Téma: Igazgyöngy

9/10
offtopic
Érsekvári 2014 júl. 24. - 21:34:39 9/10
(1734/2414)
Megnéztem újra a 20-as mezõny listáját ,melyik a legjobb képû férfi.
1 Kerem Bürsin 23,5%
2 Engin Akyürek 22,3%
3 Kivanc Tatlitug 12,5%
4 Cagatay Ulusoy 9,8%
5 Burak Özcevit 8,1%
6 Murat Boz 6,1%
7 Ekin Koc 4,7%
8 Mehmet Günsür 3,4%
9 Kenan Imirzalioglu 2,7%
Utána még 11 név van , de nem igazán ismertek , legalábbis nálunk.
Kenan Imirzalioglu pedig még mindig nagyon jóképü sármos és nem mellékesen gazdag pasi. Most csak a nyaralásairól ír a bulvár ott is. A paparazzik a nyomába vannak és fotozzák minden helyen ahol megfordul . Már második csinos fiatal nõvel nyaral , egy modellel és az Ezelbe a Badet alakító színésznõvel a napokban . Halit Ergencrõl most alig hallani a szulejman szerepe lefárasztotta , pihen és állítólag 1 évig nem akar semmit elválalni . Ennyi az infó
tiger1000 2014 júl. 24. - 19:05:29
(1733/2414)
Akit érdekel: a 129. rész megtalálható a sorozatbarat.tv oldalán
9/10
napraforgó 2014 júl. 24. - 19:04:21 9/10
(1732/2414)
Mahir Kara (Kenan İmirzalıoğlu) lives with his family and works with his father Nazif (Çetin Tekindor) as a shoemaker. = mahír Kara a családjával él és apjával, Naziffal dolgozik, mint cipész.

Ez szó szerint ezt jelenti. Nemcsak az apa volt cipész, hanem õ maga is. Ha csak az apja lenne cipész, azt így kellett volna írni:
Mahir Kara (Kenan İmirzalıoğlu) lives with his family and his father Nazif (Çetin Tekindor) who works as a shoemaker.

Na mindegy. Az 1973-as év nyilván azt jelenti, hogy hosszabb idõintervallumot ölel föl a sorozat.
Jó lenne, ha valami értelmes, izgalmas sorozatot hoznának be hozzánk is.
9/10
gabus53 2014 júl. 24. - 18:54:05 9/10
(1731/2414)
Igaz, hogy tegnap azt írtam, hogy visszafogom magam, és egy ideig nem szólok hozzá a fórumhoz, de már nem bírom tovább.

Bár nem láttam még a Karadayi-t csak elkezdtem nézni (mert nem tudom, hogy melyiket nézzem elõbb: a Kuzey Güney-t, vagy a Karadayi-t?), de ha jól sikerült törökül értelmeznem az elejét, akkor az Kenan suszter édesapját vádolták meg gyilkossággal, és úgy ismerkedtek meg, hogy ügyvédnek adta ki magát, hogy édesapját képviselje - amit késõbb be is vallott Berg-nek - és aztán így kezdõdtek a bonyodalmak és hát a nagy szerelem...
Remélem, nem írtam sok hülyeséget.

Egyébként már a Hoxa portálon is van egy hatalmas fórum, ami Seherezádé néven indult, de gyakorlatilag már a Szulejmánnal és leginkább a Karadayi-jal foglalkozik, és hát rengeteg friss információval. http://www.hoxa.hu/?p1=forum_tema&p2=92235&p4=0

Szép napot mindenkinek
9/10
napraforgó 2014 júl. 24. - 18:37:07 9/10
(1730/2414)
A Karaday tartalmát kerestem, nekem kicsit furcsa volt, amit találtam. állítólag a fõhõs pasit, aki egy suszter volt, ártatlanul megvádolják valami gyilkossággal, börtönbe kerül, és az ügyét tárgyaló bírónõ beleszeret. Ez lehetséges lenne? valahogy nem annyira életszerû nekem, hogy a bírónõk a bûnelkövetõ cipészekel lobbanjanak lángra....
9/10
Érsekvári 2014 júl. 24. - 17:03:10 9/10
(1729/2414)
Ma mi tartjuk a frontot . Igazad van inkább a jó pasis sorozatok a nyerõk. Most volt a törököknél ki a legjobb fiatal férfi az elsõhelyet egy nekem ismeretlen nyerte a neének utána kéne nézni , de meglepetés , hogy a 2 helyet Engin Aykürek lett a mi kivancunk 4vagy 5 lett, Burak Özcevit (szulejmánba Bali bég ) ö is középmezönybe. A Gecce magazin írta . Az 1 . valami Kerem .....a neve. Murat yildirim . Kenan Imirzialoglu már vén róka ? A törököknek is más izlésük van mint az európaiaknak ,lehetséges nem ?
Láttad a Fatmagülün sucu ne -t Beren Saattal és Engin Aykürekkel , nagyon jó szintén szokásos hosszú sorozat. nekem tetszett ez a fazon mindig pozitív karakter nem rossz pali végül is. Sajnos egy baj van a sorozataikkal baromira nézhetõek !!!és nagyon idõigényes elfoglaltság . Nagyon odavagyok értûk , rengeteget láttam , nézek , még akár tötökül is képes vagyok , megértem a lényeget.
9/10
Érsekvári 2014 júl. 24. - 13:15:04 9/10
(1728/2414)
Jól látod az is fellehet töltve . Vannak fent a fb-on Schwarzkopf reklámjai ahol az orrnyerge ( nem értek hozzá) még keskenyebb , lehet még finomitottak rajta azóta , szép illik az arcához . A Kapocsé nem tetszik láttam eredeti képet sokkal jobban nézett ki a sajátjával . Van Songülnek egy sorozata ( JÓ HOSSZÚ ) nem is nézem , meg a nyelv miatt se. Olyan török születettfeleségek , UMUTSUZ EV KADINLAN - KÉTSÉGBEESETT NÕK HÁZA . Ajánlóba belenéztem a 125. Bölümbe , de ennyi elég volt.
10/10
feketeagi 2014 júl. 24. - 12:42:42 10/10
(1727/2414)
Nekem úgy van beállítva, hogy ha változik az idõpont akkor is felveszi.
9/10
Érsekvári 2014 júl. 24. - 12:13:16 9/10
(1726/2414)
Azért még ne mondjunk semmi végleges következtetést. Lehet az egyetlen nélkülözhetetlen emberük elment szabira és mivel a nézõkre nem tartozik gondolta ADIOS AMIGOS és lelépett ....A jövõ hétig takarékra tettem magam .
Ma egy képet látva Kapocs Zsókáról (nagyon nem birom a nõt) a plasztikázott orra pont olyan mint Songul Ödennek ,lehet innen a minta ? Látni Songul orra is sebész munkája . Volt egy kép róla a FB-on ahol édesanyjával és nagynénjével van a fotón . Bizony mindkét nõnek elég nagy,csúnya orra van . Érthetõ a színésznõ lépése .
malvinkicska 2014 júl. 24. - 11:23:07
(1725/2414)
Volt valaki olyan kedves a 129-es részt felrakta, de még a héten egyrészt sem láttam, így azt sem nézem, lehet el kell feledni, mert nem rakják fel többé.
sorozatkedvelõ 2014 júl. 24. - 10:08:19
(1724/2414)
Berk milyen követelõzõ lett a kedves felesége csak úgy bujtogatja.Fikri a saját feleségével és annak haszonlesõ családjával foglalkozhatna.Vajon kiforgatják az öreget a vagyonából az új rokonok,vagy elõbb utóbb rájön a turpisságra?
9/10
napraforgó 2014 júl. 24. - 09:12:09 9/10
(1723/2414)
Biztos, hogy nem tartják fenn a feszültséget minden pillanatban, vannak olyan lazítós, "altatós" részek is. De gondolom, aztán megint jönnek a feszült, izgalmas pillanatok. Úgy tippelem, most már a sorozat utolsó negyedébe léptünk - de te ezt jobban meg tudod ítélni, ha már láttad törökben. Biztos lesz még néhány sziporka a végére.
Itt van pl. a magából kivetkõzött Berk, és a nem kevésbé ambiciózus kis felesége. Aztán ott van a nagyapa és Dilruba házassága. vajon az mennyire lesz tartós? Sikerül-e Dilrubát leleplezni Serefnek? Nyilván még elõkerül bilúr férje is és csinál egy kis cirkuszt.
Rukiye és Orhán, meg a terhesség csak mellékszál. De még Bahar élete sem rendezõdött el, nem is beszélve Mehmet és Gyöngy válásáról. Pinár és Onur kis balhéi mindennaposak, ott nem is várok változást. Már unatkoznának, ha egy nap nem lenne balhé.
Kíváncsi vagyok Nihán végleg eltûnt-e? Mindenesetre furcsa, hogy Mehmet, aki naponta odarohangált hozzájuk, most még csak telefonon sem tartja a kapcsolatot velük. A fia már kb 4 éves lehet, már el lehetne beszélgetni vele kicsit. Most meg - azt se tudjuk, élnek-e még. Szóval vannak itt még lehetõségek.
9/10
napraforgó 2014 júl. 24. - 06:49:42 9/10
(1722/2414)
Bahar arról beszél, Onur már tapasztalt, jól csinálja a dolgokat. berk öntelt, õ többet ér, mint Onur. Berk az igazgatói posztot akarja, õt ez születési jogon megilleti. Bahar próbálja meggyõzni, neki még tapasztalatokat kell szerezni. Majd nyomatékosítja a követelését, épp annyi joga van a céghez, mint mehmetnek és ragaszkodik a jogaihoz.
Az ügyvéd tájékoztatja m-t és gy-t, még visszavonhatják a kérelmüket, gondolják át.
Onur ront be, valami munka ügyben. Döbbenten látja a családi ügyvéd távozását. rákérdez, csak nem válni akartook? befut bahar is, õ is megdöbben. Veszekedni kezdenek, próbálják meggyõzni M-t, ne csinálja, ne dobja el a szerelmet? M ordít, nem mondhatják el a családnak, fõleg nem a nagyapának! Mérgesen távozik, autóba úl és elhajt.
Seref ájuldozik, rosszul van attól, amit Dilruba mûvel. Rukiye ápolgatja, nyugodjon meg. Seref magához tér, itt valami nincs rendben, de majd õ kideríti!
Gy sírva megy az irodájába, az asszisztense aggódik érte, faggatja, mi baja. Gy nem mondja, hagyja õt dolgozni.
Berk és dídem együtt ebédelnek, didem büszke, hogy a férje határozott férfi lett a seregben. Didem is nehezményezi, hogy Gyönggyel kivételeznek, holott õ is ugyanolyan feleség. Berk a nõvére hívását várja, és biztos benne, hogy hamarosan igazgató lesz.
Már este van, M a tengerparton ül, gy is arra sétál. meglátják egymást, hosszan bámulnak, majd gy elfordul, másfelé megy.
9/10
napraforgó 2014 júl. 24. - 06:33:13 9/10
(1721/2414)
Rukiye újabb terhességi teszttel állít haza. Megcsinálja a tesztet, terhes. Jajj, most mi lesz?...
Mehmet még mindig a szõke Seyneppel beszélget, õ a török textiliparban érdekelt. M jobb szeretne török textillel dolgozni, mint az ócska franciával.
M titkárnõje beszámol a napi teendõkrõl M-nek, majd közli, a nagyapja várja az irodában. A nagyapa elvárja, hogy idõben hazajárjon, foglalkozzon a gyerekével, stb. Majd közli, Berk is megérett az elõléptetésre, most, hogy komoly nõs ember. Bahar jön, neki is elmondja. Fikri elmegy, dilruba várja. Kifelé menet összefutnak gyönggyel, aki épp az asszisztensével siet a gyárba. M szeme szikrát szór a fiatal kolléga láttán. berendeli a nõt délutánra, alá kell írnia papírokat (válási?).
Berk keltegeti a hétalvó Dídemet, aki nem akar dolgozni menni, most, hogy a férje hazajött.
Dilruba megkeresi a szipogó Rukíyét, utasítja, hogy az emeleten lévõ két lezárt szobát hozzák rendbe. D rendelkezik, mindent dobjanak ki. Seref jön, mi folyik itt? Hogy mer itt rendezkedni az engedélye nélkül? D fikrivel takarózik, õ rendelkezett úgy, hogy a szobák az unokáié lesznek.
Bahar közli Berkkel, igazgatóhelyettes lesz Onur mellett. Berk nem örül, hogy Onur mellett/alatt dolgozzon.
Mehmet egy ügyvéddel tárgyal az irodájában, gy is megérkezik. a válásról tárgyalnak. M azt kéri, a családot ne tájékoztassa. Az anyagiak nem probléma. de ki lesz a gyerek gyámja? kérdi az ügyvéd. M szerint természetesen az édesanyja.
9/10
napraforgó 2014 júl. 24. - 06:17:01 9/10
(1720/2414)
Pinár és Onur azon vitatkozik, hogyan vegyék rá Defnét, hogy õszintén bevalljon mindent. Megy a szokásos hiszti, semmiben sem értenek egyet.
Gyöngy és Mehmet Angyal betegágya mellett virrasztanak. Az orvos bacilus-fertõzést állapít meg, 10 napos antibiotikum kúrával.
(a baba nagyon édes, eleven, és láthatóan semmi baja...)
Dilruba közli Bilúrral, megbeszélte Fikrivel, máris ideköltözhet a gyerekekkel. Bilúr meglepõdik, mindenük Ankarában van. Jön seref, érdeklõdik, mi történt. D elutasítja, törõdjön a saját dolgával.
Gy és M udvariaskodnak egymással. sajnálja, de a munkával is megcsúszott A betegsége miatt. M biztosítja, nem baj, a gyerek az elsõ.
Gy a fiatalabbik férfi munkatársával dolgozik, a férfi rajongva néz rá. M egy szõke csajjal reggelizik, az elõzõ esti buliról beszélgetnek.
Bilúr gyerekei fogócskáznak a szalonban, az anyjuk csitítgatja õket, de jön Dilruba, ne aggódjon, az õ unokáit itt nem bánthatja senki. kérdésére Bilúr elmondja, rendben, itt maradnak.
zandra 2014 júl. 23. - 21:57:08
(1719/2414)
Valaki megtudná mondani, hogy a mai részben, amikor Gyöngy egy óráig állt az ajtóban a többiek meg nézték mint borjú az új kaput, annak a dalnak ami közben ment, mi a címe? Egész nap ez van a fülemben, és már mindenütt kerestem de nem találom.
khajni87 2014 júl. 23. - 21:28:08
(1718/2414)
A vészhelyzet az a sorozat mait kétévente végignézünk, a Grace klinika 10.évadát már láttam , nekem tetszett, várom a 11.évadot.A Dallas új is izgalmas a 3-ik évadban, azt is várom hogy folytassák.

Viszont a trónok harca nekem túl kemény, a párom rendszeresen nézi , én azért annak örülök hogy Joffry-t megmérgezték, olyan utálatos karakter volt, egy szadista...

Tv-t jóformán nem nézek (csak ha van amit megnéznék, pl most holnap az Örömapa ) inkább a neten online filmeket ( a filmes bakancslistámról) meg a kedvenc sorozatokat , most pl újra szivek szállodája, igazgyöngy az ugye állandó, meg amihez kedvem van éppen.
10/10
syuzi 2014 júl. 23. - 19:56:54 10/10
(1717/2414)
A 127- 128-129 rész mikor lesz feltöltve az online sorozatok.hu-ra?
Remélem hogy azokat a részeket is feltöltik majd
Jó volt a mai rész ki nézte?
khajni87 2014 júl. 23. - 18:22:55
(1716/2414)
Szoktam ilyeneket nézni ( Csi Miami, Csi New York, Grace klinika, Vészhelyzet, de még számkiszervezett vagy partnerek is volt ) de nem sértõdök meg , ki ezt szereti, ki azt, a lényeg hogy az Igazgyöngy közös kedvenc....

Azon viszont le vagyok döbbenve hogy azért már ez a 3.-ik nap estéje és amennyire tudom kb félóránál több idõ nem kell a feltöltésre és nem is kell ott ülni a gépnél, tehát ez max 3 szor 30 perc , másfélóra , szerintem igazán beleférne a munkanapba a feltöltés elinditása, és a viasat play , a viasat részlege mint a viasat 6, nature, explore , history is , és amennyire néztem mindenhol naprakész minden adás merthogy ezeknek az adásait a viasatplayre töltik fel , itt frissitik, ezért is nem értem a dolgot.
10/10
feketeagi 2014 júl. 23. - 17:24:44 10/10
(1715/2414)
Eddig a Viasatplay-en a film közbe és az elején is volt reklám, tehát feltételezem, hogy emiatt rakták fel idõben, lehet, hogy megszûnt a reklámozás és õk is pénzbõl élnek, gondolom azt veszik elõre amiért pénzt is kapnak.
De ez csak egy feltételezés, ha lenne reklámozó akkor ezt nem tehetnék meg, majd meglátjuk legalábbis remélem, ha felrakják végre az elmaradt részeket.
Azért az biztató, hogy valaki azt írta, hogy biztos végig adják a sorozatot.