Téma: Igazgyöngy

9/10
Érsekvári 2014 júl. 06. - 14:17:01 9/10
(1334/2414)
Kedves Gabus53 és Malvinkicska !
Köszönöm a infót, mindjárt jobb hangulatom lett és rövidesen megnézem .
Bízom benne , hogy a késöbbiekben sem lesz akadálya a playen való nézésnek .
9/10
gabus53 2014 júl. 06. - 13:23:52 9/10
(1333/2414)
Kedves Érsekvári!
Sajnos nem tudod megnézni a teljes sorozatot, miután ezt most elõször adják le magyar tv-ben, ezért online is csak akkor tudod megnézni, ha elõbb a ViasatPlay-rõl letöltötték(átvették a linket). Úgyhogy ezért van az, hogy hiába keresed még aznap délután a hajnali részt az online oldalakon, ha a ViasatPlay-re sem töltötték még fel.

Viszont örülök, hogy a 116. rész fent van már, mert pénteken többször is benéztem, hátha talán du. felrakják, de nem így történt, sõt még az e-mail-re sem válaszoltak, amikor reklamáltam. (Hát ennyit arról, hogy mennyire számítanak a nézõk!)

Szép napot mindenkinek! :-)
10/10
feketeagi 2014 júl. 06. - 13:01:14 10/10
(1332/2414)
vizuális természet vagyok még akár úgy is:)))
10/10
feketeagi 2014 júl. 06. - 13:00:35 10/10
(1331/2414)
az nekem néha akadozik, a viasatplay jobb minõségû, meg úgy vagyok vele inkább ott nézem meg, hogy meglegyen a nézettség, mert ha nem nézik elegen a végén még nem adják végig
10/10
feketeagi 2014 júl. 06. - 10:36:52 10/10
(1330/2414)
Különben én sem értem ezt a mûsor kezdést, habár gondolom sokan már így is csak a play-en nézik, anyukám is nézni, de õ csak tv-n õ nem használ számítógépet, õ nem örül ennek. Viszont a play-en ez a legnézettebb és már ott is beleraknak reklámokat, eleinte nem volt reklám, most már van az elején és néha a közepén is, tehát biztos sokan megnézik, mert csak így adható el reklámozásra a felület, ha nem lenne sok nézõ akkor nem tudnák reklámra használni.
10/10
feketeagi 2014 júl. 06. - 10:27:39 10/10
(1329/2414)
bocs elõre is

de nem kell ahhoz teljesen levetkõzni:)))
malvinkicska 2014 júl. 06. - 10:13:48
(1328/2414)
Mehmet nagyon nagy büntetést érdemelne Gy-tõl mit szaladgál ittasan, vagy józanul N után, mint a pincsi kutya, az meg kap az alkalmon egy álnok kis féreg. Gy ha elköltözik tõle vajon mit fog kezdeni elkezd hisztizni, törni, zúzni ahogy szokott, meg iszik az alkoholnem probléma megoldó, az öl butít és nyomorba dönt.
10/10
feketeagi 2014 júl. 06. - 10:06:46 10/10
(1327/2414)
Gyöngy szerintem most mutatta meg, hogy igen is nem lúzer, mert végre nem csak hallgatott, hanem igen is elmondta Mehmetnek, hogy mit ártott neki Nihán, sõt ahogy itt olvastam és egy kicsit elõre néztem:

SPOILER

Mehmet irodájába is bemegy és felelõsségre vonja hogy hol volt és ott kiderül, hogy Nihánnal, sõt ezek után elmegy Nihánhoz is és aztán találkozik Mehmettel is megbeszélni a történteket, tehát már nem csak magában õrlõdik és bámul maga elé, hanem utána jár a dolgoknak, csak hát kiderül mi történt és kész itt már más lépése nem lehet neki, csak ha csomagol és megy.
Az a baj, hogy Mehmet annyira biztos magában, hogy ez tényleg eszébe sem jut, hogy a felesége fogja magát és elmegy.

SPOILER VÉGE
10/10
feketeagi 2014 júl. 06. - 09:46:41 10/10
(1326/2414)
oké de mért kell mindig ha veszekednek Nihánhoz rohannia, ez megbocsáthatatlan
10/10
feketeagi 2014 júl. 06. - 09:45:23 10/10
(1325/2414)
Sziasztok!
ilyen az én formám, csütörtökön este elutaztunk külföldre, a csütörtöki részt megtudtam nézni neten, na de persze a legérdekesebbet a péntekit nem rakták fel, ahogy itt olvasom ma már fent van, de az éjjel haza jöttünk és mivel én mindig rögzítem itthon is megtudtam ma már nézni.
Mehmet egy tényleg önzõ egoista pasi, és Nihán is elmehet a búsba, mért kellett Gyöngyöt besároznia, amikor Baharnál rákérdezett, hogy ez Gyöngy kérése akkor Bahar határozottan valami olyat mondott ez nem így van ezt verd ki a fejedbõl. Szerintem ezért nem is merte Mehmet elõtt kimondani Gyöngy nevét csak annyit, hogy Bahar kirúgta ( ami nem igaz, mert áthelyezni akarta, és ennek még örülhetett volna Nihán ha akar)és Mehmmet a közvetlen közelébe keresse a aki kirúgatta és most már megnyugodhat az a valaki.
Nihán akciója egyértelmûen arra ment, hogy össze ugrassa Mehmetet és Gyöngyöt és vissza szerezze Mehmetet, mert még elõtte ragasztotta össze a széttépett fotót is. De megfogja õ még ezt bánni...
Mehmettel sem lehet semmit megbeszélni, mert kiordibálja magát aztán elrohan és a telefont sem veszi fel, meg leissza magát.
Gyöngyöt még mindig nem tekinti igazi társnak, nem mond el neki semmi fontosat.
Szerintem eszébe sem jut, hogy esetleg fogja magát a felesége és otthagyja.

Nem tudom mi történt Nihán és Mehmet között, de ennek különösebb jelentõsége talán nincs is, amit Gyönggyel mûvelt az utóbbi idõbe, azon nem lehet túllépni, ezt már nem lehet egy beszélgetéssel meg fogadkozással megoldani, mert azzal már tele a padlás és mint látjuk semmi értelme nem lett. Mehmet fogadkozik ígérget aztán mégis mást csinál.

" nem lehet veled mást csinálni csak veszekedni" beszólás na ezt inkább Gyöngy mondhatta volna Mehmetnek.
malvinkicska 2014 júl. 06. - 07:05:33
(1324/2414)
A párbeszéd nagyon fontos ezért én is csak megnézem hol tart, és ennyi, nem beszélve különbözõ idõ tartamúak idõ pazarlás elõre nézni, úgy sem értem,csak következtetnék.
9/10
napraforgó 2014 júl. 06. - 06:30:36 9/10
(1323/2414)
Teljesen igazad van, Mehemet bunkó, meg önzõ, nem egyforma mércével méri magát és másokat. És igen, mindig az épp elveszíteni látszó hölgy után lohol, valóban mindkettõt meg akarná tartani, legalábbis az ellenõrzése alatt tartani.

Az viszont igaz, hogy ennek ellenére nem õ mászott be Nihán szájába, a nõ kezdeményezett, kihasználva a férfi részeg, kábult állapotát. Mehmet csak hagyta magát.
Azt nem tudom, hogy le is feküdtek-e egymással, mert *** Spoiler: a feltett 72 bölümbõl csak azt látni, hogy Nihán felébred és kimászik a feldúlt ágyból, de Mehmet már nincs sehol, mert már hajnalban sötét ábrázattal sétál a tengerparton. Spoiler vége****
Gondolom, a késõbbi szövegekbõl kiderül, mi történt, hogy csak eldõlt, mint a zsák, vagy le is feküdtek egymással. Lesz vita Gyönggyel, aki még Nihánt is fölkeresi. De hogy mit beszéltek egymással, nem tudom, mivel törökül egy kukkot se tudok.
Amúgy nem tervezem, hogy eredetiben nézegetem, itt a szöveg nagyon fontos, ha azt nem értem, nem ér az egész semmit.
malvinkicska 2014 júl. 06. - 06:01:44
(1322/2414)
Érsekvári jó hír fen a 116-os a Vasat Playn lehet nézni.
9/10
Érsekvári 2014 júl. 05. - 22:02:31 9/10
(1321/2414)
Üdvözlet a kései órán !
Sajnos a pénteki 116. részt nem tudtam megnézni és most vissza se lehet , mert nincs fent a play-en .
A sorozatbaráton is próbáltam ,de ott is 115-ig van . Jól itthagytak minket a hétvégére , pedig sokan most tudnák megnézni . Nagyon remélem felkerül rá , mert a hajnali tv nézés nálam nem jön össze .
Eredeti részeket csak ha muszáj akkor nézem , maradnék a szinkronos változatnál így van értelme.
Ha valakinek van ötlete hol nézhetö még a sorozat , megköszönöm !
khajni87 2014 júl. 05. - 21:38:05 Előzmény napraforgó
(1320/2414)
Mert Mehmet aztán nagyon jól csinálja a feleségétõl az exnõjéhez rohan és vissza...mindenki szájába és életébe belemászik aztán ha úgy tünik elvesziti valamelyiket akkor kotor vissza az épp aktuális " veszteséghez"...akármilyen helyes a kék szem-kék ing kmbináció miatt nekem akkor is egy önzõ , egoista pasi...Semmit nem jelent neki az amit egy házasság jelképez ? A hüséget, meg a kitartást....részeg vagy nem , ilyet nem teszünk...és amúgy miért is kell egy vita miatt lerészegedni ??????Én már 5 éve egy pohár italt nem ittam ( elõtte is alig ) és a párom meg aztán a szagát el nem viseli, de akkor egyszerre a vita hevében menjünk le alkoholistába?????Ezzel megoldott valamit is ?
Azon kivül persze hogy ha nem is szexszelt, de mégis megcsalta a feleségét azzal hogy bemászott Nihán szájába, õ meg miért nem csapta pofon ha egyszer elõtte mondott igent a lánykérésre ???
Kezdem nem érteni sem Mehmetet sem Nihánt , mi a jó fene ütött beléjük, ha együtt akarnak lenni legyenek de elõtte vegyenek már némi tisztelet azok felé akikkel együtt vannak és mondják meg hogy õk egymást akarják és akkor kész, de igy két emberrel sezmben is nagyon tiszteletlenek, fõleg ugye Gyöngy aki kitartott Mehmet mellett a sok bájos beszólás, börtön és egyéb dolgok ellenére is.....Ennyi tisztelet azért megérdemelne szerintem, már csak ezek meg a közös gyerek miatt , meg persze azért mert egy érzõ emberi lényrõl van szó.
10/10
iriszke1 2014 júl. 05. - 18:51:29 10/10 Előzmény napraforgó
(1319/2414)
Sziasztok!

Én is fel vagyok háborodva kedves fórumozó társaim a kezdési idõpont már-már hajnalra tétele miatt.
Olyan jó látni milyen nagy élet van itt mostanában. Sajnos én az elfoglaltságaim miatt nem tudok jönni, de néha beleolvasok. A sorozat még mindig nagyon tetszik. Én is reménykedem nem fogják levenni a mûsorról.
Azokra nem gondolnak akik esetleg nem tudják rögzíteni vagy play-en nézni? Szörnyû amit már megengednek maguknak.
További jó fórumozást reménykedjünk a legjobbakban.

Irisz
9/10
napraforgó 2014 júl. 05. - 08:07:19 9/10
(1318/2414)
Úgy legyen.
malvinkicska 2014 júl. 04. - 16:46:31
(1317/2414)
Én is abban reménykedem leadják végig a sorozatot, az Utolsó vérig rtl2-õn megy közel kétheti nincs felrakva azok sem jobbak.
9/10
napraforgó 2014 júl. 04. - 15:50:52 9/10
(1316/2414)
Ha ez így megy tovább, egy hónap múlva hajnali 4-kor, majd 3-kor fogják vetíteni a sorozatot.
Kár, hogy nem magyarázták meg, mi az oka a mûsorkezdés állandó változtatásának. Még ha nem lenne egy sikeres és kedvelt sorozat, megérteném. De így???!
sorozatkedvelõ 2014 júl. 04. - 14:28:05
(1315/2414)
Köszi! Meg is néztem a Chrom-al.