Téma: Kimondatlan

offtopic
sofi 72 2011 jan. 23. - 15:56:02
(53/73)
Ja, így már más. Hát igen, sokszor túl gyors az átmenet. Pedig levezetésnek én is jobban szeretem a stáblistát a végén, valami jó kis zenével a háttérben. De manapság minden perc számít, és minden pillanat pénzbe kerül...:(
De a lényeg akkor, hogy láttad!
10/10
Jagdglück 2011 jan. 23. - 12:55:44 10/10
(52/73)
SPOILER
Én úgy gondolom, hogy megölhette a diszkós lányt a vagonoknál...mert amikor bekerült a nevelõintézetbe, senki nem jött rá, hogy mi volt a valódi ok és esetleg pont az ellenkezõje jött ki rajta, amikor megérintették. Hisz amikor Hunter lányával az ajtóban álltak, a lány meg akarta csókolni, de õ ökölbe szorította a kezét és baromi nagy önkontrollról tett tanúbizonyságot, hogy ne bántsa. Ugyanez volt álmában is, amikor a vonat elé ejtette volna a lányt, csak álmában nem volt önkontroll. A nevelõintézetben pedig nem igazán sejthették, hogy ilyenre képes...hisz saját maga sem tudta. Mert tõle kívülálló "erõként" érezte, hogy valakit bánt, de amikor kezdi felfogni a súlyát tettének, saját magát hibáztatja.
Azt én sem igazán értem, hogy a fiú apja miért mondta a börtönben, hogy a fiú tette... talán úgy értette, h "miatta" tette...de ez így nem egyértelmû. Mert amikor Hunter kifejtette, h mi a különbség kettõjük között, -utólag visszagondolva- Hunter tudta, h ezt a fiút is molesztálták.
Összességében véve szerintem baromi jó film és jó, hogy tovább lehet gondolni.
gabriella_ 2011 jan. 23. - 12:21:56
(51/73)
Végignéztem, és az ásítás is rövid volt! :D
Csupán az "átmenetet" vagyok képtelen megszokni, amit a kereskedelmi csatornák mûvelnek egy-egy film végén..
cosima 2011 jan. 23. - 12:09:03
(50/73)
ja bocsánat :D
***SPOILER***
elõzõ üzim XD
***SPOILER VÉGE***
tökéletes ^^
cosima 2011 jan. 23. - 12:07:12
(49/73)
:D hát volt egy olyan furcsa momentum h egy párbeszéd közepén bevágták a reklámot mondom marha jó félórás reklám után majd talán be is fejezi a mondatot visszamegyek fél perc múlva és már javában megy tovább a film o.O
cosima 2011 jan. 23. - 12:04:54 Előzmény Ajvári
(48/73)
spoiler

hát igen ez azért lehetett mert ezt a srácot bizonyos szempontból sajnáljuk(ami gyerekkorában történt vele)bizonyos szempontból meg ugye egész életére bezárnánk vhova h senkibe se tudjon kárt tenni. a pszichiáter v pszichoterapeuta meg személyes kudarcának élte volna meg ha elveszíti. a csajt azt szerintem se õ ölte meg pont azért mert már egy érintéstõl is kifutott volna a világból. viszont szépen elintézte mert még az arcába is vágott ököllel és mivel elég okos volt a srác ezért szökött el a zsaruk elõl mert könnyen ráterelõdhetett volna a gyanú.amúgy ha nem kopognak tényleg megöli a szõke nõt. ja és fura is h a pszichoterapeuta v ki nem jött rá h a srác a lányához ment a félholt nõ meg rögtön tudta...de ami a legfurább az az h tommy apja mért állította volna azt h a fia tette pont azután h ez a mr hunter felfedte h tud a molesztálásról. ennek mi értelme volt? mert hogyha ezért ölte meg az apa az anyát, magyarul a fia miatt, akit a börtönben elmondása szerint védeni akart, akkor miért keni rá?? én ezt már végképp nem értem.
ja meg azért ne várjátok el h fõmûsoridõre rakjanak egy 16os filmet. sok gyereket még ekkor leültetnek a tv elé. az is meglepett az attila, isten ostoránál h egy anyuka fel akarta venni a 9 éves lányának de hát õ dolga.
offtopic
sofi 72 2011 jan. 23. - 10:21:56
(47/73)
Na, akkor ez egy igencsak hosszúra sikeredett ásítás lehetett...:)
Egyébként én azt vallom, hogy egy jó szunya százszor többet ér bármilyen filmnél, úgyhogy ne sajnáld. Pár havonta úgyis mûsorra tûzik!
Legközelebb biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog végignézned!!

Ui: Nem mellesleg én is vízuális típus vagyok...(azért a kép jó lett volna, feldobta volna egy kicsit a topocot.):D
bbrrnncc 2011 jan. 23. - 08:19:56
(46/73)
Esetleg nem vette fel valaki?
gabriella_ 2011 jan. 23. - 01:25:37
(45/73)
Na, csak sikerült meglepõdnöm a tv2-nek köszönhetõen: az egyik pillanatban még Andy Garciat láttam, aztán mire befejeztem az ásítást, már Karola, a "tarot mestere" volt a képernyõn! :D :D
(Mellesleg vizuális típus vagyok, így is megvolt a kloákás sünis kép! :D )
Myo 2011 jan. 22. - 23:55:23
(44/73)
De itt most nõi molesztálókról volt szó. A fiúk erõszakolása kicsit más motivációkkal bír,, mint a klasszikus pedofil cselekedetek... Mindegy, igazad van, meg lehet erõszakolni a fiúkat is.
twillight 2011 jan. 22. - 23:28:34
(43/73)
Hidd el, fiúkat is simán meg lehet erõszakolni (ha hátulról csinálja ugyanolyan "egyszerû" mint lányokat, ha elölrõl akkor kell egy kis hely meg idõ, de mivel a dolog mechanikus, semmiféle gyengédség, kedvesség vagy hasonló nem kell).
offtopic
sofi 72 2011 jan. 22. - 23:22:43
(42/73)
Pont ezért írtam!!:))))
Még képet is szerettem volna mellékelni, mondjuk egy madár kloákájáról, de valahogy nem engedte ez a fránya Port....!!!
Igazságtalanság!! Pedig nagyon jól nézett ki. Ha meg még egy sünt is beleképzelek, nos, szavakkal nem lehetne kifejezni.!!:))
További jó filmezést!!
gabriella_ 2011 jan. 22. - 23:18:17
(41/73)
Az embernek ánusza van, a gyíknak meg kloákája... :D
Na, megyek, hogy végigizgulhassam a filmet. Pfff, na ja.
offtopic
sofi 72 2011 jan. 22. - 22:55:46
(40/73)
...akarod mondani...az anusába...:)))))))))))
gabriella_ 2011 jan. 22. - 22:48:46
(39/73)
Pont sikerült kb. egy órával ezelõtt elolvasnom a jelöletlen spoilert! Marha jó lesz így filmet nézni!
Ezúton kívánnék az írójának szívem minden melegével egy jól megtermett sünt a kloákájába!
ilovedogs 2011 jan. 22. - 22:13:52
(38/73)
KÖSZI:D
Megnézem és megpróbálok meglepõdni a végén:S
zimme 2011 jan. 22. - 21:23:57 Előzmény docikaaa
(37/73)
Hát ez köszi tényleg.
Most már meg sem nézem, tök felesleges.
Myo 2011 jan. 22. - 20:59:12 Előzmény Theine
(36/73)
A pedofilek java részét szintén molesztálták gyerekkorukban. Nem fognak tudni együttérezni a molesztált gyerekekkel, mert azonosulnak a molesztálóval, hiszen az iszonyatosan kedves velük általában. Mint pl. egy anya, nagybácsi, rokon, család barát. Fiúknál ez még veszélyesebb nyomot hagy, mint a lányokban, mert a lányokat meg lehet erõszakolni is, anélkül, hogy kedvesek volnának velük. A fiúkat csábítani kell.
A másik, hogy ha a kölyök még azt is látja, hogy az apja megöli az anyját, akkor ezt a látványt lehasítja a tudata, és jó mélyre elfojtja, majd az apa, mint megmentõvel való azonosulás során elõszedi a tudattalanból, mint egyfajta megoldást a megmenekülésre. Ergo, ha valaki túlságos megsérti a határait, akkor védekezésül egy hasadt énrésze fog mûködésbe lépni az elfojtott tartalmak alapján. Így simán indokolt az is, hogy nem tudatos akkor, ha gyilkol, és maga is megdöbben a tettén.
Ha valakit 7 évesen ér ilyesmi, akkor még nagyon jól mûködnek a tudattalan hárítások. De szerintem ezek nem hétévesen kezdõdtek közte és az anyával...
Egy kolléganõm terapeutaként dolgozott kint Amerikában, és ott a gyerekmolesztálások aránya sokkal magasabb, mint amennyit az igazi statisztikák mutatnak. Ez ott egy komoly társadalmi probléma.
Liderc71 2010 szept. 22. - 15:06:11 Előzmény docikaaa
(35/73)
Micsoda okos hozzászólás !!!!
10/10
docikaaa 2009 jún. 10. - 19:46:30 10/10
(34/73)
***SPOILER PÓTOLVA***

Az anyát az apa ölte meg, amikor megtudta, hogy mit csinált a fiúval
Egyébként szerintem nagyon jó film, nagy kedvencem:)