok valaki az anyja sem látja jónak. A Can nyakába varrná a gyereket nem is tudom milyen gondolat ez, már akármilyen szemét is Güney. Az tetszett Can szakítani akar vele nem közösködik vele tudja szemét láda. Aztán Zeynep és Cemre közös vállalkozása sem lesz életképes, mivel állandóan marakodnak, remélem azért széppé teszik Demet és a Seref eljegyzését. Kuzey nagyon dolgozik még egy telefont sem enged el Cemrének, hanyagolja, a másik még most is annyira becsületes, Güneyt nem akarja kihagyni, nem lát át milyen szemét vele mindig.
BMariska52 2015 aug. 12. - 11:29:19
(3907/4273)
Nekem is nagyon kedvemre való ez az új Kuzey, de már megint kezd felidegesíteni azzal, hogy még mindig Güney így meg úgy, és most látványosan hanyagolja Cemrét. Hogy tud minden Güneytõl kapott sérelmén még most is felülemelkedni, ennyire már nem lehet jó és megbocsátó, mert maga a Jó Isten sem az az életben! És ugye, Te is azt írod, hogy Güney kirántotta a talpa alól a talajt, valamint azon kívül hány szemétséget elkövetett vele szemben, õ változatlanul becsületes, és egy fillérrel sem rövidítené meg, soha nem élne vissza azzal, hogy az most padlót fogott (amit õ keresett magának!).
Banu sorsát milyen szépen megoldja Baris, máris Can karjába löki, aki már megint - számomra, amit már egyszer csendesen megjegyeztem - nem a FÉRFIT testesíti meg. Azzal együtt nem szánnám neki azt a szerepet, hogy õ nevelje fel Güney gyerekét, a kis idegbeteg Lucifert! Merthogy mi más születne egy idegbeteg, gyógyszereken élõ nõ és egy ördögien gonosz pasi kapcsolatából? Ezt jobban tudják nálam hozzáértõbbek, hogy a gyógyszereket nem most kell abbahagyni, hanem már jóval elõbb (szegény Czeizel Endre ezt hallaná!).
Most Burak is mit akar Banutól, a két féltesó fickó békén nem hagyná szegény lányt, nem csoda, hogy kikel magából.
Ugye, éreztem, hogy semmi jó nem származik a Cemre-Zeynep féle közös vállalkozásból. Nagyon szerencsétlenül pont Demet és Seref eljegyzése a próbamunka? Már az üzletben is mit civakodnak, semelyiknek nem tetszik a másik által kiválasztott holmi.
Most tetszett nekem, hogy Simay beismerte, mennyire elrontott élete van, nincs jövõje és egyedül van mint az ujjam. Ahhoz pedig még fiatal, néhány év elteltével még találkozhat õ is a megfelelõ személlyel, de ahhoz az összes eddig ismert embert maga mögött kell hagynia. Pedig Güney-yel már megint lefelé csúszik sajnos!
Nagyon szépen köszönöm a mai részt, szép napot kívánok, jó pihenést!
8/10
Érsekvári 2015 aug. 11. - 22:41:10 8/10
(3906/4273)
Köszi a folytatást :)

Kuzey szorgalmasan dolgozik amikor megjelennek a nagy fõnökök . Az õsz hajú idõs úriemberrõl az jutott eszembe , milyen cuki
Mikulás lenne , olyan jóságos kedves mosolygós feje van , meg jó ebben a melegben a Miki bácsira gondolni :) Felajánlanak Kuzeyjnek egy nagy lehetõséget ami külföldön lenne , de a fiú kifogásokat keres .
Banu nehéz helyzetben van mindenképp , ha szedi a gyógyszert akkor árt a babának , de ha nem akkor meg magának .
Baris nyakig a szószban Can nem akarja vele folytatni az üzleti partnerséget és nem enged a döntésébõl .
Güney Simayjal teázik a parton , miközben a hadnagy figyeli õket . Ezek szerint a nyomukban van .
Cemre és Zeynep rendezné Demeték esküvõjét , de mindenen veszekednek véletlenül sem tudnak megegyezni , de lefoglalja õket a készülõdés . Kuzey ugyan ezt teszi Samsunban tevékenykedik .
BMariska52 2015 aug. 11. - 14:45:54 Előzmény Érsekvári
(3905/4273)
Olyan kis humorosan fogalmaztál ma, nagyon tetszik: a családban marad.
Szerintem mindenki álmoskás, fáradt, unjuk már az egész kánikulát, hõhullámot, nálunk most még a Sziget-et is hallani, áthozza a Duna vize a hangokat, még hajnali 4 után dübörögtek - persze szerintük a megengedett hangerõvel.
Köszönöm szépen a mai részt! Szép délutánt kívánok!
BMariska52 2015 aug. 11. - 14:43:21
(3904/4273)
Látod, erre nem gondoltam, hogy mi lesz Cemre valódi programja, és a többi csak idõkitöltés.
Kezdõdhetne már az a valódi program mindjárt a végére érünk...
BMariska52 2015 aug. 11. - 14:41:25
(3903/4273)
Úgy látom, tegnap kissé túl sok minden történt, ma már csendesebb események vannak. Az hogy Sami Drágámnak mondja Handant, elég furcsa az õ szájából, meg az õ múltjukkal. Nehogy már most kezdjenek el egymáshoz ilyen érdekesen közeledni, szegény Aynur lehet, hogy már meg is bánta, Samiból kibújt a régi énje, már õt is utasítgatja.
Banunak kellemetlen rémálmai vannak Güney-jel, aki meg úgy látom, éli a világát, jó hogy már nem képzeli, hogy most Simay-al lesz köztük valami, érdekesen nézne ki. Múltkor Simay már elhajtotta, most mégis a lábát cirógatja. Agyatlan egy pasas. Cemre sem százas, minek kellett összeállni közös munkára Zeynepkével, ennek csak rossz vége lehet, amilyen hülyeségeket beszélt most Z. kisasszony, én otthagytam volna a fenébe, nemhogy lekezelek vele.
malvinkicska 2015 aug. 11. - 06:59:00 Előzmény Érsekvári
(3902/4273)
Cemre még a tegnap nem akart Zeyneppel dolgozni, ma már más a szitu, ki érti ezt nem tudja a jobb kéz, mit akar a bal. Aztán Cemre még a telefont is elteszi várja a K hívását, egyik sem tesz lépést egymás felé. Sami ugyan az a durva ember aki volt, ahogy beszélt Aynurral illetve utasította, hozzon neki jeget. A válás jót tett nekik, mert így emberi módon beszélnek egymással, azt hittem beteg Sami, hogy DRÁGÁMNAK szólította Handant, anyagilag is támogatja, de annak még mindig csak Güney körül forog a gondolatai, mi lesz vele, kéri S--t nézzen utána, nahogy valami baja legyen. Banu rémálmai nem volt meglepõ, mivel elhagyta a gyógyszereket, és kezdõdnek a tünetek, azt álmodja megfojtja Güney, az anyja is most tudja meg babát vár, vigasztalja, ne féljen õ nem engedi, de a betegséget Ebru sem tudja legyõzni a lányánál. Azért jó lenne ha történne már valami érdemleges K és C között, mi lesz velük.
8/10
Érsekvári 2015 aug. 10. - 22:39:59 8/10
(3901/4273)
Köszönet a mai részért .

Güney most már Simayjal fog együtt élni.....a két hontalan . Güneyke ráfanyalodik a kis ex sógornõre ? Annak meg már az egész férfi csapat meglesz .....családban marad .
Sami - hozz jeget ! ilyen kedvesen utasítja Aynurt , vége a mézes heteknek úgy látszik , elõtört a régi stílusa .
Sajnálom ezt a kis nõt nem ez a bunkó Sami való hozzá .
Na meg , hogy az öreg DRÁGÁMNAK szólítja Handan anyót és figyelmesebb hozzá mint a mostani feleségéhez. Mi történik itt .
Cemre- Kuzey egymásra vár egyik se hívja a másikat . Ez valamilyen kivárásos új módszer ?
Banunak megint rémálmai vannak és Ebru rájön a gyógyszert nem szedi régóta és rákérdez a lényegre terhes e ? Banu sír és megakarja tartani ezt a babát .
Cemre és Zeynep pont az a szituáció mint Kuzey és Güney sosem szabadulnak meg tõlük......legalábbis egyhamar biztos nem .
malvinkicska 2015 aug. 10. - 15:29:01
(3900/4273)
Amiket leírtál nincs mit hozzá fûzni, mert én is pont így látom a dolgokat, a Cemra Kuzey aztán Seref és Demet nagyon aranyosak együtt. A zeynep és Cemre vállalkozását nem tartom jó ötletnek, mert C egy nyugodt, amíg Z egy vehemensebb tipus, két dudás egy csárdában nem fér meg szerintem. Güney okoskodással csalással szeretne gazdag lenni neki nem fül a foga a pékségi munkához, az számára lealacsonyító.
BMariska52 2015 aug. 10. - 13:44:01
(3899/4273)
Nagyon kiváncsi vagyok mindenki véleményére. Nekem annyira tetszett a mai rész, hogy kétszer is megnéztem, órák elteltével most másodjára. Nagyon mély igazságokat mondtak ki. Samitól tetszett amit mondott, látszott, hogy Güney nagyon unja, ez nem az õ útja, micsoda lealacsonyodás lenne számára, ó szegény, igazán munkából megélni!
Az már nem tetszett, hogy utána Sami - mondjuk, ismerjük! - mindenkin kitöltötte a mérgét,(szegény Aynur!)látszik, hogy nem tudott lekeverni egyet Güneynek - a harag még benne maradt. Végre Handan is fölemelte a hangját Güney-re, de amit most Güney válaszolt, abban meg neki adok igazat, egészen kivételesen!
Szép város Samsun, szívesen megnézném egyszer, azért is jó még ez a sorozat, mert kicsit megmutat az országból is.
Azt már tegnap is gondoltam, hogy semmire nem jó, ha Cemre Zeyneppel dolgozik majd, remélem ebbõl nem lesz semmi!
Zeynep túlpörgi az egészet, Cemre nála lassúbb gondolkodásban is, még ha különbözõek is, mégsem egészítik ki jól egymást, csak veszekedés lenne ha ketten együtt dolgoznának.
Tetszik, hogy Kuzey beismeri, Cemrének volt igaza, jót tett neki a buszon a hosszú utazás alatti gondolkodás. Annyira aranyosak voltak most, hogy beszélgettek a telefonban, Cemre nagyon boldog, hogy Kuzey hívta, kellett, hogy beszéljenek dolgokról.
Nagyon tetszett még Demet és Seref beszélgetése, azon az oldalon is sok igazság hangott el, pl. amit Seref mond: Kuzey összezavarodott, az egyik oldalon Cemre, a másikon Güney, a harmadikon a fal, amit õ épített magának. Ez is így van! Az akadály Güney, mert õ a testvére, van nagyobb akadály mint ez?, és hogy Kuzey saját magát nem tudja legyõzni, nem a többi akadályt! Nagyon aranyosak együtt Demet és Seref, lehet hogy ennek így kellett történnie, Ali egymásnak adta õket. Nagyon kedvelem ezt a párost.
malvinkicska 2015 aug. 10. - 08:07:06
(3898/4273)
A Güney dolog kezd idegesíteni, mindenki hibás csak õ nem az apjával is ahogy beszélt, most már az anyja is csak Handan neki is, azt akarja kevés munkával gazdag legyen de az nem megy olyan könnyen. Aztán Cemre is tétova ami a vállalkozás kezdetét illeti, nem tudják mit is akarnak, mivel gondolom kevés a tõke, amivel beindulnának, ismerve az emberek igényeit, ahhoz pénz kell kielégíteni. Aztán Kuzey elment gondolkodik vissza emlékszik a Cemrével töltött idõre felhívja telefonon, a lány közli vele a tényeket, és õ belátja elhamarkodott lett volna a házasság. Aztán Demet és Seref beszélgetése is érdekes, mert Demet tudja mennyire szeretik egymást K és C, de a férfi még mindig a Ferhát gyilkosát keresi nem nyugszik, amíg ki nem deríti.
8/10
Érsekvári 2015 aug. 09. - 22:26:36 8/10
(3897/4273)
Megnéztem az új részt , KÖSZÖNÖM !
Sami hiába beszél az életérõl Güneyjnek , szemmel láthatóan nem árdekli . Még , hogy õ a pékségbe dolgozzon.....aztán a vitának megint a vége Kuzey lesz . Sami feladja......
Miután az apja elmegy Güney az anyjával nagyon bunkón viselkedik, kiderül õt teszi felelõssé minden elmúlt történésért .
Handan asszony KÍGYÓT melengettél a kebleden . Kivannak a szülõk és Sami a pékségbe mindenkin levezeti a mérgét , Aynur sem kivétel .
Kuzeyjnek a házban egyedül bevillannak a Cemrével töltött napok , aztán fel is hívja a lányt igaza volt mindenben .
Zeynep egy akarnok Cemre ebben is remélem jól dönt , hogy nem fog vele közösködni .
Seref rossz dolgokat mond Demetnek , hogy még problémák lesznek Kuzey - Güney között .
10/10
syuzi 2015 aug. 09. - 16:15:44 10/10
(3896/4273)
Köszi szépen a ki egészítést:)
10/10
syuzi 2015 aug. 09. - 16:07:31 10/10
(3895/4273)
Szívesen nincs mit :) Örülök hogy tetszik neked a beszámolóm:)
Szerintem se volt Güneynek elõnyös az öltöny és a haja is milyen volt elég viccesen nézett ki:)

Én is szép napot kívánok neked:)
8/10
Érsekvári 2015 aug. 09. - 14:57:26 8/10
(3894/4273)
Kellemes délutánt kívánok !
Igaza van Cemrének ez egy elhamarkodott dolog lenne . Legalább õ megfontolja a döntéseit. Kuzey elmegy újra Samsunba lesz ideje gondolkodnia.....van min .
Remélem Zeyneppel nem fog együtt dolgozni Cemre , attól a lánytól jobb ha távol tartja magát .
Aynur lassan féltékeny lehet Handanra annyit jár Samihoz . Vele is kezd bunkón viselkedni Sami . Güneynek vastag bõr van a képén , próbálkozik Banunál , viszont elutasítást kap.....de a lányt elég gyengének gondolom .
Baris fél , hogy Kuzey olyan dolgokat mondott el Cannak , ami miatt az üzleti partnerségük veszélybe kerülhet . Ezért Banut kéri beszéljen vele , de a lány nem segít Cant meggyõzni .
Vénusz két vasat tart a tûzben.....hol Barisnál hol meg Buraknál osztja az észt , de Kuzeyt megvédi és azt mondja Buraknak ránézve a legveszélyesebb ember Güney .
Sami elmegy és beszél a fiával , de mit tudhat mondani amivel észhez téríti ezt a lecsúszott alakot .
Hamarosan kiderül...., de nem várok semmi csodát !