Téma: Igazgyöngy

zandra 2014 júl. 09. - 18:11:02
(1374/2414)
Mekkora hülyegyerek ez a Mehmet. Nem is értem, hogy egy ekkora mamlasz, hogy tud elvezetni egy ekkora vállalatot (bár dolgozni nem sûrûn látom)... Amúgy érdekes, hogy ha ruhában ébredt, akkor eleve hogy feltételezte, hogy lefeküdt Nihannal? Vagy azt hitte, hogy Nihan pászotóra után még fel is öltöztette?
9/10
Érsekvári 2014 júl. 09. - 17:48:11 9/10
(1373/2414)
A mai rész vígjáték elemekkel tarkított volt , Mehmet idétlenkedése nem hatotta meg Gyöngyöt . Nem is csoda , mikor ennyivel akarta elintézni , hogy odamondja neki - Nem csaltalak meg mi kell még ...
Nihánnak most már csak leesett a tantusz mikor Mehmet a képébe mondta sosem csalná meg Gyöngyöt , mert õt szereti. Rá is fanyalgott Ilkerre rögtön , ha ló nincs a szamár is jó ...alapon Nihálka.
khajni87 2014 júl. 09. - 17:46:54
(1372/2414)
Lehet hogy " csak " csókolóztak de nem hiszem hogy itt bármelyikünk örömmel fogadná ha a párja egy vita után piásan visszafutkos az exéhez lógnak picit egymás szájában, hisz ez nem megcsalás....KIvéve hogy az az exe és ez olyan terület amibe nem kellene belemászni ha már nõs.....felmelegitve csak a káposzta jó....
Ezzel Mehmet megmutatta amit már amúgy is tudunk hogy olyan szinten tiszteletlen Gyönggyel-NIhánnal és a mostani házassága és exkapcsolata iránt is hogy az már a pofátlanság határát súrolja és eléggé vékony jégen van....

Szerintem ha valaki szakit az exével akkor ágytól asztaltól-barátoktól is távolodjon, ha meg közös gyerek van akkor kijelölt láthatás, vészhelyzetben telefon ha baj van és slussz...számomra több ennél nem elfogadható és ha Mehmet vagy Nihán normális lenne már rég megbeszélték volna.....
khajni87 2014 júl. 09. - 17:40:09
(1371/2414)
Az biztos hogy a pénztõl mindenki megbolondul, Rukyje tipikus eset.....Orhánnak az ötlete jobb volt hogy tartsák meg és majd lesz vele valami....Ténleg minek ekkora ház három embernek, 3 szintes????? Az legalább 240-300 négyzetméter, nemkicsit túlzás.....

Gyöngyöt a mai részben nagyon-nagyon bírtam anélkül bántotta Mehmetet hogy komolyabban kiabált volna, mikor kizavarta a szobából már ott is jól csinálta de az az undorító szatír szöveg, hát azt már nem birtam ki nevetés nélkül....

Most Gyöngynek egy jó ideig még nem kellene Mehmet közelében élni, inkább távolságot tartani, most ezen sok múlik a kapcsolatukban, Mehmetnek meg kell tanulni hogy nem bánhat így a nõkkel, a feleségével meg aztán végképp nem, én már az elsõ komolyabb ilyennél úgy otthagytam volna hogy megtanuljon tisztelni....Az hogy Mehmet elvárja tisztelje a felesége az rendben is van....de ez oda-vissza mûködik, nem lehet két embernek együtt élni anélkül hogy tiszteljék egymást is itt ez is elég egyoldalúan megy mint sok minden más......
10/10
feketeagi 2014 júl. 09. - 14:02:25 10/10
(1370/2414)
Ha most Gyöngy megbocsátana, nem történne semmi, ugyan az menne tovább, mint eddig, Mehmet úrfinak kell egy kis leckéztetés vagy nem is kicsi. Ha meg Mehmet tovább lép és elfogadja Gyöngy döntését, akkor ennyi volt.
Ez a szállodás nõ nekem sok, ennyire nem szabad beleszólni senki kapcsolatába!
10/10
feketeagi 2014 júl. 09. - 13:49:44 10/10
(1369/2414)
Ráadásul Önzõ is, elvileg úgy tudja az apósa eladta a földjét a kis lány mûtétje miatt és azt a pénz sem akarja vissza adni.
10/10
feketeagi 2014 júl. 09. - 13:48:00 10/10
(1368/2414)
Hoztam egy cikket:
http://www.sacitaslan.com/sarhos-kivanctan-ucakta-skandal-haberi-205450

Kivanc magán emberként sem veti meg az alkoholt, legalábbis ez a cikk errõl szól.
Olvastam egy régebbi cikket is róla, hogy nem az a monogám típus. Volt egy hosszú kapcsolata kb 11 évig tartott, de ebbe is voltak kisebb nagyobb megszakítások, szerintem Songül is ezért szakíthatott vele, nem épen a megbízhatóságáról híres egy pasi, el van szállva magától, legalábbis, ha lehet a sajtónak hinni, amilyen cikkeket lehet olvasni róla.
9/10
napraforgó 2014 júl. 09. - 13:42:42 9/10
(1367/2414)
Rukiye és Orhán kapcsolatában mindig Rukiye vitte a prímet. Emlékezzetek rá, õ volt, aki megszöktette Orhánt éspedig a férfi esküvõjérõl! azóta is mindent õ dönt el, Orhan meg be sem meri vallani neki a dolgokat. Pl. hogy elfogadta Mehmet felajánlását a kislányuk mûtétjére. Orhánnak mindig titokban kell mesterkednie, mert Rukiyének túl nagy a szája.
Most is egyedül döntött a házvételrõl, Orhánt még csak meg sem hallgatja. Kíváncsi vagyok, hogy most Orhán leugatja-e, vagy kedvesen vígasztalgatja majd.
khajni87 2014 júl. 09. - 12:51:40
(1366/2414)
akkor már két kivételes pasi van , mert az én párom mos-fõz-takarit, vásárol, cipeli a csomagokat, meg amennyi ideje arra várunk hogy gyerekünk legyen a párom jobban várja talán még nálam is, minden babát megnéz, megmutat nekem .......Igy abban biztos vagyok hogy nekem nem lesz egy Mehmet 2.0-ás verzióm.....
Szép hogy próbálkozik de azért egy kis virág-hinta-vacsora-csónakázásnál több kell....Az hogy "csak" csókolóztak Nihánnal, nekem már az is több mint elnézhetõ, az exxel csókolozni még ilyen marhaságot csinálni, akkor is ha nem õ kezdte...és még Mehmet milyen büszke volt magára hogy más nem történt.....Én is húznám Gyöngy helyében teljesen igaza van.....
Rukyje meg aztán jól belemászott szegény.....Az azért érdekelne hogy kis Gyöngy addig hol volt ?
9/10
napraforgó 2014 júl. 09. - 12:46:12 9/10
(1365/2414)
Talán nem mindent, de itt még tényleges megcsalás sem történt. Szerintem még a megcsalás is megbocsátható (bizonyos korban), ha az illetõ megbánta és bocsánatot is kért.
A gond itt most az, hogy Mehmet a világon semmit sem bánt meg. Tisztázta, hogy nem feküdt le Nihánnal, no akkor minden rendben van, õ nem is bûnös. Gyere asszony, csomagolj, megyünk haza.
9/10
napraforgó 2014 júl. 09. - 12:21:30 9/10
(1364/2414)
Azért érdekes volt Nur viselkedése is. Nur Seref barátnõje, vele egykorú, szintén egyedülálló nõ. Mehmetnek segít: felhívja telefonon, elmondja, hogy Gy ott van az õ szállodájában, aztán segít a vacsora-ügyben, M nyilván nem a tudta nélkül játszott szobapincért. És harmadszor is segít, amikor csónakázni küldi Gy-t, és M a csónakos. Közben állandóan rágja Gy fülét: hallgasd meg, beszélj vele.
Valószínûleg õ is úgy maradt egyedül, hogy nem tudott megbocsátani a férjének.
Sajnos az idõsebb nõk tudják, mert megtanulták, hogy néha akkor is meg kell bocsátani a férfinak, ha az nem érdemli meg, mert a nõ többet veszíthet, egyedül maradhat.
malvinkicska 2014 júl. 09. - 09:18:48
(1363/2414)
Gyöngy nem azt érzi amit mutat, mondta is M-nek szeretik egymást, csak mindig akadály gördül kettõjük szerelme közzé. Nihan még most rendes volt õszinte nem történt a csókon kívül semmi köztük, M most már lehet bármi, akármilyen virágcsokor nem tudja kiengesztelni Gy-t. A számomra az is meglepõ volt mikor azt mondta, takarodj õ nem beszélt így mindig szolid csendes volt, most teljesen megváltozott Gy. Seref a nagyapa aranyosak voltak érte mentek, és elfogadták nem beszél a miértrõl. Különben most megérdemli amit kap M, mert soha nem gondolkodott, csak belevágott dolgokba.
9/10
napraforgó 2014 júl. 09. - 07:59:18 9/10
(1362/2414)
Teljesen igazad van, csak hát a férfiak nem annyira türelmesek, mint a nõk. A terhesség utolsó idõszakában, meg a szülés után szextilalom van, ezt a legöbb pasi nehezen viseli. A kisbaba még további hónapokra leköti az anyukát, a nap szinte 24 órájában. Mert a baba nem nõ olyan iramban, ahogy a férfiak szexuális vágya. És lehet, hogy egy-két hétig türelmesek, meg várnak, de aztán már igencsak fusztráltak.
És jó annak a nõnek, akinek mindig kéznél van egy nagymama, hogy ráhagyja a gyerekét 2-3 órára, de ez nem mindenkinek áll rendelkezésére. Meg a gyerekek sem egyformák, némelyik nem bírja az anyja nélkül.
És ha az anya elhanyagolja a gyerekét, a munkájának, vagy pláne a szórakozásnak él a szülés után, akkor a társadalom meg pont azért fopgja elítélni. Nagyon nehéz ám úgy jó anyának lenni, hogy közben csinos, vonzó nõ és jó feleség, jó nõ legyél a pasid számára. Valahogy mindíg elbillen a mérleg valamerre.
9/10
napraforgó 2014 júl. 09. - 07:31:50 9/10
(1361/2414)
Nem tudom, ki mit gondol, de nekem nagyon úgy tûnt, hogy Gyöngy azért nem bánná, ha Mehmet kiengesztelné. Csak kicsit futtat néhány kört vele, mielõtt megbocsátana.
9/10
napraforgó 2014 júl. 09. - 07:29:42 9/10
(1360/2414)
M megint Núr segítségét veszi igénybe, álruhában csónakázni viszi Gy-t. Gy azt mondja, igaz, hogy szeretik egymást, de õ már nem akarja állandóan a köztük lévõ falat lerombolni. Õ mindig kívül reked. Részérõl vége van. M ekkor visszaviszi a partra.
Szelim este azzal fogadja Bahart, hogy Gökhán telefonált. Jól van, a tudósítása nemsokára látható a TV-ben. Bahar sírva megy a szobájába, Gökhán megfeledkezett róla. Szelim vígasztalja, de Bahar éjszakára visszamegy a villába.
Mehmet késõ este az álruhájában megint ráijeszt Gy-re. Gy. megint elzavarja. Gy a szobájában tépelõdik, M meg az ablakát lesi kintrõl.
Rukiye vigasztalhatatlan, elvesztették azt a sok pénzt.
Gy csomagol, a lánya fényképét nézegeti. Núr reggel értesíti M-t, Gy kijelentkezett, nem bírja a lánya nélkül.
Seref a reggelizõasztalnál kesereg, a fiatalok sorra elhagyták a villát, maguk maradtak.
A kis Defne újabb trükkökkel próbálkozik Denisnél, de nem sok sikerrel.
9/10
napraforgó 2014 júl. 09. - 07:13:28 9/10
(1359/2414)
Mehmet Gyöngytõl egybõl Nihánhoz hajt, õt faggatja, mi történt kettejük között? Nihán felidézi M részeg megjelenését. A csókot akkor M elhárította, õ csak Gy-t szereti. N bocsánatot kér, félreértette. M távozni készült, de olyan részeg volt, tántorgott, hogy n nem akarta elengedni. kiszaladt Kismehmet és kérte az apját, maradjon vele éjszakára (miért volt fönn az a gyerek késõ este???) N azt mondja, aludj a fiaddal a nagy ágyban, én majd a nappali kanapéján alszom. Így is lett, ill. N hajnalban az alvó fia és M mellé bújt.
Nagyapa és Seref felkeresik Gy-t a szállodában. Meggyõzõdnek, hogy jól van. Gy idõt kér tõlük.
Rukiye megvette a házat, oda rendeli Orhánt is, aki nagyon dühös, hogy egyedül döntött. A ház marha nagy, nem is tudnák fönntartani. Rukiye arról beszél, befektetésnek is jó, adják ki. nézelõdnek a házban.
Gy és Núr beszélgetnek, Gy már sajnálja, hogy a gyerekét Serefre bízta.
M visszamegy Gy-höz, elmondja, hogy nem történt semmi közte és Nihán között. Újra hazahívja Gy-t. De a nõ azt mondja, nem megy, M gyógyíthatatlan sebeket okozott neki. M önzõ, stb .és már nem kell neki. M erre szobát kér a szállodában - soha nem engedlek el, mondja.
Rukiye és Orhán a házban egy másik párral találkozik, kiderül, hogy nekik is eladták a házat! Becsapták õket, hamis a tulajdoni lap.
Rukiye magát ostorozza, hogy hagyta magát becsapni.
Seref hazatérve elmondja a családtagoknak, hogy Gy nem jött velük, nagyon haragszik M-re.
M megpróbálja szórakoztatni Gy-t a szállodába, de sikertelenül. Késõbb Angyal fényképét nézegeti a szobájában, amikor M kopog - szobaszervíz és vacsorát hoz. Kettesben akar vacsorázni Gy-gyel, aki elzavarja. M. késõbb is próbálkozik, sikertelenül. (de azért Gy magában mosolyog a próbálkozásain - mint egy óriás csecsemõ, mondja..)
Nihán felhívja Ilkert, vacsorázni mennek. Nihán magyarázkodik a férfinak. A férfi megértõen viselkedik.
khajni87 2014 júl. 08. - 21:56:33
(1358/2414)
A mai rész már meg sem lepett....Persze hogy Mehmet csapkod, bepiál, tör -zúz aztán Gyöngy igy szeretlek meg te vagy az életem,blablablabla.....Most Gyöngy ment el, hát utána kotor, én akkor is bunkónak tartom ( és tudom milyen ha a pasid ilyen mert nekem is volt sajnos) Gyöngy feladta már ezért nem kiabál , még mindig ezt gondolom, és igaza is van teljesen, fõleg azután hogy Mehmet pofátlanul rákente hogy az õ hibája az egész Nihán ügy.....
Remélem most ténleg nem bocsát meg 1-2 nap vagy hét után és nem engedi Mehmetet vissza, egyszer már birta pár hónapig a baba elvesztése után...
Amúgy a szállodavezetõje elég érdekes hogy Gyöngy képzelje Mehmet bõrébe magát stb...Már miért lenne Gyöngy hibás abban hogy az újszülöttjével foglalkozik többet nem a férjével vagy a külsejével????
Lehet én vagyok kényelmes vagy a párom túl jó és toleráns de nálunk nincs is vita hogy a kis újszülõtt az elsõ amikor megérkezik, mert tehetetlen és neki azért jobban szüksége van az édesanyjára és édesapjára hogy 120 % -ig õ legyen a szülei életének középpontjában ( és ezzel még mindiog nem azt mondom hogy nem lehet semmit csinálni de akinél egy gyermek születése nem változtat a sorrenden az nagyon énközpotúság ) ....
Persze fõzni kell meg rendet rakni kicsit stb hogy azért ne az legyen hogy mindent eldobunk és egész nap pizsi meg hajmosás két hétig nuku, nem ilyenre gondolok hogy elhagyni magunkat de az azért egy másik élethelyzet és ezt Mehmetnek tolerálni kellett volna , nagyon kiütközik hogy magát a világ közepére helyezi másokat meg kb a 120.-ik helyre, meg a kislányt is.....

Rukyje meg jófej nagyon mikor kérdezte Mehmet Gyöngy náluk van e reggel, azt mondta nincs otthon senki...azonkivül hogy már tudjuk a kis Gyöngy fényevõ-és teljesen önellátó már olyan nagy hogy otthon sincs????Akkor hol a csodába van , elment a bányába, vagy elvitte magát bölcsibe?????
9/10
offtopic
gabus53 2014 júl. 08. - 21:38:28 9/10
(1357/2414)
OFFTOPIC
Sajnos ezzel nem lehet mit kezdeni, mert ahogy láttam róla 1-2 videót a YouTube-on, neki "gyárilag" ilyen a menése. Nekem sem igazán tetszik, olyan "pipiskedõnek" tûnik.
10/10
feketeagi 2014 júl. 08. - 20:46:04 10/10
(1356/2414)
Nihánnal kapcsolatban igazatok volt, a nõvérének csak bevallotta, hogy megpróbálta vissza szerezni Mehmetet, de nem sikerült és a nõvére csak nem adja fel, azt mondja próbáljátok meg Mehmettel....

Nekem még az jutott eszembe vajon Gyöngytõl is elakarja majd venni a kislányt, ha elválnak?
Zsófia Papp 2014 júl. 08. - 20:08:00
(1355/2414)
Nihal sehol sincs Nihanhoz képest...õs úgy kavarja a sz@art, ahogy tudja. Nihal még mindig jobb karakter volt :)