Téma: Igazgyöngy

khajni87 2014 júl. 16. - 17:49:53
(1514/2414)
Na most egy pillanat...én mégcsak nem is ezt irtam...
Azt irtam egész pontosan hogy hónapokon keresztül mondta a nõ hogy õt mi zavarja, a pasi mégcsak nem is változtatott a feleségét zavaró dolgokon...Mikor a felesége elhagyta hogy mindketten átgondolhassák, a férj rájött õ is hibás és mit kellene helyrehozni és azt megtette, igy szépen kibékültek miután lehiggadtak pár nap után, nem volt ott sem szerenád sem semmi, csak a férj és feleség, ahol a pasi elmondta hogy megtette amit a felesége kért, és bocsánatot kért a sok rossz dolog és önzés miatt amiért elvárta hogy a felesége forditsa fel az egész életét miközben õ nem változtatott semmin.
9/10
Érsekvári 2014 júl. 16. - 17:46:18 9/10
(1513/2414)
Szerintem nem is baj ,ha más véleményen vagyunk , két tábor van , de lehet egy fele billen a mérleg? Én is Gyöngy párti voltam , de azért láttuk Gy sem volt sokszor fair amikor Mehmet valóban nem ment haza , sõt Nihánnál volt . Ebben nem volt hibás ,mert vigyázott a gyerekre (telefon !?) vagy máskor elmondta Nihán megcsókolta és pláne , mikor részegen ott aludt és nem tudta mi is történt . Gy sokszor nem akarta meghallgatni , álmos vagyok , majd késöbb , majd holnap. átvonult a gyerek szobába aludni , hasonlók . Ö ebben hibás , már akkor bedobta a durcit és csak rakodott , rakodott rá a teher . Mehmet nem volt ártatlan , de nem csalta meg a lelkiismerete tiszta ebben az ügyben . Gyöngynek ez is sok volt ami eddig vezetett. Nem tudom milyen fordulat áll majd be ami meghozza a visszatalálást egymáshoz. Várom és addig is nézem .
9/10
napraforgó 2014 júl. 16. - 17:44:13 9/10
(1512/2414)
De könyörgöm, hát mennyi idõ telt el, amióta gyöngy elment? Maximum két hét. Ennyit nem bír ki Mehmet, máris azon kell törje a buksiját, hogy nem élhet örökké egyedül? Azért az örökkétõl még nagyon messze vagyunk.
9/10
napraforgó 2014 júl. 16. - 17:41:43 9/10
(1511/2414)
Miféle ötlet az, hogy aki kilép egy kapcsolatból, annak ne fájjon? Ki lehet kapcsolni az érzelmeket? Nyilván nem. És miért ne fájjon? Az érzelmeket meg kell élni, és nemcsak a jókat, a szomorúakat is.
Az ember sokszor kényszerbõl dönt, az érzelmei ellenére.
Ha egy férfi veri a feleségét, nyilván legjobb elhagyni, de attól még a nõ nem fog belõle kiszeretni egyik napról a másikra.
Hasonlóképp az említett betegesen féltékenykedõ ember esete, akár nõ, akár férfi az.
De egy hûtlen, csalfa asszonyt is célszerû elhagyni, de nem minden férfi tudja megoldani, hogy holnaptól nem szeretlek.

Itt a felek döntéseket hoztak, nyilván viselniük kell a következményeket. majd a végén kiderül, hogy jól, vagy rosszul döntöttek.
Gyanítom, hogy elõbb-utóbb visszatalálnak egymáshoz. Ha már képesek lesznek normálisan kommunikálni egymással, ha egyenrangú társaknak tekintik egymást.
Mehmetnek le kell számolnia azzal a szokásával, hogy Gyöngy egy csinos kis ékszer, egy kitûzõ a gomblyukában, amit tetszése szerint elõvesz, vagy eltesz. És Gyöngynek sem kell alárendelni magát ura s parancsolója óhajainak, a szája nemcsak evésre való, ott és akkor kell megmondani, hogy ha valami nem tetszik, nem kell megvárni a századik esetet.
Cameron007 2014 júl. 16. - 17:37:36
(1510/2414)
Itt írta khajni, hogy egy másik filmben is hasonló szituban, a pasi hónapokig csúszott-mászott a nõ elõtt, és az milyen nagyszerû dolog is volt. Ebbõl vettem le, hogy Mehmetnek is ezt kellett volna tennie.

Már nem foglalkozik Gyönggyel, mert beletörõdött, hogy a nõ tényleg el akar válni. Még egyszer megkérdezem, mégis meddig kellene még reménykednie szerencsétlennek, hogy egyszer mégiscsak megbocsát neki Gyöngy? Éljen élete végéig magányosan? Nem teper már utána, mert rájött hiába, ez a normális viselkedés, persze még sóhajtozik utána, mert szereti, de tenni már nem tesz semmit, teljesen érthetõen, eddig is csak pofavágásokat kapott cserébe, semmi bíztató jelet.
9/10
napraforgó 2014 júl. 16. - 17:26:26 9/10
(1509/2414)
Szerintem sem ugyanazt nézzük. Ki a fene mondta, hogy meg kéne hunyászkodnia, meg térden csúszva könyörögni? Ilyet egyikünk se állított. Egyszerûen csak normálisan kellene viselkednie. Eddig túl sok volt, amit Mehmet mûvelt, hogy visszakaphassa Gyöngyöt, most meg átesett a ló túloldalára és kutyába sem veszi.
Cameron007 2014 júl. 16. - 17:25:49
(1508/2414)
A Fikri Dilruba ügyhöz, nem fogom sajnálni az öreget, mikor rájön, hogy kit is vett el. Seref helyében, fognám magam és elköltöznék. Errõl jut eszembe kíváncsi leszek, hogy mikor kibékül a hisztikirálynõ és Mehmet, vajon visszaköltöznek a villába vagy külön fognak élni, ha már a semmibõl Gy odavágta a férjének, hogy õ már régen külön akart költözni.
9/10
napraforgó 2014 júl. 16. - 17:21:52 9/10
(1507/2414)
Mehmetnek egy Dilruba féle rafinált nõ kellene, fiatalban. Nem becsülte az egyenes, önérzetes nõt, hát élhetne egy olyan simulékony kígyóval, aki színleg a kedvében jár, aztán meg a háta mögött jól kijátszaná.
Cameron007 2014 júl. 16. - 17:17:30
(1506/2414)
Ha valaki kilép egy kapcsolatból annak ne fájjon, legalábbis ne mártírkodjon, ha a másik továbblép, nehogy már elvárja, hogy élete végéig utána zokogjon az illetõ.

Méghogy hónapokig kellene az óhaját lesni, meg lehajtott fejjel, térdencsúszva könyörögni, hogy méltóztasson megbocsátani. Ne essünk már túlzásokba, bár akinek ilyen férfi kell, hát éljen vele boldogan.
Soha nem tudnék egy ilyen meghunyászkodó embert tisztelni. A bocsánatkéréssel egyetértek, az nem ártott volna, vagy legalábbis nem emlékszem én sem, hogy konkrétan elnézést kért volna M. Gyöngytõl, de azért kutyába nem kell lemennie.
Egyébként én is néha úgy látom, hogy nem is ugyanaz a filmet nézzük.
khajni87 2014 júl. 16. - 17:00:53
(1505/2414)
Talán azért mert ennek ellenére fáj neki....

Egy másik szempontból én úgy látom Gyöngynek sokkal inkább olyan férj kell aki tiszteletet és megbecsülést mutat iránta ( ha ezt ti úgy látjátok papucsférj kell neki , ám legyen...) De valljuk be Mehmet sem lenne rosszul tõle ha egy bólogatójános lenne a felesége miközben õ azt csinál amit akar , a feleség meg nyelje le a sok sz.rt tõle egy hang nélkül.

Szerintem tudna boldog és önfeledt lenni ha nem érezné azt hogy õ Mehmet alattvalója, és hogy mindent meg kell neki tenni, ugrani kell az elsõ szavára, gesztusra stb....Mehmet kb bárkit semmibe vesz aki nem úgy ugrik ahogy õ fütyül, nem ártana ha egy erõsebb akaratú nõ lenne mellette, pl egy Bahar féle aki betöri Mehmetet hogy ne legyen ekkora tiszteletlen paraszt...
9/10
Érsekvári 2014 júl. 16. - 16:59:54 9/10
(1504/2414)
Kicsit unalmas Gyöngy szenvedõ képe , sehol egy kis kedves mosoly olyan savanyúuborka ez a nõ .Most nézhet is Mehmet után amikor az szó nélkül elviharzik mellette a garázsba. Meddig megy ez a huzavona kettöjûk között.
Már vártam Seref és Dilruba találkozást . Dilruba nagy játékos , Fikrit vénségére az orránál fogva vezeti, meg jól kihasználja. Seref hazaköltözése biztos okoz még bonyodalmat a két nõ között.
Cameron007 2014 júl. 16. - 16:38:03
(1503/2414)
Ha annyira el akar válni, akkor miért zavarja, hogy Mehmet nem sirdogál miatta, hanem elmegy szórakozni a barátaival?

Szerintem is Gyöngy mellé, egy papucsférj illene, aki egész álló nap ott ül a szoknyája mellett és az óhaját lesi. Hát nekem biztos nem kellene ilyen férfi.

Gyöngy nekem is olyan kis penészvirágnak tûnik, besavanyodott, kb. mint a Szulejmánban Hatice, az sem tudott soha egy percig sem boldog és önfeledt lenni.
10/10
feketeagi 2014 júl. 16. - 15:56:06 10/10
(1502/2414)
Tényleg amikor Gyöngy terhes volt ugrottak egy elég nagyot a történetbe, 3-4 hónapot is talán és ott minden rendben volt, csak aztán Nihán lekezdett telefonálgatni............
9/10
napraforgó 2014 júl. 16. - 15:55:05 9/10
(1501/2414)
:-D :-D :-D))))
10/10
feketeagi 2014 júl. 16. - 15:52:42 10/10
(1500/2414)
Amikor síelni voltak akkor nagyon felszabadult volt, vagy amikor városnézésen voltak, vagy a második békülés után azok nagyon felszabadult pillanatok volt, de szerintem egy vehemens pasi mellé, pont egy olyan valaki kell aki valamennyire visszafogja.
Azt is nézzük, hogy honnan jött és hová jutott elég nagy utat tett meg.
Lehet az is, hogy voltak szórakozni is csak mi nem láttuk:)))) Az nem izgalmas, hogy beletegyék a forgatókönyvírók!!!:)))
9/10
napraforgó 2014 júl. 16. - 15:41:48 9/10
(1499/2414)
Egyszer voltak egy szigeten egy hétvégére. egy másik alkalommal elmentek sielni 4 napra (aztán a 3.-on hazajöttek), itt látták meg Nihánt, élve. És egy alkalommal Gyöngy elvitte piknikezni Mehmetet. Évente egy alkalom. A 4. évre meg jut egy kis börtön Mehmetnek, meg egy kis elrablás Gyöngynek. Azt nem lehet mondani, hogy nem volt izgalom az életükben. :-D)))
malvinkicska 2014 júl. 16. - 15:28:39
(1498/2414)
Az igaz M sok mindent ígérgetett Gy-nek de én nem vagyok abban biztos, hogy azt érzi e a lelkébe amit mutat, mert a viselkedése nem azt mutatja, de lehet csak én látom így Gy nagyon szereti még mindig M-t, a látszat az fordítva is igaz egymás gondolatában vannak állandóan, késõbb mi lesz látjuk.
9/10
napraforgó 2014 júl. 16. - 15:27:06 9/10
(1497/2414)
Nem mindenkinek az az élet, ha áttáncolja az éjszakát, meg viháncol a haverokkal.
De az igaz, hogy Gyöngy mellé jobban illene egy szobatudós, Mehmet túl önfejû, túl öntörvényû. És még azt se lehet mondani, hogy õ imádna szórakozni, mert ha ez így lenne, csak kimozdította volna Gyöngyöt a házasságuk 4 éve alatt.
10/10
feketeagi 2014 júl. 16. - 15:19:07 10/10
(1496/2414)
Nem értem mért lenne besavanyodott penész virág......... kész elakar válni, nem hiteget senkit állandóan ezt hajtogatja, mért kéne megbocsátania, nem tud és kész, nem kötelezõ azért mert a másik ígérget fût fát, azelõtt is ígérgetett, és csak ígéret maradt.
9/10
napraforgó 2014 júl. 16. - 15:00:30 9/10
(1495/2414)
Nekem az a bajom Mehmettel, hogy mindent mással csinál, amit a feleségével kellene.
Onurral, meg Nihánnal élt lelki életet, velük beszélgetett, Gyönggyel nem. Most jön egy plusz beszélgetõpartner. Nagyszerû. Gyöngynek meg már nem is köszön. Szórakozni sem a feleségét vitte, legalábbis addig nem, amíg tehette volna. Most elmehet szórakozni akárkivel, akárhová. És? Boldogabb lett ettõl?
Persze könnyebb a haverokkal lógni, mint rendbetenni a dolgokat, kijavítani a hibákat.