Téma: Igazgyöngy

malvinkicska 2014 júl. 14. - 15:01:07
(1434/2414)
FEketeagi egyet értek a te véleményeddel is de nem most változott õ ennyire meg és akkor is utána engedett M-nek, mert szerintem annyira szereti, hogy soha nem mondta el mit gondol a gyerekkel, vagy N-el kapcsolatban ettõl nyeregbe érezte magát M, persze most már megvilágosodott, csak az érzések kavarognak benne, biztosan nem kis dolog a válás mellett dönteni akik annyi mindenen mentek keresztül, az együtt töltött évek alatt, és egymásba gabalyodtak.
9/10
napraforgó 2014 júl. 14. - 15:00:21 9/10
(1433/2414)
"Talán ha Gyöngy elõbb öntudatra ébred és nem csak tûr, tûr, tûr, nekem hitelesebb lett volna ez az egész cirkusz és nem fajultak volna idáig a dolgok."
Ha Gyöngy elõbb öntudatra ébred, lehet, hogy mindennaposak lettek volna a viták, torzsalkodások, valahogy úgy, mint Pináréknál. Csak hát Onurt lehet dirigálni, kommandírozni, Mehmetet meg nem. Lehet, hogy akkor még hamarabb szétmentek volna.
Általában az egyik félnek engedékenyebbnek kell lennie, mert ha mindkettõ köti az ebet a karóhoz, abból nem fog semmi jó kisülni.

Azt jól ítélte meg Gyöngy, hogy neki elnézõbbnek kell lenni, de sajnos nem tudta, hol a határ, és olyasmit is eltûrt, amit nem kellett volna.
10/10
feketeagi 2014 júl. 14. - 14:55:42 10/10
(1432/2414)
Szerintem õrlõdött õ a két nõ között, csak hát most már rájött ki a fontosabb, Nihán már csinálhat amit akar, legalábbis amíg gyöngyöt vissza nem kapja!
10/10
feketeagi 2014 júl. 14. - 14:53:12 10/10
(1431/2414)
Persze, hogy nem tudja, hogy mit akar, ezért kér idõt, szerelmes, de tudja, hogy ahogy eddig ment az úgy nem mehet tovább.
10/10
feketeagi 2014 júl. 14. - 14:51:05 10/10
(1430/2414)
Az elsõ perctõl, szegény eleinte megszólalni sem mert, azért neki ez egy hatalmas változás volt az életében, kellett egy kis idõ, amíg egyáltalán kiismerte ezt a világot ahová belecsöppent. Egy szegény visszafogott falusi lányból egy határozott öntudatos nõ lett, tulajdonképen õ rengeteget változott, hogy egyenrangúnak érezze magát Mehmettel. Hatalmas fejlõdésen ment keresztül, Mehmet kihasználta a tudatlanságát naivitását, csak hát most meg kell szoknia azt is, hogy egyenrangú félként kezelje Gyöngyöt.
SPOILER
ahogy számolgattam még legalább 2 hét szenvedés lesz a válásig
SPOILER VÉGE
malvinkicska 2014 júl. 14. - 14:37:33
(1429/2414)
Gyöngy ha elsõ perctõl meg mondta volna a véleményét, nem fajul idáig a dolog õ mindig szerény jóságos, megbocsátó nõ volt és valahol evvel él vissza M, egy jó asszony úgy is megbocsát, de sajnos ettõl ez most komolyabb. Az anya szólal meg belõlem akkor valahol értem Seref akaratát melyik anya aki nem a legjobbat szeretné a gyermekének. Aztán õt is elhagyták tudja az érzést, egyedül kell lennie, gondolom azért próbál mesterkedni sajnos balul sül el néha, Az öreget is nagyon bántja M a szeme fénye kitünteti szeretetével, õ hozta a feleséget ez lett a vége. Gy szerintem ha nem akarná már M társaságát nem fogadott volna el semmit, ház munkahely, összetettnek látom a dolgot, mikor ott hagyta közölni kellett volna ágytól asztaltól elválunk, mindenki járja a maga útját. A sok megaláztatás meg egyebektõl kímélték volna egymást csak, akkor mirõl szólna ez az amúgy csodás történet.
9/10
napraforgó 2014 júl. 14. - 14:28:55 9/10
(1428/2414)
Vajon mennyit foglalkozik mostanában Mehmet a fiával, meg Nihánnal, most, hogy nem kell beszámolnia Gyöngynek minden látogatásáról?
Gondolom mostanában egy este sem rohant el hozzájuk. Most Gyöngy az, akit elveszíthet, most érte teper.
Tudom, hogy Nihán bejelentette neki, hogy elmegy Ilkerrel Izmírbe, de még nem láttam, hogy elbúcsúztak volna.

És ott volt a Beril, meg a Derin ügy is. Szerintem nincs olyan hülye férfi, aki nem veszi észre, hogy tetszik a nõnek, fõleg hogy tálcán kínálgatták magukat. Mehmet nagyon is szívesen fogadta ezeknek a nõknek a hódolatát, azért tetszett ez a hiúságának, mégha nem is élt a lehetõséggel. Ezeket a kis flörtöket még lenyelte Gyöngy, de Nihán már sok volt a kapcsolatuknak. (no igen, mert akkor Nihánt kellett megtartani...)

Ha Mehmet most vissza akarja kapni Gyöngyöt, sokkal több idõt kellett volna hagynia neki, és nem odarohangáni minduntalan. Talán egy -egy virágcsokor otthonra, néha meg az irodába, valami kedves üzenettel, pl. hiányzol, vagy Még mindig szeretlek, stb. De ezt is csak szolídan, nem minden nap és nem szekérderéknyi rózsával. Ha hatente egyszer bejelentkezik Gy-höz, hogy a kislányát láthassa, talán ott is finoman próbálkozhatott volna. De nem, õ nyomul, mint a tank. És anyukája mindenben segédkezik neki.
Így biztos az ellenkezõjét fogják elérni. Gyöngy rájön, hogy nincs egy perc nyugta sem a férfitól és besokall.
10/10
feketeagi 2014 júl. 14. - 13:57:00 10/10
(1427/2414)
Én Gyöngy mellett vagyok maximálisan!!:))
Kétszer már megbocsátott, pedig ott sem adta magát könnyen és mi lett az eredménye, azt láttuk!

Mehmet megint a saját akaratát akarja érvényesíteni, hagyni kéne egy kis idõt Gyöngynek, de az tudjuk neki nem megy.

Volt már 3 nõ aki keresztbe tett a házasságuknak, ha nincs Nihán akkor jön más, az én meglátásom szerint igen is kell az ami most történik. Gyöngy szereti Mehmetet,ezért is nehéz neki is ami most történik, de nem bízik benne, bizalom nélkül pedig nincs értelme a kapcsolatnak, szenvedett õ már emiatt eleget. Egy veszekedés alkalmával mondta már Mehmetnek,hogy Te nem tudom elviselni, ha elveszítesz valamit és ez nem szerelem. Nagyon nagy dolognak kellene, hogy történjen ahhoz, hogy ez a bizalom helyre álljon, és tényleg elhiggye Gyöngy, hogy igazán szereti õt Mehmet.

Tehát szerintem Gyöngy is nagyon szenved, mert szereti Mehmetet, de nem tudja elhinni a történtek után, hogy mûködni tud ez a házasság, persze, hogy nehezen mondja ki õ is a válást, de a szerelem nem elég.
9/10
napraforgó 2014 júl. 14. - 13:48:15 9/10
(1426/2414)
Én úgy láttam, hogy Gyöngy idõt kért Mehmettõl is, meg a Nagyapáéknak is ezt mondta. "Szeretlek, és tudom, hogy te is szeretsz, de ez így nem mehet tovább." Valami ilyet mondott M-nek. Meg azt, hogy kis magányra vágyik, meg gondolkodniuk kell. Erre mit csinál Mehmet? Rácsõdül. A megkérdezése nélkül házat bérel neki, állást ajánl. Gy - ha nem is elsõre, de elfogadja ezeket, majd közli a feltételeit: nem jössz ide bejelentés nélkül.
M beleegyezik, de nem tartja be. Ebben Seref játszik a kezére. Hiába akart egyedül maradni Gy, az anyósa már másnap hozzáköltözött. És a következõ nap elõidézte az áramszünetet. Mielõtt Gy a száját kinyithatta volna, odahívta a fiát. Aztán hogy aznap, vagy másnap elkezdett a betörõktõl félni, persze megint M-t kellett hívnia, aki - mit ad isten a ház elõtt üldögélt a kocsijában. Gyöngy tett is egy pikírt megjegyzést: épp errejártál, mi? Aztán meg sem várva, hogy Gy invitálja, befekszik az ágyába.
Másnap a nõ inkább reggeli nélkül elrohanna, és mi várja a munkahelyén? Mehmet a kis mozijával. Este meg jön a szerenád, az egész család összecsõdítésével.
Ki alázott meg és kit? Abszolút semmibe vette Gyöngy kívánságát, már megint, ráeröltette magát a nap minden percében. És akkor csodálkozik, hogy Gyöngy nem kér belõle? És most is csak a hiúságát fájlalja, a nagy egóját, amit a nõ megalázott.
Hát én azt mondom, hogy aki ilyen erõszakosan tukmálja rá a maga akaratát a másikra, az meg is érdemli, hogy pofára essen.

Én már azon sem lepõdnék meg, ha Gyöngy újra felpakolná a gyerekét és továbbállna az anyósa álta megszállt házból.
malvinkicska 2014 júl. 14. - 11:57:41
(1425/2414)
Kedves fórumtársak sok mindent leirtattok, mindenki másképp látja a dolgot azért vagyunk különbözõek, én anyós lévén és elég régen ahhoz sok minden történik az emberek életében. A véleményem mindig a menyemet pártolom, ha valami van, ezt nem azért írom ,hogy nagyzoljak ez nálunk így van. A Gy mit csinált az már egy kicsit sok, ilyen esetben nem õ mellett vagyok, a lelke mélyén szereti M-t csak kavarognak az érzései és nem tud vele mit kezdeni, meg akarja leckéztetni de egyszer M ha besokall akkor szerelem, ide vagy oda nagy baj lesz belõle. Az én meglátásom adja be Gy a válókeresetet és vége most macska egér játékot, játszanak egymás érzéseivel, az a jó gyerek kicsi, nagy gyerekek elõtt ez már másképp zajlana.Szerintem a család tagjai elõtt bizonyítani akarta M, hogy mennyire szereti Gy-t ezért hívott oda mindenkit a bocsánat kéréshez, még N és I is ott voltak.
10/10
feketeagi 2014 júl. 14. - 11:05:06 10/10
(1424/2414)
Nem láttam a mai részt (csak törökül), de mért kellett oda ráncigálnia mindenkit Mehmetnek,ez csak két emberre tartozik, ráakarta kényszeríteni Gyöngyöt, hogy vissza fogadja, mert úgy gondolta Gyöngy mindenki elõtt nem mond neki nemet és nem Gyöngy alázta meg õt mindenki elõtt, hanem õ saját magát. Szerintem túl erõszakos Mehmet!

A passzív nem veszlek tudomásul vétellel többre menne.

Én még mindig azt állítom, Gyöngy tényleg elakar válni és nem csak szórakozik Mehmettel.

spolier
nekem úgy jött le a török részekbe, hogy Mehmet beadja a válást, mert úgy gondolja Gyöngy akkor meggondolja magát...., Mehmet nagyot koppan, mert Gyöngy elfogja ezt. Ahogy ezt Mehmet intézni fogja, az nagyon gáz lesz, sajtótájékoztatón úgy jelenti be, hogy nem is egyeztet elõtte Gyönggyel.
spoiler vége
Cameron007 2014 júl. 14. - 08:16:02
(1423/2414)
Gyöngy lenne a legjobban megsértõdve, ha Mehmet beadná a válókeresetet. Nem szeretem az ilyen játszadozásokat, ha el akar válni, akkor mondja meg kerek-perec és ahhoz is tartsa magát, de ha valójában azt akarja, hogy rendezzék a kapcsolatukat (és biztos vagyok benne, hogy õ nem akar válni, csak azt szeretné, hogy Mehmet teperjen utána, és megváltozzon), akkor a szerint is viselkedjen. Nagyon nem jön be az életben sem ez az akarok valamit, de pont az ellenkezõjét mutatom viselkedés, aztán felháborodom, ha mégsem kapom meg.
9/10
napraforgó 2014 júl. 14. - 07:21:19 9/10
(1422/2414)
Megáll az eszem! Mehmetnek alapjaiban nem az a baja, hogy Gyöngy még mindig nem békült ki vele, hanem az, hogy megalázta (!) az odacsõdített családtagok elõtt! Azt hitte, hogy zenét rendelt, virágot vett, a család odalenn várt az éjszakában, akkor majd Gy elolvad és lemegy, a nyakába borul és minden rendben lesz? Nem volt bekalkulálva a nemleges válasz? Hazarohan, és összetöri a szobájuk berendezését. Na ez aztán szép és felnõttes viselkedés.

Egyébként Baharék különválásán miért nem akadt ki a család annyira, mint Mehmetékén? Elõttük már Gülszün is elvált, az se volt nagy ügy. Ahmet meg csak úgy lelépett...
9/10
napraforgó 2014 júl. 14. - 07:07:22 9/10
(1421/2414)
M szerenádot ad Gy-nek a háza medencéje mellõl. Kéri bocsásson meg. Ott az egész család, Seref, Pinár, eljött Fikri Dilrubával, Rukiye Orhánnal, sõt Onur is. De Gy nemet mond. Onur biztatja a csalódott M-t, menjen föl hozzá. Gy maga akar maradni, bezárkózik a szobájába. Seref mérgesen követeli, nyisson ajtót és ne tegyen ilyet M-tel, ne alázza meg ennyire. Gy csak sír, de hajthatatlan.
A családtagoknak megvan a saját véleményük a dologról. Általában nem helyeslik gy makacsságát. Majd hazaindulnak.
Mire a családtagok hazaérnek, M már otthon van és tör-zúz, ordítozik. Még a nagyapa sem tudja megnyugtatni. A gyerekre hivatkozik, de M azt mondja, nem õ lesz az elsõ elvált szülõk gyereke. Bahar is igyekszik megnyugtatni, gyere, igyunk egyet bátyó.
Seref csalódottan vonul a szobájába.
9/10
napraforgó 2014 júl. 14. - 06:47:52 9/10
(1420/2414)
Mehmet ruhástól ébred Gy ágyában, mellette a kiságyban Angyal. Kedvtelve nézegeti a gyereket. Gy álmosan ébred, máris indul dolgoznni. Seref hiába javasolja, hogy majd M elviszi, a nõ siet. Seref és M sajnálkoznak, Gy milyen makacs egy nõ!
Rukiye panaszkodik Orhánnak,Remzi csak parancsolgat, a pénzéhes rokonok meg nem akarnak hazamenni. Valamit ki kell találni!
Bahar és Onur munkamegbeszélést tart, Bahar egy családi fényképtõl elszomorodik. onur biztatja, hívja föl gökhánt.
M megint meglepetéssel készül Gy-nek. Az irodájában a kettejükrõl készült családi videokat vetíti neki egy készülék. Gy sír és mosolyog egyidejûleg ezt látva. Aztán belép Mehmet. Látod, mennyire szeretjük egymást? Ne tedd ezt velünk, gyere haza, kéri. Meg akarja csókolni, de a nõ elutasítja. M leforrázva távozik. Onurnak panaszlodik, mit tegyen? Majd eszébe jut valami, amit jó ötletnek tart.
Pinár fölkeresi Gy-t, és M érdekében kampányol. A bátyám nagyon szeret, nem bírja nélküled... Gy azt mondja, tréfával M nem oldhatja meg a helyzetet.
9/10
napraforgó 2014 júl. 14. - 06:28:47 9/10
(1419/2414)
Dilruba elhurcolja Fikrit új bútorokat nézni a szalonba.
Mehmet igyekszik minél többet találkozni Gyönggyel a munkahelyén, de gy kerüli a találkozásokat.
Seref próbálja hasznossá tenni magát Gy házában. De mesterkedik, egy este áramszünetet okoz. Gy a gondnokot akarja hívni, de Seref szerint ilyen késõn már nem illik. Inkább hívják Mehmetet. Felhívja a fiát, aki még az irodájában ül (???) és elhívja magukhoz. Mehmet egybõl visszakapcsolja a biztosítékot, aztán anyja hívására bemegy megnézni a kislányát. Távozáskor M megkéri az anyját, hogy máskor ne mesterkedjen, mert Gy rá fog jönni. Seref újabb praktikákon töri a fejét. Most eljátsza, hogy fura zajt hallott, intha be akarnának törni.... Seref eljátsza, hogy fél, nincs egy férfi sem a házban. Megint Mehmetet akarja hívni, hogy vigyázzon rájuk.
M a ház elõtt ül a kocsiban, az anyja telefonjára rögtön megy. Gy pikrtín jegyzi meg: á, épp erre jártál. Seref egy ágyba szeretné terelni a fiatalokat, de gy ezt nem akarja. Ha M vigyázni akr rájuk, nem kell aludnia. De M ruhástul beveti magát Gy ágyába, Gy meg lemegy a nappali kabnapéjára egy párnával és pléddel.
9/10
napraforgó 2014 júl. 14. - 06:11:47 9/10
(1418/2414)
Most látom, hogy Gyöngy irodájának bõrgarnitúrája nem is meggypiros, hanem inkább málnarózsaszín, vagy eperszín.

Annyira sajnálom, hogy beszüntetik az ismétlést, nekem nagyon jó volt, hogy egymás után láthattam a tegnapit, meg a mai részt. Ez végre egy olyan sorozat, amely nem vontatott, a szereplõk és a történések meglehetõsen valósak, hihetõek.
9/10
gabus53 2014 júl. 13. - 12:36:37 9/10
(1417/2414)
Zyro és Malvinkicska!
Én is épp most mentem fel a FB-on erre az oldalra, amit ajánlottál, és nagyon örülök, hogy megvették a Kurt Seyit ve Sura elsõ évadát. Régebben írtam róla 1-2 apróságot. A StarTV-n már végignéztem és szerintem nagyon szép történet, Kivanc nagy jól játszik.
Szép napot mindenkinek!
malvinkicska 2014 júl. 13. - 11:27:37
(1416/2414)
Zyro köszönöm a választ épp most kattintottam , Fecabookra, nagyon sok mindent meg lehetett tudni, állítólag megvették a Kivanc 2014-es filmjét, aztán hol nyaralnak A sorozatbeli Gökhan nem rég vette feleségül szerelmét.
zyro 2014 júl. 13. - 10:20:45 Előzmény malvinkicska
(1415/2414)
Azt írták a letiltás okára: jogsértés kép + videó ! Talán hétfõn kiderül mit engednek és mit nem, mindenki fel van háborodva ezen, de bezzeg az idõpont a kezdésre az nem izgatja õket! Más hasonló filmekrõl is van oldal a facebook-on, ott is van feltöltve videó meg kép, a Kivanc saját oldalán is van videó feltéve filmekrõl stb...ezzel inkább növelik a nézettséget, hisz sokan látogatjuk a fac-en az Igazgyöngy oldalt, ami nagyon jó.Nem tudom közületek valaki szokott-e arra járni, érdemes! Részletesen a tartalom leírva, persze miután lement a film. Sok fotó a színészekrõl, szóval nekem nagyon tetszik, meg akik ott fórumoznak azoknak is.Reméljük hétfõre pozitívan fognak dönteni a Viasat-nál!