Téma: Igazgyöngy

9/10
gabus53 2014 júl. 23. - 16:52:16 9/10
(1714/2414)
Kedves Fórumtársak!

Összeállítottam az Igazgyöngy sorozat teljes epizód listáját a mai napig bezárólag (126 rész) abból a célból,
hogy egy egységes szerkezetben is meglegyen, mivel az epizód részek tartalma az interneten itt-ott fellelhetõ, de
csak részenként. És gondolván azokra is, akik még egyszer szeretnék megnézni a sorozatot, vagy csak egy-egy
részét, így talán könnyebben rátalálnak a keresett részekre.

A lista a sorozat végéig frissítve lesz, amelyet minden héten péntek du. fogok feltölteni (word és pdf
formátumban) az alábbi linken : http://osztott.com/eRVD/(amelyen egyéb más apróság is van).

Akit érdekel és továbbra is le szeretné tölteni, kérem, mentse el könyvjelzõként, mert a továbbiakban már nem
fogom külön jelezni itt a fórumon a frissítéseket, hanem csak automatikusan feltöltöm.

További szép napot mindenkinek :-)
malvinkicska 2014 júl. 23. - 15:42:21
(1713/2414)
Nem szeretek okoskodni mások meglátását bírálni ha nem lenne olyan nézet az Igazgyöngy akkor honnan ez a sok hozzá szólás, megnéztem a Szulejmán a legnézettebb 2704 a komment itt valamivel kevesebb, szóval nem értek sok mindent. Azon kívül még Fb-on 5000 rajongó, akkor, hogy is van ez?
susan55 2014 júl. 23. - 13:53:08
(1712/2414)
Én csak azt nem értem, hogy miért tették a sorozatot egyre rosszabb idõpontba, ha állítólag kevesen nézték, hogy még kevesebben láthassák???
Nem értem a logikáját az egésznek.
Ha megveszek egy filmet, mint kereskedelmi tévé drága pénzért, akkor az a célom, hogy nézzék is a sorozatot, és pozitív visszhangja legyen az egész történetnek, sokan nézték napról-napra, tetszett a sorozat, stb. Ilyen e-maileket várnék és ennek örülnék, és nem annak, amit itt szinte mindannyian írtunk már a Viasat3-nak.
Úgy látszik nagyon fura emberek dolgoznak ott, akik nem a nézõkért vannak, hanem ellenük. Fura felfogás, de lehet, hogy õket ezért fizeti meg valaki igen jól.
9/10
napraforgó 2014 júl. 23. - 13:09:44 9/10
(1711/2414)
Én ezt látom a Viasat play oldalon: A VIASAT play egy ingyenes online catch-up szolgáltatás, ahol a VIASAT3 és a VIASAT6 egyes filmjeit, sorozatait lehet elérni.
Lehet, hogy a Viasat play ingyenes szolgáltatás, de az biztos, hogy én a Viasat 3-ért és a Viasat 6-ért fizetek a szolgáltatómnak. Mint ahogy nyilván mások is.
És ha már a Viasat vállalta azt, hogy ingyenesen felteszi a mûsorait a playre, akkor bizony illik ennek eleget tenni, belátható idõn belül. Ha meg nem tudja teljesíteni a vállalást, akkor valami épkézláb magyarázatot adni. Mert azért 3 napig nem nagyon lehet elhinni, hogy a felrakás épp folyamatban van...

Én nagyon szomorú vagyok - személy szerint - hogy minden csatorna tele van a borzalmas realitykkel és az sem tetszik, hogy bezzeg ezek igen hamar felkerülnek a netre. (ami igencsak azt jelenti, hogy nem mûszaki okai vannak annak, hogy egyik mûsor hamar fölkerül, a másik meg nem. Valakinek döntenie kell a felrakás sorrendjében, és az a valaki nem kedveli a mi kedvenc török sorozatunkat...
Én ezeket a reality mûsorokat meglehetõsen igénytelennek tartom, de sajnos minden csatorna tele van velük. Nincs mit tenni, ki kell várni, míg sorra kerülünk.
malvinkicska 2014 júl. 23. - 12:52:30
(1710/2414)
Szerintem itt ezen a fórumon senki, nem volt vulgáris, vagy nem megfelelõ hangnemet használt volna, ez teljesen nem ingyenes , mert minden hónapban fizettünk a szerzõdésben álló szolgáltatónak nem keveset. Azt hiszem két hnapja nem volt net több , mint 3 napig hiába hívtuk a szolgáltatót semmi és feltárcsáztam az a NEMZETI MÉDIA-és HÍRKÖZLÉSI HATÓSÁGOT ott persze ott semmit nem tudtak , hogy itt milyen a szolgáltatás, azóta rendezõdött és normális hangnemet használnak a vonal másik a szolgáltató emberei, szokásukhoz híven nem utasítgatnak, biztos van a Viasat3-nak is fõnöke akinek ezeket ellehetne mondani emberi módon, vagy most már tényleg igaz M-on a törvény betartása hadi lábakon áll.
9/10
gabus53 2014 júl. 23. - 11:57:42 9/10
(1709/2414)
Lehet, hogy mindannyitoknak igaza van, én csak azt nem értem -és azért próbáltam segíteni e-mail-ekkel (de valószínûleg ez volt az utolsó)-, mert úgy látom, hogy csak ezzel a sorozattal bánnak ilyen mostohán.
Annak idején, amikor a délelõtti idõpont helyett hajnalra tették a lejátszást, betettek egy magyar reality showt. Amikor nem tették fel a ViasatPlayre még du. 1 órakor sem az Igazgyöngyöt, akkor megnéztem, hogy ez az új magyar show fent van-e már, és természetesen azt már feltették a ViasatPlayre.

Azt is megértem, hogy ez egy ingyenes szolgáltatás, de ha nincs ehhez munkaerõ, vagy megfelelõ szakember, akkor abba kell hagyni, és megszüntetni a szolgáltatást. Ha pedig azért vannak, hogy szolgáltassanak -és általában a tv csatornák azt hirdetik, hogy õk a NÉZÕKÉRT VANNAK!- akkor ezt tegyék tisztességgel. Mert ha egyik nap fel tudják tenni 2 órán belül, akkor a másik nap is (és itt ismét arra utalnék, hogy naponta több sorozatot játszanak és azok fel tudnak kerülni még aznap reális idõben a ViasatPlay-re, csak az Igazgyönggyel vannak mindig fennakadások).

És én is örülök, hogy van ilyen szolgáltatás, és ha minden filmet össze-vissza tennének fel, akkor azt szoknánk meg, és valószínûleg nem morgolódnánk, elfogadnánk úgy, és mások sem írogatnának az FB-re. Lehet, hogy a "MIÉRT NINCS FENT" talán kicsit erõs, de tudod, ha már 4 e-mail-t írsz (létezõ e-mail címekre!) és még mindig nem válaszolnak, akkor talán elfogy a türelmed.

Bele lehet nyugodni minden helyzetbe, de attól még semmi sem megy elõbbre. Remélem nem bántottam meg senkit, úgyhogy mára be is fejeztem. Eddig sem szoktam sûrûn hozzászólni a fórumhoz, de ezután még inkább visszafogom magam.

Szép napot mindenkinek.
malvinkicska 2014 júl. 23. - 11:50:49
(1708/2414)
Kedves fórumtársak szörfözgettek esõs az idõ jobban ráérek február hónapban lestük vártuk ennyire a feltöltését a részeknek, mint most ez azt jelzi azóta sem veszített népszerûségébõl a sorozat, fõleg akik ilyen lelkes követõi vagyunk ennek a csodás történetnek a ragyogó alakítású színészekkel karöltve.
9/10
Érsekvári 2014 júl. 23. - 11:24:51 9/10
(1707/2414)
Szórol szóra igazad van , lehet megszoktuk, hogy már délelött nézhetõ volt a reggel leadott rész . Ez a nagy szünet , kihagyás némileg furcsa , hogy legalább a play-en kiírna valami tájékoztatást a nézõinek pl: müszakiokok miatt késnek a részek vagy hasonló blabla.... elõfordul bármi lehet, megis értené a nézõ. Csak ez a semmiféle tájékoztatás nagyon semmibe veszi a csatornához hûséges nézõket . Sajnos kivagyunk kényük kedvük szerint "szolgáltatva " ,de ez más csatornákra is nagyon jellemzõ ez a szolgáltatás .
Cameron007 2014 júl. 23. - 10:50:02
(1706/2414)
Az igazság az, hogy nem kötelezi õket senki, hogy online is nézhetõek legyenek a leadott részek. Ez szerintem egyfajta szivesség a részükrõl, nem védeni akarom õket, semmi közöm hozzájuk, de biztos nem irogatnék ezért nekik, mert az adás után nem kerül fel rögvest a rész a honlapjukra.


Ez kb. olyan mikor egy eredeti nyelvû sorozathoz nem található felirat a neten, és mindenki szidja a feltöltõt aki készíti a feliratot, hogy mit képzel, mi tart ennyi ideig.. Holott neki ez nem kötelessége, csak jószándékból teszi, ezért számonkérni nem éppen illendõ.
Király Zsuzsa 2014 júl. 23. - 10:19:38
(1705/2414)
Ma szerda 23-a van. Reggel a 129-ik részt adták.Vagyis A 127.:128.:129 résszel vannak elmaradva.
Pár hónappal ezelött volt már ilyen. Miért? Utána nagyon rendesen még a délelötti órákban feltették a napi részt.
Ha tudnánk az igazi okát a lemaradásnak talán nem váltana ki ilyen felháborodott véleményeket. Kérjük a V3 csak az igazat a tiszta igazat tessenek mondani. Az mindig célravezetõbb.
malvinkicska 2014 júl. 23. - 09:40:27
(1704/2414)
Reménykedjünk ilyet nem tesznek velünk, csak végig adják annyi kérés ment a Viasa3-nak azt írják mindenkinek türelem, de az is véges egyszer, volt már így máskor is remélem mielõbb láthatjuk az elmaradt epizódokat.
9/10
napraforgó 2014 júl. 23. - 07:39:37 9/10
(1703/2414)
Na ettõl én is félek. Fogalmam sincs, hogy végig leszinkronizálták-e, és tervezik-e végig adni.
Remélem, hogy nem csionálnak ilyet. Most már a film kb 3/4-énél járhatunk, remélem auért csak leadják.
Habár a Seherezádé ismétlésénél megcsinálták - azt is hajnalok hajnalán adták, aztán meg frankón abbahagyták.
Igaz, az a sorozat nem érdekelt ennyire, meg aztán azt már meg tudtam volna nézni a neten is, ha annyira érdekel.
Cameron007 2014 júl. 23. - 07:12:22
(1702/2414)
Máskor is volt már ilyen,majd felrakják, inkább az miatt aggódnék, hogy egyáltalán leadják végég a részeket, mert ahogy egyre korábbi idõpontra kerül a sorozat, még a végén az utolsó pár részt egyáltalán le sem vetítik.
9/10
napraforgó 2014 júl. 23. - 07:02:02 9/10
(1701/2414)
Onutór = Onur. Nem tudom, miért tesz be pár fölösleges betût. (nem szabad gyorsan írni...)
9/10
napraforgó 2014 júl. 23. - 06:48:48 9/10
(1700/2414)
Frankó, a második etap megint elszállt egy kattintásra és feljött valami idétlen reklám helyette.

Serefet idegesítik Bilúr neveletlen kölykei, akik szaladgálnak, mindent tönkretesznek, eltörnek a szalonban. Arra kéri Rukiyét, pakoljanak minden törékenyt el a kis szörnyetegek elõl. Rukiye szomorú, mert Orhán még nem ért vissza és Remzi is a végtelenségig szabadságon van.
Pinár és Onur autókat nézegetnek, de Pinár nem tud dönteni. Mehmet telefonál Onurnak, tartsa a frontot, õk kórházba vitték Angyalt. Pinár és Onur odarohannak. Pinár osztja az eszét, Onutór rápirít, õ mit mûvelt Doruk esetében. Mehmet arra kéri õket, a családnak ne mondják el, mi van a gyerekkel.
Defne szomorú, mert Denis egy másik kislánnyal beszélget a folyosón, õt észre sem veszi. A gyerekek összevitatkoznak és a tanítónõ az órán próbál igazat tenni. A nyomozás során az is kiderül, hogy a mikroszkópot sem Defne törte el, hanem Denis. A tanárnõ a szülõket hívja. O és P bemennek az iskolába, tisztázni a helyzetet.
Bahar virágot kap a hálás Szelimtõl. A férfi reggelizni hívja a nõt. Gökhánról beszélnek, egyikük se tud róla semmit már régóta.
Gy már otthon altatgatja Angyalt. Mehmet segít ápolni. A válásról beszélnek, hogy a gyerek érdekében jó viszonyban kell maradniuk.
Nagyapa mehmetrõl kérdezgeti Serefet és Bahart a szalonban, de a nõk nem tudják, merre van.
Dilruba megint mûsort ad elõ, sírdogálni kezd az unokái kis ajándékai alapján. Olyan keveset láta õket, úgy hiányoznak neki, milyen jó, hogy Fikrinek itt a családja mellette. Fikri azt kérdi, szeretné-e, ha a családja hozzá költözne? D: jó, majd megkérdem....
9/10
napraforgó 2014 júl. 23. - 06:10:10 9/10
(1699/2414)
A mai rész, aki nem látja:
Gyöngy a Tv-ben nézi az újévi vidám forgatagról a TV-ben a közvetítést. Egy férfi a 2 éve elveszített családjáról beszél. Gy elsírja magát.
M otthon készülõdik a szilvaszteri ünneplésre. Seref megpróbálja visszatartani. fikri úr orhánt és Rukiyét is várja. R nem akar menni, sír mert nincs velük a kislányuk. Orhán ígéri, másnap érte megy.
A Sadoglu család valami tombolát játszik A nagyapa és Defne a legaktívabb. hull a hó, a villa kivilágítva, mikor Gy odaér kirittyentve. A család döbbenten néz rá. (???)
Gy-t már másnap reggel 6 órakor ébreszti a kislánya. Megállapítja, hogy a gyerek belázasodott. Hirtelen azt se tudja, hová kapjon.(hülye anya, nem ismeri a lázcsillapítót, se a hûtõfürdõt). M-t hívja vigye õket orvoshoz gyorsan. M ígéri sietve jön.
Mire orvoshoz érnek, kivilágosodik.
Bahar köszönti az új év reggelén a nagyapát. Fikri M után érdeklõdik, de õ már nincs otthon. Nagyapa haragszik, fõleg Mehmetre, tegnap éjfélig nem jött meg, még csak nem is telefonált. Gy egész elkeseredett.
Az orvos a kislányt vizsgálja, valószínûleg nem komoly, de azért laborvizsgálatot rendel, vérkép, vizelet.
9/10
napraforgó 2014 júl. 23. - 04:34:51 9/10
(1698/2414)
Úgy látom, a török színésznõk nagyon szépek, és szépen is smikelik õket, nincsenek annyira agyonfestve, mint a mexikói szappanoperák sztárjai.
A férfiak is jóképûek, zömmel európai külsõvel, aki meg törökös, az is olyan egzotikus külsejû, és hihetetlen, de magas!
A zenéjük meg fenomenális, minden filmzenéjük nagyon szép.
A történeteik nem olyan bárgyúak, mint a mexikói sorozatoké és a színészi játék is sokkal jobb, árnyaltabb, nem olyan hevenyészett.
Persze a történet megválasztása nem biztos, hogy mindig tetszene, de szívesen szemelgetnék akár történelmi tárgyú, akár modern sorozataikból. Kár, hogy tisztességes ismertetõket nemigen lehet olvasni. Márpedig az öldöklõs, meg bossszúállós sztorikat szeretném kikerülni.
9/10
Érsekvári 2014 júl. 22. - 21:49:12 9/10
(1697/2414)
Lehetséges mégis valaki elolvassa a viasattol a kommenteket sosem lehet tudni, a sok negatív kritikára ( ami teljesen jogos részünkrõl , nézõktöl ) lehet így reagálnak , hogy kitolnak pár napig velünk ...? Már nem is minõsítem a mûködésüket , felesleges .
9/10
gabus53 2014 júl. 22. - 21:02:33 9/10
(1696/2414)
Pedig már tegnap óta hiányoljuk a részeket. Már többen is írtunk a Viasat3-nak, de csak annyit írtak, hogy türelmünket kérik, folyamatosan teszik fel a filmeket. Hát nem rendesek?
Hiába, jó munkához állati sok idõ kell -legalább is náluk-!!! :D
9/10
Érsekvári 2014 júl. 22. - 20:52:42 9/10
(1695/2414)
Sziasztok ! A tegnapi és a mai rész sincs fennt a play-en , már kételkedem lehet nálam van a probléma a gépemen (tudom nem így van ), de keresem az okokat , mert nem olvasok olyan kommenteket , hogy hiányoljátok . Lehet leszoknak teljesen arról a gesztusról , hogy vissza tudjuk nézni , hát belegondolni sem szeretnék. Ha lesz infotok várom és köszi !