Téma: Igazgyöngy

malvinkicska 2014 máj. 22. - 08:30:31
(774/2414)
Engin most már annyira nyomul eddig sem volt százas, most már teljesen meg fog bolondulni Gyöngy miatt, az is annyira naiv nem esik le nála, ez nem barát hanem szerelmet táplál iránta, ez még nem is lenne baj csak Gy imádattal szereti M-t. Onur és Pinár története is elég megrázó, most epekedik mi legyen a gyerek sorsa, Seref, már közölte vele ha a nagyapa megtudja nem fogja engedni az abortuszt, remélem rendezõdik a helyzetük és marad a baba. Gökhan hamar átlátott a hazug húgán jól beolvasott neki igaza volt.
9/10
napraforgó 2014 máj. 22. - 07:43:30 9/10
(773/2414)
Gyöngy tanúja lesz, ahogy Engin ordítozik a telefonba a volt feleségével. Engin magyarázkodik, miért.
Mehmet érdeklõdik Nihán felõl a kórházban, a de a telefonba nem mondanak neki semmit.
Levent és Gülszün Özge bírósági kihallgatása miatt aggódnak. Az orvosnõ szerint a kislány visszamehet az iskolába, ha a pszichológus is egyetért.
Gökhán szomorú, mert elveszítette a húgát, akit elküld Izmírbe. De Nilüfer még most is hazudozna és persze terveket szó Pinár és Bahar ellen.
Özge érzékeny búcsút vesz elsõ szerelmétõl, Timurdzsintól a fiú sírjánál.
9/10
napraforgó 2014 máj. 22. - 07:32:54 9/10
(772/2414)
Csak dióhéjban: Pinár abortuszra készül, Seref Gyöngyöt kéri, hogy beszélje le. Pinár mégis elmegy az orvoshoz, de ott a férj jelenlétét, vagy írásos beleegyezéséet kérik. Ezért elmennek Onurhoz.
Gökhán egy ügyvéddel megy Nilüferhez, de a lány vallomása alpján rájön, hogy a húga hazudott. Kéri Onurt, és Pinárt, hogy menjenek el hozzá azonnal. Bocsánatot kér tõlük, ezzel megállítja õket, hogy elmenjenek az abortuszra. Pinár ezzel együtt nem tudja mi legyen kettõjükkel, illetve a gyerekkel. Onur megint elmegy a játékbarlangba.
Nilüfer az irodában megint erõsködik Onurnál, õk ketten boldogok lehettek volna, õ mindent kettejükért tett. (istenem, de dilis ez a nõ!) Onur mérges, nem akarja a nõt ezután látni. Bahar ezek után kirúgja a nõt, aki még fenyegetõzik is.
Engin rákényszeríti Gyöngyöt, hogy mondják fel a párizsi üzletet, pedig a nõ megoldást keresne. Gyöngy próbál vele beszélni, hiányzik kettõjük barátsága. De Engin erõsködik, Mehmet újra és újra össze fogja õt törni.
Nihán jelentkezik Amerikából, meg fogják mûteni. Mehmet biztatja, reméli, hogy a saját lábán jön haza.
Nagyapa hazaérkezik, sürgõsen hivatja a családtagokat. Haragszik, mert eladták néhány afyoni ingatlanát. Mehmet tájékoztatja a likviditási nehézségekrõl. Nagyapa vissza akar menni a céghez, hogy rendet csináljon. erre Mehmet lemond, õ nem tud és nem akar irányítás alatt dolgozni.
9/10
Érsekvári 2014 máj. 21. - 13:20:45 9/10
(771/2414)
A Szív útjai sorozatról csak annyi , közben megnéztem és már vége az éjjeli rtl müsoron , most a Végsõ akaratot adják sokadszorra. Viszont ha rászánod magad , akkor a sorozatBarát Online , itt bármikor megtudod nézni.
A mai Gyöngybe folytatódott a feszkó , miért nem adnak legalább 2 részt , mert ugyebár az eredetit felezik és így hülyén van mindig vége. Ez van !
malvinkicska 2014 máj. 21. - 08:03:47
(770/2414)
Fórumtársak A Tiltott szerelem eleje vontatott, de utána nagyon jó, van topicja a hozzászólás 2600 az is mond valamit, Nihal az apja miatt olyan kis féltékeny.A szív útjai egyszerûen egy gyönyörû történet, de ezt embere válogatja tetszik, vagy sem. A mai epizódban is történtek dolgok, Engin eddig sem egy szerethetõ figura volt, a mai nap amit követett a gyerekkel, és a volt feleséggel az valami elképesztõ, ettõl az embertõl bármi kitelik. Onurt egy ben lehet sajnálni tõrbe csalta az a szemét Nilüfer, és ami még tetézi csak igazán Bahar, és Gyöngy hisznek neki. Gökhan amit követ annyira elfogult a testvérét illetõen. Seref kezd javulni jó tanácsot adott a lányának.
9/10
napraforgó 2014 máj. 21. - 07:50:32 9/10
(769/2414)
A mai rész is izginek néz ki.
Seref pl. hiába keresi Dzsihánt, a férfi letagadtatja magát.
Onurt a titkárnõje ébreszti, már benn kellene lennie, egy megbeszélésen.
Nilüfer szépen elrendezi a szobát egy támadás színteréül, így fogadja a bátyját. A sírása elég meggyõzõ, Gökhán felháborodik. Gökhán beront a céghez az értekezletre és felelõsségre vonja Onurt, hogy megerõszakolta a húgát (aj, milyen jól tippeltem...) Mehmet kényszerszabadságra küldi Onurt, hogy tisztázzák az ügyet. Bahar nyugtatni próbálja a férjét. Gyöngy nem hiszi, hogy igaz lenne Nilüfer vádja.
Engin nem utazott el, a régi lakásban látjuk, a baby-sitter érkezését várja, megtiltja a telefonálást. Gyöngy az üzletbe megy és meglepõdik, hogy ott találja Engint. A férfi visszamondta a párizsi üzletet, persze kártérítést kell fizetni a szerzõdésszegésért. Engin közli, innentõl, csak a munkáról beszélnek. Gyöngy nem érti, miért ne lehetnének barátok. Engin még ebédelni sem hajlandó vele.
Onur rátör Nilüferre, most tényleg csúnyán megszorongatja. azt akarja, hogy tisztázza az ügyet.
Bahar sem hisz Nilüfernek. Mehmet nagyon ideges az eset miatt.
Orhán és Rukiye kimenõt kér Sereftõl. Megköszönik neki a támogatást, szerencsére a gyerekük egészséges, a vizsgálat szerint. Most gyerekszobabútort mennének vásárolni, mert találtak valami akciót. Seref kegyesen elengedi õket, majd õ vigyáz a gyerekekre.
Engin exneje bírói végzést szerez, hogy Engin ne hagyhassa el a lányával az országot, ezt az ügyvédje közli Enginnel.
Seref beszél a lányával. Pinár nem akarja megtartani a gyereket. Seref elmondja neki, hóogy az apja elõzõ nap kereste, de õ nem merte felvenni a telefont. Arra kéri Pinárt jól gondolja meg, mit tesz, õ már örökre elrontotta a dolgait, a lánya ne kövesse el ezt a hibát.
Engin felelõsségre vonja a kislányát, amiért elmondta az anyjának Párizst, majd bezárja a kislányát, hogy "megjavuljon".
Gyöngy fölkeresi Onurt és biztosítja, hogy hisz neki. Onur panaszkodik, hogy Pinár nem hisz neki. Gyöngy szerint Pinár nagyon szereti a férjét, csak fél, hogy egyedül marad. Onurt ez valamelyest megnyugtatja.
Gyöngy közli Mehmettel, hogy Onur maga alatt van, mert senki nem hisz neki. Elmondja, hogy Engin is megsértõdött. Mehmet szerint, ha Enginnek nem tetszik a dolog, mondjon fel. De Gyögy a pártjára kel, a családon kívül csak õ az egyetlen barátja. Majd a szerelmérõl beszél Mehmetnek, és megint együtt alszanak.
Seref regel hiába próbál telefonálni Dzsihánnak, a férfi nem található.
Gökhán és Bahar összevesznek, mert Gökhán föl akarja jelenteni Onurt. Bahar hiába kéri, hogy gondoljon a családjára. Gökhán ugyanerre figyelmezteti, most már az õ családja is Bahar családja, õrájuk is tekintettel kell lennie.
Engin volt felesége, Eda jelentkezik, a kislányát akarja látni. Engin meglehetõsen durván bánik vele, a házuk elõtt, ahol élnek. A kis Lara meglátja õket az ablakbõl és lekiabál az anyjáénak, hogy apu bezárta. Az anya elrohan, hogy még hallani fog róla. Engin meg nagyon dühös.
9/10
Érsekvári 2014 máj. 20. - 23:24:13 9/10
(768/2414)
késõ van már, tv2-öt akartam írni. Tarts ki a sorozat mellett , hétfötõl-péntekig van . Nagyon jó lesz !
9/10
Érsekvári 2014 máj. 20. - 23:16:01 9/10
(767/2414)
A Tiltott szerelem sorozatot végig néztem még a tv-ön. Az eleje elég vontatott ,de majd beindul a történet a "love story " Bihter és Behlül között és nagyon is nézhetõ lesz. Jó kis kavaros család ez is . Mindenki beleszól mindenbe és mindent tud az egész ház mindenkirõl . Kúlön fejezet a személyzet , na azok sem semmik . Jók itt is színészek nagyot alakítanak. Kivanc hasonló karakter tétova ,irányitható nagyon. nem meri felvállalni az érzelmeit . Persze más a szitu ,itt a bácsikája a férj mégis csak és az ifjú nejét mégse illik elszeretni ......
Van még egy török sorozat A Szív útjai ,lehet ,hogy láttad már. Szintén nagyon jó. Az rtl most újra adja ,de valami lehetetlen idõpontban. Vagy nagyon hajnali vagy nagyon éjjeli adásban .
9/10
napraforgó 2014 máj. 20. - 18:58:12 9/10
(766/2414)
Mikorra várható az Engin-sztori kulminálása? Már annyit emlegeted ezt a durva véget, nem gyõzõm kivárni.

Nem bántam volna, ha valamikor közlik, hogy Orhán és Rukiye gyereke egészséges lesz-e, miután felmerült ez a Down-szindróma dolog.
Nem is hiszem, hogy egy ennyire fiatal anyukánál ilyesmi elõfordulhat. De ha már megcsinálták a vizsgálatot...

És vajon mit akarhat Ahmet? Miért jelentkezett? Netán õ is válni akar?
Gülszün családi életét is szüneteltetik. Remélem, most már majd rendesen viseli magát Özge, jó lecke volt neki ez a szörnyû baleset.
malvinkicska 2014 máj. 20. - 16:49:00
(765/2414)
Nagyon jó kis csapat jött össze, mindenki figyel, ki ezt ki azt veszi észre, és jól ki vesézzük,a zene még eddig senki sem tûnt fel amit Orhan énekelt a kis pocak lakójának szép volt nagyon.
9/10
Érsekvári 2014 máj. 20. - 15:59:07 9/10
(764/2414)
Nagyon jó megfigyelõk vagytok . Újra néztem a jelenetet és valóban rövidebb a haja Mehmetnek . Nekem felsem tünt csak ,hogy olvastam a fórumot . Valaki azt is írta ,hogy a tükrös szekrényt figyeli,hátha felbukkan benne egy operatõr vagy stáb tag , de minden oké semmi malõr. Az utolsó képkocka ,ahogy nilüfer a gyertyatartóval püföli a karját , hát elég bizarr !!!
9/10
napraforgó 2014 máj. 20. - 13:40:12 9/10
(763/2414)
:-)))
haha
9/10
napraforgó 2014 máj. 20. - 13:37:58 9/10
(762/2414)
Bizony-bizony, nálunk úgy számolják a terhességet, hogy a legutóbbi menzes elsõ napjától. Mert ez a biztos dátum. Innentõl 10 holdhónap, vagyis 280 nap. a valóságban nyilván 2 héttel kevesebb, mert a középidõ a legvalószínûbb idõpont a teherbeesésre.

De hallhattuk, hogy Nihán is 3 hetes terhességet említett, holott az egyhetes késénél az orvosok már 5 hetes terhességet diagnosztizálnak...
Persze, lehet, hogy Törökországban más a módi és azt a 2 hetet eleve nem számolják hozzá, amit az európai orvosok hozzászámolnak.
9/10
napraforgó 2014 máj. 20. - 13:29:37 9/10
(761/2414)
Vajon meddig marad most Engin a lányával Párizsban? Hamar hazajön, vagy segélykérõ üzeneteket küld Gyöngynek, hogy menjen utána?
Jahajj, de ha kiderül, hogy Gyöngy is állapotos, akkor már csak leszáll róla? Jajj, de birnám, hogy milyen pofákat vágna...
malvinkicska 2014 máj. 20. - 13:29:23
(760/2414)
A Bahar petesejtjei tovább randevúzott, és késõbb fogant itt sok minden meg történik.
9/10
napraforgó 2014 máj. 20. - 13:20:19 9/10
(759/2414)
Igen, ezt én is észrevettem már. A török férfiak úgy tûnik, anyira naívak, hogy nem veszik édszre a nõk machinációit. Mehmet sem vette észre, hogy mit akar tõle Beryl, meg Derin...., vagy csak jó késõn.
9/10
Érsekvári 2014 máj. 20. - 12:31:21 9/10
(758/2414)
Jót nevettem amit írtál , ez lenne az igazi. A forgatókönyvírok nem adtak erre lehetõséget . Onur meg néha olyan mint a tejbetök , nem tud karakán lenni és Pinár -Nilüfer közt eszetlenkedik. Engin ,hogy nyeli le a békát , mi fog történni . Kiváncsian várom a folytatást .
9/10
Érsekvári 2014 máj. 20. - 11:58:34 9/10
(757/2414)
A mai rész tisztára elmebetegek találkozója . A török férfiak a kultúrájuktól a neveltetésüktõl fogva írtó toleránsan kezelik a " nõi barátságot" , mert nem tudják lepattintani ezeket a nõi piócákat ,fõleg ha házasságban élnek. Nilüfert már jól elkéne a fenébe küldeni , de beteg ez lány akár csak az Engin . Az biztos jól megkavarták az eseményeket !
malvinkicska 2014 máj. 20. - 10:52:30
(756/2414)
Mankos épp elég volt belõle, hogy bekavarjon, mert M megütötte a legjobb barátját, nem két már ez három családban csinált bajt. Az élet különben úgy szép ha zajlik, itt aztán nagyon is.
9/10
napraforgó 2014 máj. 20. - 09:02:14 9/10
(755/2414)
Á, dehogy sértõdök meg, én is hasonló korú vagyok, vagyis már én is láttam egy-smást.
Azért is gondolom, hogy Nilüfer bepróbálkozik. Csak sajnálnám, ha Pinár és Onur családját szétverné, pláne most, hogy jön a második gyerek. A magam részérõl nem hiszem, hogy Nilüfer szerelmes lenne, csak mindenáron egy jómódú pasit akar szerezni magának. Na meg nem százas a csaj, mert ilyen ócska módszerekkel akar magának férfit fogni.
Azon csodálkozom, hogy Gökhán ennyire nem ismerte a húgát? Számára õ az édi-bédi, házias kicsi húg, akit védelmezni kell. Közben meg a nõ egy cápa.