Téma: Igazgyöngy

9/10
napraforgó 2014 júl. 04. - 13:28:00 9/10
(1314/2414)
Lehet, hogy megszüntetik az ismétlést is?
9/10
napraforgó 2014 júl. 04. - 13:25:49 9/10
(1313/2414)
Én is bele akartam nézni - habár 91 perces! - én az Operát használom, de az sem birta.
sorozatkedvelõ 2014 júl. 04. - 12:48:00
(1312/2414)
Nem tudom megnézni,a Firefox állandóan összeomlik. ÁÁÁ most várhatok hétfõig.DDDD
9/10
napraforgó 2014 júl. 04. - 12:28:45 9/10
(1311/2414)
Amikor Pinár és Nihán együtt ebédelnek és Ilken lánykérésérõl is beszélnek, Pinár azt mondja a barátnõjének, hogy nem a szerelm a fontos egy kapcsolatban, a szerelem elmúlik, hanem az, hogy a férfi megbízható legyen.
Valószínû ez a beszélgetés volt az, ami miatt Nihán igent mondott Ilkernek.

Aztán meg frankón felrúgta az ígéretét azzal, hogy Mehmetet csókolgatta.
sorozatkedvelõ 2014 júl. 04. - 12:22:37
(1310/2414)
gabus53,Malvinkicska mindkettõtöknek köszönöm a választ!
9/10
gabus53 2014 júl. 04. - 12:05:36 9/10
(1309/2414)
Bár még nem láttam a mai részt, mert még nem tették fel a ViasatPlay-ra, de a leírt tartalmakból arra következtetek, hogy a 72. rész jön.
http://www.netd.com/diziler/yerli/gumus/gumus-3-sezon/gumus-72-bolum
Szép napot mindenkinek.
malvinkicska 2014 júl. 04. - 12:03:36
(1308/2414)
Sorozatkedvelõ a török 72-es rész következik.
9/10
napraforgó 2014 júl. 04. - 11:54:51 9/10
(1307/2414)
Nem mondod?
Vajon miért csinálják ezt egy népszerû sorozattal? Délutánról délelõtt 10-re, aztán 7 órára, majd 6-ra....hát...

Nekem mindegy, én 5-kor kelek, meg tudom nézni, de sokaknak túl korai lesz. Na persze, ha van felvevõ - akkor nézed meg, amikor akarod.
9/10
napraforgó 2014 júl. 04. - 11:51:38 9/10
(1306/2414)
Furcsa figura ez a Mehmet. Mindig az után a nõ után fut, aki már épp lemondott, vagy lemondana róla. Amikor Gyöngy elhagyta, akkor õ volt a fontos. Vissza akarta szerezni. Vissza is szerezte. Amikor Engin elrabolta, akkor is. Ment utána és szenvedett attól, hogy az a férfi talán megkapta a feleségét (akár önként, akár erõszakkal).
Az emberrablásnál már ott volt a képben Nihán, de akkor épp nem foglalkozott vele, sem a gyerekével, akivel olyan nagyon szeret takarózni!
Most, hogy úgy tûnik, elveszíti Nihánt, mert jött egy másik férfi - és mert Gyönggyel is épp jóban vannak (kb. le van róla a gond, õ már megvan) - hát most Nihán a fontos. Valóban fut utána, megpróbálja elûzni az udvarlót, megtartani a nõt. Lehet, hogy neki nem járt épp a konkrét házasságtörésen az esze, de Nihán úgy vette le, hogy õ KELL Mehmetnek. És persze neki is kell Mehmet, mert mindig õt szerette. Azzal, hogy anno lemondott róla, még nem szûnt meg szeretni õt. És ez a napi szinten történõ kapcsolat (Mehmet állandóan odarohangált hozzá, meg a közös munkahelyen is állandóan összefutottak) oda vezetett, hogy az a parázsló tûz újra föllobbant benne.
És ahogy a férfiak kihasználják az adódó alkalmakat, úgy ez az emancipált nõci is ezt tette. Kicsit sem jutott eszébe a feleség, fõleg, hogy azt feltételezte, hogy õ áll az ellene irányuló akció mögött.

Én úgy gondolom, hogy a sorozat írói igen jó pszichológiai vénával rendelkeznek, teljesen hihetõ a cselekményvezetésük, abszoút nem olyan irreális, mint a mexikói szappanoperákban.
sorozatkedvelõ 2014 júl. 04. - 11:42:44
(1305/2414)
Lenne egy kérésem! Aki tudja,hogy az eredetiben hanyadik rész következik,kérem írja meg.!!! nem tudok várni hétfõig,tudni akarom mi történik.Elõre is köszönöm!!!!
offtopic
ildimix 2014 júl. 04. - 11:33:21
(1304/2414)
Mankos köszi a választ. Még sok izgalomban lesz részünk a sorozat folytatásában.

Láttátok, hogy júli 14-tõl korábban adják le a részeket?

06 10-tõl.

Mehmed megérdemelné ha 2 szék közül a pad alá esne sajnos a sorozat végén nem így lesz pedig megérdemelné.
malvinkicska 2014 júl. 04. - 10:22:03
(1303/2414)
Nihant eddig sem kedveltem most betette nálam az ajtót, addig cirógatta M-t, amíg megcsókolta, mind kettõ szemét, Gy gondolom ezek után már biztosan nem bocsát meg ennek az önzõ M-nek. A válás mellett döntenék minden arra mutat szeretik egymás N és M akkor éljenek együtt. Az is szemétség volt N részérõl megvádolta alaptalanul Gy-t azt hiszi az is olyan kígyó, mint õ,nagyot téved. Gyöngyöt nagyon sajnálom a naivságának túlzott türelmének ez lett a vége.
9/10
napraforgó 2014 júl. 04. - 09:30:42 9/10
(1302/2414)
Tudod, ha az ember már felmondott, akkor sokszor azt hiszi, hogy errõl már mindenki tud (de a család mindenképp, hiszen ez egy családi vállakozás, és ráadásul ott élnek egymás hegyén-hátán), szóval feltételezi, hogy elmondták egymásnak. akkor meg tényleg rosszul jön ki, meg olyan hátbatámadás-jellegû egy kirúgás. Habár Bahar itt egyáltalán nem a kirúgást vezette elõ, hanem az áthelyezést, de Nihán úgy értékelte, hogy el akarják távolítani (ami ráadásul még igaz is).
Ha ezt sokkal hamarabb teszi, vagy eleve oda veszik föl Nihánt, arra a távolabbi telephelyre, talán nem jutnak idáig.
Na jó, de hát kellenek a feszültségek egy sorozatba, min rágódnánk, azon, hogy mindenki szeret mindenkit???
Cameron007 2014 júl. 04. - 09:07:44
(1301/2414)
Mondjuk igazad lehet, talán Nihan tényleg azt gondolta, hogy Gyöngy rugatta ki Baharral. Csak azért volt visszatetszõ az egész, mert õ már felmondott, mégis úgy adta elõ, hogy az jött le, azért megy el, mert kirúgták.

Szerintem egyébként a csóknál nem lesz több köztük, Mehmet biztos leállítja Nihant.
9/10
napraforgó 2014 júl. 04. - 08:52:10 9/10
(1300/2414)
Az utolsó mondat kívételével egyetértek veled.
Szerintem még az is lehet, hogy Nihán is azt hiszi, hogy Gyöngy van a dolgok mögött. Általában elég szokványos, hogy az új asszony, meg a régi asszony féltékenykedik egymásra, kígyót-békát kiabálnak egymásra, rosszat feltételeznek egymásról, stb. Ezt mindenki ismeri, ha nem is saját tapasztalatból, de lehet látni a környezetünkben mindenütt. gyereket egymás ellen nevelnek, stb.
Mivel Gyöngy nem akar barátkozni Nihánnal, a nõ nem ismeri õt, talán azt gondolja, azért nem akar kapcsolatot tartani vele, mert nem rokonszenvezik vele. Ha ez így van, akár tehet is ellene valamit, elvégre õ van nap, mint nap Mehmettel, teleduruzsolhatja a fülét akármivel. Mivel Mehmet nem ilyen volt, amikor Nihánnal járt, a nõ nyilván azt feltételezi, hogy Gyöngy hatására változott ilyen negatívan.
És igen, Nihán már maga elõtt sem tagadhatja, hogy nem közömbös neki Mehmet, mert ugye összerakosgatta a korábban széttépett fényképét. És Ilker sem hülye, erre õ is rájött. Mert lehet, hogy Ilker rögtön beleszeretett a csinos kolléganõjébe, de ha nem vak, láthatja, hogy Nihán nem ugyanígy volt vele. Persze reménykedhetett, hogy meghódíthatja a nõt, de azt már én is láttam, hogy túl gyorsan mennek itt a dolgok. Egy gyerekes anya nem szokta magát egy (max. két) hónap ismerettség után házasságra elszánni. Gyerekkel nem megyek bele a bizonytalanba!

Szóval nem biztos az, hogy Nihán kitervelten, meg aljas módon - de kétségtelen, hogy ad hoc kihasználta a helyzetet. Õ még szerette Mehmetet és látta, hogy õ sem közömbös a férfinak, hát nosza, lássuk, mi lesz belõle. (fõleg, ha õ maga is elhitte, hogy Gyöngy keze benne volt Bahar machinációjában)
Cameron007 2014 júl. 04. - 08:25:24
(1299/2414)
Azt gondolom Nihan megpróbált továbblépni, bár azt egyértelmûen közölte Pinarral is, hogy nem szerelmes ebbe a fickóba, eddig nem hiszem, hogy játszmázott volna, most viszont nagyon is egyértelmû lett számára, hogy Mehmet még érez iránta valamit, és ez újra reményt adott neki, és most tényleg kihasználta a helyzetet nagyon szemét módon.
Befeketítette Gyöngyöt, mintha õ rugatta volna ki. Ez aljas volt tõle.
9/10
napraforgó 2014 júl. 04. - 08:06:02 9/10
(1298/2414)
Nem, nincs. Mehmet balhézott Gyönggyel, mert visszaadta Nihánnak a gyerekét. Én rád bíztam, ordibálja, meg hogy nem gondoltam, hogy odaadod annak az embernek! (Ilkernek). Mire Gyöngy visszaszól, én nem annak az embernek, hanem az édesanyjának adtam oda.
Eegyébként meg az egész család ott ült a szalonban és Nihán az egész társaság elõtt mondta kedvesen, hogy a kisfiamért jöttem. Magához hívta az ott játszogató gyereket, fölemelte és már mentek is.

Gyöngy csak annyit mondott a szobájukba belépõ Baharnak, aki rákérdez, mi baja. Mire gyöngy elmondja - közvetlenül az után, hogy Mehmet balhézott vele, hogy Mehmet még mindig nem tud elszakadni Nihántól, meg hogy a nõ mindig közöttük áll még most is (vagy valami hasonlót). Erre Bahar bólint, és a csak úgy maga elé mondja, "majd én elintézem".
Ezután jött másnap az ajánlatával Nihánnak. Nihán az, aki visszakérdez az áthelyezési ötletére: te most ki akarsz rúgni? Bahar : szó sincs róla. Mire Nihán:különben meg mindegy, már úgyis felmondtam. Aztán megy be Mehmethez, és ott már azt állítja, hogy bahar kirúgta. Miért? kérdi M keresd a felelõst a közvetlen környezetedben. így a nõ. Nem, ejti ki gyöngy nevét, de annyira ráutaló, hogy Mehmet azonnal hazarohan balhézni.
Cameron007 2014 júl. 04. - 08:03:44
(1297/2414)
Annyiban van köze hozzá, hogy Gyöngy panaszkodott Baharnak, hogy állandóan veszekednek Nihan miatt. Erre Bahar, hogy ne aggódjon, majd õ megoldja a Nihan ügyet.
Cameron007 2014 júl. 04. - 07:41:03
(1296/2414)
Eddig védtem Nihant, de most nagyon szemét volt, õ akart felmondani, és nem Gyöngy miatt, nem értem miért keverte bele, vagyis sejtem, valószínû jól tudta, hogy így éket ver M és Gy közé és a férfi hozzá ismét közelebb kerülhet, hiszen számára is egyértelmû lehetett már, hogy nagyon nincs túl még rajta Mehmet.

Valószínû mikor M kijózanodik rájön, hogy megint mekkora hülye volt, de már én sem bocsánaték meg Gyöngy helyében, és megértem, ha ezek után elhagyja a férjét.
9/10
napraforgó 2014 júl. 04. - 07:39:19 9/10
(1295/2414)
Pinár találkozik Pinárral = Pinár találkozik Nihánnal (persze)