malvinkicska 2015 jún. 04. - 09:12:05
(3153/4273)
A mai soros részt látva Gülten teljesen kiakaszt amit követ, állítom egy 5 éves gyerekkel nem kellene ezt csinálni, nem egy felnõtt nõvel, nem szeretem na meg pletykát azt csipi, úgy harap rá mint éh tyúk a takonyra, már bocsánat de kihozott a sodromból. Sami elmondta Kuzeynek mit tett az anyja lejáratta az új szerelme elõtt, aztán Güney most látja , hogy Banu egy beteg nõ, eddig nem látta, most sajnáltatja magát, de azért bármilyen is Sami azért csak a fia egy apai simogatás neki is jár, most vigasztalja biztatja meggyógyul a felesége.
9/10
gabus53 2015 jún. 04. - 00:45:29 9/10
(3152/4273)
Szia BMariska!

Nagyon drága vagy. De valahol önös érdek is vezérelt, mert még én sem láttam a sorozatot, úgy gondoltam, inkább besegítek a cél érdekében, hogy rendesen mûködjön. Igaz, hogy eléggé hosszú a sorozat, tehát elleszünk egy darabig.
Egy ideig nagyobb leterheltséget jelent a két oldal, de úgy gondolom, az élmény minden fáradtságot feledtet.

Természetesen a saját oldalunk továbbra is elsõbbséget élvez és nem is akarom elhanyagolni, hiszen abban maradtunk, hogy a másik oldalon egyenlõre félgõzzel fogok ügyködni.

Jó éjt :-)
malvinkicska 2015 jún. 03. - 20:21:53
(3151/4273)
Igen olyan volt mindig történek dolgok, itt nem lehet mondani eseménytelen, Güney nagyon megváltozott.
BMariska52 2015 jún. 03. - 20:09:57
(3150/4273)
Handan-nak pofavágásból és rosszindulatból jeles! Eszméletlen, milyen képeket tud vágni, õ ha meg sem szólalna, akkor is értenéd, mit gondol, érez! Néha már csak a seprû hiányzik alóla!
Igazad van Kedves Katica!, õ mérgezte meg a fiai kapcsolatát!
BMariska52 2015 jún. 03. - 20:03:33
(3149/4273)
Érdekes, én meg Meldát alattomosnak látom, úgy érzem, nem õszinte.
Más az elsõ évadhoz: Borzasztó volt nézni, milyen családja van Simay-nak, itt most ezért sajnálom, de nagyon kegyetlen volt, hogy elvetette a babát, ezt nem bocsátom meg neki, még hogy én nem, az semmi, de Kuzey sem! Mondjuk, én ilyen családi háttérrel megértem, hogy nem akart hazamenni, otthon maradni, biztos oka volt, hogy elmenekült a házból, én is a Dunának mentem volna ilyen apától! Na hát, aztán az a võlegény-jelölt, Atyaég! Lehervadt a pasi, mikor meglátta Kuzeyt.
BMariska52 2015 jún. 03. - 19:59:29
(3148/4273)
Gabuskám! Köszönjük szépen, hogy ennyi jóval kényeztetsz bennünket, ilyen jók vagyunk, hogy megérdemeljük ezt? Mi pedig nagyon hálásak vagyunk Neked ezért a sok élményért. Azért kérem, vigyázz magadra, ne fáraszd ki magad nagyon, csak módjával, mert úgy érzem, Te mindent beleadsz, valamit csak 100 %-osan tudsz csinálni, ez meglátszik a munkádon! Kívánok hozzá sok erõt, a bizalom a mi részünkrõl megvan, az energia pedig benned, sok köszönet! Már én is nézem a Karadayit is, nagyon izgalmas, csak még nekem kicsit kusza, ki - kicsoda, de majd kialakul. Szép estét Neked!
9/10
gabus53 2015 jún. 03. - 19:57:57 9/10
(3147/4273)
A Park Bosphorus Hotelben volt tegnap a A Magazine Újságírók Szövetségének "Arany Oroszlán" díjátadó ünnepsége, ahol a Karadayi címû tv-sorozat csapata ismét díjban részesült.
BMariska52 2015 jún. 03. - 19:54:13
(3146/4273)
Látszott már, hogy Güney-ben benne van a zabszem, mikor Serefet meglátja az ablakban, ki sem akar szállni a kocsiból. Azért én azt látom, hogy Sami papa el van keseredve, valahogy egyik fia sem - és õ sem - boldog. Demet is tépelõdik Cemrének, Kuzey biztos nem fogad el egy új kapcsolatot tõle Ali után, pedig hát Kuzeynek is fejet kell hajtani, Demetet nem zárhatja el a világ elõl, úgy gondolom, ehhez nincs joga. Ez a mai rész a felszínen nyugodt volt, de nekem olyan szomorkás hangulatú.
napraforgó 2015 jún. 03. - 18:43:17
(3145/4273)
Érdekes volt a tegnapi rész.
Mind a két Tekinoglu fiú látogatóba megy a kedvese családjához. Érdekesen váltogat a kép, hol Güneyt látjuk Banuéknál, hol meg Kuzeyt, aki Simay családjához utazik. Látszik, hogy Güneynek sem örül sem Ebru, sem Baris, de õk legalább kulturáltan viselkednek, nemúgy Simay szülei, akik még a lakásba sem engedik be õket. Az õrült atya meg egyenesen megpróbálja lelõni a vejét.
Simay ostoba volt, legkésõbb az esküvõ elõtt meg kellett volna mondania Kuzeynek, hogy elvetette a babát. Valahol megértem szegény lányt, Kuzez eltûnt, a szülei nem normálisak, agyonverték volna, ha egy gyerekkel állít haza. A barátnõje meg nyaggattta, hogy ne vegyen egy ilyen nyûgöt a nyakába. Félõ, hogy az idõbõl is kifutott volna, amikor még legálisan megcsináltathatja az abortuszt, hát rászánta magát. De akkor sem kellett volna belemenni a házasságba ilyen módon. talán félt, hogy Kuzey elhagyja - de hát így is beígérte neki a válást.
9/10
gabus53 2015 jún. 03. - 17:02:47 9/10
(3144/4273)
Köszönöm szépen, aranyos vagy :-)
9/10
gabus53 2015 jún. 03. - 17:00:18 9/10
(3143/4273)
Köszönöm szépen, és remélem, hogy bírni fogom most még a két oldal, bár abban maradtunk, hogy a Karadayi-on egyenlõre félgõzzel tudom vállalni.
:-)
9/10
gabus53 2015 jún. 03. - 15:43:44 9/10
(3142/4273)
Kedves Fórumtársaim!
Szokás szerint mindazoknak teszem fel, akinek még nincs fb-hozzáférésük:
------------------

BUGRA GÜLSOY: Pár hónap együtt járás után kérte meg Burcu Kara kezét
(Az esküvõ után csalta meg a feleségét)

Kedves Rajongóink!

Az Epizód Magazin mai (2015.06.03) 23. számában cikk jelent meg Bugra Gülsoyról, melyet teljes terjedelem most és itt olvashattok.

A Kuzey Güneyben Güneyt alakító Bugra Gülsoy nem sokáig bánkódott amiatt, mert szakított szépségkirálynõ barátnõjével. Több nõ is megfordult az oldalán, ám egyikük, A végsõ akarat címû sorozatból ismert Burcu Kara annyira elvarázsolta, hogy nagyon rövid együtt járás után megkérte a kezét. Mi több, feleségül is vette. Ám - mint utóbb kiderült - egy kicsit elhamarkodták az esküvõt.

A nagy napra egészen pontosan 2011. július 22-én került sor. A lagzi igazi társasági eseménynek számított Törökországban, amin persze nincs mit csodálkozni, hiszen Bugra addigra már elég nagy népszerûségre tett szert a Fatmagül'ün Sucu Ne? címû sorozattal, Burcut pedig a legnagyobb sztárok sorába emelte a néhány évvel korábban leforgatott A végsõ akarat, amiben Zeynepet személyesítette meg.
Az esküvõn számos török sztár tiszteletét tette, például a Tiltott szerelemben Bihtert alakító Beren Saat is, aki a Fatmagülben" együtt játszott Bugrával, s igen jóban lettek. A legnagyobb sztárok azonban mégis a Szulejmán fõszereplõi voltak. Mert akkoriban már javában vetítették a tévék a Szulejmán elsõ évadát. Így az újságírók és fotósok amellett, hogy az ifjú pár körül legyeskedtek, legalább annyi vagy talán még több figyelmet fordítottak Halit Ergencre és feleségére, Berguzar Korelre. Mellettük a validét megszemélyesítõ Nebahat Cehre is ott volt a nagy napon, mi több, igen meglepõen nyilatkozott az õt meginterjúvoló riportereknek. Mások jobbára „csak" gratuláltak a fiataloknak, s minden jót kívántak nekik a jövõre nézve, az idõsebb színésznõ azonban kicsit az aggodalmának is hangot adott. Természetesen õ is hosszú és boldog házasságot kívánt Bugráéknak, de azt sem felejtette el hangsúlyozni, korábban mindkettõjükkel beszélt, s megpróbálta õket rábírni arra, alig pár hónap ismeretség után még ne kössék össze az életüket, bármekkora is a szerelem közöttük,

Igaza lett Validének

Nebahat Cehre, mintha csak elõre megérzett volna valamit, Bugra és Burcu ugyanis csak pár hónapig voltak felhõtlenül boldogok. Az esküvõ után nem sokkal megkezdõdtek a Kuzey Güney forgatásai, s egyre kevesebb idõt tudtak együtt tölteni. Ám akadt ennél nagyobb probléma is. A török sajtó megszellõztette, hogy Bugra ismét elkezdett találkozgatni egykori szerelmével, a szépségkirálynõ Selen Soyderrel. hogy ebbõl mennyi volt igaz, azt nem tudni, de az a tény, alig 11 hónappal az esküvõjük után Burcu adta be a válókeresetet a bíróságra kibékíthetetlen ellentétekre hivatkozva. Ebbõl sokan arra következtettek, Bugra Selennel csalta Burcut, s ezt a színésznõ nem tudta neki megbocsátani. Annyi bizonyos, hogy a válásuk után Bugra ismét összejött (hivatalosan is) az egykori szépségkirálynõvel. ám kapcsolatuk „felmelegítve” már nem bizonyult tartósnak. Kis idõ múlva õk is szakítottak.
Palánki Rita

-----------------------

Szép napot mindenkinek!
malvinkicska 2015 jún. 03. - 13:49:41
(3141/4273)
Tudod én reggel elég korán szoktam nézni, most oda voltam a fiammal vásárolni, most meg az a baj nagyon meleg van. Güney most újra benne van az Epizód magazin 23-as számában elég jó kis kikapós pacák buknak rá a nõk, a feleségével, még egy évig sem éltek együtt megcsalta egy szépségkirálynõvel elõbbi szerelme volt, a nõ.
malvinkicska 2015 jún. 03. - 13:38:07
(3140/4273)
Aranyat érsz nagyon szeretünk így tovább.
8/10
Érsekvári 2015 jún. 03. - 11:45:22 8/10
(3139/4273)
Szívesen :)
Beindultak az események , innentõl nincs megállás nagyon jó lesz .
8/10
Érsekvári 2015 jún. 03. - 11:42:37 8/10
(3138/4273)
Baris kellemesen elüti az idõt a bárban azzal a Melda nevû nõvel . Nekem a nõ valahogy olyan " lassú víz partot mos " típus.
Zeynep összevissza beszél Cannak , de aztán kiböki menjen vele nyomozni Simay után.
Ebben a részben a nõi és férfi lelkek kiöntése volt a megértõ jó barát felé .
Cemre-Demet és Kuzey- Seref .
Sami pedig Güneyt nem engedte elmenni , aki a régi szobájában magába roskadva kezdi felfogni valamit nagyon elrontott .
8/10
Érsekvári 2015 jún. 03. - 11:28:05 8/10
(3137/4273)
Szia Gabus !
Benned megbízható , precíz és rendkívül ügyes partnert nyert - nyertünk !
Nagyon örülök a hírnek .
Nagyon köszönjük Neked :)
10/10
syuzi 2015 jún. 03. - 11:26:47 10/10 Előzmény Érsekvári
(3136/4273)
Köszönöm szépen:) A tegnapi rész nagyon jó volt szegény Kuzey meg tudta hogy már megint átverték Simay jókor mondta el hogy nincs baba mikor mára felesége lett. Simay apja se volt semmi rögtön kitagadta a lányát meg rájuk támadt, és soha nem mehet vissza Mersimbe.......
Güney közbe meg Banuéknál kellemesen vacsorázott........ Ebru asszony se voltsemmi nem segít Güney és Banu cégének megalapításához semmit..... csak Bariska számít neki

Már várom a mai részt:)
9/10
gabus53 2015 jún. 03. - 09:19:43 9/10
(3135/4273)
Kedves Fórumtársaim!

Szeretnélek tájékoztatni benneteket, hogy a Karadayi-Hungary oldalnak mától a társ-adminja vagyok "gabus53" névem. https://www.facebook.com/pages/Karadayi-Hungary/493760660776147?__mref=message_bubble

Várunk benneteket szeretettel.

:-)
malvinkicska 2015 jún. 03. - 07:15:07
(3134/4273)
Érdekesen alakulnak a dolgok, Demet iránt vonzalmat érez a rendõr, hiszen egy életen át nem gyászolhatja Alit, mivel fiatal, és szinte egy cipõben járnak, de még is kételkedik, meg aztán fél Kuzeytõl, mit fog szólni, ha össze jönnek. Cemre és Demet ezt beszélték meg jó lát dolgokat Cemre. A rendõr elmondja Kuzeynek, hogy Handan elment az apja leendõihez, ezen meglepõdik K nagyon nem gondolta volna, az hívja többször Samit telefonon de nem éri el, a házi t felveszi K, és közlia nõ beszélni kell vele mert vissza akar adni valamit Saminak. Güney elõször nem akar bemenni, de aztán mégis ott marad, és mikor hívja reggelizni K sírva találja Güneyt. Zeynep mesterkedik valamibe Simyval kapcsolatban biztosan a munkába akarja felkeresni, de egyedül nem akar menni, és Cant akarja, hogy kísérje el.