Téma: Igazgyöngy

9/10
Érsekvári 2014 júl. 17. - 23:00:04 9/10
(1574/2414)
A színésznõrõl aki Surát alakítja az jutott eszembe a Pillangó Álmában is játszik , ó Kivanc barátjának a felesége. A szanatóriumban találkoznak és majd elveszi feleségûl , de késöbb meghal . Ha jól emlékszem itt barna színû a haja . Más szerepben nem ismerem ezt a fiatal színésznõt .
9/10
Érsekvári 2014 júl. 17. - 22:28:38 9/10
(1573/2414)
Szia Gabus ! Köszönöm Neked az infot , mindig naprakész vagy az új hírekrõl .
Szerintem nagyon jó lesz ha egy kis novum kerül a sorozatba , ezek szerint két szép nõ fog Kivancért "harcolni" . Ez a színésznõ is nagyon szép , biztos izgalmas és szórakoztató lesz a folytatás . Már nagyon várom az elsõ évadot nálunk , leis álltam a török részekkel , szinkronnal az igazi .
Ha lesz híred örömmel olvasom mindig a fórumban .
khajni87 2014 júl. 17. - 22:13:39
(1572/2414)
Na igen, nem csak hogy agyrém hanem nagyon veszélyes is, hányszor hallani hogy egy baba életét éppen a biztonsági babaülés mentette meg.Igaz nekem ilyen problémám nem sürün lesz de biztos olyan babakocsit választok majd amihez van mert az ember sose nem tudhatja hogy mikor kell taxival kórházba vinni gyorsan a gyereket és akkor meg milyen praktikus és biztonságos.Az ilyesmit nem viccnek találják ki.
Igen, régen pólyában adták ki a babákat a kórházból ma már alapfelszerelés a babaülés hogy hazahozhassák, mert ha nem is saját autó akkor taxi mert ilyen kis korban nem lehet egy emberekkel teli busznyi fertõzésnek kitenni, textilpelus ide-oda , annyit nem véd ilyen picuri korban.
A másik hogy bizony jó itthon lenni a kisbabával, látni ki lesz abból a pár miliméterbõl, milyen kis személyiség lesz, neked megtanitani mindent, mesélni, játszótérre vinni, meg az egész ami egy ilyen csodával együtt jár.Biztos hogy élvezni fogom amilyen rég már erre várok.
khajni87 2014 júl. 17. - 21:54:21
(1571/2414)
Az biztos :) Annyit már én is biztosan tudok hogy a magunk 6,5 éve várt csodájához nemhogy bébiszitterünk nem lesz , de még családi segitséget sem kérek, magunk fogjuk a gyermekünket gondozni-nevelni-szeretni, és ha lesz egy esélyem akkor biztos hogy a teljes 3 évet kihasználom arra hogy õt szeressem és megismerjem és fõleg hogy mi neveljük majd, mindenki más kizárásával.Amilyen szerencsés vagyok majd itthon a párom segitségével megoldom a házimunkát és minden mást, a kicsigyerekünkkel kapcsolatban is.
Ténleg érthetetlenek számomra fõleg Gyöngy aki ugye vesztett el egy babát, hát csak eddig volt hiszti miatta hogy jaaaj csak baja ne essen, nem akarom elvesziteni, most meg már tökmindegy....Nem tudtam soha az ilyen anyákat tisztelni könnyen jött akkor már mindent meg lehet tenni mert nem olyan fontos már a gyerek...
khajni87 2014 júl. 17. - 21:04:28
(1570/2414)
Megnéztem ténleg kell levonni belõle fél fokot, kivéve ha jól látom, hónaljban méréskor.
Igen, hát eddig még Gyöngy foglalkozott a legtöbbet a gyerekkel, pinárét már rég nem látni, Bahar lepasszolta a villába és éli világát , a mai részben láttam a gyereket ( a névtelent) pár percre.
MIntaanya az biztos nem Pinár vagy Bahar de még Gyöngy sem, ebben az egy dologban nem szeretem õt mert ha hajlandó lenne legalább Angyal miatt pénzt elfogadni Mehmettõl és õ nevelni meg gondozni a kislányt akit annyira várt akkor csak házvezetõnõ és szakács egyben ami kellene neki, és hát azért õszintén az anyukák régen megoldották a háztartást-gyerekgondozást ( azért nem tudom ezt gyereknevelésnek irni mert kb egyéves korig nem sok nevelnivaló van )mindenféle segitség nélkül, én ebben nagyon hiszek hogy nem kérek majd a páromon kivül segitséget mástól mert nem érzek égetõ vágyat a családom segitségére és észosztásra meg kötekedésre...
Az viszont biztos hogy Pinár,Bahar és Gyöngy nagyon is elkényeztett és kényelmes életet élnek, nem is meglepõ hogy Bahar még egy piritóssal és teával sem boldogul el egyedül.
10/10
édesmaya 2014 júl. 17. - 20:38:13 10/10
(1569/2414)
Szia Gabus , tényleg nagy a hasonlóság, telitalálat a két fotó egymás mellett. Köszönöm.
9/10
gabus53 2014 júl. 17. - 20:23:19 9/10
(1568/2414)
Szia Érsekvári!
Hát igen. Miután egy kicsit átírják a 2. évadot, így egy fiatalt keresnek "Murka" szerepére. Ezért a törökök kampányt indítottak a FB-on Öykü Karayel mellett, aki Kivanc-cal játszott a Kuzey Guney-ben játszott.
Szép estét mindenkinek.
khajni87 2014 júl. 17. - 18:14:13
(1567/2414)
Nekem a mai részben az tetszett amikor Onur leosztotta Pinárt , Gyöngy érkezése elõtt.
A Pinár, drágám, doruknak láza van ugye?Igen ,persze.A lázmérõ mást mutat édesem.Nézzük csak 37 fokos , áhh az nem láz akkor mégis honnan vetted hogy lázas a kicsi? Szerinted hazudok? Forró volt a homloka , az pedig lázra utal.
Te tapintással diagnosztizálsz? A lázmérõt ezek szerint ki is dobhatjuk.Én értem szivem hogy aggódsz de nincs miért.
Az orrfolyáson kivül nincs semmi baja,kérlek hagyd ezt abba, egészséges fiunk van.Ne beszélj már betegségeket belé.
Akkor hát nem megyünk kórházba? Nem drágám ,nem megyünk.Ide figyelj lehet kicsit túlreagáltam,de mit ártunk az orvossal, haa mond?
És mit mondunk az orvosnak?Hogy a fiunkat tünetmentes lázgörcs gyõtri? Doktorúr kérem gyógyszerezze be jól a kicsit. Onur fogd már be.Adjon neki minnél többet, aszpirint lázcsillapitót.Onur elég.

Na ez nagyon tetszett, és igaza is van Onurnak fõleg ha azt vesszük hogy a babáknál mindig le kell vonni azt hiszem fél fokot.Jól kiparodizálta Pinárt......Az meg már csak 36,5 fok ami elég enyhe még hõemelkedésnek is.
Azért oltári vicces volt :)
9/10
Érsekvári 2014 júl. 17. - 17:03:25 9/10
(1566/2414)
Igen ez a helyzet , mindennap van új történés és mi is más szemszögbõl látjuk a storyt . Most már Gyöngynek kezd hiányozni Mehmet érzékenyen érinti , hogy férje jól érzi magát a baráti társasággal . Õ viszont láttuk a nagy házban nem találja helyét , üres minden a férje nélkül . Kell ez a lecke nekik , hogy jobban megbecsüljék majd egymást , mert õk összetartoznak . Õrûlök , hogy azonos a véleményen vagyunk .
malvinkicska 2014 júl. 17. - 16:31:00
(1565/2414)
Érsekvári elnézést, hogy írok de én is így láttam a dolgokat az elõzõ hozzászólásomban, én is egyet értettem Onurral, úgy látod te is mindketten egyformán vétkesek a kialakult helyzetért.
9/10
Érsekvári 2014 júl. 17. - 15:45:20 9/10
(1564/2414)
Egyik török újságban olvastam a fordítoval a Kurt seyit ve Sura-ban a második évadban amit forgatni fognak ,feltûnik egy új fiatal nõi szereplõ, Õ lesz majd Sura riválisa a sorozatban . Mivel hallani lehetett róla a Surát játszó színesznó nem igazán volt szimpatikus a nézõknek . Nem találták elbenne a Kivánchoz illõ partnernõt.
9/10
Érsekvári 2014 júl. 17. - 15:35:12 9/10
(1563/2414)
Végre már valaki megmondta a igazat Gyöngynek és ez Onur volt , teljesen igaza van Gyöngy akarta befejezni Mehmettel. Kezd derengeni Gyöngynek túl elhamarkodottan döntött . Úgy gondolom 50-50% százalékban hibásak mindketten a történtekért.
Ez a Bilur detto az anyja lánya , sem külsõleg sem belsõ tulajdonságaiban nem egy matyóhímzés . Fõ motivációjuk a pénz a gazdagság meg a jó lét . Diruba fejében már terveket szõvõget , hogyan fejje meg Fikrit , mert a lányának pénz kéne .
malvinkicska 2014 júl. 17. - 14:54:03
(1562/2414)
Mankos én már volt rá eset törölgettem a szemem, legalább jó felkészülni.
9/10
napraforgó 2014 júl. 17. - 14:24:17 9/10
(1561/2414)
Ahogy látom a háttérrõl, épp egy ivóban "vezekel".
9/10
napraforgó 2014 júl. 17. - 14:24:01 9/10
(1560/2414)
Ahogy látom a háttérrõl. épp egy ivóban "vezekel".
9/10
gabus53 2014 júl. 17. - 13:33:14 9/10
(1559/2414)
És úgy látom, mindenkinek van egy hasonmása. Ekrem Bora és az 50-60-as évek nagy francia filmcsillaga Jean Marais nagyon hasonlítanak egymásra.
10/10
édesmaya 2014 júl. 17. - 13:16:17 10/10
(1558/2414)
Szia, ezt nem tudtam. Úgy értettem a mostani kinézetét, ahogy nap mint nap látjuk a filmben reggelente.
10/10
édesmaya 2014 júl. 17. - 13:15:31 10/10
(1557/2414)
Holnap reggel még elõbb kezdõdik, 5,15-kor!
10/10
feketeagi 2014 júl. 17. - 11:55:01 10/10
(1556/2414)
Jó volt a mai rész is. Mehmetet nagyon megsajnáltam a kislánnyal és a pólós jelenet nagyon megható volt, könnybe lábadt a szemem:((
Féltékenység Mehmet részérõl kész voltam....ki kell rúgni a pasit, hát:)))

Nekem tetszett Gyöngy hisztije, végre nem bámul maga elé, hanem hisztizik, az nem igazi nõ aki néha el nem enged egy kis hisztit:))) Viszont pozitív, hogy hamar be is látta a hibáját, Onur olyan jókat tud néha mondani mindkettõjüknek, csak nem mindig hallgatnak rá.

Hogy Mehmet nem mutatta be Gyöngyöt, hát szerintem így volt jó, kellemetlen volt így is, de ha bemutatja az még kellemetlenebb lett volna.

Nekem tetszenek még a szócsatáik is, fõleg, hogy Gyöngy nem hagyja magát!
malvinkicska 2014 júl. 17. - 11:39:35
(1555/2414)
Komolyan felüdülés erre a fórumra belépni, csak kapkodtam a fejem, mert sajna 3 napja nem jó a Viasaton a jel és így késõbb nézem meg a soros részt. A véleményem továbbá is az szereti Gy M-t ugye rosszul esett neki, hogy nem mutatta be a barátainak igaz azok sem helyeselték. Onur az a szeg fejére ütött elmondta az történt amire eddig vágyott, mit kellene tenni M-nek, hogy elfogadja Gy. Pinárral mikor beszélgettek õ is érzékeltette elrontott valamit de nagyon, bolhából elefántot kreált, õ fõzte neki kell elfogyasztani a keserû poharat kiüríteni. Seref milyen jóságos. meddig tûri Dilrubát most már lányastól.