Téma: Jay Ryan

sarahangel 2013 júl. 23. - 23:09:20
(174/454)
(Itt vagy még? Ezek szerint igen... én már majdnem elköszöntem. ;))

*** SPOILER BATB ***

Igen, azokat már én is elhittem Vincent-nek, amiket utána mondott (tényleg szép volt, mikor mondta, hogy 1 mp-re sem múltak el az érzései). Csak így hülyén jött ki és szerintem rosszul volt megírva, hogy pont azután tér észhez, hogy Alex meglátta szörnyként (és miután JT felvilágosította, hogy Cat eltüntette az ujjlenyomatokat).

Persze lehet az is, hogy a nõi oldalról néztem a dolgokat és ebben a helyzetben nyilván Catherine-nel tudtam azonosulni (és itt most erõsebb volt nálam a nõi szolidaritás, mint az eyecandy-faktor ;)). Na meg a pszichiáter is jól fogalmazott.

Aztán az is eszembe jutott, hogy azért mégiscsak 10 évig elzárva élt az emberektõl, nem lehetett könnyû, és errõl az oldalról még részben érthetõ a dolog.

Igen, lehet, hogy igazad van ezzel a rávezetõs dologgal. ;)

Mondjuk azóta már nekem is elpárolgott a 'haragom'; arra leszek kíváncsi, hogy második nézésre vajon hogyan fogom látni (bár lehet, hogy az már nem számít, mivel már nem lesz újdonság).

Na igen, nagyon szép, amit mond és igen... nagyon érzelmesre sikeredett jelenet! :)
teardrops 2013 júl. 23. - 22:53:08
(173/454)
(Rendben, majd "beszélünk".:-))

Nah, már kicsit égnek a szemeim, megyek...
;-)
teardrops 2013 júl. 23. - 22:47:23 Előzmény sarahangel
(172/454)
Hát igen, az Alex-téma

*** B&B spoiler ***
Emlékszem, amikor néztem, hullámzó volt a hangulatom ezzel kapcsolatban. Egyfelõl megértettem Vincentet, hiszen Alexhez hasonlóan neki is a régi élet reménye került nagyon közel, ill. megvalósíthatónak látszott, hogy visszatérjen a "normálisok" világába. Másfelõl mégsem hagyta faképnél Catherine-t, sõt, volt egy mondata a parki futáskor, hogy "ez nem azt jelenti, hogy õt választom helyetted" és ezt nagyon nem értettem, mert hát pedig de, ez úgy néz ki; és az is fura volt, hogy annak ellenére, korábban mennyire figyelt, hogy ne vegyék észre, most felelõtlenné vált.
A "másodhegedûs-beszélgetés" viszont nekem tetszett. Igen, lehetne úgy is értelmezni, hogy persze, most azért választja Catherine-t, mert Alex nem fogadja el, de én elhittem neki AMIT mondott; vagyis, hogy nem lett volna boldog, hogy nem arról szólt a dolog, hogy Alexszel legyen, hanem arról, hogy a régi Vincentként élhetne és hogy rájött, igazából Cat a jövõje. Sõt, a tetõs jelentetnél is mondott olyat, hogy egy percre sem múlt el az, amit Cat iránt érez (micsoda mondatok!;-)). Ezek úgy elsimították nálam ezt a kilengést.:-)
Tetszenek a párbeszédek, már csak azért is, mert néha pontosan (!) azt a kérdést teszik fel, amit én is szeretnék, ill. éppen azt fogalmazzák meg, amit gondolok. JT is ezt tette, azzal, amit Te is írtál, de engem ez is abban erõsített meg (persze inkább így utólag), hogy az épp arra szolgált, hogy Vincentet rávezesse az érzéseire. Amit persze már Õ is megfogalmazott pl. amikor Alex elkábította (azért is bízik Catherine-ben, mert elfogadja olyannak, amilyen).
Utólag pedig az is eszembe jutott, hogy ugyan rákérdezett, hogy vele menne-e otthagyva csapot-papot, de szerintem ezt Õ sem gondolta komolyan, mert valójában szerintem nem szakítaná el a családjától (ezt késõbb mondja is a csatornában), ill. ha elmenne, legalább Cat-rõl leszállnának (errõl beszél a tetõn, az elsõ csók elõtt).
Mindenkor és mindenhogyan - szerintem még tudatalatt is - védi a lányt. És ez nagyon szép.
Az meg még szebb, hogy az írók is úgy gondolják, mindezt nem szakítással kell megoldani, hanem azzal, hogy összejönnek.:-)

*~*~*
Tudom, már mondtam, de a 14. rész vége... AMIT és AHOGY mondja...! és itt nem csak a hangjára gondolok.
:-)
*~*~*
sarahangel 2013 júl. 23. - 22:28:37
(171/454)
Köszi! :)

(Elolvastam közben a mailt, köszi azt is. ;) Majd válasz is fog menni, valószínû holnap. ;))
sarahangel 2013 júl. 23. - 22:24:33
(170/454)
Igen, ez sajnos így van. :S

Én is nagyon szívesen elmennék, de azt olvastam, hogy nagyon gyorsan elfogytak rá a jegyek... úgyhogy még ha a közelben laknánk, akkor sem biztos, hogy eljutnánk rá, de azért... merjünk nagyot álmodni! :D (Az meg egy másik kérdés, hogy Jay ott lesz-e egyáltalán jövõre is, mert még nem biztos, hogy lesz 3. évad.)
sarahangel 2013 júl. 23. - 22:19:21
(169/454)
Örülök, ha tetszett, és köszi, hogy érdemesnek tartottad áthozni ide. ;) (Na igen, ide tulajdonképpen még jobban is illik, de azért ott is meg akartam ezt említeni ;)).
teardrops 2013 júl. 23. - 22:17:37 Előzmény sarahangel
(168/454)
Gratulálok!
Széppel ünnepeltél.;-)

A szörnyet majd máskor.:-)
teardrops 2013 júl. 23. - 22:12:51 Előzmény sarahangel
(167/454)
Igen, én is ott találtam.:-)

Közben rájöttem ám, hogy nem az az 'igazi' bajom elsõre (najó, másfeledikre), hogy angol és nem értem, hanem, hogy nem is igazán értem, azaz hallom, hogy mit mondanak. Pedig ez még egy jobb minõségû felvétel.
Az ilyenkor általában szokásos nézõi videókat azért nem is nagyon szeretem, mert ott annyira nem hallani a színpadot, csak a felvevõ környezetét (ami sokszor csak sikítás), hogy számomra totál élvezhetetlenné válik, akármennyire is kíváncsi vagyok az adott témára...

Nincs mese, legközelebb el kell menni és az elsõ sorban figyelni.:-D

(Apropó: Jay itt valakit nagyon figyelt az elsõ sorok valamelyikében. De lehet, hogy csak bambult.;-))
sarahangel 2013 júl. 23. - 22:12:23
(166/454)
Na igen, ilyen gyorsan szerintem még nem végeztem sorozattal (persze az is igaz, hogy pl. PB 4. évadnál ezt nem tudtam volna megtenni, mivel ott nem utólag töltögettem a részeket :D). És így legalább beértelek. ;)

*** B&B 1x13 ***

Igen, ebben a részben nekem is ez a jelenet volt olyan, már többször visszanéztem. Aranyos, bájos, kedves... az ilyenekkel meg tudnak venni. ;)

Flashmob? Na ezt a szót még nem hallottam. ;) De a szám az ismerõs volt számomra, nekem akkor realizálódott, hogy aktuális a sori. ;)

(Helyes, helyes... ;) egyébként egyik nap felnéztem a blogodra, és akartam is írni, csak nem tudtam sem belépni, sem regisztrálni... majd még próbálkozom ;))
teardrops 2013 júl. 23. - 22:05:54 Előzmény sarahangel
(165/454)
A szépség és szörnyeteg topikban olvastam, amit írtál. Jay-rõl különösen szép mondatot kanyarítottál.:-) Meg is kerestem, ez ide is illik.

"Az elsõ megérzésem pedig nem csalt, a legértékelhetõbb Jay Ryan volt a sorozatban. Jó volt nézni, jó volt hallgatni, adott valami különleges pluszt az egyedi beszédstílusával és a kisugárzásával."
sarahangel 2013 júl. 23. - 22:02:24 Előzmény sarahangel
(164/454)
Ja igen. Ehhez a képhez akartam írni, hogy azóta már tudom, melyik részben volt, és annyira tetszett a mimikája, mert 3 mp alatt háromféle arckifejezést produkált, de csak ilyen apró rezdüléseket, aztán visszaállt az eredeti arckifejezése...

Szóval azt akarom ezzel mondani, hogy nem csak eyecandy, de - szerintem - jó színész is. ;)

---
Az eyecandységhez meg csak annyit akarok írni, hogy ezt a szót igaziból nem szoktam használni, de úgy látszik, valamennyire rámragadt a junkie-ról. ;) És lehet, hogy nem ezt a szót kellene használnom, mert nálam azért a szimpátia is szerepet játszik, de tény, hogy ebben az esetben elég nagy az eyecandy-faktor. ;)))
teardrops 2013 júl. 23. - 21:57:15 Előzmény sarahangel
(163/454)
(gratula, látom, belehúztál és végeztél!:-))

*** B&B 1x13 ***
Nahát, ugyanezt a képet akartam betenni még múltkor, mondván, hogy azért mindegyik részben van legalább egy (khm...) olyan rész, ami nagyon maradandónak ígérkezik számomra és ebben az epizódban ez olyan.

Itt szerintem jól mûködött, hogy teljesen aktuális a sorozat, sztem tök jó ötlet volt ez a flashmob.


(ejjj... nagyon érik a 'posztolni-fogom' gyûjtemény...;-))
sarahangel 2013 júl. 23. - 21:52:04
(162/454)
*lol* Jó kis szójáték. ;) Nem, nem "zavartál" el, csak átnéztem közben egy másik topicba, de nem tûntem el végleg, mert még úgyis akartam jönni. ;)

Igen, sõt azóta már azt is leírtuk mindketten, hogy egyszerre írtunk a hajáról. :DDD
teardrops 2013 júl. 23. - 21:49:39
(161/454)
Jah, és mintha olvastam volna olyan twit-et tõle, amiben lelkesedett az évadnyitóról (I like a lot).
Felcsigázott.
:-)

(hát még ha "mondta" volna;-P)
sarahangel 2013 júl. 23. - 21:45:47
(160/454)
(bizony, nem akar elmúlni a lelkesedésem ;))

Ó, köszi az infót, akkor megpróbálom nem elfelejteni és belenézni (kíváncsi vagyok, itt ki a szinkronhangja). :)

*lol* Most aztán jó egyformát írtunk, már ami a haját illeti. ;)

Jah, én meg azt akartam még írni, hogy én meg belenéztem egyik nap a UC-n A parti õrségbe, de sajnos nem volt benne Jay. Azóta utánanéztem és ott most az 5. évadot adják; Jay pedig, ha minden igaz, akkor az 1. évadban játszott, vagy legalábbis ott kezdett.
offtopic
teardrops 2013 júl. 23. - 21:43:50
(159/454)
Hihi, idõzítés!
Pedig azt reméltem, zavarok, erre azt hittem "el"zavartalak.:-D (jaj, lehet ezt még fokozni?!;-))

Amúgy meg azon is nevetek, hogy egyszerre írtunk a hajáról...:-)
sarahangel 2013 júl. 23. - 21:41:34
(158/454)
Kukucs! Persze, hogy nem zavarsz, sõt; örülök, hogy összefutottunk itt, mert már úgyis rég volt ilyen. ;)

Nem tudom, mikor kezdik el forgatni a következõ évadot, de már azon is gondolkodtam, hogy mivel Jay most levágatta a haját, akkor a soriban is így fog szerepelni? Mert én annyira szeretem a Vincent-es arcbalógós frizuráját (tudom, már nem elõször mondom :D). ;)
teardrops 2013 júl. 23. - 21:39:25 Előzmény sarahangel
(157/454)
(közben látom, van sok újabb olvasni és néznivaló is, de elõbb a mondandóm;-))

Tévedtem, lesz még Jay a Terra Novában, sõt, ha minden igaz, a most hétvégi epizódban (már, ha lesz).

Kerestem valamit a neten és beleakadtam a sorozatba, úgyhogy adta magát a dolog, hogy megnézzem, jól emlékeztem-e. És nem. Hát ennyit a terra novás emlékeimrõl (;-)), pedig tetszett a sorozat.:-)
A lényeg a lényeg, hogy visszatér a Jay alakította karakter, ráadásul kicsit hosszabb a haja (és igen, szerintem is jobban áll neki, mint a rövid... ezért is vagyok kíváncsi, mert szerintem már elkezdtek forgatni, vagy legalábbis nemsokára és addig tuti nem nõ meg annyira a haja, mint amilyen az elsõ évadban volt, szóval sztem lesz egy kis stílusváltás.)
teardrops 2013 júl. 23. - 21:28:30
(156/454)
(Halihó! Épp most jöttem "emilkétõl", ahol megírtam, hogy még gyorsan benézek Jay-hez, mert mondandóm van (;-)) és ... közben meg nincs egyedül... remélem zavarok. LOL)

Igen, ezek twitter-képek, tök jók.
Amúgy azt épp most láttam, hogy aktualizálta a profilképét egy comic con-osra.;-)
sarahangel 2013 júl. 23. - 21:26:52
(155/454)
<- A 'Being Eve' c. sorozatban

Milyen más volt még itt. 10 év alatt jó sokat változott az elõnyére. ;)