maryriddle 2015 máj. 24. - 20:56:36
(2893/4273)
"Vajon az, aki volt mondjuk Cemre helyzetében, akinek elcsábították efy régi kapcsolatot felrúgva a võlegényét, az is olyan empatikus mint én? Vajon egy Banu, Zeynep mennyire lenne megértõ?"

Szerintem intelligencia, büszkeség kérdése. Ha elcsábítják a võlegényemet úgy vagyok vele hogy ha olyan, akit el lehet csábítani és ennyit érek neki, akkor nem is érdekel bosszút állni nem fogok. De Cemre esetében Güneyt nem Banu csapta le a kezérõl. A Banus szex már a gyûrûlevétel után történt nem amikor jártak.
Egyébként szerintem azért volt ilyen megértõ Cemre mert nem szerette annyira Güneyt. Ha Kuzeyt csapják le a kezérõl gondolod akkor is ilyen nyugodt marad?
A két fiúhoz való viszonyával kapcsolatban észre vettem egy nagy változást Cemrén. Az elsõ kép amikor Antáliában flörtölget vele Baris, azt így fogadja, pedig Güney a võlegénye. A második amikor a bárban flörtölget vele Baris, itt már Kuzeybe szerelmes, de szingli. Nem akarom valami léha nõnek beállítani de érdekes hogy Kuzeyhez még gondolatban is hûséges volt és zavarba jött más pasiktól, míg Güney alatt azért nem bánta más pasik figyelmét, sõt azért õ is tudta rezegtetni a szempilláit :-D

Most is én is próbálom Kuzey szemével nézni ezt a Cemre - Zeynep párhuzamot, de továbbra se értem hogy Cemrét mivel látja nemesebb jellemnek és hogy miért ábrándult ki Zeynepbõl, hogyan jött rá hogy Zeynep nem érti meg õt. Írojátok, a nyomulása tántorította el Kuzeyt... Zeynep eleinte normálisan közeledett, és én úgy vettem észre Kuzeynek se volt ellenére ez sõt. Aztán megtudta hogy nõs és elkezdett hátrálni. Aztán kivárt, Simay elment és akkor kezdett el erõteljesebben nyomulni. De! A kapcsolatot Kuzey kezdeményezte ki a csókkal a discoban! Ezt ne felejtsük el. Ezután még nyomulósabb lett Zeynep de akkor már jártak, a saját pasijára miért ne nyomulhatna? Mi nem tetszett ebben Kuzeynek? Zeynep még az apját is elhagyta érte. Cemre nem nyomult? Hányszor ment utána? Hányszor vallott szerelmet miközben ismerte Kuzey álláspontját? Még többször mint Zeynep.
És még egy: Kuzey miért volt biztos Cemre szüzességében? Vajon ezt kitárgyalták, mert nem hiszem. Sõt, egyszer már betettem ezt a jelenetet, ahol Cemre kvázi szándékosan utal rá, hogy szexeltek Güneyel. Arról nem is beszélve, hogy férjhez ment és egyszer ugye Baris kényszerítette Cemrét hogy szinte valljon neki szerelmet a telefonba. Ezt Kuzey elfelejtette? Kuzey szemével nézve Cemre nem egy férjezett nõ volt aki utána futkos és el akar szökni vele? Ez nem tántorított el Kuzeyt, Cemre nem lett a szemében erkölcstelen nõ? És amikor megcsókolta Antáliában a sógornõjeként? Hogy hogy nem csökkent a szemében Cemre? De a nem férjezett Zeynepben csalódott csak mert nyomult? Nekem ez fura Kuzeytõl, ha az az õ erkölcsös szemével nézem.
8/10
Érsekvári 2015 máj. 24. - 20:52:05 8/10
(2892/4273)
Az az érzésem valami ragályos kór támadta meg .........
Kerüljük nagy ívben !!
8/10
Érsekvári 2015 máj. 24. - 20:49:20 8/10
(2891/4273)
Ez kicsoda ?????????????
BMariska52 2015 máj. 24. - 19:28:09
(2890/4273)
Érdekes dolgok történtek, mire visszajöttem a mai rész után, de azért leírom a magamét!
Nagyon szépen köszönöm Drága Gabuska és Szandra a fáradságotokat! 20 perc alatt annyi minden történt, csak kapkodtam a fejem! Nagyon jó volt! Szia Kedves Lizbell! Csudapofa vagy! Többszörösen biztosított a jó szórakozásunk, ugye?
10/10
lizbell 2015 máj. 24. - 19:24:49 10/10
(2889/4273)
belülrõl is képben vagyok :)))
10/10
lizbell 2015 máj. 24. - 19:16:14 10/10
(2888/4273)
látom kiengedtek a zártosztályról! :)))
hanguktaekwondooo 2015 máj. 24. - 19:11:16
(2887/4273)
ez így van.
Üdvözlettel:
Kuzey.

csak imádjatok tovább szorgalmasan

jövõre egy hónap seychelle -t tervezek, kell a lóvé
10/10
lizbell 2015 máj. 24. - 19:08:46 10/10
(2886/4273)
így van Mariskám, ha választanom kell, százszor inkább egy morcos páncélos Kuzey, mint egy irigy, jellemtelen féreg Güney.
BMariska52 2015 máj. 24. - 18:52:21
(2885/4273)
Köszönöm szépen kedves szavaidat, nagyon jó, hogy köztünk vagy, biztos vagyok abban, hogy az imáid célbaérnek és meghallgattatásra találnak, mert szívbõl jönnek! További szép Ünnepet Neked!
BMariska52 2015 máj. 24. - 18:49:29
(2884/4273)
Szia Kedves Bemes! Köszönöm, hogy Te is alátámasztod az igazamat! Amit látok a napi életben, nagyon elszomorító! Nem tudok mással elõhozakodni, különösen a mai nap után, mikor olyan sokat beszélgettünk Anyukámmal,igazi szívet melengetõ napunk volt, sokat emlegettük Aput, na, hát ezt õ soha nem csinálta volna meg! Írtam már itt a fórumon régebben, hogy Õ egy igazi Apafigura volt, tûzbe ment volna a családjáért, talán ezért is fáj sokszorosan, hogy már nem lehet köztünk. Nálunk olyan elképzelhetetlen volt, amit a mai hímnemûek produkálnak, sûrû elnézést a kivételektõl, tisztelet nekik!
Én mindig éreztem Kuzey részérõl egyfajta "törõdést" és lelkiismeretességet, kötelességérzetet. Ez Simay-al kapcsolatban pl. így is volt, és majd meglátjuk az elsõ évadban is, mi lesz, hogy Simay benyögte neki a terhességet.
malvinkicska 2015 máj. 24. - 18:46:28
(2883/4273)
Tudod én ilyen lelkületû vagyok, írtam Gabuéknak is imába foglalta nevüket, a szent misén, én minden vasárnap megyek nekem arra a feltöltõdésre szükségem van az élet minden napjainak megéléséhez. Nekem is hiányzott az értelmes jól megfogalmazott meglátásaid, további szép ünnepet.
BMariska52 2015 máj. 24. - 18:35:13
(2882/4273)
Malvinka Kedves! Úgy szeretem a mondataidat, a fogalmazásodat, nagyon-nagyon jó ismét köztetek lenni így egészségesen, egy szép nap után, most már én is "százas" vagyok! Köszöntelek! Biztos, hogy a Te imádságod is sokat lendített rajtam!
BMariska52 2015 máj. 24. - 18:18:30
(2881/4273)
Katicám! Ez nagyon tetszik: hozzá Cemre való és kész! Hát, ez az! Üdvözöllek szeretettel!
BMariska52 2015 máj. 24. - 18:11:34
(2880/4273)
Szép Napot Mindenkinek!
Reggel benéztem, és kerestem én is a mai filmet, de nem is akartam szólni, nagyon reménykedtem, nincs semmi baj a Drága Gabuskával, Szandrával, inkább azt gondoltam, nehogy már õk ne pihenjenek egy napot! Egész nap itt volt Anyukám, kitûnõen éreztük magunkat, kényeztettük õt, jól feltöltõdtünk a sok orvososdi után. És mit szóltok, bejött nekünk a "Napot kívánok!". Szép Pünkösdi Vasárnapot kaptunk, a lelkünk is jobban derül!
Most akkor, ha már az aranyos Gabuskám felrakta, én is élvezkedem egy kicsit... Szép Estét Nektek!
malvinkicska 2015 máj. 24. - 15:25:47
(2879/4273)
Megnéztem nagyon érdekes volt szegény Handant addig szekálták míg el nem ment a villából, most Kuzey vette szárny alá, nem hiába fordul a kocka az életben is, hol kerek, hol talp, most Handan talp. Zeynep egyre utálatosabb egy csúszó mászó aljas féreg, már az apja is sokallja amit követ, Simay szenvedett eddig a legtöbbet, most sajnálom, hogy ez a szemét nõ így bemártotta. Demet tetszik a nyomozónak, hiszen fiatalok, egy cipõben járnak a sorsuk ööszeforhat, én szeretném, megérdemelné mind a két fél jóakaratú embereknek ismertem meg õket, csak Kuzey biztos nem fogja jó szemmel nézni Ali miatt, de mindenkinek lehet magán élete, nekem ez a véleményem, kezd egyre érdekesebb lenni a sztori.
10/10
lizbell 2015 máj. 24. - 14:46:01 10/10
(2878/4273)
Köszi Gabus!!! a nap fénypontja! :))) gyerekmentes vagyok, egész nap online filmezek!
9/10
gabus53 2015 máj. 24. - 14:32:37 9/10
(2877/4273)
Kedves Fórumtársaim!

Már fent van az elmaradt tegnap esti rész: https://www.facebook.com/Gabus53/videos

Szép napot mindenkinek :-)
malvinkicska 2015 máj. 24. - 14:22:06
(2876/4273)
Te az elsõ évadról írsz Simay megszakítja a terhességet nem le sz baba, Gülten nem jön össze a fényképésszel, Güney feleségül veszi. Alinak lesz egy barátnõje, Demet de késõbb Ali tragikusan végzi, ez nem Spoiler mivel ezek az epizódok már le mentek, remélem ezzel nem zavartam senkit. Ferhat itt a nagy ellenség az csinálja a fesztivált végig az elsõ évadban. Kimaradt Banu és Güney házasok lesznek.
10/10
lizbell 2015 máj. 24. - 14:18:30 10/10
(2875/4273)
Ajjaj, biztos hogy ennyi mindent tudni akarsz? :))) mi már vastagon benne vagyunk a 2. évadban!
8/10
Érsekvári 2015 máj. 24. - 14:14:32 8/10
(2874/4273)
Szia ! Bocsi a kérdéseidre nem szeretnék most válaszolni, de annyit tudok mondani nagyon jó lesz és sok váratlan fordulat jön .
Úgy hogy nézzed kitartóan nem bánod meg , ahogy olvasom amit írtál kicsit tévúton jársz , de minden kiderül majd . :))
Neked is szép Pünkösdi ünnepet .