Téma: Igazgyöngy

9/10
napraforgó 2014 júl. 04. - 07:37:38 9/10
(1294/2414)
Orhán szerencsejátékokba kezd: lovi, lotto. meg akar gazdagodni. Rukiye balhézik miatta.
Nihán közli Mehmettel, hogy felmond. A pasi megdöbben.
Bahar közli Dídemmel, átgondolta a dolgot, és visszaveszi, ha akarja, de többet nem hibázhat. Dídem örül, ígéri, nem lesz rá panasz.
Gyöngy Pinár kérésére kifaggatja Defnét, mi baja. Kederül, a kislány szerelmes. Pinár és Onur örülnek, hogy nem a kisöccsére féltékeny, ahogy féltek tõle.
Nagyapa Bahart keresi, de a nõ nem veszi föl a telefont. Nagyapa elmegy és a lakásán vár rá. Bahar elmondja, szakítottak. Nagyapa hazahívja a villába. Bahar nem akar menni, legalábbis egyelõre.
Ilker megkéri Nihán kezét, a nõ nagyon meglepõdik.
Seref beszélni akar a fiával. Azt javasolja, Mehmet beszéljen Nihánnal, hogy õk nevelhessék a kisfiút. Aztán elmondja, hogy a nagyapa nagy összeget utalt át Dilruba lányának, vagyis azt a pénzt költi, amit Mehmet gyerekére kellen.
Nagyapa mérgesen megy haza, a családot faggatja, tudtak-e Bahar szakításáról. Követeli, hogy mindent mondjanak el neki, ne titkolózzanak.
Nihán igent mond Ilker lánykérésére. Pinár találkozik Pinárral és fecserésznek a történésekrõl. Aztán Pinár bemegy az irodába és közli Onurral és Mehmettel, hogy Nihán férjhezmegy. A két férfi megdöbben. Mehmet különösen néz. Nihán is bemegy az irodába, a fiát akarja hazavinni. Mehmet kijelenti, nem adja vissza a gyereket! Nem akarja, hogy mostohaapja legyen!
Nagyapa elmegy Bahar lakására és elhozza a dédunokáját. Bahar az üres lakást találja egy üzenettel: a villába mentünk.
Nihán elmegy a villába Ilkerrel a fiáért és elviszik.
Bahar és a nagyapa kibékülnek, Bahar nem haragszik, sõt örül, hogy így törõdnek vele.
Rukiye is rákattan a lottóra, figyeli a húzást és rájön, hogy nyertek (habár az elsõ szám nem egyezett). nem tudom mennyi lesz a nyeremény így...
Mehmet gondterhelten jön haza. Megtudja, hogy Kismehmetet elvitték. Balhézni kezd. Gyöngy arra hivatkozik, hogy az édesanyjának adta oda a gyereket és nem másnak. Gyöngy a belépõ Baharnak panaszkodik, hogy Nihán mindig köztük áll.
Mehmet újra elrohan Nihánhoz a fiáért. Ott összebalhéznak Ilkerrel. Nihán mind a két férfit elküldi. Ilker rájön, hogy még mindig M-t szereti.
M sötéten bámul maga elé Onur hajóján. Gy meg a tengert bámulja az ablakból.
Bahar új munkakört ajánl fel Nihánnak, egy osztályvezetõi állást jó messze a központtól. Nihán rákérdez, ki kért meg erre, talán Gyöngy? Különben meg felmondott és nem fogadja el az állást. Nihán bemegy Mehmethez, elmondja, hogy bahar kirúgta, a felelõst meg a közvetlen közelében keresse.
mehmet hazarohan, gyöngyöt keresi, aki nincs otthon, Rukiyét kísérte el a gyereke vizsgálatára.
Mehmet dühösen vár a szobájukban. Mire Gy hazaér, már elég részeg. M felelõsségre vonja Gy-t õ rugatta ki Nihánt? Gy visszatámad, máár nincs nap, hogy ne veszekednénk nihán miatt!. Veled nem lehet mást, csak veszekedni! ordítja Mehmet és elrohan. Részegen beül a kocsijába és Nihánhoz hajt. Bocsánatot kér a nõtõl (vajon miért is?) Nihán a régi mehmetet hiányolja, közben a férfi borostás arcát símogatja, végül hozzáhajol és megcsókolja.
9/10
Érsekvári 2014 júl. 04. - 00:11:35 9/10
(1293/2414)
Jó késön néztem meg a mai részt(kivételes alk ) . Mehmet egy hangyányit bekattant rémálma volt , aztán szinte mentõövként hat rá Gyöngy, amikor mellette ébred fel .
Nihán is M fotóját nézegeti, majd eltépi... M megint megjelenik nála amikor Ilker éppen ott van. Ilker nekem szimpatikus , korrekten viselkedik Nihánnal.
Ma kiderült a kis Defni már most harciasabb mint az anyja . A vidámpark jelenet kicsit hihetetlen , de kedves színfolt , egy filmbe minden lehetséges...
A SPOILERES részt olvasva sok meglepetés , fordulat várható az elkövetkezõ részekben .
offtopic
ildimix 2014 júl. 03. - 21:12:07
(1292/2414)
Bahar férje végleg kilép a sorozatból, vagy még összejön a feleségével?

Fikri felesége a sorozat végéig benne lesz, vagy leleplezõdik a család elõtt és eltünik a színrõl?
9/10
napraforgó 2014 júl. 03. - 13:03:35 9/10
(1291/2414)
Bizony, Gyöngy sohasem menne hátulról, inkább megint szenvedne egy strófát, magába zárkózva, aztán végül Mehmetnek mondaná el a véleményét. Õ biztos nem használná fel Bahart.
Amúgy Mehmet nem kérdez rá Baharra? akkor rögtön kiderülne, miért tette, amit tett.
Nem is értem, csak rögtön nekiesik Gyöngynek? nem is próbálja kideríteni, mi történt, hogy történt? Akkor tényleg orbitális nagy bunkó, és megérdemli, hogy Gyöngy elhagyja.
10/10
feketeagi 2014 júl. 03. - 12:57:20 10/10
(1290/2414)
SPOILER

Még annyi, eddig védtem Nihánt, mert úgy gondoltam õ is Mehmet áldozata, de ha ráfogja Gyöngyre, hogy kirugatta, akkor nálam is elkapálta magát!

SPOILER VÉGE
10/10
feketeagi 2014 júl. 03. - 12:54:49 10/10
(1289/2414)
SPOILER

hát ez az, ha Gyöngyöt okolja akkor megette a fene, mert akkor nem ismeri a feleségét, ha ilyet feltételez róla, Gyöngy erre soha nem lenne képes.

SPOILER VÉGE
9/10
napraforgó 2014 júl. 03. - 12:20:10 9/10
(1288/2414)
Bahart nem értem, õ hajlamos elvetni a sulykot, ha fölidegesítik, de ha hideg fejjel gondolkodik, akkor igazságos. Nem hiszem, hogy kirúgná Nihánt, ha a nõ nem hibázna nagyot valamiben. Persze azt is meg kellene értenie, hogy Nihán csak most kezdett dolgozni, nem lehet még profi mindenben. Na majd holnap meglátjuk.
Talán pont így akar segíteni Gyöngynek, hogy megpróbálja eltávolítani Nihánt Mehmet közelébõl?
malvinkicska 2014 júl. 03. - 11:05:19
(1287/2414)
Naspraforgo elõre tudtam kimagyarázza magát M Gy-nek, nagyon szeretheti, megbocsát neki ennyi sok mindent, Kék szemekkel, kék ingben, vajon meddig tart ez az idill szerintem vonzódik õ még N-hez is. Dilruba jól felborította a házi rendet álnok vipera, gondolom csak lépni fog Seref nem hagyja annyiba.
10/10
feketeagi 2014 júl. 03. - 10:05:06 10/10
(1286/2414)
Nem bírtam várni estig, megnéztem az elsõ 10 percet, a telefonomon ( majd fizethetek) nem semmi Mehmet jó ki dumálta magát, de ez volt az utolsó, nincs több pofátlan magyarázkodás.
A rémálom Nihánnal nagyon jó volt, tényleg rémálom volt:))) Az álmok tényleg nem hazudnak, neki már tényleg Gyöngy az igazi, de valahogy még mindig nem tud Nihántól elszakadni, sajnos ez az önzõsége.

spoiler
Nagyon kíváncsi vagyok a holnapi részre, mert nekem úgy jött le, hogy Bahar kirúgja Nihánt és õ elmegy Mehmetnek panaszkodni, aki aztán ordítva felelõsségre vonja Gyöngyöt, mintha õ rúgatta volna Nihánt. Na de ha Nihán úgy is felakar mondani akkor már nem értem mire jó Nihán cirkusza.
spoiler vége
9/10
napraforgó 2014 júl. 03. - 08:50:12 9/10
(1285/2414)
Igaz, igaz (Ványadt Ványadtovics) ...., mintha csak magam mondtam volna.
9/10
napraforgó 2014 júl. 03. - 08:17:19 9/10
(1284/2414)
Az lehet, de Mehmet megijedt ettõl az álomtól és többször is Gyöngyöt hívta....
Vagyis ha vissza is megy Nihánhoz, már nem lesz vele boldog, mert rájön, hogy Gyöngyöt szereti.
9/10
napraforgó 2014 júl. 03. - 08:07:41 9/10
(1283/2414)
Valjuk be, azért impozáns volt, ahogy Mehmet vesztett helyzetbõl kidumálta magát (mindenki tudja, hogy hazudott), és bedumálta magát a nõ ágyába...
Hát most legalább megint szent a béke köztük - ha csak kis idõre is.
9/10
napraforgó 2014 júl. 03. - 07:37:37 9/10
(1282/2414)
Mehmet tagadja, hogy féltékeny lenne Nihánra. Neki csak Gy számít. Gy azt mondja, hazudsz magadnak is. M megcsókolja, amjd az este az ágyban ér véget. Gy boldog mosollyal alszik el, M meg a plafont bámulja. hajnalban meg azt álmodja, hogy Nihán fekszik mellette.
M azt mondja, ezentúl inkább idehozná a kisfiát.
Bahar nehezen bírja egyedül a kisbabával.
Dídem új munkát talál. Ennek örül a család.
Dilruba házvezetõje jelentkezik. Rukiye azt hiszi, õk majd most elmehetnek. Már pakolnak, amikor kiderül, hogy nem kell elmenniük, de az új pasi a fõnökük lesz. rögtön el is kezdi ugráltatni Rukiyét.
Seref kérdésére Dilruba elmondja, hogy a lánya Ankarában él. Seref jelentõségteljesen hallgat.
Defne iskolájába új tanuló jön. a kisfiú nagyon tetszik Defnének.
Mehmet beszél Nihánnal, hogy elvihesse a fiát. Nihán beleegyezik.
Pinár és Gyöngy Baharék szakításáról beszélgetnek, de ez még titok a család elõtt.
Gy. új szórakozóhelyek után érdeklõdik Pinártól, szórakozni akar menni mehmettel. Pinár segít neki kicsinosítani magát.
Ilker Nihánnál vacsorázik, aki az új munkahelyérõl beszél neki. Szeretné, ha a nõ ott dolgozna vele. Nihán beleegyezik, de kis idõt kér. Mehmet váratlanul megint beállít, a fiáért jött. Otthon Gy meglepõdik, de aztán azt mondja, vigyék a gyerekeket is vacsorázni (?)
Defne otthon cirkuszol, mert az új kisfiú észre sem vette. Pont olyan hisztit vág le, mint az anyja szokott....
Mehmet az anyjára bízza Kismehmetet is, és elmennek Gyönggyel szórakozni. A Vidám Parkba akarja vinni, de már zárva van. Megdumálják, hogy az õr (tulaj???) beengedi õket egy félórára. Óriáskerekeznek, hintáznak, dodzsemeznek. Jól érzik magukat.
A reggel megint egy ágyban találja õket.
Defne másnap reggel nem akar iskolába menni. Onur megengedi neki, hogy aznap ne menjen.
Reggel Bahar telefonon keresi Dídemet, arra kéri, menjen be hozzá az irodájába. A nagyapa elkéri a telefont, Gökhánt keresi. Bahar ködösít, miért nem elérhetõ a férje.
Gyöngy négyszemközt elárulja Mehmetnek, hogy Bahar és Gökhán szakított. arra kéri a férjét, beszéljen Baharral.
Cameron007 2014 júl. 03. - 07:31:59
(1281/2414)
Csak a rész végét láttam, úgy tûnik újra szent a béke, de vajon meddig?
9/10
offtopic
napraforgó 2014 júl. 03. - 05:58:06 9/10
(1280/2414)
Itt egy kép, amelyen tényleg nagyon hasonlít.

Bár a Dilrubát játszó színésznõ szeme-tája sokkal ráncosabb, és a szeme is nagyon kicsi, rés-szerû, Dayka Margit még öregen is szebb volt.
9/10
Érsekvári 2014 júl. 02. - 22:27:59 9/10
(1279/2414)
Üdv ! Örülök ,hogy reagáltál a Dayka Margit-Dilruba hasonlóságra. Engem érdekelt és keresgéltem kicsit.
Beütöttem a keresõbe a Dayka M nevét és a Wikipéldától kezdve sok írás életrajz is van , de nem is ez a lényeg .
A képekre rákattintottam és rengeteg fotó van róla .
Megdöbbentõ a hasonlóság fõleg az idöskori képein szinte a török színésznõ alteregója .
Ha érdekel nézegesd meg , gyözödj meg róla .
10/10
feketeagi 2014 júl. 02. - 22:12:45 10/10
(1278/2414)
ma= a mai részben
10/10
feketeagi 2014 júl. 02. - 22:12:08 10/10
(1277/2414)
Most tudtam megnézni a mai részt, Mehmeten nagyon kiakadtam, Nihánt pedig komolyan megsajnáltam, Mehmet amilyen arrogáns volt Ilkerrel, hú, nagyon szemétül viselkedett ma és igen tényleg féltékeny, nem mondott õ még le Nihánról, kíváncsi lesz, hogy fogja ezt kimagyarázni.
10/10
édesmaya 2014 júl. 02. - 21:27:51 10/10
(1276/2414)
Szia Napraforgó, ezen már többször filóztunk a férjemmel. Az õ véleménye szerint amennyit össze-vissza portyáztak a törökök a történelem során, keveredtek mindenféle nációval, persze, hogy lettek ilyen szõke, kékszemû törökök is. Tényleg nem nézném sosem töröknek az olyant, mint Mehmet. Bár tényleg szívdöglesztõ! Orhan a valódi török, ízig-vérig az lehet.
10/10
édesmaya 2014 júl. 02. - 21:21:18 10/10
(1275/2414)
Üdv Érsekvári, a számból vetted ki a szót! Most, hogy kimondtad a nevet, nekem is beugrott a magyar színésznõ arca, csak a nevére nem jöttem rá! Milyen jó lenne, ha pont õ lett volna a szinkronhang, de hát ez már nem lehetséges.