Téma: Igazgyöngy

khajni87 2014 jún. 30. - 21:13:39
(1214/2414)
csak õszinte voltam ( amúgy ha ténleg úgy nézett ki :D)
Amúgy meg ha a nagypapa mindenképp a földszinten akar lenni Dilruba " reumája " miatt ( amúgy elõtte a saját házában mért lakott emeleten akkor nem volt baj a reumája....) akkor miért nem Pinár már üres szobáját használják mert amennyire láttam nem költözik már haza....Miért Serefet kellett kitúrni onnan ahol a férjével élt ( aki amúgy nagypapa fia) tehát több joga van a szobájához mint az új feleségnek....
malvinkicska 2014 jún. 30. - 20:38:30
(1213/2414)
A sorozat nagyon sok ember figyelmét felkeltette, éppen az elõbb olvastam a Facebookon, mennyire nem helyeslik, Fikri házasságát számító hazugnak titulálják, állítólag még sok gondot fog okozni ez a Dilruba .
9/10
napraforgó 2014 jún. 30. - 20:17:43 9/10
(1212/2414)
Hahaha. azt hittem, azt mondod, hogy cirkuszi ló... Azt is ilyen csicsásan díszítik föl. Az az idétlen kalap, hát és föl nem tenném semmi pénzért.

Gyöngy meg valóban nagyon snasszul nézett ki. Egy tengerészcsíkos pólóra fölkapott egy nagymami-barna kardigánt. Hát kicsit sem volt elegáns. Na jó, nem kell a nagyestélyi, de az irodai munkájához is mindig különbül öltözött föl.
khajni87 2014 jún. 30. - 19:45:38
(1211/2414)
Serefnek kivételesen jók a megérzései Dilrubával kapcsolatban, nagy szarkeverõ az a nõ....
Bahar baromira túlzásba viszi Didemmmel ezt a bunkóskodást, meg persze Gökhánnal is , egy ilyen apróság miatt ha mindenki elválna akkor már nem lenne házas ember....
Nihán végre randizik, ez jó, de hogy Mehmet mi a jó francér féltékeny azt nem értem, nem afelesége, inkább törödne Gyönggyel és amúgy felhivhatta volna hogy figyelj drágám kicsit kések mert NIhán nem jött haza nekem kell a fiamra vigyázni...
Gyöngy most ténleg hibás már szerintem is, õ is kommunikálhatna többet, értem én hogy egy darabig lenyeljük a mérgünket de ez se egészséges hozzáállás....Nálunk ha bármi volt, sokat beszélgettünk hogy csinálhatnánk jobban és mit rontottunk ls,azt megpróbáljuk elkerülni.....Nekik is beszélgetni kellene töbet , hogy az ilyen félreértéseket elkerüljék egymást közt....Mehmet is , Gyöngy is hibás most ebben a helyzetben, amúgy értem valahol hogy miért akar a babával lenni állandóan, de akinél ennyi ember vigyázna szivesen a kislányukra ott azért elmehetne pár órára egy-egy alkalommal Mehmettel hogy ne érezze hanyagolva magát.Õk nagyon is szerencsések, kár hogy Gyöngy igy nem akarja , nyugodtan ki is mozdulhatnak , nem minden este de azért nem kell ott ülni mellette van vagy egy tucat ember akit megkérhet hogy vigyázzon az alvó babára ( akinek mellesleg abban az alvósidõben nincs is szüksége az anyjára hisz úgysem tudja épp ott van e mellette).
Szóval most Gyöngy is lökött , Mehmet is és a többiek is hozzák a szokott formát.
Dilruba meg úgy nézett ki az esküvõi öltözékében mint egy cirkuszi elõadó már bocsánat de nagyon csicsás volt....
9/10
napraforgó 2014 jún. 30. - 17:51:16 9/10
(1210/2414)
Igen, Gyöngy jobban a sarkára állhatna, de láthattuk, hogy nem olyan tipus. Viszont beszélhetne Pinárral, õk jóban vannak. Pinár meg kíváló kapcsolatban van a bátyjával és Nihánnal is. Ami azt illeti Pinár közvetíthetne , beszélhetne Mehmettel, hogy tartson kis távolságot Nihántól, mert így megbántja a feleségét. És beszélhetne Nihánnal is, hogy vigyázzon, ne álljon a bátyja éa a sógornõje közé. Onurt is bevethetné hasonló céllal. Ha Nihán észleli, hogy a barátai a házasság és Gyöngy mellett állnak, talán nem próbálkozna be Mehmetnél.

De ha Gyöngy most megint némasági fogadalmat tesz, hát ne csodálkozzon, hogy Mehmet máshoz megy beszélgetni.
10/10
feketeagi 2014 jún. 30. - 17:10:55 10/10
(1209/2414)
Én személy szerint nem látom Nihánt még mindig nagyon elvetemültnek, vannak rossz döntései, de úgy gondolom Gyöngynek is vannak és én még mindig Mehmetet látom a legbûnösebbnek a kialakult helyzetért. Neki kéne Nihán felé egy kicsit távolságtartóbb lenni. Szerintem Mehmet viselkedése fogja Nihánt is felbátorítani.....
Gyöngynek nem a kisfiúval van baja, hanem azzal, hogy Nihán folyamatosan képben van ez pedig érthetõ, Gyöngy ott követ el nagy hibát, hogy ezt szó nélkül elnézi én nem áll a sarkára, hogy nekem ez nem tetszik. De ez is nagyon nehéz helyzet, mert Pinár is elég bensõséges kapcsolatot tart fen Nihánnal, nem tudom, elég érdekes egy helyzet.
9/10
napraforgó 2014 jún. 30. - 15:47:43 9/10
(1208/2414)
Ez így van! És a nõ igazat mond? valóban ottfelejtette a telefonját?
Mert ha nem volt véletlen a dolog...
malvinkicska 2014 jún. 30. - 15:03:44
(1207/2414)
A történet adja magát ott a papa románca a két dudás egy csárdában, M és Gy a szerelmi háromszög, Gökhantól válni akar Bahar az más természet avval nem lehet packázni, az már rég lapátra tette volna M-et. Onur ha megérkezik reméljük ott csend lesz és béke, a mûtött gyerek, és még jöhet nem várt esemény is.
9/10
napraforgó 2014 jún. 30. - 14:54:18 9/10
(1206/2414)
Mikor nem történik sokminden? szerencsére ebben a sorozatban nincsenek üresjáratok, itt mindig pörög az élet.

Gondolom, a Dilruba - Seref meccs is tovább folytatódik. Mehmet és Gyöngy kapcsolata is nyilván válságba jut. Most már csak Pináréknak kell összeveszni és akkor mind a három kismama elköltözhet a férjétõl. De ne fessük az ördögöt a falra.
9/10
napraforgó 2014 jún. 30. - 13:59:16 9/10
(1205/2414)
Már látok lelki szemeimmel egy jó kis veszekedést Gyöngy és Mehmet között:
1. Gyöngy felelõsségre vonja M-t, hol volt, miért nem jött haza idõben,
2. Mehmet elmondja a fiánál volt, vigyázni kellett rá.
3. Gy mérges, miért nem telefonált? meglepetésvacsorával várta, blablabla...
4. Mehmet erre nyilván elõhozza az elõzõ napi céges rendezvényt, amit Gy kihagyott. A szemére fogja vetni, hogy a gyerek nyûgössége elég volt, hogy kihagyja a vacsorát. Mert a saját gyereke fontosabb neki mindennél, a férjnél is, de bezzeg azt nem érti meg, hogy Mehmetnek is fontos a fia.
Ezen aztán majd jól elmarakodnak, hogy melyik gyerek a fontosabb, enyém, tiéd, miénk....

Mert sajnos a kisfiú már többször volt ütközõpont köztük, sokszor ment már M a fiához úgy, hogy nem közölte elõre a feleségével, nem hívta fel menet közben sem, csak utólag derült ki. De legalább nem tagadta le.
Az lenne a következõ lépés, hogy csak titokban látogathatná a fiát és mindenféléket összehazudozna, hol is van/volt....
Remélem idáig nem jut el a kapcsolatuk.
malvinkicska 2014 jún. 30. - 09:14:50
(1204/2414)
Mehmet és Gyöngy itt tartanak mind kettõjük hibás egyszer a gyerek látogatási dolog, nincs pontosítva mikor hol történjen Gy nagyon elfoglalt a baba miatt, most Bahar hívta fel a figyelmét nem jól van ez így, mert elveszti a férjét. Gy mire észbe kapott jött ez a kis M-es dolog, mire hívta férjét már késõ volt, azt sem hagyjuk figyelmen kívül, M nem nagyon örült amit látott, hogy Nihan csókolózik, ha õ barátságot érez nem többet akkor miért törõdik vele, szóval M viselkedése a nõk iránt, most olyan meg fejthetetlen, jelenben kettõjük között õrlõdik. A késõbbiekben biztosa robban a bomba most már Gy-nél elszakadt a cérna tör, zúz, ez is megoldás feszültség oldásra, késõbb kap ideg összeomlást.
9/10
napraforgó 2014 jún. 30. - 09:12:01 9/10
(1203/2414)
jajj! egy m! (tudomására)
9/10
napraforgó 2014 jún. 30. - 09:10:37 9/10
(1202/2414)
Akkor Mehmet ugyanazt csinálja, amit Gyöngy. Nem beszél meg semmit vele, hogy ne legyen kellemetlen a duzzogása. És mit ér el vele? Semmit, csak azt, hogy egy kicsit elhalasztja a duzzogást. Nem akkor kapja, rögtön, csak kicsit késõbb, amikor a nõnek a tudommására jut a dolog. És akkor még hibás is lesz, mert nem szólt rögtön! És a másiknak még igaza is lesz ebben...

Most fölmerült bennem, hogy mi a fenének is vannak õk együtt???
Cameron007 2014 jún. 30. - 09:03:15
(1201/2414)
Igen szólhatott volna, bár Gyöngyöt ismerve ugyanúgy kiborult volna és minimum az egyhetes néma duzzogás következett volna akkor is.
Cameron007 2014 jún. 30. - 08:58:33
(1200/2414)
Megvárom azt a pár napot és majd akkor újra alkotom a véleményem, vagy nem, számomra sok minden kicsit túlzásnak tûnt utólag, amit itt láttam Spoilerként leírva. Most pedig még egyáltalán nem úgy tûnik, hogy elõre megfontolt szándékkal szövögetné a hálót Mehmet körül, szimplán csak még mindig szereti a férfit, és reménykedik, ami nem bûn.
9/10
napraforgó 2014 jún. 30. - 08:52:17 9/10
(1199/2414)
Szerintem nem nagyobb bûn. Sõt, egyáltalán nem az. Hogy lehetne az, ha még csak nem is tud róla? De az hiba, hogy nem hívta fel a feleségét: Szivecském, késõbb érek haza, mert Nihán nincs otthon és nekem kell vigyázni a fiunkra.
9/10
napraforgó 2014 jún. 30. - 08:47:57 9/10
(1198/2414)
Na és mit ér el a magányos hisztijével? Azt, hogy a cselédeknek sok takarítanivalójuk lesz másnap reggel. Fogják "szeretni" ezért.

Azt miért nem képes elérni - Mehmettel megbeszélve - hogy a férje rögtön hívja fel, ha soron kívül Nihánhoz megy????
Én már rég elértem volna, hogy valami menetrendje legyen a kisfia látogatásának. Pl. menjen el hozzájuk minden második szombat délután 2-3 órára, és a közbülsõ szombatokon meg hozza el a gyereket õhozzájuk. Ha meg valami váratlanul befut, akkor arról rögtön értesítsen, ne utólag tudjam meg. Ezek nem olyan borzasztó nehéz dolgok, hogy ne lehetne ezeket betartani.

Mehmet már tényleg nem egyszer eljátszotta, hogy váratlanul elment Nihánhoz és fütyült értesíteni errõl Gyöngyöt. Még csak meg sem fordult a fejében, hogy a felesége ezért neheztelni fog. Közölni kell! Szóból ért az ember! (az asszony meg anélkül is ...)

Aki a férfi és a nõi agy mûködésére kíváncsi, annak csatolok egy linket, én nagyon jól szórakoztam rajta. Ajánlom figyelmetekbe:
https://www.youtube.com/watch?v=8GVzwrxvV5w
Cameron007 2014 jún. 30. - 08:44:53
(1197/2414)
Csak tudnám miért nagyobb bûn az, hogy Mehmet nem megy haza egy vacsorára amirõl nem is tud, mint az, hogy Gyöngy nem ment el vele a rendezvényre...

Gondolgom, most jön majd az, hogy Mehmet megkapja, amit "érdemel", vagyis valószínû, Gyöngy elhagyja, hát menjen, ha ennyi esze van, vajon melyikük fog jobban szenvedni? A törés-zúzás valóban megold mindent, úgy ahogy az alvás színlelés és hasonlók.

Nihan pedig igen, még mindig szerelmes Mehmetbe és valószínûleg szeretné, hogy Mehmet visszatérjen hozzá, de biztos, hogy nem egy álnok kígyó.
9/10
napraforgó 2014 jún. 30. - 08:31:17 9/10
(1196/2414)
Én meg nem sajnálom. Aki hülye... ismered a mondást.
Miért nem tudja néha kinyitni a száját és megmondani, mi nem tetszik? miért bólint rá mindenre, amit mehmet mond, meg tesz? És pont akkor mond nemet, amikor nem kéne. Hát, ha hülye, hát hülye. Viselje a következményeket. így járt. vagy tanul belõle, vagy ...nem.
9/10
napraforgó 2014 jún. 30. - 08:28:19 9/10
(1195/2414)
Gökhán jól pofára esett a truccolással. Elõbb elérte, hogy Bahar otthagyta, most meg azt, hogy még válni is akar. Mindezt azért, mert a felesége segíteni akart neki és beprotezsálta egy állásra. És mit csinál most Gökhán? Õ is felhívja egy barátját, és állást kért tõle. Csakhogy az az állás haditudósítás. Nyilván egy veszélyes övezetben. Nem volt jobb egy íróasztal mellett? Ha Bahar ezt megtudja, még majd sokat fog sírni, meg aggódni miatta. Most az jobb lesz? Ezt akarta? Jajj a férfiak olyan hülyék tudnak lenni néha.