Téma: Ji Sung

10/10
eonni 2014 márc. 22. - 20:42:06 10/10 Előzmény Ditta 5
(566/966)
Tegnap írtam, hogy megkedveltem a Kang Yoo-Jung-ot játszó színésznõt...nahát, a feleségjelölt színésznõvel ez még nem történt meg. Egyelõre nem tudom eldönteni, hogy csak a karaktere miatt, vagy valamiért õt nem kedvelem...nem sok életet érzek a jeleneteiben...
Ellentétbe A Do-Hoon ügyvéd úrral, aki viszont nagyon durva érzelmeket vált ki belõlem! :-)Legszívesebben behúznék neki a gonoszságáért, ahogy a saját céljai felé átgázol mindenkin. Hogyan tud egy szerelem így megváltozni? A saját lekiismerete generál egy olyan félelmekkel teli gyûlöletet az egykor szeretett nõ iránt, ami miatt neki már tényleg nem lesz megállás a lejtõn.
A kedvenc jeleneteim megvoltak a 10-11 részben is. :-))
Imádtam azt, amikor Min-Hyuk arra utasítja Yoo-Jung-ot, hogy olvassa el helyette az Üvöltõ szelek-et, és arra kéri, hogy üljön át egy másik székre, ne legyen elõtte mert zavarja. Persze a szemeit nem tudta levenni róla eztán sem! :-))
Aztán itt volt a majdnem csók jelenet a mártások felett! Tele feszültséggel...imádtam!
Különben MERÉNYLETNEK érzem úgy filmezni Jisungot, hogy a dühbõl lehajtott viszki utolsó cseppjei ott csillogjanak a száján, vagy a majdnem csók után az ujjáról eltüntetett mártást ízlelgetõ ajkait helyezni a középpontba! :-)))))))))))))
10/10
Ditta 5 2014 márc. 22. - 01:18:08 10/10
(565/966)
ó, nem akármilyen társaság ! :)) Köszönet érte!
10/10
Ditta 5 2014 márc. 22. - 01:13:16 10/10
(564/966)
Igaz, Bori hozzászólására válaszoltál, de szeretném megköszönni, hogy írtál a Secretrõl. Tudom, hogy nem egyszerû fórumozni is meg sorozatot is nézni, szinte nem is lehet, vagy az egyik vagy a másik. Én is mindig ebben a cipõben járok..
Mennyivel más úgy olvasni a benyomásaidat, hogy még bennem is frissek az emlékek , szinte mindenre emlékszem, nem úgy mint a Kim Soo Ro-nál. Ó, igen az általad említett részekre is tisztán emlékszem! Számtalan jelenet belevésõdött a fejembe, a lelkembe.... Örülök, hogy tetszik és ha van idõd és kedved, kérlek írj még az aktuális részekrõl, mert olyan jó újra felidézni soraid által a látottakat.
10/10
Ditta 5 2014 márc. 22. - 00:51:10 10/10
(563/966)
Akad még jó pár féltve õrzött kincs.:))
10/10
Ditta 5 2014 márc. 22. - 00:44:43 10/10
(562/966)
Igen, figyelemmel kísértem én is több kedvencünk katonai és a leszerelése körüli, illetve utáni idõszakait. KNG-ért és Joo Ji Hoon-ért különösen aggódtam, de szerencsére mindketten helyrerázódtak. Jun Gi-t nem féltettem annyira, mert Õ sokkal pozitívabb, erõsebb személyiség és szerintem azért Õt nem is viselte meg annyira a katonaság, bár érte is aggódtam,annyira lesoványodott.Õ a katonaság alatt is nagyon aktív volt, sokat szerepelt. Túl sokat is, szinte egyik fellépés a másik után volt, azért volt szegény olyan nyúzott. Sajnos az Arang szerintem sem volt egy szerencsés választás, de a Two Weeks már igazán neki való szerep volt. A hírek szerint, bár még nem erõsítették meg 100%-ig, ha elvállalja , ismét egy kosztümös szerepben lesz látható. Én az Iljimae-ben láttam elõször és szerettem meg nagyon, számomra feledhetetlen volt abban is az alakítása. Én is nagyon szeretem Õt is , szinte minden filmjét és sorozatát láttam.
10/10
Ditta 5 2014 márc. 22. - 00:13:52 10/10
(561/966)
Sziasztok !

Olvastam Eonninak az 535. hozzászólását és való igaz, hogy nem könnyû néha megszólalni, csak hát olyan jó volt olvasni a Kim Soo Ro-ról írt meglátásait, ezért vártam annyira a Secret-rõl is. Ez nem reklamálás, hanem vágy volt. :) De amint látom, teljesült a vágyam.:)
10/10
eonni 2014 márc. 21. - 21:15:53 10/10
(560/966)
Jaj Lányok!
Két oka is van amiért nem jöttem a Secrettel eddig...az egyik az idõhiány...mert vagy nézem, vagy írok róla.:-)
A másik, hogy a Kim Soo Ro-val ellentétben, a Secretet az indavideón nézem. Így nem tudok pillanatképeket készíteni az érzéseimrõl...:-( és ez nagyon hiányzik, mert egy-egy jelenetnél úgy hoztam volna...
Nagyon tetszik a történet, és mivel én soha nem nézem meg a végét egyetlen egy sorinak sem, szinte minden rész után azon töprengek, vajon hogyan fogják befejezni.
Érdekes történet...most járok a 10. résznél, amikor is a gazdag fiú vidékre megy a leányzó után és visszaviszi Szöulba, ahol is arrogánssan kiadja neki, hogy másnap jelentkezzen az étteremben munkára. Persze ez az arrogancia már nem az, ami az elején volt, amit akkor a bosszú vezérelt. Most viszont már a saját magának sem bevallott érzéseit akarja ezzel elnyomni.
Nekem az a jelenet tetszett nagyon, amikor megkérdezte a titkár fiútól, vajon miért van az, hogy fájdalmat érez a lány szenvedése láttán. A kis naív! :-))
Lehetnek ennyire szerencsétlen sorsok, mint a lányé? Önfeláldozó szerelme elindítja lefele egy lejtõn...elveszíteni gyereket, édesapát, munkát...küzdés, fájdalom és keserûség. Borzasztó sorsot választott magának azzal, hogy átvállalta a bûnhõdést...

A színésznõt, Hwang Jung Eum-t eddig nem ismertem, de azon kevés színésznõk közé tartozik, akit megkedveltem.
bori3 2014 márc. 21. - 21:07:56
(559/966)
Mindenkinek hoztam valakit :)
10/10
eonni 2014 márc. 21. - 20:41:07 10/10
(558/966)
Vajon mi van még a tarsolyodban? :-))))
Maryu 2014 márc. 21. - 15:51:50
(557/966)
És van olyan is, akit a katonaidõszak lelkileg is megvisel. Elég rossz állapotban szerel le és utána hónapok telnek el (sokszor évek), amíg magára talál. Jó példa erre KNG, akit szó szerint ki kellett menekíteni az országból, a sajtó és a rajongók elõll, olyan rossz állapotban volt. Hál istennek most már jól van.
Talán nem annyira vészesen, mint KNG, de Jun Ki-t is nagyon megviselte a katonaság. Elég hamar elkezdett dolgozni, de az elsõ sorozatában (Arang and the Magistrate) szerintem, árnyéka volt önmagának. Ettõl függetlenül érdemes megnézni, mert érdekes történet és jó a sorozat, de õ csillogni szokott minden filmben és itt nem csillogott.
Most a "Two Weeks"-ben már újra a régi. Én nagyon szeretem az õ filmjeit is.
Maryu 2014 márc. 21. - 15:34:18 Előzmény eonni
(556/966)
Persze. Szeretem a filmjeit. Erre mindig kapható vagyok, de az is lehet, hogy mások hamarabb megcsinálják. Most a Secret óta, nagyon népszerû lett nálunk is Ji Sung. Biztos lecsapnak rá mások is és én lassú vagyok. Kevés idõm van ezzel foglalkozni. A My PS Partner-t is csak azért csináltam én meg, mert mások nem vállalták be. Talán a kicsit sikamlós kezdeti képkockák és szövegek miatt.
bori3 2014 márc. 21. - 09:54:49
(555/966)
Az 553. alatt néhány gondolatát megismerhettük a Secretrõl, igaz azóta nagyon hallgat Eonni ....nem könnyû megszólalni néha. De biztos lesz a végén határozott véleménye - ugye? :)
10/10
Ditta 5 2014 márc. 21. - 00:04:56 10/10
(554/966)
Na, kellõképpen túlteljesítettem a hiányzásaimat, ideje lelépnem. Megyek szomszédolni, majd a szellemekkel és két elragadó, számomra szintén oly kedves színész játékán és civódásán jókat szórakozni. Jaj, pedig mennyire nem szeretem a szellemeket és a szellemes filmeket, na de hát az ember lánya minden áldozatra képes a kedvenceiért! :)
10/10
Ditta 5 2014 márc. 20. - 23:53:33 10/10
(553/966)
Nem tudom kérdeztem-e már , de a Save the Last Dance for Me-t látta már Valaki?
Eonni, tudom, nálad egyenlõre a megnézendõk listájára került fel! :) És ez nem felszólítás keringõre !:)))
Igazán érdemes megnézni azt is, legalább is szerintem. Szép és kedves történet.
Már tervezgetem egy ideje, hogy azt is de jó lenne újra megnézni, annyira szerettem azt a sorozatot is és már alig emlékszem arra is.
10/10
Ditta 5 2014 márc. 20. - 23:39:29 10/10 Előzmény eonni
(552/966)
A Soompi-ra március 11-én kerültek fel ezek a képek. Sajnos a filmrõl,a Good Friend-rõl még mindig nem találtam semmit. :(

http://forums.soompi.com/discussion/693/ji-sung-%EC%A7%80%EC%84%B1/p141
10/10
Ditta 5 2014 márc. 20. - 23:31:16 10/10
(551/966)
Régóta õrizgetem ezeket a képeket is , csak vártam a kellõ alkalomra.:)
10/10
Ditta 5 2014 márc. 20. - 23:26:25 10/10
(550/966)
Azt viszont nagy örömmel láttam, hogy szóba hoztátok Ji Sung katonai idõszakát és a képeit. Én nagyon szeretem azokat a képeket, olyan kis aranyos a kerek fejével.:) Sajnos ahogy Ti is írtátok, általános jelenség, hogy a katonaság alatt, illetve befejezése során teljesen lefogynak,- van aki már az elején - és teljesen új külsõvel,kinézettel jelennek meg a leszerelés után. :(
10/10
Ditta 5 2014 márc. 20. - 23:15:25 10/10
(549/966)
Azt is szomorúan olvastam ma egy másik fórumon, hogy a Kim Soo Ro-t az elején lévõ kegyetlen jelenetek miatt és mert, idézem: "az eleje eléggé döcögõsen indult" egy fórumozó társunk abbahagyta.:( Remélem ahogy írta, késõbb újra nekiveselkedik és megkedveli. Nekem még mindig az egyik legkedvesebb sorozatom... No igen, az a bizonyos ízlések és pofonok.
10/10
Ditta 5 2014 márc. 20. - 23:02:33 10/10
(548/966)
Eonni, kicsit szomorú vagyok, mert nagyon vártam, hogy Te is nézd a Secret-et és írj a benyomásaidról, de egyenlõre nem nagyon írsz látottakról, pedig azt hittem, majd részletesen megosztod velünk az érzéseidet, véleményeidet. Ha van kedved, kérlek azért írjál róla, mert tényleg nagyon érdekel. Annyira szerettem volna amikor én néztem "beszélni" róla és mivel Bori is látta már biztos Õ is reagálna az észrevételeidre.
10/10
Ditta 5 2014 márc. 20. - 22:51:12 10/10
(547/966)
Sziasztok !

Jöttem kicsit jóvátenni, hogy mostanában ilyen hûtlen vagyok Ji Sunghoz, de hát egy másik Úriember,Ji Sub :) lefoglalja minden csöppnyi szabadidõmet.:) Hogy miket néztem és nézek, azt majd Ji Sub fórumán írom le, mert az ott poénos és aktuális ! :))
Ja, és közben megnéztem egy könnyed,aranyos kis történetet,/Playful Kiss/ hogy enyhítsem az I'm Sorry I love You okozta szomorúságomat.

Lányok, remélem Ti azért elnézitek nekem a hûtlenkedésemet ?! :)))