Téma: Igazgyöngy

9/10
gabus53 2014 júl. 22. - 10:24:49 9/10
(1674/2414)
Igen sajnos, mert amíg nem adják le a ViasatPlay-en, addig egyetlen megosztó oldal sem tudja átvenni, úgyhogy ez az egyetlen kiinduló pont.
Én tegnap este írtam egy e-mailt a Viasat3-nak, illetve ez már a negyedik, mert már 3-at írtam a ViasatPlay-nek is júniustól, de még egyetlen egyre sem válaszoltak.
Most egy kicsit begurultam és azt írtam, ha erre sem válaszolnak, akkor fontolóra veszem, hogy az NMHH-nál panaszt teszek a szolgáltatásuk színvonala végett.
10/10
édesmaya 2014 júl. 22. - 10:24:23 10/10
(1673/2414)
Vajon miért rózsaszín a Yigit szobácskája? Vagy talán ez volt Angyalka szobája?
10/10
édesmaya 2014 júl. 22. - 10:17:45 10/10
(1672/2414)
Hát én már úgy vagyok vele, jól megráznám Gyöngyöt, tudjon már megbocsátani! Mit akar az élettõl tulajdonképpen?
10/10
édesmaya 2014 júl. 22. - 10:15:11 10/10
(1671/2414)
Szia, én úgy láttam, hogy a kis futkosó állatka hörike volt. Bár, lehetett tényleg pocok is, hisz az biztos be tudna szökni egy ilyen házba kintrõl.
Dilruba lánya felettébb unszimpatikus, olyan durva képe van. - szerintem - Te jó ég, mi lesz még ebbõl a nagypapi lehúzásából?? Valóban ennyire vak a papi a szerelemtõl?!
Ebben a nagy nappaliban, társalgóban mintha visszakerült volna (jobb oldalon) egy, a régi bútordarabok közül. Egy szép kanapé, annak nem pöttyös-foltos a mintája, mint Dilruba szerzeményeinek.
- Jaj de nem tetszik nekem az új Berk! Olyan élettelen, semmilyen figurának látszik. A régi Berknek nyomába sem léphet, olyan sosem lesz ez az új.
10/10
édesmaya 2014 júl. 22. - 10:06:31 10/10
(1670/2414)
Szia Gabus, de nemcsak ott, más feltöltõs oldalon is ugyanez van, illetve nincs!
10/10
édesmaya 2014 júl. 22. - 10:05:44 10/10
(1669/2414)
Szia, ezen jót mosolyogtam, milyen igaz, tényleg mit is kell kipihennie? Nekem a mai részben az jutott eszembe,hogy még a jéghegyek is elolvadnának, Mehmet szerelme láttán! Nem sok nõ tudna még mindig ellenállni neki. Meg még ez a hasonlat is eszembe jutott Gyöngyrõl: kitakar-betakar, azt sem tudja, mit akar!
9/10
napraforgó 2014 júl. 22. - 09:11:16 9/10
(1668/2414)
Igen, amikor Mehmet és Gyöngy évekkel ezelõtt elmentek oda egy hétvégére, nekem is úgy tûnt, hogy csak béreltek ott egy házat.
Amúgy tényleg fura, hogy minek tartanak fönn egy méregdrága házat azért, hogy 2-3 évente egyszer odamegy valaki egyetlen hétvégére?
Na persze arról is mindig csak beszéltek, hogy nyaranta lemennek Afyonba a gyógyvizekhez. Soha nem láttuk, hogy így is tettek volna. De ha már nem láttuk, legalább beszélhettek volna róla pl. nyáron, amikor lenn voltunk Afyonban, stb.
Nekem nincs ellenemre, ha vannak kisebb idõugrások, pl. néhány héttel késõbb, vagy egy, két hónappal késõbb... Gyöngy terhességének nagyrészét is frankón átugrották, csak a depressziójáról volt szó, meg a szülés elõtti cirkuszokról. (fájások)

Most is hirtelen úgy megérkeztek Bilúr kölykei, hogy egyik nap szó volt róla, hogy jönnek, apu föltette õket a buszra, aztán már hirtelen ott üldögéltek a szalonban az ünnepen, meg bontogatták az ajándékokat. Nevük nincs, meg hogy meddig maradnak (egyáltalán miért jöttek, stb.)
9/10
gabus53 2014 júl. 22. - 08:41:00 9/10
(1667/2414)
Úgy látszik a Viasatnál mindenki elment nyaralni, mert sem a tegnapi, sem a ma reggeli részt még nem tették fel. :(
9/10
napraforgó 2014 júl. 22. - 08:32:13 9/10
(1666/2414)
Nekem most eléggé úgy tûnik, hogy a törökök a karácsonyt, meg a szilvesztert egyszerre ünneplik. Legalábbis itt mindkettõt köszöntötték. Az új év az rendben van, de mit keres náluk egy keresztény ünnep? Az idõpontját sem tudom mihez kötni, nyilván nem december 24, 25-26.
Fogalmam sincs, hogy a törökök melyik naptárat használják a vallási ünnepek számításánál, a júliánus, vagy a gregorián naptárat, és ha a gergely-naptárat, akkor eltér-e a karácsony idõpontjának számítása a katolikustól, vagy sem.
Fura, hogy korábban nem foglalkoztak ezzel az ünneppel, pedig elvileg kb 5 éve tart a történet.
9/10
napraforgó 2014 júl. 22. - 08:21:18 9/10
(1665/2414)
A gyerekét nem õ neveli, hanem az Ayse nevõ dadus. Talán a munkát, mert az új kollekcióval azért sokat dolgoznak. És a Dídem szigetre való eljuttatása, meg az azt követõ menekülési kísérletek eléggé elfáraszthatták.
Úgy látom, hogy Mehmet megint próbálgatott volna vele beszélni, de õ nem akart. Megyek haza, utolsó komp, vízitaxi, stb. A sok próbálkozás, hogy kikerülése Mehmetet, elég fárasztó lehet.

nem nagyon értem, hogy Rukiye újabb terhessége miért olyan nagy probléma, magának Rukiyénak, meg még Serefnek is elkerekedett a szeme a lehetõségtõl. A nõ férjnél van, a kislánya már közel két éves, így ideális lenne a korkülönbség. Van munkájuk, van lakásuk, még ha csak szolgálati lakás is, mi a gond? Úgy állnak egy esetleges terhességhez, mintha az tragédia lenne.
Azt sem értem, hogy nem próbálják visszaszerezni a házba ölt pénzüket? Az ilyen csalásoknál gondolom a rendõrség is nyomoz, a lefoglalt vagyonból meg nyilván kárpótolják a károsultakat. Szóval nekem rejtély, hogy miért hagyták annyiban a dolgot.
ha R nem lett volna annyira mohó, hogy egy 200 m2-es, többszintes házat akar, hanem megelégedett volna egy kisebb, kertes házzal, medence nélkül, biztos még maradt is volna a megélhetésre is.
9/10
napraforgó 2014 júl. 22. - 06:52:29 9/10
(1664/2414)
Berk és Dídem találkozik a szigeti házban Mehmet és Gyöngy jóvoltából. Berkék vacsorához készülnek, M sok finomságot hozott. Gy távozni akar, az utolsó komppal. Igenám, de most tél van, az utolsó komp már elment, Gy a nyári menetrendet ismeri. akkor szerzek vízitaxit! így gyöngy.
Bilúrt a férje sürgeti telefonon, küldje a pénzt! Bilúr ígéri, de az anyja javaslatára nem szándékozik a teljes összeget egyszerre elküldeni, Kenán elverné az összes pénzt egy nap alatt.
Orhán a szomorkodó Rukiyét próbálja jobb kedvre deríteni. Kérdezgeti, nem terhes-e, de R tagadja.
M a kikötõbe kíséri gy-t, próbálja rábírni, hogy maradjon. Úgy tûnik, nincs vízitaxi sem, nincs szezon. Szállodai szobát sem tud szerezni. Végül csak visszamegy a Sadoglu nyaralóhoz, ahol M nyit neki ajtót.
Bahar szomorkodik, mert egyedül van a kisfiával.
Pinár megint aggódik Defne miatt, a gyerek nem mesél a mikroszkópról. Csak nem a testvérféltékenység jött elõ?
Bilúrt újra hívja a férje, a gyerekeket feltette egy isztambuli buszra, menjen értük. Dilruba örül, hogy láthatja az unokáit.
Gy egy egeret (inkább valami rövid farkú pockot) lát a szobájában. sikítozni kezd, majd kiszalad, egyenest M karjába. M megnézi a szobát, nem találja az egeret. Gy a kandalló tüze elõtt alsik el, amit Berk és dídem épp otthagyott.
Régi emlékképeket látunk M és Gy szigeten töltött napjairól.
Rukiye egy gyógyszertárban terhességi tesztet vesz.
Mehmet gyöngy mellett ébred a kandalló elõtt. Gy aggódik a kislánya miatt, nem szólt a bébiszitternek, hogy elmarad. Azonnal indulni akar.
Bahar baklavát akar süttetni a nagyapának karácsonyra. Bilur közli, az anyja kíváló baklavát süt. Dilruba szabadkozik, õ már hamar elfárad a sütésnél.
Rukiye éppp a terhességi teszt ismertetõjét olvasgatja, mikor jön Seref. megdöbben, te már megint terhes vagy? még nem biztos. jobban kellett volna vigyáznod, ez az asszonyok dolga, blabla. Jön Orhán, R a levesbe dobja a papírt és onnantól csak virágynyelven beszélnek. Orhánt meg nem engedi levest enni.
Berk hazatér a villába. Üdvözli Bahart, aki a kisfiával játszik. B mérges, mert Berk már tegnap hazajött, de nem értesítette õt. Vitatkoznak kicsit a családról, ki a fontosabb, a feleség, vagy a testvér.
Karácsony (egyben szilvszter?) napján a család a szalonban gyûlik össze. Mindenki üdvözöl mindenkit, Defne édességet kínál körbe. Ott van Bilúr is a két gyerekével, egy 10 éves forma kislánnyal és egy 12 éves kisfiúval. Nagyapa és Dilruba apró ajándékokat
osztogat.
Gyöngy haza akar menni, bár Seref nagyon marasztalja. De otthagyja Angyalt és hazaindul, szeretné kipihenni magát.
9/10
Érsekvári 2014 júl. 21. - 23:13:01 9/10
(1663/2414)
Lehet a hõség is közrejátszik , hogy kissé kiborultunk , tényleg már kezd elegûnk lenni ebbõl a packázásból . Sokan számítunk rá ,hogy este megnézzûk az aktuális aznapi részt és ilyen okokból követhetetlen , persze nem a mi hibánkból . Kiváncsi vagyok mit reagálnak erre a finoman szólva elmaradásukra. Nem az elsõ ilyen cselekedetük , hogy a nézõiket cserben hagyják. GABUSNAK köszönjük a napocskát! Nagyon üditõen hatott , mert felturboztam magam én is , hogy ilyen link csatornát kellett kifognunk .
Mindenkinek nyugodt szép álmokat !
khajni87 2014 júl. 21. - 22:28:29
(1662/2414)
Köszönöm hogy betetted a képet , kedves tõled :) Nagyon szép napocska:) Majd addig nézem amig elmúlik ez a rossz érzés :)
9/10
gabus53 2014 júl. 21. - 22:27:55 9/10
(1661/2414)
Kedves Fórumtársak!

A 106. részig készen van az epizód lista frissítése, akit érdekel, ezen a linken letöltheti: http://osztott.com/eRVD/

Szép estét mindenkinek.
9/10
gabus53 2014 júl. 21. - 22:23:23 9/10
(1660/2414)
Neked szántam ezt a napocskát!
9/10
gabus53 2014 júl. 21. - 22:21:45 9/10
(1659/2414)
.
khajni87 2014 júl. 21. - 22:06:36
(1658/2414)
Épp most néztem meg fent van e a 127-ik rész, de még nincs, még napi egy részt is épp elég belerakni a napomba...
Nem igaz hogy az életemben minden ennyire szarul müködik ma, az hogy anyám egy kics....tt agyrém azt már megszoktam de hogy most még a viasat is ezt müveli az több a soknál mért nem lehet nekem is egy kicsit jó mindennap?
9/10
gabus53 2014 júl. 21. - 22:00:25 9/10
(1657/2414)
Kicsit felment a vérnyomásom ettõl a tv csatornától, úgyhogy pár perce küldtem egy e-mailt a Viasat3-nak, mert most már nekem is elegem van a játszadozásaikkal.
9/10
Érsekvári 2014 júl. 21. - 21:21:02 9/10
(1656/2414)
Jó nagy bunkó pofátlan a viasat , mi van a kánikulában sztrájkolnak ? Aztán tényleg sipákolnak ha elpártól tõlük mindenki meg a nézettségrõl kárognak . Ezek után van képük egy szót is szólni ? CSAk nehogy még egy török sorozat a viasathoz kerüljön , ide csak gagyi mûsor való , gagyi csatornára.
malvinkicska 2014 júl. 21. - 18:53:33
(1655/2414)
Felháborítónak tartom, egész nap sehova nem tették fel a 127-es részt , és van a képükön bõr azt írni a nézettség miatt változtatják a kezdési idõpontokat, ezt olvastam a FB-on, az is jó lenne ha oda figyelnének akivel szerzõdésben áll a Viasat3 hogy szolgáltat mikor hetekig nincs jel. A nézõ M-on 100 rendû állampolgár ezt érzem.