Téma: Igazgyöngy

10/10
édesmaya 2014 aug. 12. - 07:29:00 10/10
(1914/2414)
Szia Napraforgó, szia mindenki!

Jó kis rész volt a mai is. Tetszett, ahogy a pasik együtt iszogattak az alagsori szobában, legalább nem kocsmákban kötöttek ki. Ez így sokkal jobb volt. Mindegyiknek külön-külön megvolt a maga problémája. Orhan gyönyörû dala megint felhangzott, ez tényleg olyan szívbemarkoló! Nagyapa helyretette õket, pedig egy kicsit még énekelgettek volna a fiúk. Én nem hiszem, hogy annyira felhallatszott volna ekkora villában, a házbeliek nyugalmát megzavarva.

- Csípem, hogy Dilruba nacsasszony hogy be van tojva! Ugye-ugye?! Addig jár a korsó a kútra, míg el nem törik! Egyszer-kétszer-háromszor tönkre lehet tenni egy férjet, aztán az utolsó meg mindent megtud! Nem vagyok kárörvendõ, de egyáltalán nem fogom sajnálni ezt a törtetõ banyát, ha kiderülnek a múltbéli turpisságai! Bilúr meg miért is hiszi azt, hogy az a megoldás, hogy mindent el kell mondani Fikri papának! Talán azt hiszi, a szerelmes öreg majd mindent megbocsájt?! Na ezt azért kötve hiszem, tán csak nem megy el egészen nagypapi esze, hogy neki akkor is kelljen egy ilyen szélhámosnõ!
- Nem tudok egyetérteni Nihánnal, minek ez a találkozgatás Gyönggyel? Nincs bõr a képén, hogy pont tõle vár hathatós segítséget.
- Megmosolyogtam a süsü féltékeny Pinart! Más sem jár az eszébe, csak hogy Onur biztos megcsalja õt! A lökött nõci! Olyan jót nevettem, amikor megkaparintotta Onurtól a laptopot, és meglátta rajta a kártya játékot! Hahhahhahaa!! Nekem ez olyan mulatságos jelenet volt! Tényleg, hova lett tõlük a béby szitter? Volt nekik, ha jól emlékszem.
- Hát a Szelim-Bahar kérdés, legalább õszinte volt a pasika. De szerintem Bahar nem táplál iránta komoly érzelmeket, kizárólag barátként tekint rá. Dobtam egy hátast a gyûrû láttán! Ez azért túl merész volt tõle! Én elhiszem, a szerelem jön magától, annak nem lehet parancsolni, de azért mégis a barátja felesége. Mégha Bahar egy hülye pillanatában be is adta a válópert. Bár nem emlékszem kristálytisztán, hogy Szelimnek mondta-e ezt Bahar?

- Nekem gyanús ez a Rukiye, nem töri valami öngyilkosság-félében a fejét? Az a sok gyógyszer, ami fölött elmélkedett, meg az a korai lefekvés? Csak nehogy baromságot csináljon!
9/10
napraforgó 2014 aug. 12. - 07:00:53 9/10
(1913/2414)
Pinár balhézik Onurral a játék miatt. Onur szabadkozik, néha õ is teheti azt, amit akar!
Szelim felkeresi Bahart, gökhánról akkar beszélni. Bahar azt mondja, még nem tud megbocsátani neki.
Szelim szerelmet vall Baharnak, aki megdöbben. Majd ÍSz egy gyûrût vesz elõ, szeretném veled leélni az életem. Bahar nem érti, õ nem bíztatta. Fontos neki, de csak mint barát. az õ vállán sírt gökhán után. Szelin közli, nekem te vagy a legfontosabb.
Didem a szüleinél ébred, nyafog, mert Berk nem keresi. Majd felhívja Serefet, aki közli, már be ment az irodába. Dídem rosszul érzi magát, hogy nem hiányzik a férjének. seref is azt mondja, neked kell lépned.
Nihán telefonon keresi gy-t, találkozót kér. Gy -nek nem tetszik de aztán belemegy a találkozóba. Egy szép kis étterem taraszán találkoznak. Nihán érdeklõdik, sikerült-e gy-nek valamit elérnie Mehmetnél? Ggy szomorúan mondja, nem, mehmet nem akarja elveszíteni a fiát. Nihán sírva fakad, ha M elveszi a fiamat, belehalok. Majd azt mondja, ha visszaköltöznél, akkor minden megoldódna, akkor Mehmet is bármikor láthatná a fiát. N azt mondja, ez nem fog menni, Ilker már céget alapított, amerikai cégekkel is kapcsolatban áll.
Gökhán rányit baharra és szelimre az irodában, meglepõdik. Gökhán vacsorázni hívja Bahart, beszélni szeretne vele. Megbeszélik a találkozót.
Seref és Dilruba a szalonban a megszólaló telefonon vitatkoznak, mindkettõ azt mondja, õt keresik.
Rukiye Sehernek panaszkodik, hogy Orhán már nem szereti õt, Seher vígasztalja. R. azt mondja, fáradt, lepihen, aludni fog....
9/10
napraforgó 2014 aug. 12. - 06:44:46 9/10
(1912/2414)
Bahar és Gyöngy beszélgetnek Gy-ék szobájában. Bahar panaszkodik, nem tudja, mit tegyen, Gökhán választ vár tõle. Filozofálgatnak a szerelemrõl.
A fiúk kidõltek a kanmuri során, Orhán meg énekelget. (Dayan, dayan...) Mindenki szenved... Pinár, bahar, Gökhán, Szelim, Onur, stb....
Bahar valamit sms-ezik gökhánnak, aki már szelimmel a tengerparton sétál. Gökhán a vízbe dobja a telefonját.
Fikri alszik, Dilruba furcsán nézi õt. Rukiye egy halom gyógyszerrel ül. Onur iszik, Berk egy gyûrût forgat. Dídem is egy gyûrût néezeget (az eljegyzésit), és eldobja.
Gy is a tengert nézi és a Mehmettel folytatott vitájuk jár a fejében. Mehmet is gondolkodik.
de ez csak egy képzeletbeli utazás volt, a fiúk megint az alagsori szobában vannak, piálnak, Orhán valami mást énekel. Megjelenik Mehmet Fikri: Ti mit csináltok itt? felveritek a házat. Mars vissza a feleségetekhez! Kirakja õket mind.
M fellopakodik a hálószobájukba. Gy valamit olvas. M meglepi, egy szál vörös rózsát visz neki, azzal kér bocsánatot. Legyen ez az utolsó vitájuk. gy kéri, akkor ne kerüljön többet elõ ez a gyerekelhelyezési per. M ígéri úgy csinálja, hogy gy ne tudjon róla. gy mondja, nem értettél meg. Hogy vehetsz el egy fgyereket az anyjától? De mehmet már nem hallja, csak ledönti gyöngyöt az ágyra.
Reggel Dilruba és Bilúr megint beszélgetnek, meg kell akadályozni, hogy Fikri találkozzon Hikmettel! Bilúr szerint jobb lenne elmondani, mindent Fikrinek! Nem Fikri nem tudhatja meg, hogy már 3X voltam férjnél!
Fikri sétából tér haza, reggelizni készül. D-t keresi, bemegy a szalonba és meghallja a beszélgetés végét. Mit nem tudhatok meg? kérdi.
Rukiye megint kedveskedini próbál, de Orhán elutasítóan viselkedik.
M és Gy munkába indulnak, mindenki a saját autójával.
Dilruba megint hazudozik, Kenanról mondanak valamit Fikrinek, remélik, hogy most jó irányba változik. Seref csdodálkozik, ez lenne minden, amit takargattok apámnk elõl?
9/10
napraforgó 2014 aug. 12. - 06:22:30 9/10
(1911/2414)
08. 12.
Este Onur a laptopján dolgozik, se lát, s hall. Pinár Baharnak panaszlodik a telefonba, lehet, hogy egy nõvel csetel? Bahar kiröhögi.
Gökhán Szelimnek számol be az izraelei háborús élményeirõl. Elmondja, mennyire hiányzott neki Bahar, de most kétségba van esve, hogy a nõ már nem akarja õt. Szelim segítségét kéri (na jótól).Gökhán túl sokat iszik, dícséri Szelimet, mint legjobb barátját. Sz taxit akar hívni neki.
Pinár leskelõdik, mi is megy a férje laptopján, mindenféle trükköt kipróbál, hogy rálásson a képernyõre, de Onur mindig becsukja elõtte. pinár balhézik, mert Onur nem mutatja meg neki, mivel foglalkozik. Majd sikerül megnéznie és rájön, Onur szerncsejátékot játszik a neten! A kiabálás felébreszti a gyerekeket.
Dilruba Fikrit faggatja, mit csinált aznap, olyan sokáig nem volt otthon. Majd a telefon szól, Turgut keresi Fikrit Afyonból.
Berk, Mehmet és Orhán az esti murira készül az egyik alagsori szobában. Onur jön, leültetik. Megérkezik kenán is, bár õt senki sem hívta. Kenan elmegy, mert Berk közli, ez családi program. A 4 férfi iszogatni kezd.
malvinkicska 2014 aug. 11. - 12:00:38
(1910/2414)
Szevasztok fórumtársak szép napot mindenkinek, megnéztem a z elmaradt részeket elég tartalmas izgalmas hét volt.M amit a fejébe vesz azt nehezen lehet abból kiverni el akarja venni a kis M-t at anyjától akkor rágott be mikor a gyerek apának szólította Ilkert ez tényleg, fura nem olyan régen vannak együtt, valahol most mindkettõ hibás a kialakult helyzetért, M nem látogatta N meg igaz közölte elköltözik Izmirbe, de egybõl apa lett ez fura . az nem látom jónak nagyon hamar visszaköltözött Gy a villába, várhattak volna még.M a forró fejével elment a gyerekért és jelenetet csinál nem volt szép dolog gondolni kellene a kis M lelki világára. Bahar válni akar ez csak úgy jött igaz legyeskedik körülötte a barát közben megérkezik G mindenki meglepõdik, az öreg nagyon rondán viselkedik vele jobb lenne, ha a saját dörzsölt feleségével foglalkozna, meg avval az aljas szeszkazán Kenánnal, nagyon rondán viselkedik minek képzeli magát. Az alkoholizmus jellem változással jár ez a pacák jól tükrözi ez egy gátlástalan féreg. Ami roppant tetszik D körül sûrûsödnek a felhõk minél elõbb tálaljon ki H mit rejteget D az öreg csaj még S-en is túl tesz nagyon jól hozza a formáját. Orhant sajnálom, mert R kis buta önfejû csaj most jött rá mit csinált ezt nem olyan könnyû megbocsátani. D és Berk az is különös pár a nagyravágyástól nem gondolkodik normálisan inkább válni akar az is ezeknél annyi, mint kérek egy kiló kenyeret a boltban, az is nagyon megváltozott rossz irányba azt hiszi az iskolába mûveltséget is adnak ez nála nem jött be tuskóként viselkedik. A mai részt eztán nézem meg.
9/10
napraforgó 2014 aug. 11. - 09:16:09 9/10
(1909/2414)
Hát bizony, most kezdi Rukiye felfogni, hogy mit tett, most, hogy már nem várt következményei is vannak a tettének. Orhán örült volna a kistestvérnek, R. meg másként gondolta és egyedül eldöntötte.

Nekem Dídem változása nagyon furcsa, mert õ egy helyes, kedves lány volt korábban. Elég nehéz is lehetett egy vadidegen családba beilleszkedni, ott élni a férje távollétében, de ezt egész jól megoldotta. A szülei is rendes emberek voltak (nem olyanok, mint Dilruba és Bilúr)
Szerintem ez valami forgatókönyvírói húzás, hogy egy követelezõ, nagyravágyó bestiává alakították át az új Berkk-kel. Számomra elég érthetetlen.

Mehmet hülyesége nem lepett meg, õ ilyen volt, ilyen is maradt. Sem Nihán, sem Gyöngy, de még a Kicsimehmet helyzetébe sem képes beleélni magát, de még csak nem is akarja. Csak mindig az legyen, amit õ akar, ezért aztán bárkivel képes összeveszni.
Na így majd elveszíti újra a feleségét, meg a fiát is....

Bahar-Gökhán-Szelim háromszög, hát ott azért Bahar nem utasította el egyértelmûen Szelimet, talán a férfi joggal táplált reményeket. De az is igaz, hogy az sem volt elvárható Bahartól, hogy Gökhán eltûnt hónapokra, félévre, ki tudja mennyi idõre (sajnos a gyerekeken nem látszik az idõmúlás, pedig már lassan egyévesnek kellene lenniük!), hogy soha senkivel szóba se álljon, csak otthon gubbasszon búslakodva. Így legalább Gökhán is rájön, hogy azért nem pótolhatatlan.

Én a Dilruba - Hikmet ügyre leszek kíváncsi, csak attól tartok, hogy ennek a nagypapa egészsége fogja a kárát látni.- Ha megtudja, mi van Dilrubával, esetleg szívrohamot kap, vagy agyvérzést... Bár azt nem bánnám, ha kizavarná az egész bandát a házából!
10/10
édesmaya 2014 aug. 11. - 08:02:34 10/10
(1908/2414)
Sziasztok, szép reggelt!

Jó kis rész volt megint a mai! Hahaha, Dilruba felett gyülekeznek a fekete felhõk, úgy kell neki, megérdemli a sorsát! Hikmet úr nem lesz azért sem kegyes vele, hála égnek, nem ijed meg a banyától! Huhh, vajon kinek a halála szárad Dilruba lelkén?! És vajon az idõs úrnak milyen bûne lehet, amivel Dilruba fenyegetõzik? Szerintem bármi is az, eltörpül az õ tettei mellett! Az öregcsaj most az egyszer hallgathatna Bilurra, és angolosan leléphetnének! Bár ez eléggé kivitelezhetetlennek tûnik, nagyapa keresné égen- földön imádott nagyasszonyát!

- Rukyie mit várt, talán egyik napról a másikra elfelejti szegény Orhan, hogy milyen szörnyû dolgot tett a közös babájukkal? Hülye liba, esze egy deka sincs!

- Didem, na õ aztán megéri a pénzét! Jó hogy nem mindjárt õ akar a vezérigazgató lenne! mert neki az jár! Nagyon ellenszenves a viselkedése! Na persze, rögtön a fejéhez vágja Berknek, hogy õ elválik! Hát váljál eszetlen tyúk, nehogy már megbeszéld a dolgokat, és kivárd, hogy kiérdemeld a munkáddal a jobb pozíciót! ÓÓÓ, persze, mert õ egyetemet végzett! De ahogy elnézem, a diplomával sok intelligenciát nem szerzett!

- Mehmet , hát õ megint hozta a formáját!Így ordibálni szegény Gyönggyel! Ha megfeszül, akkor sincs igaza, hogy kitépi Nihan kezébõl Kismehmetet! Nihan meg miért gondolta azt, hogy bemegy a Sadoglu céghez, és megússza, hogy pont Mehmettel nem fog összefutni?! Hát nem tudom, hogy jól tette, hogy Gyöngytõl próbált segítséget kérni Mehmettel szemben. Nem hiszem, hogy ez jó ötlet. Meg az sem, hogy pont most Berkkel kiruccannak - az éjszakába talán? - hisz Berk is jól felhúzta magát Didem válási szándékán. Valamint Mehmet épp lila köddel az agyán rohant el. Na ilyenkor vannak a férfias, hajnalba nyúló iszogatások!

- Ajjaj, Szelim tényleg beleszeretett Baharba! De viszont Bahar talán nem. Én Gökhannak drukkolok, és a házasságuk rendbehozatalában bízom!
9/10
napraforgó 2014 aug. 11. - 07:09:23 9/10
(1907/2414)
M hívja Berket mulassanak ma egy kicsit. = Berk hívta Mehmetet (bocsi)
9/10
napraforgó 2014 aug. 11. - 07:07:52 9/10
(1906/2414)
Dilruba aggódva mondja el Bilúrnak, hogy Hikmet mindent el fog mondani Fikrinek! Nem kéne lelépnünk, kérdi Bilúr.
Érkeznek haza a családtagok. Berk, majd mehmet és gy. m hívja Berket mulassanak ma egy kicsit. Dídem ma az anyjánál alszik, tartsanak egy kis kimenõt.
Defne a kisöccsét szórakoztatja, Pinár Onurt szeretné bevonni a családi életbe, de Onur dolgozik a laptopján és mérges, mert megzavarták.
mehmeték a lényukkal játszanak, M szerint egyre jobban hasonlít Kismehmetre. M eklmondja, mintha Nihánt látta volna ma. Gy elmondja, valóbanm õ volt az, hozzá jött és segítséget kért tõle. M felháborodik, mit akart, csak nem a gyrek miatt jött? M kiabál, ordítozik, miért gy-höz jött, miért avatkozik bele? féltékeny vagy a fiamra?
Gy visszakérdez, ha mi összevesznénk, elvennéd tõlem angyalt?
Szelim és Gökhán együtt vacsorázik, Szelim Izraelrõl érdeklõdik, Gökhán pedig baharról kérdezgeti szelimet. Sz azt mondja, bahar erõs nõ, sokat szenvedett, de már túl tette magát rajta. G azt mondja, de én nem tudok nélküle élni. Bahar rátelefonál Szelimre, a másnapi értekezlettel kapcsolatban kér dolgokat. Gökhán érdeklõdik, új nõ a láthatáron? Á, csak egy új kolléganõ...
Dilruba nagyon ideges, Fikri még nem ért haza. d a végén valóban rosszul lesz, felugrott a vérnyomása. Seref jön, érdeklõdik, mi van vele? Végül Fikri is befut Kenannal, beszélgettek, Rukiyéval üzent, nem adta át?
Rukiye a kislányát viszi Orhánhoz elbúcsúzni, kéri menjen be lefeküdni. Orhán Berket várja mulatozni készülnek.
Mehmet egyre jobban belelovalja magát, már ordítozik. gyöngy csititgatja. m támadja, miért a másik oldalt támogatod? neked mellettem kéne állnod. Gy próbál az eszére hatni, de hiába, felsír a kis Angyal, mehmet meg mérgesen elrohan.
9/10
napraforgó 2014 aug. 11. - 06:43:43 9/10
(1905/2414)
Nihán felkeresi Gyöngyöt az irodájában, kéri ne szóljon a látogatásáról senkinek, fõleg Mehmetnek ne. A segítségét kéri. M el akarja venni tõle a fiát. Kéri, gyõzze meg M-t, ne tegye. Minden anyának a gyereke a mindene. gy is aaaaaanya, erre apellál. gy az együttérzésrõl biztosítja, de azt mondja, ebbe nem akar beavatkozni. Nihán közli, boldog a házassága, azért költözött el, hogy ne legyen az útjukban. Gy szerint ez a kettejük dolga Mehmettel, vele kell megbeszélnie. N könyörög, segítsen, beszéljen M-tel, de gy nem akar.Aztán mégis megígéri, hogy beszél mehmettel, de az övé a végsõ döntés.
Gökhán a Baharral közös életükrõl meditál. véletlenül összeakad Szelimmel, örül neki, kell egy igaz barát (na jót választott...) gökhán marasztalja, ne költözzön ki a lakásából.
Dilruba hazaér, Seref negédesen köszönti. Fikri már elment valahová, iszogat a barátaival. D. felmegy a szobájába, az unokái meg rohangálnak a házban, majd fellökik Serefet.
Berk beszélni akar Didemmel, aki elrohant a munkahelyérõl. Dídem haragszik, nincs kedve tovább várni, elege van. Nyüstöli berket, hogy semmit sem ért el, kár volt hozzámennie.
Bahar beront gy-höz és meglepõdik, hogy ott találja Nihánt. Nihán távozik, bahar meg kíváncsiskodik, mit akart tõled?
A farncia szállítók késnek a ruhaanyaggal, Mehmet szerint meg kell sürgetni. M nihánt látja beszállni a liftbe, utánaszól, de hiába. Orhán azt mondja, biztos nem õ volt az.
Gy elmondja Baharnak, mit akart Nihán. Bahar azt mondja, nem kellene belefolynia. Gy azt mondja, te is anya vagy meg kéne õt értened. bahar szerint, ha gy beleavatkozik, rajta fog csattanni az ostor.
Rukiye megpróbál kedveskedni Orhánnak, finom vacsorát fõzött. Orhán udvarias, de távolságtartó. R szomorúan etetgeti a lányát. Orhán bánatosan énekelget a kertben. Berk jön, megdícséri, kár, hogy egyre ritkábban énekel, szertik hallgatni.
9/10
napraforgó 2014 aug. 11. - 06:25:33 9/10
(1904/2414)
142. rész
Berk viorágot visz Dídemnek az irodába, ahol egy kis macskaasztalnál ül. dídem most is elégedetlenkedik.
Mehmeték értekezletet tartanak, Berk késik, majd megérkezik Didemmel. Bahar kedvesen el akarja küldeni a sógornõjét, de berk közli elõléptette a feleségét, így õ is ott lehet.
Dilruba el akar menni Hikmethez, Fikrinek azt hazudja egy barátnõjéhez megy.
Rukiye aranyoskodni akar Orhánnal, de az megint kerüli a nõt, nem akar vele beszélgetni. R azt is nehezményezi, hogy egy ujjal sem ér hozzá, biztos talált másik nõt. Orhán a szemére veti, hogy egyedül döntött egy mindkettejüket érintõ dologban, mintha egy idegennel élnék, mondja. R sajnálkozik.
Bahar veszekszik az öccsével, hogy egyedül döntött Dídemet illetõen. Az õ felesége egyetemet végzett, Gyöngynek csak érettségije van, mégis vezetõ a cégnél. Bahar közli, Gyöngyöt én vettem fel, mert tehetséges és mert már bizonyított. Didemnek semmi gyakorlata. És Berket is ostorozza, hogy hátráényára változott.
Mehmet azt mondja Gyöngynek, ha kész az új kollekció, elmennek hármasban valahová. Hajózni szeretne.Közös ebédet beszélnek meg, majd hagyja gy-t dolgozni.
Berk gondterhelten megy be Didemhez, aki már össze is pakolta a holmiját. hol lesz at irodám? Bber közlimég várnia kell a kinevezésére. Dídem nagyon mmérges, elege van, elválik!
Dilruba találkozik Hikmettel a tengerparton. Örül, hogy megszabadult tõle, figyelmeztetni akarja Mehmet Fikrit. D könyörög, ne tegye tönkre a boldogságát! Hikmet nevet, nem hiszek neked, te nem változol. Legfeljebb csak rafináltabb lettél.
Aztán azt mondja, ha a nõ két hét alatt eltûnik Fikri életébõl üres kézzel, akkor nem szól, de különben... A nõ visszatámad, én is sokat tudok ám rólad!
Hikmet azt mondja, lehet, hogy követtem el hibákat, de senki halála nem szárad a lelkemen!
10/10
feketeagi 2014 aug. 10. - 21:51:45 10/10
(1903/2414)
Bocsánat, hogy teleírom az oldalt csak ahogy böngészek mindig eszembe jut valami.

Azért én sajnáltam Mehmetet, gondoljatok bele, a saját fia mást hív apának az õ jelenlétében, hát már bocs, de nem csodálom, hogy elszállt az agya, meggondolatlanul viselkedett a kirohanásával a gyerek elõtt ez tény, azért nem tud kibújni a saját bõrébõl, idõ kell hogy ezt is megeméssze. Beismerte Gyongynek, hogy oké hibázott nem kereste a fiát ( mondjuk nem értem, hogy mért nem, de ez más kérdés) azért azt sem hiszem, hogy kisMehmet magától kezdte el Ilkert apának szólítani.....
Nihán is tudott telefonálgatni Mehmetnek amíg volt reménye, hogy vissza szerezze, a gyerekre hivatkozva azért, most is megtehette volna, hogy elenged egy két telefont és talán meg kellett volna beszélniük a gyerek jelenléte nélkül, hogy Mehmet mit szól ahhoz ha így hívja Ilkert. Nihán is felelõtlen egy ideig nincs apja a gyereknek aztán meg egy kis ideig Mehmet aztán meg Ilker, szerencsétlen gyerek meg sem érti a dolgot.

Vissza néztem az elõzõ részeket is Mehmet soha nem akarta elvenni Gyöngytõl a kislányt, nagyapa akarta, de Mehmet errõl nem tudott, különben is amikor a nagyapa ezt felvetette már kibékültek:)))
10/10
feketeagi 2014 aug. 10. - 21:33:30 10/10
(1902/2414)
Igazgyöngy facebook oldala nagyon jó, ezek a török színészek jó része énekel is, az Ilkert játszó pasi is énekel, vannak róla fotók fenn, elég vagány igazi jó képû ezeken a fotókon, gondolom a sorozatba jó fiusnak kell lennie....
berakom a linket, mert tudom van aki nincs fenn az oldalon

https://www.facebook.com/Gumus.hu
10/10
feketeagi 2014 aug. 10. - 21:24:06 10/10
(1901/2414)
augusztus 20.-án is lesz sorozat reggel 5-kor........
10/10
feketeagi 2014 aug. 10. - 21:23:11 10/10 Előzmény édesmaya
(1900/2414)
pénteken én sem tudtam belépni, mindig kidobott
10/10
feketeagi 2014 aug. 10. - 21:20:41 10/10
(1899/2414)
Bepótoltam a lemaradásom, sziasztok!
A mellékszálak egyre érdekesebbek, Didem is kimutatja az igazi énjét, Kenan nem semmi jelentet rendezett, Baharékra nagyon kíváncsi leszek mi lesz velük.
Gyöngy és Mehmet most rendben van, nagyon aranyosan tudnak évõdni egymással, Mehmet most bepótolja az elmaradt kedveskedéseket most tényleg kimutatja, hogy mennyire szereti a feleségét és végre mindent megbeszélnek egymással, szerintem Gyöngy is jól kezeli a gyermek elhelyezési ügyet, nem hallgatja el a véleményét a béke kedvéért, mint régen tette, igaz Mehmet nem hallgat rá, de nem is torkolja le, alakul ez egyre jobban kezdenek összecsiszolódni. Azért náluk nagyon hiányzott ez a járunk egymással idõszak.....
Gyöngy szinte ragyog, nagyon jól áll neki amikor nevet, nagyon megszépült a sorozat során. Mehmet pedig megférfiasodott....neki is jól áll ha mosolyog:)))
9/10
napraforgó 2014 aug. 10. - 17:25:10 9/10
(1898/2414)
Azt mondja Hikmet a telefonban, már jó ideje nem hallott Dilrubáról, közben meg elõzõ este látta.---> Nemcsak este, hanem elõzõ nap az étteremben is találkoztak, ahová reggelizni mentek.

De valószínûleg nem ezekre a találkozásokra gondolt, hanem arra, hogy évek óta nem látta, mióta õt becsapta.
Cameron007 2014 aug. 10. - 15:29:43
(1897/2414)
Azt mondja Hikmet a telefonban, már jó ideje nem hallott Dilrubáról, közben meg elõzõ este látta.

Bírom ezt a filmben, múltkor Mehmet játszotta el ugyanezt, "Megnézném a lányom, már nagyon régen láttam" Szintén elõzõ nap.

Vagy szilveszter másnapján Bahar a nagyapjának, "Nem tudom mi van Gyönggyel, már régen nem beszéltünk" Hát elõzõ este?


Viszont nem értem miért húzza az idõt az öreg, nem szeretem ezeket a körülményeskedéseket, 10 mp. amíg elmondja egy mondatban, hogy Dilruba volt az a nõ aki átverte. Mire jó ez a célozgatás, amit mûvel? "Lenne mirõl beszélnünk" Hát akkor beszéljen, vagy nem olyan jó barát Fikri, hogy szóljon neki az igazságról, mielõtt kisemmizik?
10/10
édesmaya 2014 aug. 08. - 08:10:23 10/10
(1896/2414)
Sziasztok, na azt hittem nem enged belépni a port. Vacakolt velem többszöri belépésemre.

Napraforgó ma is kitûnõ a tartalom leírásod, hálás köszönet érte!

- Ma sem volt izgalmaktól mentes a sorozatunk! Hát ez a Kenan, ez valami hihetetlenül pofátlan alak! Ilyen részegen ott dajdajozni! Ilyenkor észrevehetné nagyapa, és látná, micsoda link alak, és jól helyretenné a fejét! Szegény Orhanunk, tök jóindulatú, hogy bánt vele ez a tökfej Kenan! Mintha õ ott valaki is lenne, egyenlõ a házbeliekkel!

- Ajjajj szegény Gökhan, mi lesz ebbõl? Még nem is tudja Bahar szándékát! De lehet, hogy meggondolja talán magát Bahar, most, hogy visszajött Gökhan, én remélem! Egyébként én sem értem, miért kell föl-le cipelgetni egy ilyen kicsi babát este, ahelyett, hogy az ágyikójába tennék, és ott próbálnák elaltatni.

- A fiatalok sem tetszenek nekem, egybõl fenn akarnak lenni az uborkafa tetején, anélkül, hogy kicsit is megdolgoznának érte! Na persze, Didem, a férj- bujtogató fiatalasszony! De azt jól mondta, hogy Berk gyûjtsön kocsira, úgy mint más emberek!
- Mehmet már megint hozta a formáját, szentül meg van gyõzõdve az igazáról, hogy el kell venni a kisfiát az anyjától! Aptya f...üle, mit képzel, még jó hogy Gyöngy megmondja, ez helytelen, ne vegye el! Ez nagyon visszataszító Mehmettõl! Talán megkérdezné a feleségét, hogy mit szólna ahhoz, ha az õ kisfiát is Gyöngynek kellene nevelnie? Persze Gyöngy, amilyen jó lélek, - belül azért egyet nem értve- rábólintana,na és persze Seref anyánk is!

- Jujj de csíptem, Dilruba nagyasszony csalódott képét! Naná, akit õ átvágott,kirabolt - talán - az mért is kellene vele jóindulatúnak lenni? Igaza van Hikmet úrnak, kit érdekel már az õ - Dilruba- boldogsága?! Ezt a pofátlanságot, hogy mert egyáltalán ilyent kérni?! Jajj, csak nehogy valami galádságot csináljon ellene Dilruba!
9/10
napraforgó 2014 aug. 08. - 07:02:27 9/10
(1895/2414)
Pinárék is caládi életet élnek. Defne nem reggelizik, Pinár intése ellenére. P a lányát dícséri Onurnak, aki nem figyel, valamit dolgozik a laptopján. Pninár nehezményezi, hogy sose beszélgetnek. De onur elrohan munkába.
Bahar és gökhán bemennek a városba, G a kiadójához megy, könyvet ír. A nõ kiteszi, majd szelim hívja, reggelizni hívja, a nõ elutasítja. Sz erõszakoskodik, legalább egy kávét igyon meg vale. Bahar beleegyezik.
Mehmet Bemegy gyöngy irodájába, csókolózni akar, amikor a titkárnõ rajtakapja õket, egy értekezlet kezdõdik.
Szelim faggatja bahart, mi a baja? A nõ közli, a férje hazajött!
Dídem balhézik Berkkel, elkéstek, mert lerobbant a kocsi. persze, mert az egy ócskaság, a nagyapa akkor adta nekik, amikor már elavult.
Orhán a kertet gondozza, rukiye reggelit hoz neki. O elutasítja, már reggelizett. O el is megy bevásárolni, nem beszélget R-val.
Dilruba felhívja HIkmetet, szívességet akar kérni tõle, beszéljenek. Hikmet azt mondja, inkább Fikrivel fog beszélni. D könyörög, ne tegye tönkre a boldogságát. De hikmet nevet, már ismerlek, nem versz át újra. Dilruba hangosan bosszankodik, mikor Seref jön és rékérdez, kire haragszol dilruba drágám?