Téma: Igazgyöngy

Cameron007 2014 ápr. 27. - 06:46:14
(534/2414)
Hihetetlen, hogy még mindig nem töltötték fel a heti részeket, most már végképp lemaradok a sorozattal, délelõtt nem tudom nézni, és most még hétvégén sem tudom bepótolni...
Na, mindegy, majd olvaslak titeket, hogy mi is történik a filmben..
10/10
iriszke1 2014 ápr. 27. - 00:49:40 10/10
(533/2414)
Szia! Itt tudod megnézni: http://online-sorozatok.tv
de sajnos ott sem töltötték fel az egész hetit, csak a 69. rész van meg 2 részletben.
Sajnos nem tudom mi az oka. Reméljük majd pótolják a viasat play-re is. Ilyen még nem volt, hogy ne töltsék fel 2-3 napon belül.
ratkaigab 2014 ápr. 27. - 00:29:04
(532/2414)
Sziasztok!
Csak most találtam ezt a fórumot,ezért kérem a segítségeteket,hogy a viasat play-en kívül hol lehet online nézni,mert ott még mindig nincsenek fent a héten lement részek?!
malvinkicska 2014 ápr. 26. - 19:54:44
(531/2414)
Feketeagi fen van az e heti online lehet nézni.
9/10
napraforgó 2014 ápr. 26. - 19:12:02 9/10
(530/2414)
És az elsõ is Gyöngy gyereke? Vagy netán Mehmeté Nihántól?
10/10
baba82710 2014 ápr. 26. - 19:10:40 10/10
(529/2414)
Sziasztok!

Ti mit hallottatok? Miért nincs május 9-én pénteken már vetítés? Leveszi a Viasat3 a mûsorról? Vagy mondjuk csak hetente 1 részt adnak le?
Valaki hallott errõl valamit?
Jó lenne, ha beadnák a még kimaradt részeket... Amúgy nem értem... A Közel-Keleten ez volt az egyik legnézettebb, legkedveltebb sorozat. Itt Mo-on meg úgy állítják be, mintha megbukott volna... Mindenesetre érdekes, hogy ennyit variálnak a mûsoridõvel.
9/10
napraforgó 2014 ápr. 26. - 18:46:31 9/10
(528/2414)
Hát én erre a 3 hónapra nem emlékszem, de lehet, hogy ez az én hibám.
De még ha igaz is, akkor is ez nem most volt, hanem akkor, amikor megállapították nála a gyulladást. Aztán kezdte szedni a gyógyszert, stb.
Mehmet már börtönben van, amkor Gyöngy újra ment a nõgyógyászához és az azt mondta, hogy elmúlt a gyulladás, próbálkozhatnak. Na persze. Akkor még nem is tudták, hogy Mehmet mikor szabadul, hamarost, vagy csak sok év múlva. Azért ez sem tegnap volt, hetek teltek el, amíg sikerült kiszabadítani, aztán meg a szülinapja alkalmából elvinni hazulról.

Nem írják ki, hogy 2 hét múlva, meg egy hónap múlva, stb., de azért lehet érzékelni, hogy múlik az idõ.

Na mindegy. Valahol a neten olvastam, lehet, hogy angolul, hogy
SPOILER
a sorozat végén, 13 évvel a kezdet után (!!!) Gyöngy várja a gyermekét (hogy az elsõt-e, azt nem írják) és hogy mennyi minden viszontagságon kellett átmenniük, amíg ide jutottak.

Na, én ezt a 13 évet túl soknak találom, de hát ki tudja? Én ugye nem nézem törökül, meg semmiféle más nyelveken sem. Aki látta, talán tudja.
10/10
feketeagi 2014 ápr. 26. - 18:08:52 10/10 Előzmény napraforgó
(527/2414)
Nekem úgy rémlik amikor Gyöngy az orvosnál van, hogy babát szeretnének akkor azt mondta, hogy 3 hónapja vesztette a babát, de tulajdonképen engem nem zavar ez az idõ kérdés, az események úgy pörögnek, hogy hamar túllépek rajta.
Nem láttam Kivanc másik sorozatát amibe Makranci a magyar hangja, nem tudom megítélni megyeri volt jó, de a mostani szinkronhoz már kezdek hozzászokni, csak Gümüs hangja zavar még mindig, de nem panaszkodom, mert legalább megértem amit elõtte már törökül megnéztem.
Mellékesen Viasat nekem nagy csalódás, még mindig nem rakták fel az eheti részeket, de reklámozni reklámozzák, hogy ott meglehet nézni, facebookon valaki írta, hogy nagyon rossz a vetítés idõpontja, erre a válasz, hogy nem tudnak mindenkinek kedvezni ezért van lehetõség a Viasatplayen vissza nézni, na persze ha fel raknák.
malvinkicska 2014 ápr. 26. - 12:41:54
(526/2414)
Szerintem nem lényeg a gyerek életkora, mivel mindig gondok vannak az idõvel a sorozatokban, hanem pont olyan gyereket találtak aki Mehmet kicsinyített mása, ez azért valami.
9/10
napraforgó 2014 ápr. 26. - 08:41:41 9/10
(525/2414)
De az nem stimmelhet, valamikor elhangzott, hogy egy év után különmentek. Aztán 2 hónap után kereste föl Mehmet elõször Gyöngyöt Afjonban, de a nõ nélkül ment haza. Még hetek, hónapok teltek el, a nõ próbálkozott helyben munkát kapni, majd Isztambulban. Lakást bérelt, odavette Kadert, dolgozott valamennyit az új cégnél. Amikor kirúgták, beindította a varrodáját, tanult, megismerkedett Enginnel, stb, stb. Jó pár hónap eltelt, mire visszament Mehmethez. És azóta is eltelt jó idõ - látszik, hogy a jó idõ után térdig érõ hó esett (amikor Mehmet kiszabadul a börtönbõl, látszik, hogy szakad a hó). Most már megint jobb idõ van, csak a hegyekben, ahová elutaztak, ott van hó.
Semmi nem stimmel, de mondom, ez mindegy is, tök mindegy, hogy egyéves a gyerek, vagy akár három, vagy akármennyi.
A lényeg, hogy Nihán elrejtõzött, eltitkolta a gyereket, most meg belezavar az idillbe.
9/10
napraforgó 2014 ápr. 26. - 07:24:47 9/10
(524/2414)
Lehet, hogy rosszul számoltam, de én a kisfiút idõsebbnek nézem. Persze lehet, hogy csak nagyobbacska gyereket találtak a szerepre.
Tudom, hogy Nihán még csak a terhessége elején volt, a második hónapban. De az is valószínû, hogy bénán nem tudta kihordani a maradék 7 hónapot, nyilván megcsászározták, mondjuk a 8. hónapban. Az fél év. Mivel Mehmet egy egész évig züllött, így a gyerek születésétõl kb. + még fél év, amikor megnõsítették. De Gyönggyel már egy évig együtt volt, amikor a nõ elhagyta. Ez valamikor el is hangzott. Aztán + fél év nyûglõdés, míg visszajött, így az már 2 év a balesettõl. És azóta is eltelt jó idõ, min. fél év (ha nem több). Tehát két és fél év a balesettõl, ebbõl lejön Nihán terjhességének fél éve ----> ergo a gyereknek legalább kétévesnek kell lenni. De mondjuk tök mindegy milyen korú, ennek a történet szempontjából nincs jelentõsége.
10/10
feketeagi 2014 ápr. 25. - 20:49:54 10/10
(523/2414)
SPOILER

Igen az nagyon kemény lesz, ha Mehmet nem titkolózna talán könnyebb lett volna, habár kitudja mi lehetett volna a jó megoldás, lehet hogy ilyen helyzetben ilyen nincs is.

SPOLIER
10/10
feketeagi 2014 ápr. 25. - 20:31:10 10/10
(522/2414)
Megnéztem a mai részt, azért érdekes, hogy tulajdonképen Mehmet biztos volt abban, hogy Nihant látta és mégsem ment a keresésére, azért ez sok mindent elárul a jelenlegi érzelmeirõl.
Én már úgy nézem, hogy megnézem az aktuális rész folytatását törökül, majd ha sikerül akkor magyarul, mert a szinkron az tényleg katasztrófa, nem igaz hogy nem tudtak jobbat találni, akkor ennél már a feliratozás is jobb.
Sajnos a keddi részt nem láttam, azt nem sikerült felvenni, Viasat pedig nem igazán igyekszik, hogy felrakja. Pedig a honlapjukon ez a legnézettebb sorozat és mégsem igyekeznek a felrakással.
malvinkicska 2014 ápr. 25. - 20:13:39
(521/2414)
A szinkron hangon nem lehet túl lépni A tiltott szerelemben Kivanc magyar hangja Makranczi Zalán az igen az illik hozzá most ez a Bozsó Péter nem valami telitalálat volt.
9/10
napraforgó 2014 ápr. 25. - 19:41:57 9/10
(520/2414)
Sokszor arra gondolok, hogy a mostani szinkronszínészek tisztában vannak-e a teljes történettel, a jellemekkel, van-e valami véleményük a szinkronizált szerplõrõl. Illetõleg a szinkronrendezõ ezeket mind elmondja-e nekik, megbeszélik-e. Megnézik-e eredeti nyelven a szinkronizálandó részt, próbálják-e némileg utánozni, stb.
Vagy csak megkapják az aznapi penzumot, és jól-rosszul megcsinálják. Azért kíváncsi lennék mindezekre.
Valahol olvastam, hogy régen úgy szinkronizáltak, hogy a képen látható jelenetben szereplõ összes színész jelen volt (mármint aki szinkronizálta) és egy próba után felvették a jelenetet, akár egy rádiójátékot. Csak közben minden színésznek vigyázni kellett, hogy pont akkor mozogjon a szájuk, mint a képernyõn a szereplõknek.
Ma már úgy szinkronizálnak, hogy pl. egy szerelmi jelenetnél nem is kell egyidõben ott lenni mind a két félnek. Kedden felveszik Rómeo tirádáit, és Júlia szerdán felelget rá. aztán a technikusok szépen összedolgozzák.

Nem tudom ki mondta, hoggy Huszárik Katát jobban el tudta volna képzelni Gyöngy hangjaként. Azt hiszem, én is. sokkal kedvesebb, lágyabb, érzékibb hangja van.
malvinkicska 2014 ápr. 25. - 19:18:36
(519/2414)
Napraforgo a szinkron hangja nagyon rossz Gyöngynek az eredetit meghallgattam, az ég és föld a Mehmet magyar hangja sem jó szóval evvel rontottak rajta az amúgy is szenvelgõs szerepén, szerintem gondolom más is egyet ért velem szinkron téren.
9/10
napraforgó 2014 ápr. 25. - 18:55:32 9/10
(518/2414)
Megmondom õszintén, én már kezdem únni Gyöngy szenvedéseit, már lassan szenvelgések lesznek. Ahogy néz nagy bociszemekkel, meg egy könnycsepp legördül az arcán.... Már csak a feszület hiányzik a válláról, csak ugye ilyesmi nincs az iszlám vallásban. A szenvedõ hangja meg kifejezetten idegesít (lehet, hogy csak a szinkron rossz). Az egész nõ úgy néz ki, ahogy áll, hogy "itt vagyok, rúgjatok még belém".
malvinkicska 2014 ápr. 25. - 14:48:02
(517/2414)
Elég izgalmas heten vagyunk túl, elõre sajnálom Gyöngyöt mit fog megint szenvedni Nihán miatt, az a nõ sem szimpi, de a tesója meg biztatja, hogy joga elmondani a gyereket, ezzel fogja zsarolni Mehmetet. Ismervén a filmben labilis személy Mehmet mit fog még kiváltani belõle, így is már egy tükör bánta, szóval nehéz dolog ez. Azon sem csodálkoznék ha válás lenne belõle ,de azt azért még sem szeretném.
9/10
napraforgó 2014 ápr. 25. - 13:23:12 9/10
(516/2414)
Nihán percenként meggondolja magát. Azért ilyet nem szabadna csinálni!
9/10
napraforgó 2014 ápr. 25. - 13:19:26 9/10
(515/2414)
Az viszont aranyos volt, hogy Rukiének és Orhannak gyereke lesz. Úgy látszik, azért csak rájöttek, hogy mit kell csinálni és hogyan.... Õk nagyon összeilló kis pár, valahogy sokkal helyesebbek, mit az idegbeteg hisztérika Pinár és Onur, vagy a szenvedjünk már egy jót Gyöngy, meg a nem is tudom mit csináljak Mehmet.