Téma: Igazgyöngy

9/10
gabus53 2014 júl. 12. - 23:11:11 9/10
(1414/2414)
Érsekvári!
Privi üzeneted érkezett!
9/10
Érsekvári 2014 júl. 12. - 20:35:56 9/10 Előzmény gabus53
(1413/2414)
Szia Gabus !
Írtam privátba levelet .
10/10
feketeagi 2014 júl. 12. - 19:08:24 10/10
(1412/2414)
A tegnapi részbõl kiderült, hogy Gyöngy már többször elakart költözi külön házba, de Mehmet mindig nemet mondott, ez nekem új infó volt.
9/10
gabus53 2014 júl. 12. - 10:54:38 9/10
(1411/2414)
Igen, azt el is felejtettem írni, hogy idõközben találtam hozzá angol feliratot, úgyhogy lehet, hogy azért még egyszer megnézem.
Szép napot.
malvinkicska 2014 júl. 12. - 09:35:03
(1410/2414)
Érsekvári ezek ott tartanak nekünk be ahol tudnak, teljesen nem értem a mûsorszerkesztésüket, én akkor láttam T SZ-et mikor még nem volt gépem, nem tudtam véleményt írni, mostanában belenézek nosztalgiázok. A mit az Igazgyöngy kezdési idõponttal is követnek a vicc határán van, aztán még a Fecabookot is letiltották nem tudom miért.
9/10
Érsekvári 2014 júl. 11. - 22:56:41 9/10
(1409/2414)
Láttad a szuper tv2 a TSz sorozatot milyen idõpontra tette ? Teljesen megõrült mindegyik csatorna éjjeli bagolynak gondolják a nézõket. Hétfõtöl ilyen idõpontok : 0:25 0:45 1:20 nem sok rész van hátra , de akkor is agyrém !!!
9/10
gabus53 2014 júl. 11. - 22:56:05 9/10
(1408/2414)
Szia Érsekvári!
Természetesen mindegyik sorozatot nézem (Igazgyöngy, Szulejmán, Tiltott szerelem), és hát azért más fórumokon is találkozom a neveddel, csak én elég ritkán szólok hozzá, inkább csak olvasgatok.
A Pillangó álmát is megnéztem még azután, hogy utoljára leveleztünk, nagyon szép film, annak ellenére, hogy ugyebár nem értek törökül. Szerintem nagyon jó színész lesz a Kivancból, mert jól tud azonosulni a karakterrel, még annak árán is, hogy esetleg hízni, v. fogyni kell a szerep kedvéért.
Most a Küzey Güney-t próbálom megnézni, már 3 részt láttam, aztán már csak a Karadayi marad.

Egyébként amit valamelyik nap is írtál, hogy elszállt vele a ló, nagyon sajnálom, remélem, csak átmeneti állapot, nem lenne jó, ha elveszne a süllyesztõben.
Valahol viszont érthetõ, nagyon sokat dolgozik, sikeres, rajonganak érte, és már ahogy olvasgatom, nemcsak Törökországban.
Ezt a török újságot pedig majd megnézem.

Kellemes hétvégét és jó pihenést kívánok.
9/10
offtopic
Érsekvári 2014 júl. 11. - 21:36:39 9/10
(1407/2414)
Üdv Gabus53 !
Mostanában nem látlak egyik forum oldalon sem .
Nézed még a Gyöngyöt ? A szulejmánt ?
Sikerült a Kivánc Pillangó álmát megnézned , ha igen mi a véleményed ?
Mostanában privát kicsit elszaladt vele a ló .... Amerikába utazott repülõn és állitólag italosan balhézott . Sokat keres meg a sztárság a fejébe szállt úgylátszik . Van egy török ujság/magazin Gecce ott vannak mindig hírek meg képek a török színészekrõl , most mindenki nyaral arrol számol be. Sorozatokról is lehet olvasni , ha érdekel.
Ott van mindjárt fordíto rákattintok és így böngészek a semminél több . Ha tudsz valami újdonságot érdeklödve várom . Üdvözöllek .
10/10
feketeagi 2014 júl. 11. - 20:53:29 10/10
(1406/2414)
Szerintem az öltözködése a lelkivilágát tükrözheti (szerintem így gondolkodhatnak a forgatókönyv írók) , ha bajom van én sem szeretek kiöltözni
10/10
feketeagi 2014 júl. 11. - 20:51:10 10/10
(1405/2414)
Szerintem Gyöngynek joga van a cégnél dolgozni, hisz a saját cégét eladta, hogy megmentse a családi céget. Mehmet bérli a házat nem megvette, Gyöngynek nem sok választása volt, nem akart Pinárék nyakán maradni, eltartani pedig saját magát akarja, mert õ saját maga akarja fizetni a ház költségeit.
gyöngy most nagyon határozott és az a baj, hogy senki nem fogadja meg a nagyapa tanácsát, hogy hagyják Gyöngyöt békén, pedig ezt kéne még Onur is ezt tanácsolja. Ha békén hagynák rájönne õ is, hogy már pedig neki Mehmet kell.
spoiler
amikor már tényleg békén hagyja Mehmet akkor tényleg rá fog jönni, csak szerintem már akkor lehet hogy úgy érzi, hogy késõ, Mehmet már akkor a barátaival szórakozik, próbálja jól érzi magát, ekkor jön a válás....
spoiler vége
malvinkicska 2014 júl. 11. - 19:34:47
(1404/2414)
Mankos azt megfigyeltem én is mióta elhagyta M-t nem úgy öltözik mikor a házat voltak nézni mi egy cipõ volta lábán. A mikor megjelent dolgozni akkor már az volt mint azelõtt az öltözete, azt is láttam a gyerek szobában a falon a képeken angyalkák voltak, szóval ezek sokszor figyelnek dolgokra. A T Sz-be az este volt az eljegyzése, Kivancnak Ezel hasonlít kicsit Gy-re.
sorozatkedvelõ 2014 júl. 11. - 18:16:09
(1403/2414)
Nihan akciózik még Mehmettel,vagy ez a szál már elhal? Fikri vajon mikor jön rá,hogy Dilruba az õ pénzébõl teszi rendbe a saját családja pénzügyeit.
9/10
napraforgó 2014 júl. 11. - 17:47:10 9/10
(1402/2414)
Mehmetnek még mindig túl nagy a mellénye, meg az egója, ráfér még némi leckéztetés. Csak dolgozzon meg azért, amire fáj a foga.
9/10
napraforgó 2014 júl. 11. - 16:42:03 9/10
(1401/2414)
Érdekes a Sadoglu család anyagi helyzete. Nemrég még a cég annyira csõdben volt, hogy már a villa eladását tervezték, Seref egy háromszobás lakásról vizionált. A céget Gyöngy varrodájának és divatáru úzletének az eladása mentette meg.
Most meg nem gond Fikri papának egy vagyont átutalni Dilruba lányának, Mehmet meg emeletes, úszómedencés házat vásáról Gyöngynek, azt drága, antik bútorokkal rendezi be. Bõrgarnitúra az irodába is, stb. És még Nihánt is képes lenne anyagilag támogatni, minden nehézség nélkül.
malvinkicska 2014 júl. 11. - 15:34:03
(1400/2414)
Nihan mikor munkát kereset csak ez az egy volt található akkor is, már nem meglepõ, hogy a feleség aki eddig sikeres volt most õt alkalmazza. Mehmet nem akar válni csak esetleg Gy, de abban se vagyok biztos ahogy fogdosta a képeket és sóhajtozott, ki tudja mi jár a fejébe, mert szereti, most nagyon megsértõdött, lehet belõle késõbb még , hogy összejönnek. A sorozatokban semmi sem biztos, igaz napjainkban is volt olyan ismerõsöm egy férfihez kétszer ment feleségül.
9/10
napraforgó 2014 júl. 11. - 14:00:36 9/10
(1399/2414)
Nem tudom, hogy Mehmet milyen állást adott Gyöngynek, de akkora és olyan gyönyörûen berendezett irodát kapott, meggypiros bõrfotelekkel, hogy nálunk az igazgatónak nem volt olyan. Ilker és Nihán is egy kutya közönséges irodában dolgoztak ketten együtt, Gyönynek meg egy luxusiroda jár.
Nem hiszem, hogy jóra fog vezetni, hogy Mehmet lesz a fõnöke és a közvetlen közelében lesz napszámra. Vajon miért nem az Isztambul túlsó felében lévõ részlegüknél kapott munkát? Nihánnál sem jött be ez az együttdolgozás. Ha Gyöngy nem akar kibékülni, kilátásban a mindennapi civakodás.
9/10
Érsekvári 2014 júl. 11. - 11:42:58 9/10
(1398/2414)
Bejött a sejtésem visszautasította Gyöngy az összeköltözést . Mehmet azt gondolta lapozunk egyett és minden oké.
Gy-nek idõre és függetlenségre van szüksége , hogy a folytatásra megfelelõ döntést tudjon hozni . Gyöngy már óvatos és bizalmatlan M-tel kapcsolatban. Õ viszont céltudatos határozott nõ aki átlátja a helyzetet és nem hamarkod el semmit . Mehmetnek sokat kell majd pedáloznia és bizonyítania , hogy visszanyerje Gyöngy bizalmát szerelmét.
Seref ahogy kiteszi a lábát Dilruba rendezkedni akar , ilyenkor nincs vetélytársa . Az inasa egy s...fej semmit nem akar csinálni csak dirigál kritizál és vágja a pofákat . Seref igazán helyre tehetné már õket .
9/10
napraforgó 2014 júl. 11. - 08:49:55 9/10
(1397/2414)
Az öreg Fikri tényleg mondhatná Dilrubának, hogy szivecském, megreformáltad a konyhát, bevezettél néhány új ételt, új szokást, elhelyeztél pár új dísztárgyat, oké, rendben van. De én nem akarok ennél nagyobb változásokat, úgyhogy hagyd békén a nappalit. meg a többi helyiségeket is. És hagyd rá a háztartás kézbetartását Serefre, eddig is jól megoldotta, te csak pihengessél velem szívecském. nem a mi dolgunk már a világ irányítása, hagyjuk ezt a fiatalabbakra. Nem értem, miért nem tudja, nem meri leinteni az új feleségét, M Fikri eddig is beleszólt mindenki életébe, tanácsokat adott, ultimátumokat szabott, stb. Hát mi a fenének akarna õ szellõs modern bútorokat a nappalijába a megszokott antik bútorok helyett?

Egyébként hová lett az a szobalány Seher, vagy minek is hívták, aki mindig az ajtót nyitogatta, meg kávét, teát hozott Seref kívánságára? Én már jó ideje nem látom ezt a nõt.
malvinkicska 2014 júl. 11. - 08:34:38
(1396/2414)
A Viasat hamar felrakta láttam a mai részt, nagyon jól alakítják az aggódó szerelmes párt, mikor beszélnek egymással azok a tekintetek nagyokat nyelnek, szóval nehéz helyzetben vannak. Õszintén most mind a kettõt sajnálom, mikor egyik mondja az érveit az is igaz, mikor a másik az is de az élet már csak ilyen tartogat, az emberek számára meglepetéseket. A békülés még mostanság nem igen történik meg nem úgy áll a helyzet. Seref valóban nagyon megváltozott sok arcát mutatta már eddig is, az öreg kezd szenilis lenni mindent megenged annak a vén satrafának.
9/10
napraforgó 2014 júl. 11. - 07:45:00 9/10
(1395/2414)
Már kezdem sajnálni. Seref egy áldott jó lélek Dilrubához képest.....