8/10
Érsekvári 2015 jún. 01. - 16:23:32 8/10
(3093/4273)
A mai részrõl pár sorban .
Banut nagyon sajnálom akár milyen is , de most Güney gonoszsága miatt történik vele ez .
Kuzey is látja mitörtént a villába és Cemrét is kikérdezi a hajó esetrõl.
Gülten ismerkedik Aynurral szimpatikusnak találja .
Sami és a hadnagy férfiasan elbeszélgetett kicsit túl emelgetve a poharat . A nõ ügyeket megosztották egymással .
Kuzeynek drukkolok jó nyomon járjon végre .
8/10
Érsekvári 2015 jún. 01. - 16:16:00 8/10
(3092/4273)
Banué Borbély Alexandra .
Nem ismertem ezt a színésznõt és egy reggel a Duna tv vagy a worldon ment a Hacktion sorozat ismétlése és a hangra figyeltem fel .
Teljesen hasonlít a török színésznõre õ is szõke rövidhajú és arcra is olyan .
Különleges egyedi hangja van .
malvinkicska 2015 jún. 01. - 16:13:49
(3091/4273)
Azt nem tudom.
10/10
syuzi 2015 jún. 01. - 14:26:34 10/10
(3090/4273)
Köszi szépen:) És Banu magyar hangja kicsoda?
Már várom a mai részt:)
9/10
gabus53 2015 jún. 01. - 11:07:09 9/10
(3089/4273)
És még egy hír, elindult a Karadayi c. sorozat fordítása. Ezen a linken nézhetõ: https://www.facebook.com/pages/T%C3%B6r%C3%B6k-sorozatok-%C3%A9s-szt%C3%A1rjai/343920512484874

:-)
9/10
gabus53 2015 jún. 01. - 10:17:54 9/10
(3088/4273)
Jó reggelt mindenkinek!

Azoknak, akiknek nincs facebook hozzáférése, az 57. epizódot már online is lehet nézni Petrás Erika (Erus49) jóvoltából az alábbi videómegosztó oldalakon: Played.to, Tune.pk, Youtube.

http://www.filmorias.com/video/select/118873

Kellemes nézelõdést. :-)
malvinkicska 2015 jún. 01. - 07:46:48
(3087/4273)
SAmi és a Seref megbeszélik a lelki problémáit kinek mi fáj, Sami fél dobja a nõ mivel Handan beszélt vele, Demet iránt érzelmeket táplál a rendõr, csak fél Kuzeytõl, mivel testvérének tekinti, a halállal az idõ nem áll meg élni kell tovább az életet. Güney elég jól elbánt a szeretett feleséggel, igaz mutatott a betegség jeleibõl, de még tetõzték, mivel szerinte mindenki hazudik Banunak.
8/10
Érsekvári 2015 máj. 31. - 19:08:24 8/10
(3086/4273)
Nem gondoltam , hogy valaha is bekövetkezik , hogy felirattal tudjuk nézni .
Hiába vannak nekünk GABUS_ZANDRA és JUDIT a SUPERWOMAN-k .
Most sok minden már az elsõ két epizódban is egész más értelmet nyert.
Nagyon örülök és köszönet érte a létrehozóknak :)
malvinkicska 2015 máj. 31. - 18:51:35
(3085/4273)
A másik fórumon írtam neked. majd ha rá érsz olvasd el, köszi, az tuti Sorozat volt az Ezel de a Karadayi sem lesz egy piskóta biztos.
maryriddle 2015 máj. 31. - 17:58:18 Előzmény napraforgó
(3084/4273)
A történet tényleg egyre izgibb lesz megéri nézni, azonban ha most verébnek tartod Cemrét akkor szerintem késõbb méginkább annak fogod. A sorozat elején még azért vannak vehemensebb cselekedetei, van benne tudatos hajlam a rosszra, de idõvel egyre egysíkúbb lesz a karakter. Na majd kíváncsi leszek a véleményedre :-)
10/10
lizbell 2015 máj. 31. - 15:26:31 10/10
(3083/4273)
nem vettem lefokozásnak, csak én is sorra vettem, melyik mit jelentett nekem!
Ezel mielõbb pótolandó!:)))
8/10
Érsekvári 2015 máj. 31. - 15:17:33 8/10
(3082/4273)
Igen a Seherezádé az örök és szép sorozat .Berget nagyon szeretem . Amit elözöleg írtam nem akartam " lefokozni " ezeket a sorozatokat. Az internet világában vannak más lehetõségek is és olyan török sorozatokat is láthatunk amik nálunk sosem lesz képernyõn .
Az Ezelt -t látnod kéne . Nagyon jó és sok kíváló színész van benne . Igaz ez a történet is komolyabb kategória , de szerelem mindegyikben elõfordul .....nagyon is .
Most a Karadayi ami újdonság az is remek sorozat .
10/10
lizbell 2015 máj. 31. - 15:13:32 10/10
(3081/4273)
Már tervezem! :) online, reklámok nélkül isteni lesz! nyáron ha nem lesznek itthon a gyerekeim, napi több részt is be tudok kebelezni :))
malvinkicska 2015 máj. 31. - 14:51:07 Előzmény Érsekvári
(3080/4273)
Ilyen ritkán van ,de még most tudtam megnézni a soros részt, egyre érdek feszítõbb, ugye a család beszélget ami történhetett volna Cemrével, ha nem idõben érkezik Güney, mivel Banu, egy labilis idegrendszerû személy, az anyja nem akarja, hogy elektrosokkot alkalmazzanak nála, az biztos nagy dolog, de ezeket a bizar gondolatokat kiverné a fejébõl, annak gondolat rendezési hatása van. Gülten amit követ, az utóbbi idõkben egyszerûen nem lehet elviselni, õ akarta a lányának ezt a házasságot akkor, most miért nem hagy békét, nem gyerek majd elrendezi. Güneyt rém álmok gyötrik és beszélt a gyilkosságról õ ölte meg, azt a szemét Ferhatot, mivel Banu hallja ezeket, elmondja neki, ne hazudjon vallja be, de õ erre nem képes, mi lesz a vége verekedés, G megsérül a fején, és akkor már elgondolkodnak, még is csak kezelni kellene B-t. Aztán Handan elmegy a testvérénél, Kuzey elgondolkodik a leírtakon. Az öreg Sami elmegy inni, mivel a hölgy dobta, gondolom amiket mondott H neki Samiról. A történet egyre izgalmasabb, gondolom idõbe telik, mg meg lesz az igazi gyilkos.
10/10
lizbell 2015 máj. 31. - 14:48:16 10/10
(3079/4273)
egyébként a Seherezádé volt nekem az elsõ, elõször furcsa volt de megszerettem! fokozatosan kezdtem elfogadni, átérezni mennyire más a török mentalitás, kultúra és bizonyos dolgokhoz való hozzáállás.
Mára már teljesen a hatása alá kerültem, nagyon szeretem ezt a világot.... aki nem fogékony rá, és nem elfogadó egyáltalán annak elhiszem hogy nem tetszik! a Gümüsért nem rajongtam, Kivanc miatt néztem, Ezel kimaradt teljesen, TSZ is felületes volt, néztem ha eszembe jutott, de annyira nem érintett meg! Úgyhogy valóban a Kuzey a non plus ultra eddig számomra! de ha objektíven próbálom nézni, messzemenõen a legjobb az általam látottak közül! Szinészileg, forgatókönyvileg, mondanivaló szempontjából is!
Kiváncsian várom a Karadayit is, aztán a Menekse is sorra kerül egyszer remélem! :)))
10/10
lizbell 2015 máj. 31. - 14:36:29 10/10
(3078/4273)
Van még lejjebb!
én sem hittem, de.... allah óvjon az ilyen emberektõl! :)
8/10
Érsekvári 2015 máj. 31. - 14:30:40 8/10
(3077/4273)
Az a nagy gond , hogy sokan megálltak a Seherezádé , Gümüs , Szív útjai , stb magyar tv-n vetített sorozatoknál .
A Ezel a legprofibb ezek közül a legjobb .
Ezért más török sorozatokról fogalmuk sincs mennyire jók , sajnálom õket nem tudják mit veszítenek .

Malvinka ! Remélem megtudtad nézni , mert a szokott reggeli idõpontban nem írtál . A Net rosszalkodott megint ?

A mai részben a család nagyon aggódik Banu állapota és a hajó eset miatt .
Gülten is Cemrével alaposan kitárgyalja a félelmetes esetet .
Simay nem hajlandó lépést sem tenni Zeynep felé , hogy megbocsásson neki . Sõt megfenyegeti .
Handan elhagyja a lakást és levélben megír mindent Kuzeynek .
Készül majd vissza Güneyhez ezt is tudtára adja .
Güney borzasztó gyáva és Banut bolondnak festi le , ami történt vele rá fogja .
Hová süllyedt ez az ember , innen van még lejjebb is neki ?
Kuzey mit lép , hogy Banu kimondja a gyilkos nevét .
napraforgó 2015 máj. 31. - 14:30:28
(3076/4273)
Ezzel nagyon egyet tudok érteni!
BMariska52 2015 máj. 31. - 14:26:24 Előzmény napraforgó
(3075/4273)
Kedves Napraforgó! Csak azt szeretném Neked mondani, hogy eleinte én sem szerettem Cemrét, sõt kifejezetten idegesített, különösen a sírós jeleneteknél rendkívül csúnya volt, nem is értettem, mit akarnak ezzel a lánnyal, aztán azt hittem, hogy a szinkron miatt van ez, mindenfélét gondoltam, de egy idõ elteltével már megkedveltem, sõt Banuval és Zeyneppel ellentétben meg is szerettem az õ figuráját. Banut alakító színésznõt már Ezelben sem szerettem, Zeynep meg kifejezetten irritáló fejû volt nekem megjelenésétõl kezdve, mostanra már bocsánat a kifejezésért, de szívbõl utálom, és sokszor a betonba döngölném. Simay meg nem az én ízlésem szerinti nõ.
Mint ahogy mondtam, késõbb már megszerettem Cemrét, és most már ennyi idõ elteltével szépnek is találom, mert szelidség és kedvesség van az arcán, a többi nõ õrült, eszelõs tekintetével összehasonlítva meg pláne, mert nézd meg Zeynep és Simay arcát, micsoda agresszió süt róla! Mostanában Banut már csak sajnálni tudom, de ez messze nem szeretet nálam. Írtam már egyszer, hogy Drága Apukám mindig azt mondta: kislányom, inkább ezer irigyed legyen, mintsem egy sajnálód. Ehhez tartom magam elég régóta, igyekszem így is élni.
Én még egyetlen török sorozatot sem szerettem ilyen nagyon, pedig mindet láttam, amit a hazai tévék leadtak. (Nekem eddig aki szép volt, az Bihter a Tiltott szerelemben.) Téged is csak biztatni tudlak, hogy ne add fel a reményt.
Üdvözöllek: Mariska
napraforgó 2015 máj. 31. - 12:52:51
(3074/4273)
Nem sok török sorozatot láttam, így nem tudom, hogy mennyire indulnak nehezen. Most újra nézem reggelente az Igazgyöngyöt, az nem indult nehezen, vagy nehézkesen, ott rögtön belecsaptak a lecsóba. Az elsõ részben meghal a fõhõs kedvese, a másodikban meg már nõsítik. Onur szerencsejáték függõsége, a Tarik és Gülszün, Esra háromszög is igen hamar megjelenik, nem beszélve Pinár gyerekügyérõl. Az a sorozat pörög rendesen, itt meg a Tekinoglu család egymás közti nyûglõdését lehet látni nap, mint nap, megtetézve Cemrével, aki egy unalmas szürke veréb, nem is értem, miért veszkõdnek érte annyian.

Na de mindegy, türelmes vagyok, majd csak jobbra fordul a történet.