Téma: Ji Sung

10/10
eonni 2014 jan. 30. - 18:30:06 10/10
(226/966)
Egy másik kedvenc karakterem! :-DD
10/10
eonni 2014 jan. 30. - 18:27:51 10/10 Előzmény Ditta 5
(225/966)
Sziasztok!

Az egyik legkedvencem dalom Sukkie-tól ez, köszi, hogy hoztad. Gyönyörûen énekli...:-D

Az legtöbbre értékelt sorozatom tõle pedig a Beethoven Virus, mégpedig azért mert abban számított legkevésbé a külsõ megjelenése. Amire azért lássuk be a legtöbb soriját alapozták (zenész, énekes, szépfiú). A BV-ban az életkorához képest egy sokkal érettebb, másokért harcolni tudó, céltudatos, felelõsségteljes karaktert kellett eljátszania, ami szerintem tökéletesen sikerült neki. A többi szereplõ küzdése is megfogott, teljesen átjött nekem az az öröm, amit akkor éreztek amikor saját maguknak és másoknak is bebizonyították, hogy érdemes küzdeni az álmainkért!
A zene is nagyon tetszett...
...mint például ez is http://www.youtube.com/watch?v=Mx_5SAaRPc0 a kedvencemmé vált. A hideg futkos a gyönyörûségtõl a hátamon amikor hallgatom.
Myst-Era 2014 jan. 30. - 17:06:51
(224/966)
még egy...mert ez annyira aranyos
"sassy boy"
Myst-Era 2014 jan. 30. - 17:03:21
(223/966)
Szia :)
Már elég régen felvettem a Kim Soo Ro-t ugyanis anno, mikor elkezdtem koreai sorozatokat nézni, csak történelmit néztem. Így alapjában véve a megnézendõ sorozataim listája történelmi drámákból állt.
(Aztán Lee SeoJin és a Lovers hatására elkezdtem "mai" drámákat is nézni, így a lista bõvült és bõvül, de nem érzem, hogy apadna :-D)
Ugyanezen okokból a The great Seer is listás, plusz itt Ji JinHee is erõs befolyással bírt rám, mivel a Palota ékköve volt, ami tévútra vezetett engem is :-D azaz eltántorított a mexikói és brazil szappanoperák világától egy életre. Szóval JJH-t nagyon szeretem. Nem JS volt a meghatározó, de belebotlottam véletlenül és azt hiszem szép kapcsolat elé nézek Vele ;-)
Nemrégiben Eonni javaslatára vettem fel a listámra a Swallow the Sun-t, majd az ismeretségnek köszönhetõen és az olvasottaknak is...a Secret is bekerült. Várom a magyar fordítást.


Talán meg fog lepni...de a BV-t most nézem elõször. Anno, amikor beleástam magam Sukkie világába két sorozat maradt ki az életembõl. Hong Gil Dong és a BV. Az elsõt megnéztem már, a BV pedig most soros. És tudod mi a furcsa? Lee JiAh miatt jutott eszembe, hogy hoppá meg kéne már nézni. Nemrég láttam ugyanis a The Legend-et, ami mély benyomást tett rám, és Sujini is nagyon tetszett.
BV...Lassan haladok vele. Az általad is leírtak miatt, nehezen bírom, és nehezen veszem rá magam a nézésére. Amikor nézem, akkor már nagyon élvezem mindennek ellenére. Fantasztikus színészi alakítások, remek még általam is ismert klasszikus zenék ;-) (amit amúgy nem rajongok és nem is nagyon ismerek) és egy elég kemény társadalom-rajz. Kevés olyan sorozatot láttam, amiben ennyire élesen kerül elõ ez a téma. Hiszen mindegyik érinti valamilyen formában, de ez szinte durván nyúl a témához. (sztem!!!) Ha a végére érek, szívesen írok róla.

Ahogy idõm engedi, azért jövök ide is ;-)

PS: Látom nem csak én küzdök helyhiánnyal a gépen :)
PS2: JaeJoong és Sukki: amit írtál róluk...osztozom az aggodalmadban, nem kicsit. Nagyon :(

Mivel a mondandóm eléggé OFF volt...legyen a kép hû a topikhoz.
10/10
Ditta 5 2014 jan. 29. - 22:07:44 10/10
(222/966)
....
10/10
Ditta 5 2014 jan. 29. - 22:07:18 10/10
(221/966)
...
10/10
Ditta 5 2014 jan. 29. - 22:06:45 10/10
(220/966)
....
10/10
Ditta 5 2014 jan. 29. - 22:06:16 10/10
(219/966)
Secret...
10/10
Ditta 5 2014 jan. 29. - 22:05:09 10/10
(218/966)
Secret..
10/10
Ditta 5 2014 jan. 29. - 22:00:03 10/10
(217/966)
Secret..
10/10
Ditta 5 2014 jan. 29. - 21:57:59 10/10
(216/966)
Good Friends
10/10
Ditta 5 2014 jan. 29. - 21:49:48 10/10
(215/966)
All in..
10/10
Ditta 5 2014 jan. 29. - 21:38:00 10/10 Előzmény eonni
(214/966)
De,jó, hogy ennek a sorozatnak is kész a teljes fordítása.
Köszönöm, hogy hoztad és persze Periszkópnak én is nagyon köszönöm a fordítást.
10/10
Ditta 5 2014 jan. 29. - 21:30:14 10/10 Előzmény eonni
(213/966)
:)))

Igen,olvastam, hogy elég mélyen beleástad magad Sukkie életébe, így én már nem tudnék semmi újdonsággal szolgálni.:)))
Mint tudjuk a médiában elsõsorban Sukkie és Jaejoong barátságáról, fergeteges tivornyáikról, bulijaikról és kicsapongó életmódjukról lehet olvasni:((( De ettõl függetlenül én kedvelem õket és nagyra tartom a tehetségüket, de nagyon féltem is Õket, hogy idejekorán kiégnek és borzasztó kár lenne értük. Remélem idõvel lecsillapodnak és másképp próbálják a sztársággal együtt járó feszültséget feldolgozni, levezetni és rájönnek,hogy ez hosszú távon árt az egészségüknek és a karrierjüknek is.
Többek között ezért is örülök, hogy Ji Sunggak is jó barátságban vannak, mert hátha az idõsebb hyung barátsága jó hatással van rá. Az meg számomra teljesen érthetõnek tûnt, hogy Ji Sung és Jaejoong közös sorozatának forgatásán meglátogatta Õket. Így az is, hogy késõbb Ji Sung is viszonozta a látogatást.

Természetesen azon sem vagyok meglepõdve és teljesen megértem, hogy So Ji Sub és Lee Min Ho is belopták magukat a szívedbe!:))(Igen,olvasom mindkét fórumot rendszeresen.:))

Naná, még szép, hogy mindannyian megférnek egymás mellett!!!:))))))


http://www.kdramastars.com/articles/14826/20140127/jang-geun-suk-talks-close-friend-jyjs-kim-jaejoong.htm
10/10
Ditta 5 2014 jan. 29. - 20:48:33 10/10 Előzmény Myst-Era
(212/966)
Nagyon örülök, hogy Ji Sung több sorozata is szerepel a megnézendõk listádon.Kíváncsi vagyok melyek azok.:)

Jól értelmezem, most nézed a Beethoven Virust? Feltételezem nem elõször!? Bevallom õszintén rám nagy hatással volt a sorozat és a karakterek is, és a csodálatos ismert zenék. Az általad említett felsõbbrendûség, Emberek megalázása, engem is rettenetesen felháborít a filmekben is és az élet bármely területén.Gyakran elgondolkodom, mennyi fájdalom, keserûség, igazságtelanság gyülemlik fel a forgatókönyvírókban és rendezõkben, hogy ennyi szomorú és elgondolkodtató sorozatot és filmet készítenek.:(((( Szívesen írnék az említett karakterrõl, a gõgös, lelketlen, rideg karmesterrõl, de spoiler lenne. Én is rettenetesen dühös voltam rá, de egyben szántam is és aztán sok minden megváltozott...............
Majd ha végig nézted és van kedved , kérlek írj róla, mert ugyan már jó régen láttam a sorozatot, de , a minap amikor szóba került és most is , ahogy írok róla, felelevenedtek bennem a legemlékezetesebb jelenetek és szívem szerint újra megnézném. Sok szereplõ szót érdemelne és párat már láttam korábban más sorozatban is. Sukkie miatt néztem meg, de Lee Ji-A-t a Legend óta nagyon kedvelem és be kell vallanom, hogy a karmestert alakító Kim Myung-Min-t is megjegyeztem magamnak, nagy hatással volt rám a negatív karaktere ellenére és ha lesz lehetõségem rá , megnézem más sorozatban is. Elsõsorban a Bad Family-t szeretném megnézni, csak már nincs helyem letölteni.:( Szóval azt hiszem lenne mirõl írnunk a sorozat, illetve a karakterek kapcsán, persze csakis akkor ha neked is lenne hozzá kedved, no meg idõd. A csodálatos zenékrõl nem is beszélve!
Sajnos nekem sincs elég idõm a fórumozásra, pedig szívesen írnék sok közös kedvencünkrõl. Teljesen érthetõ, hogy nem tudsz gyakran hozzászólni, de nézz be amikor csak kedved tartja és idõd engedi.
10/10
eonni 2014 jan. 28. - 19:52:17 10/10
(211/966)
Immár teljes lett Ji Sung 2003-ban készült sorijának az All In-nek a magyarítása...felkerülhet a nézendõk listájára azt hiszem!
Köszönöm Periszkóp32 a munkádat!

http://www.d-addicts.com/forum/viewtopic_143000_0.htm

Milyen fiatal volt akkor még! :-) Spoileres lehet...

http://www.youtube.com/watch?v=grF2atpV_vE
10/10
eonni 2014 jan. 28. - 19:38:25 10/10
(210/966)
Ditta nagyon jó pedagógus vagy! Nem rontod el a örömöt azzal, hogy megmondod a megoldást, hanem hagyod, hogy rátaláljunk! :-)))
Ismeretlenül is elképzeltelek, ahogy bölcs és kedves mosollyal konstatálod a lelkendezésemet és arra gondolsz közben, hogy végre hozták a tényt a lányok! :-)) Éreztem én, hogy Ji Sung még tartogat meglepetéseket nekem! Aminek nagyon örülök, mert ez pont olyan, mint egy új világot felfedezni. Izgalmas! Ha az még ráadásul kapcsolódik is egy másik kedves világhoz, akkor az csak külön öröm! :-)
De tényleg...bár én elég mélyen beleástam magamat Sukkie életébe, sokmindent megtudtam róla, tagja vagyok a The Ells Familynek is, de ennek ellenére a kettõjük barátságáról nem olvastam eddig, vagy ha igen elfelejtettem.
Ha van még valami a tarsolyodban, meg ne fossz tõle! :-)

Annak is nagyon örülök, hogy ennyi mindent láttál Sukkie-tól, hisz megérdemli a figyelmet az a kis Ördögfióka. (Ezek szerint jártál Jisubnál is!) :-DD

Minho rajongásom kezdete még a Sukkie elõtti idõkre tehetõ, aztán párhuzamosan futott a két fiú életének figyelmmel kísérése. Mindkét fiút másért szeretem...Ezért is örültem neki, hogy Kimbin nyitott Minho-nak egy topikot.

És most már belépett a sorba Ji Sung is...megférnek egymás mellett! :-))
10/10
eonni 2014 jan. 28. - 19:15:07 10/10
(209/966)
Sziasztok! :-)

Hát, ha volt is szó kettõjük barátságáról a JKS topikban régebben, én azt elfelejtettem! Valószínûleg azért mert akkor még nem találtunk egymásra Ji Sung-gal és átsiklottam az információ felett!
De most nagyon örültem neki!!! :-))

Köszi a csücsörit, aranyos! :-D
Myst-Era 2014 jan. 28. - 15:42:33
(208/966)
Közben gyorsan visszalapoztam, és ez sem volt még...ööö, azt hiszem baj van a látásommal ;-)))
Myst-Era 2014 jan. 28. - 15:39:26
(207/966)
Egy nem hétköznapi :)