10/10
lizbell 2015 jún. 09. - 21:35:21 10/10
(3233/4273)
Nincs mit Gabukám! :) egy pillanatra azt kívántam, bár én lennék a helyében, egyszerre bekebelezni tizenhuszon részt! :)))
9/10
gabus53 2015 jún. 09. - 21:28:52 9/10
(3232/4273)
Köszönöm lizbell!

:-)
9/10
gabus53 2015 jún. 09. - 21:12:19 9/10
(3231/4273)
Kedves iriszke1!

Örülünk, hogy csatlakozol, de a fordítás zandra-nak köszönhetõ, minden mást (videó és oldal szerkesztése) én készítek.

De közben már látom (csak kicsit fáziskésében vagyok...), hogy lizbell már minden információt megadott neked, mert én mostanában elég ritkán jövök fel a fórumra, egyéb elfoglaltság miatt.

Kellemes nézelõdést :-)
10/10
lizbell 2015 jún. 09. - 20:41:22 10/10
(3230/4273)
Közben eszembejutott, hogy már egyben is tudod nézni, mert felkerül a sorozatbarátra folyamatosan, mi még 20 percenként nézzük :)
http://www.sorozat-barat.com/video/series/2210/Kuzey_Guney_-_Tuz_es_viz_online_sorozat
10/10
lizbell 2015 jún. 09. - 19:47:43 10/10
(3229/4273)
Szia! :) itt van Gabusék oldala! https://www.facebook.com/Gabus53?fref=ts
a 2. évad a 41. bölümmel kezdõdik, ne tévesszen meg! az 1. évad is 40. bölümbõl állt, azt húzta szét 107 részre a csatorna.
8/10
Érsekvári 2015 jún. 09. - 19:20:39 8/10
(3228/4273)
Te a reggeli frissesség vagy , én az esti vonalat képviselem .
Baris tajtékzik még mindig Burak kijelentésén fortyog . Melda tudná bizonyítani Baris vele vacsorázott a balesetkor , de nem akarja , hogy megtudják . Ebru asszony Güneyjel ezt tárgyalja meg Banu további kezelése otthoni részleteit . A férj nehezen megy bele , de Handan asszonynak is szerepet szánnak az ápolásban , így Güney elfogadja a helyzetet .
Felhívja anyját aki már a " villájába " vágyakozik amúgy is .
Gülten este zárásnál visszaadja Samy baynek a gyûrût és bíztatja , lelket önt belé . Neki is jár a boldogság még ne adja fel Aynur szerelmét. Gültennek vannak szerethetõ tulajdonságai rendes mindenkivel segítõkész , a stílusa olyan amilyen ,de nem rosszindulatú az biztos . Csak minden lében kanál asszonyság .
Sami otthon látni erõt gyûjt a telefonáláshoz .
Kuzey keresi simayt , de letagadják az ottani lányok .
az utolsó képkockák Simayt mutatják elég extrém helyzetben van szegényke .........
10/10
iriszke1 2015 jún. 09. - 17:45:31 10/10 Előzmény gabus53
(3227/4273)
Sziasztok!

Régi nézõje vagyok a Kuzeynek még a superrõl, kérnék szépen egy linket amin magyar felirattal nézhetném azon részeket melyeket már nem láthattunk magyarul. Nagyon szépen köszönöm.(Azóta egy részt se láttam még, tehát a II. évad elsõ részétõl legyen.)

Gabus...ha neked köszönhetjük a fordítást, nagyon köszönöm én is. Üdv mindenkinek.
napraforgó 2015 jún. 09. - 15:56:20
(3226/4273)
Álszent dolog Güneytõl, hogy Kuzey pénzét azt akarja, azt gond nélkül elfogadná, ugyanakkor megakadályozza Kuzeyt, hogy a bunyóval megszerezze.
Handan meg Güneyt támogatja Kuzeyjel szemben, de mindkét fiút Samival szemben.
Kíváncsi vagyok, Sami hol rontotta el, mert az egész családja kijátsza, nem õszinték vele.
malvinkicska 2015 jún. 09. - 15:45:20
(3225/4273)
Nézzed továbbra csalódni nem fogsz, mi már sokan függõk vagyunk, mivel a második évadnál tartunk, nagyon tetszik, ezt Gabunknak és Társának nem tudjuk soha meg köszöni, mert ez nagy munka.
10/10
syuzi 2015 jún. 09. - 14:16:30 10/10
(3224/4273)
Handan asszony már megint hozta a formáját finoman elkérte Kuzeytõl a pénzt Güneynek. Végre Sami megtudta hogymiatta bokszolt Kuzey. Az nem volt szép Güneytõl hogy felforgatta Kuzey szobáját, de itt is Handan asszony mondta hogy nincs otthon Kuzey így bemehett Güney a szobájába. Végre Güney megtudta hogy Kuzey és Simay házasok még jó hogy nem Handan tudta meg. Bírtam mikor Kuzey azt mondta Handan szeme látára Güneynek hogy nem ad egy fillért se a pénzbõl nézett csak Hadan és Güney

De itt is Kuzey jó lelküsége felülkerekedett oda adta az öszes pénz Güneynek:)

Már várom a mai részt:)
Bemes 2015 jún. 09. - 08:01:07
(3223/4273)
Ahogy telt az idõ, úgy útáltam meg Güneyt pont azért amit Te is írsz róla. Szerintem Kuzeyt is az szabadítja fel az erkölcsi gát alól, amikor megtudja Güney aljasságát és be kell látnia hogy a testvére mennyire gyûlöli õt, mikre volt képes hogy eltávolítsa Cemrétõl. Ha nem jött be a börtön, újabb találékonyság Kuzey távoltartása. És megint több légy egycsapásra. Õ lett az önfeláldozó ( hisz lemondott Cemrérõl), a nagylelkû, hisz rádumálta Barist a tanuvallomás megváltoztatására, - hát Istenem, sajnos Kuzeynek is meg kell hoznia az áldozatot. Tõle, a jó testvértõl ennyi telt, besöpörte Kuzey hálás szavait. Aki még azt is szégyellte, hogy valaha is rosszat gondolt a bátyjáról. Undorító féreg.
Bemes 2015 jún. 09. - 07:52:55
(3222/4273)
Mindenre választ fogsz kapni, hidd el érthetõ lesz. Talán még tanulságos is, hogy lehet tönkretennie két embernek egymás életét.
Bemes 2015 jún. 09. - 07:51:14
(3221/4273)
Gabusèk mai része megint felvillantott alapvetõ emberi tulajdonsàgokat.
Güney jó helyen gondolja Banut, alig várja hogy az elektrosokktól egy jó idõre zombiként éljen, igyekszik a lány õrûltségét kihangsúlyozni. Aztán rájön, Handannál jobb õr nem is lehetne. Két legyet egy csapásra. Kuzeyt megint legyõzi, mert az anyja visszamegy hozzá, az anyja boldog lesz, Banu hiába beszél, õrizetben lesz.
Micsoda elszólás Handan részérõl" vagy mondjam hogy hiányzik a villám"? Szegénynek tényleg még mindig ez a legfontosabb?
Sokan nem kedvelik Gültent. Én nagyon csípem a modorossága ellenére. Igen, olyan lökött néha (?), de igazán jó példát mutat a lányának is otthonteremtésbõl, jólelkûségbõl, kitartásból. Mindenkin megesik a szíve, együttérzõ. Nekem ezek fontos tulajdonságok, biztosan azért kedvelem õt. Egyébként tetszik is ahogy öltözik, igazi nõcis.
Azért Aynur tegnap kapott egy kis ízelítõt Sami hirtelen haragjából. Nem értem miért kell két hónap után már dönteniük, miért nem járnak még tovább és ismerik meg egymást. Itt a két véglet. Vagy házasság, vagy szakítás. Persze nem tudom mi a szokás a törököknél ilyen "idõs" korban. Mert ugye ha már feljár a nõhöz...
Saminàl még nincs meg a nyugalom, nem jó így kezdeni egy új életet, belerántani valakit egy zûrös helyzetbe. Na, de ez egy film, muszáj problémát gyártani.
napraforgó 2015 jún. 09. - 07:47:30
(3220/4273)
Hát ezen meglepõdtem. Hogy Handan és Sami szerelmi házasságot kötött valaha? Akkor vajon mikor és miért romlott meg a kapcsolatuk?
Mert engem idegesít, hogy Sami örökké hallgat és maga elé bámul, Handan meg a háta mögött dumál, meg telefonálgat... Mit csinálj, hogyan viselkedj, ne idegesítsd fel apádat, stb....
Ez a házasság nem mostanában romlott meg, az látható. Még nem tudom, miért is vannak még együtt?
Bemes 2015 jún. 09. - 07:33:34
(3219/4273)
Katica rátapintottál arra a pontra, amikor Güney már tényleg láthatóan elárulta magát elõttünk. A házassági szerzõdés, a zsarolási technika ( és ebben mennyire egyet gondoltak Handannal)mind elõrevetíti mire képes. Egyértelmû, hogy nem bírt ellenállni a Banu által felkínált lehetõségeknek, mindig is visszaélt a lány egyoldalú szerelmével.
Az is jó meglátás, hogy az anyjához hasonlóan az érzelmi zsarolás nagymestere.
Azért a tegnap esti ismétlésben már kaptunk ízelítõt Güney jellemébõl. Amikor Ebru megszorongatja, már döntött is a pénz mellett.olyan mint egy patkány, ravasz mindent elraktároz magában, hogy aztàn megtegye a sunyi kis lépéseit saját javára.
A mûbaleset tényleg vad volt, de Ali fel akarta ébreszteni vele Kuzeyt. Szerintem jól tette. (Megjegyzem ez nekem túl mû volt, de megbocsájtom a kedvenc filmemnek).
Az álombeli gyilkosságodra azt írom, ez a bennünk lévõ anyatigris, és tuti hogy így cselekednénk.
Azonban jellem kérdése, hogy mondjuk egy balesetnél valaki otthagyja az áldozatát, aztán lapul, újra festeti az autót stb. Úgy értem vállalni a tetteinket, magunkat ahogy, amilyenek vagyunk, ez jellem dolga. És itt a nagy különbség a két fiú között, ezért bocsájtom meg Kuzeynek a hibáit, pedig tényleg az ember néha szívesen megrázná hogy aztán magához ölelje ezt a forrófejû, de nagylelkû srácot.
malvinkicska 2015 jún. 09. - 07:23:04 Előzmény Érsekvári
(3218/4273)
Güney nem akarja , hogy a feleségét otthon kezeljék, de ugye Ebru eldöntötte, akkor az úgy lesz, és vissza akarja, hívatni Handant a villában, G meg teszi az boldogan fog jönni nagyzolhat tovább. Gülten most kivételesen jó tanácsot adott Saminak ne hagyja veszni ezt a lehetõséget és beszéljen a nõvel. Kuzey továbbra is keresi Simayt, de nem találja, azok a férgek elvitték, és bealtatták. A bonyodalom nem kicsi elég lesz kibontani.
Bemes 2015 jún. 09. - 07:18:32
(3217/4273)
Látom, már téged is megfogott a film. Örülök neki, hidd el egyre izgalmasabb lesz és nagyon érdekes a benne szereplõk jellemének alakulása.
Samiék szerelembõl házasodtak össze, nem mondanék errõl többet. Így is meg fogod érteni az õ házasságukat, azt, hogyan jutottak ide. Kérlek, akkor térj vissza rá, kíváncsi leszek a véleményedre, gondolataidra.
napraforgó 2015 jún. 09. - 05:30:47
(3216/4273)
Valóban kezd érdekessé válni a történet, így a 35. rész körül. Szinte megsajnáltam Kuyeyt, a vadóc fiút, aki most épp az apjáért akart áldozatot hozni. És úgy elgondolkodtam, micsoda családban is él? Van egy apja, aki gyújtogató, egy bátyja, aki vamzer, mindkettõ Ferhát ellensége lett emiatt és Ferhát mégis Kuzeyen akarja leverni a családja adósságát...
Simay most még szimpatikus, aggódik Kuzeyért és nem csak azért, mert a családja kitagadta és nincs más, akihez tarozhatna. Banu furcsa, nem tudom megítélni, hogy Güneyért aggódik-e, vagy a "tulajdonáért", amit nehezen szerzett meg, vagy csak azért, mert látja, hogy Güneynek fontos az öccse. Güney is egy rejtély. Úgy tûnik, õszintén aggódik az öccséért, nem akarja, hogy halálra verese magát, ugyanakkor átkutatja a szobáját a pénz miatt... Hát ey nem túl testvéri...
Testvérek, és mégis ellenfelek, riválisok. De nem ellenségek, és ha kell segítik egymást, kiállnak egymásért, ha kell, akkor pedig szembeszállnak egymással.
A szüleik furcsák, ahogy egymás háta mögött intézik a dolgaikat... Elgondolkodtam, hogy õk nyilván nem szerelembõl házasodtak össze, hanem a szülõk által összehozott, vagy akár kikényszerített házasság lehetett az övék. Ezért van, hogy Handan nem öszinte Samival, a háta mögött insruálja a fiait, stb., és Sami sem szereti Handant, ezért jár el a keze, ha nem tetszik, amit a nõ tesz. Együtt élnek, de hát... senki nem boldog ebben a családban.
Vajon mi lett volna Handanból, ha nem kényszerítik Samihoz?

Még Gülten élete is jobb lett. Õt elhagyta Kazim, amikor terhes lett, de Gülten talpraállt, lett egy fodrász szalonja és tisztességesen felnevelte a lányát a férfi segítsége nélkül is.
Banu, Simay és Cemre is saját életet tervez, nem egy férj igényeinek kielégítése az életcéljuk.
10/10
lizbell 2015 jún. 08. - 19:06:34 10/10
(3215/4273)
de ez jellemzõ Güneyre végig, hogy képes mindent a javára fordítani, addig csûricsavarja a dolgokat, hogy a másiknak tényleg bûntadata lesz és megnyomorodik egy életre.... és még saját magát is képes becsapni, õszintén elhiszi hogy õ az áldozat! nekem ez a legalja embertipus a való életben is! SPOILER!!!! amikor Kuzey búcsúzik tõle ( mert ez a féreg azt hazudta, hogy Baris feltétele hogy elmenjen) olyan õszintén és szeretettel beszél vele, a maga suta módján ahogy õ fogalmaz, nehézkesen de azért lényegretörõen elmondja mit érez, és hogy mennyire hálás neki és nem tudja elégszer megköszönni!!!! ááááá kinyílik a bicska zsebemben tõle komolyan ahogy Güney bólogat, elégtételt kapott, gyõzeselmeskedett...minden arcrezdülésében benne van az az önelégültség, ahogy tudatosítja Kuzeyben hogy már rég kvittek, hogy õ már többszörösét törlesztette azért, hogy K. annak idején börtönbe ment helyette! le tudnám hányni!!!! (mellesleg remekül csinálja Bugra)
10/10
lizbell 2015 jún. 08. - 18:34:46 10/10
(3214/4273)
ez durva párhuzam szerintem!
én is mindenre képes lennék a gyerekeimért, nyilván ha csakis ilyen áron tudom megvédeni õket, akkor beleszúrom a támadóba a kést, de ez nem ugyanaz mint "Güneyesnek" lenni, messzemenõen nem! az adrenalin dolgozik keményen és a tudat hogy rajtad múlik a gyerekek élete képessé tesz olyasmire valóban, amire azt hisszük nem vagyunk!
Güneynél jellemtelenebb ember nincs a sorozatban, még az a szerencsétlen csúszómászó Baris is sajnálatraméltóbb a szememben, mint õ! Most kicsit elõreszaladtam megint türelmetlenségemben, és még mindig meg tudott lepni, majd ha mindenki elérkezik azokhoz a jelentekhez, úgyis visszatérünk rá! Mindennek a legalja amit tesz Kuzey ellen, kifordul tõle a gyomrom!!!!