Téma: Igazgyöngy

9/10
Érsekvári 2014 júl. 26. - 21:37:40 9/10
(1754/2414)
A FB Igazgyöngy oldalán azt írja egy friss sorozat szerepajánlatot nagy pézzel jár, Songül Öden visszautasított , egy másik színésznõ azonnal elválalta . Úgy látszik Gyöngynek nem kell a pénz , vagy a szerep nem tetszik , de ekkora pénzrõl lemondani könnyelmûség . Biztos sok van neki .
Viszont ez friss fotó róla és itt is látszik , hogy mennyivel keskenyebb az orra most . Erre van pénze úgy látszik , persze nagy a konkurencia , nagyon sok szép színésznõ van náluk .
A csüt-pént részt láttam most , ez a válás most már papírforma szerint nagyon kín-keserves . Egyikõjük sem akarja , egyik várja a másiktól a "kegyelem " szót , néznek egymásra felváltva , sírdogálnak . Nyakas makacs mindkettõ .
Dilruba nagyon törtetõ egyre jobban . Lányának így mondja - Ezeknek gyáraik vannak ! Így beszél a Kedves férjérõl és családjáról , Fikri már idegesítõ , hogy ennyire hülye , mindent benyal ettõl rafkós banyától .
Jó színésznõt találtak , ravasz a feje még a szeme is , amikor cselszövészt gyárt az öreg ellen.
Hétfõn megy tovább a story .
khajni87 2014 júl. 26. - 21:36:45
(1753/2414)
Lehetséges hogy ténleg unalmas volt, nekem azért tetszett,ligthos rész volt.Na jó , persze Onur és Bahar nagyon durván beszólósak voltak, de azért én Dilrubát se értem, meg aztán na Rukiyét végképp nem........
khajni87 2014 júl. 26. - 20:47:07
(1752/2414)
Szerettem a vészhelyzetet végig, nekem az utolsó is tetszett és ugyanigy vagyok a Grace klinikával is ( lehet emiatt unalmas vagyok ) de én nem szeretem az izgalmas dolgokat, egész életemben a párom elõtt volt épp elég izgalomban és változatosságban részem, igy ez nem hiányzik, lehet ezért is nem unom ha valami nem olyan fordulatos mint legtöbben szeretitek. Nekem a Gyöngy ezen a héten leadott részeiben való történések is jók voltak , nagyon szeretem a nyugodtságot és az állandóságot, igy nekem ez is tetszett ( bár néha bejön ha izgulós de az Engin ügynél nekem már bõven megvolt a sorozat izgulós része ).
Egyedül most Rukiye a hülye hisz Orhán megmondta hogy ha lesz még egy gyerekük az is jó, mert szereti a gyerekeket és van hol lakniuk, van mit enniük ilyen téren nem is értem Rukiye minek megy abortuszra??????
khajni87 2014 júl. 26. - 17:41:38
(1751/2414)
Nekem már nagyrészt végignézett sorozataim vannak Vészhelyzet, partnerek, szivek szállodája és a számkiszervezett már véget ért, ezekbõl néha egy egy kedvencebb részt nézek meg.A Grace klinika 11.évadára várok, a Dallas új 3/8.részre és a többire, a Downton Abbey 5.évadára , ez az egyik fõ kedvenc , amit most naponta tudok nézni már ha leadják akkor az a Gyöngy és ennyi , egy sorozatnál több nem fér bele ( kivéve talán szabadság alatt néha).
offtopic
Cameron007 2014 júl. 26. - 14:28:26
(1750/2414)
Most megnéztem a listám, mert ennyi sorozathoz, már kell vezetni, mivel hol tartok. 25 sorozat szerepel rajta (plusz kb. négyet duplán kell számolni, mert eredetiben követem, de szinkronosan is újranézem, ha leadja a tv.)

De ebbõl 13 most éppen szünetet tart vagy Amerikában, vagy pedig a magyar adókon.

De ebben van olyan is, mint pl. a katonafeleségek, amit abbahagytak a magyar adón, vagyis bár szerepel a listán, de nem néztem már vagy két éve, mert annyira azért nem érdekel, hogy eredeti nyelven folytassam, ha véletlenül továbbadják, akkor majd folytatom.

Õszintén szólva nem tudom, hogy van ennyire idõm, mert dolgozom, plusz a háztartás, család, de mégis kisebb-nagyobb lemaradásokkal, tudom õket követni. De mint írtam nagyrészt háttérzajként, és azért az nem ugyanaz, mert volt, hogy elõször szinte csak hallgatva néztem, aztán megnéztem odafigyelve, és kb. úgy hatott, mintha elõször láttam volna.
Cameron007 2014 júl. 26. - 12:26:34
(1749/2414)
Nem tudom összeszámolni mennyit, nagyon sokat, (15 kb.) de a Gyöngy az egyedüli napi, amit nézek. Le is vagyok vele maradva 6 résszel, pl. most lenne idõm nézni, de nincs hozzá kedvem, kicsit unalomba fulladt számomra. De olyan nincs amit tv-ben néznék, nem vagyok hajlandó reklámokra idõt pazarolni, vagy pedig éveket várni, hogy Magyarországon is méltóztassák leadni az új részeket, vagy egyáltalán a sorozatot. Van olyan, amit inkább csak hallgatok mint nézek, amíg pl. mosogatok, fõzök, rendet rakok, megy a laptopon a konyhában a film.
Aztán este alvás elõtt 2-3 rész valamibõl, ami közös kedvenc a családdal. Most így nyáron jó, mert egy csomó sorozat éppen nyári szüneten van, amit nézek és így be tudom hozni a lemaradást.
khajni87 2014 júl. 26. - 12:18:09
(1748/2414)
Nekem általában a Gyöngyöt megnézni van idõm, félórát a netes játékaimra, a többit elveszi a munka, házimunka, a vásárlás stb, aztán ha tudok este fél 11 után olvasok még picit és ennyi jut arra hogy énidõm legyen, de keményebb napokon sem sorozat, sem játék, talán olvasni jut ha nagy szerencsém van és nem esek be az ágyba.
khajni87 2014 júl. 26. - 09:03:03
(1747/2414)
én sem azért irtam mert megsértõdtem...olyan világból jöttem ahol az emberek imádják ha rengeteg pénzük van, ám eközben olyan sóherek hogy arra szavakat sem találok, de szerencsémre én nem kellettem nekik azon túl hogy az anyakönyvembe kerüljenek igy én nem lettem pénzmániásfertõzött hálisten. A pénz egy eszköz, jó ha van, de csak annyi ami épp elég, a sok pénz csak tönkretesz mindent, sajnos ezt láttam egész életemben, igy talán ezért lettem ennyire a családtól különbözõ, õk már nem költenek se Karácsonyra,se semmilyen ünnepre "mert nem jut rá", de õk ilyenek, ezt már jól megszoktam.
malvinkicska 2014 júl. 26. - 08:14:07
(1746/2414)
Khajni én nem személyre szabottan írtam , hanem nagy általában a mai emberek nagy részére ez jellemzõ,már én nem tartozom közéjük, igaz a gyermekemet sem fertõzte meg a pénz hajhászás, örülök te is a jobb érzelmûek között vagy.
khajni87 2014 júl. 25. - 22:37:19
(1745/2414)
Akkor biztos baj van velem, lehet komoly klinikai eset vagyok mert nekem a pénz semmit nem jelent, legyen annyi amibõl kijön a rezsi, étel és majd ami egy gyereknek kell, meg talán egy pici majd kikapcsolódásra de én ennél nagyravágyóbb sose voltam, a párom sem, lehet fordítva mûködünk, és baj is van velünk ??????
malvinkicska 2014 júl. 25. - 20:43:51
(1744/2414)
A 127-es részben megérkezik Berk, körülötte forog minden, a szigeten Gy elég rondán viselkedik tönkretette a vacsorát, most õ is önzõ volt. S beszél B-vel, hogy D kizsebeli a nagyapját meglátja nem téved. A 131-es rész számomra nagyon megható volt , a válás körül zajlott,P M-et látta el tanáccsal, B gy-vel lelkizett a saját életén keresztül példálózott. Diden nagyon szemét nõ hergeli Berket a családja ellen a poszt miatt, ezeknek add meg Uram azonnal gazdagság jó állás STB tipikus fiatal gondolkodás.
9/10
napraforgó 2014 júl. 25. - 15:06:49 9/10
(1743/2414)
csoda történt...
9/10
gabus53 2014 júl. 25. - 13:30:16 9/10
(1742/2414)
.
malvinkicska 2014 júl. 25. - 12:55:39
(1741/2414)
Fórumtársak képzeljétek fen a heti részek a Viasat Playn ez csoda azt hittem mikor olvastam a Fb-on álmodom de nem.
malvinkicska 2014 júl. 25. - 10:30:28
(1740/2414)
Azt a két részt megnéztem ami fent van, a gyerek betegség nem maradhat ki, nagyon jól kezelték M és Gy a dolgot igazán aranyosak voltak együtt. A válásuk várható volt de én azt láttam más volt míg csak beszéltek róla, és más a valóság, Gy elsírta magát pedig nagyon akarta. Az is tetszett félti az új fiútól Gy-t M. Az új Berk nekem nem nagyon jön be a másik jobban alakított, aztán meg ez a hatalom éhsége mindkettõjüknek felháborító, semmit nem tettek az asztalra eddig csak szórakoznának D-vel együtt. Dilruba teljesen elvette az öreg eszét de még a Serefét is azt senki nem téríti már észre, biztos kizsebeli az öreget, ha hagyják, már ott az egész bagázs. Azt hiányolom a kis M most nagyon mellõzve van írhattak volna bele valamit vele kapcsolatban.
9/10
napraforgó 2014 júl. 25. - 06:46:28 9/10
(1739/2414)
Mehmeték válópere következik. A tárgyaláson megkérdik egyenént a feleket, el akarnak-e válni. Gy csak nehezen válaszol igennl, felrémlenek benne az igazi esküvõjük képei, az azon tett ígéretek. Mehmet is igennel felel. A bíróság felbontja a házasságukat.
A bíróság elõtt M és gy elbúcsúznak, majd benn találkoznak, sok a munka. M ígéri, segíteni fog, a kislányuk a legfontosabb... (hol a kisfia, meg az a fene nagy törõdés...?)
Bahar telefont kap Gökhántól. Bahar örül, tájékoztatja G-t jól vannak. G az ottani nehéz körülményekrõl tájékoztatja B-t.
Az irodában Mehmet onurt faggatja, miért állították le az amcsi márvány szállítmányt? onur mondja, õ már kétszer is kjelentette ezt neki. lehet, hogy m máshová figyelt. M. elmondja, ma reggel elvált. O megdöbben.
Bahar hívja gyöngyöt, elfelejtette a mai találkozót, mi történt. gy megfázásra hivatkozik. bahar ígéri, azonnal odamegy. gy elsírja magát a telefonba. Bahar azt mondja, azonnal odamegy. Majd berohan mehmethez, mi történt? onur kitérõõ választ ad. bahar rákérdez, miért vedelsz meegint Mehmet? Onur erre elmondja, megvolt a válás. Bahar mérgesen kérdi, kíváncsi vagyok, hogy adod ezt be a nagyapának??? Mire Onur: én is.
9/10
napraforgó 2014 júl. 25. - 06:31:36 9/10
(1738/2414)
Gy a kislányát altatgatja. Mehmet otthon az üres nagy ágyat bámulja. Pinár szavain töpreng. Gy naplót ír a kislányának. Próbálja megmagyarázni a döntését. Mehmet hívja, kérdi, jól döntötek-e? az aláírás után már nem gondolhatják meg magukat.
mindketten tipródnak (orhán egyik száma - dayan - mellett).
Aláírják a papírokat.
Munka, értekezletek, stb. üres esték, üres ágyak (csak úgy hang nélkül). M idõnként elmegy a kislányát meglátogatni. csak bámulja gy-t. Meg titokban az is õt. Megy az idõ, eljön a válóperes tárgyalás napja.
Seref épp elmenni készül, amikor egy szállító jön, valami dobozokat hozott Dilrubának. Kenan bilúrral beszél telefonon, ordibál, és fenyegetõzik, amikor Bilúr azt mondja elválik tõle. D azt mondja a lányának, amelyik kutya ugat... nem kell félni tõle.
Berk és Dídem a reggelinél beszélgetnek, D kérdezgeti, mi van az igazgatói elõléptetésével? Berk öntelten mondja, egyszer õ lesz a nagyfõnök! Dídem bujtogatja, ne hagyja annyiban. Berk elhatározza, beszél Mehmettel.
9/10
napraforgó 2014 júl. 25. - 06:14:45 9/10
(1737/2414)
Családi élet a szalonban. Bilúr gyerekei elég neveletlenek. A kislány nem akarja nagyapának Fikrit, hiába erölteti Dilruba. Seref jön, beszélni akar Fikrivel. Mivel már nem õ a ház asszonya, inkább elköltözne. Nagyapa azt gondolja Bilúr beköltözése az ok. Bár õ maga is azt hitte, egy motelba fognak költözni... Serefnek valami olyat mond, el kell fogadnia a helyzetet, legyen felnõtt.
Pinár vacsorát hoz, civakodnak Onurral, mikor Defne kifakad és elárulja, hogy is volt a mikroszkóppal. Õszintén elmond mindent. Pinár már sajnálja, hogy nem hallgatott a férjére. Onur elárulja Pinárnak, hogy Mehmeték el fognak válni. Pinár rögtön a telefonját keresi, föl akarja hívni, de Onur nem engedi.
Gy hazaér, elengedi Aysét, aki a kislány állapotáról tájékoztatja. Bahar jön látogatóba Gy-höz, õ is a válással kapcsolatben akar vele vbeszélni. Gökhánnal való kudarcára hivatkozik. Gy még szereti M-t, ezt ne felejtse el. gy azt mondja, már vége van, nincs mit tenni.
Pinár egy étteremben találkozik az öccsével és meg akarja gyõzni, béküljön ki a feleségével. mehmet nagyon mérges, de azt mondja, Gy akar elválni tõle. Pinár meg ne ártsa bele magát a dolgukba.
A családi vacsoránál Bilúr gyerekei megint huzakodnak, rendetlenkednek. Bahar jön, fáradt, megy lefeküdni. berk felelõsségre vonja, miért nem adott még neki választ. szuerinte nem támogatja eléggé. Bahar arra hivatkozik,váárjon, még nem tudott beszélni Mehmettel. majd türelemre intio az öccsét, aki durván követelõzik. Bahar azt mindja bepöccen, ha nem vár türelmesen, nem követelõzzön, nem utasították el, a lehetõséget keresik. stb.
9/10
napraforgó 2014 júl. 25. - 04:56:28 9/10
(1736/2414)
Akár 1978, akár 1979 februárjában született, ezeket a részeket már 2007-ben forgatták, így Songül 28-29 éves lehetett. Na persze ez még mindig nagyon fiatal kor. De az bizony látszik, hogy valamennyit javítgattak a megjelenésén. Bizony elég krumpliorra volt kezdetben, ez vékonyabb, keskenyebb lett. Szerintem az álla formáján is javítgattak, az iskeskenyebb, finomabb vonalú lett. (ha mégsem, akkor nagyon ügyes a smink, hogy optikailag néz ki keskenyebbnek az álla, meg az orra is)
10/10
feketeagi 2014 júl. 24. - 22:33:14 10/10
(1735/2414)
Megnéztem a tegnapi és mai részt, hát voltak torokszorító pillanatok, de remélem már nem sok ilyen lesz. Berk nagyon bedurvult és Diruba is vérszemet kapott egyre inkább kimutatja az igazi pénzsóvár énjét.

Szerintem nem volt Songülnek plasztikája itt még csak 25 éves kezdõ színésznõ volt, nem igazán lehetett erre pénze, lehet hogy a papa orrát örökölte.