Téma: Igazgyöngy

acgirl 2014 ápr. 28. - 22:39:03
(574/2414)
Köszi :) közben feltették a szinkronosakat is 69-ig.
jakibabu 2014 ápr. 28. - 19:37:04
(573/2414)
Hoppá! Azért nem olyan gyorsak! A mai még nem került fel! Kíváncsi vagyok, a 70.epizódot mikor teszik elérhetõvé? Igazán vehették volna a fáradtságot, ha már ennyit késlekedtek, hogy bónuszként a maival is megajándékoztak volna bennünket!
jakibabu 2014 ápr. 28. - 18:46:06
(572/2414)
Hát, csak csoda történt! El sem hiszem, hogy ennyit váratott magára a múlt heti részek?! Szerintem már annyian reklamáltak, hogy ettõl történt a csoda! Gondoltam - jobb ide benézni, hátha hamarabb lesz pozitív info...?!?! Nagy a csend, de ez jó jel! Mindenki pótolja a múlt heti epizódokat! ;)
9/10
Érsekvári 2014 ápr. 28. - 17:00:06 9/10
(571/2414)
Nem tudom kinek a feladata lenne a részeket feltenni a playre , pocsék a hozzáállása az egészhez . Még jól is szórakozhat , vagy direkt csinálja . Pénteken nincs ideje , aztán elhúz a fenébe és ahétvégére itt maradunk sorozat nélkül. Elég gusztustalan húzás a csatornától. Én úgy láttam a mai részben Seref sem most sem a múltban nem csípte Nihánt, igaz a gyerekröl még nem tud, de lehet ,hogy az sem hatja meg. Valahogy kezdte Göngyöt elfogadni , ha sok idöbe is tellett. Vajon mit hoznak a következö részek , kiváncsian várom.
10/10
feketeagi 2014 ápr. 28. - 16:44:08 10/10
(570/2414)
Igen ezt én is a javukra írom, hogy általában úgy van vége egy résznek, hogy izgalmas és várjuk a következõt és értelme is van.
A facebook oldalon érdekes jóformán csak a Gyönggyel kapcsolatos kérések, reklamációk vannak, azért ez jelez valamit.
9/10
napraforgó 2014 ápr. 28. - 16:14:19 9/10
(569/2414)
Nekem speciel jó a reggeli idõpont, jobb, mint a délelõtti. Nálam 6.50-kor már rég reggel van és nem hajnal.
9/10
napraforgó 2014 ápr. 28. - 16:12:43 9/10
(568/2414)
Gökhan hozott egy hasonló menyasszonyi ruhát Baharnak, mint amilyen az anyjáé volt, és ahhoz is nagyon hasonlított, mint ami épp rajta volt. Gökhán tényleg figyelmes volt, ehhez képest Bahar végigcirkuszolta a rövidke kis nászútjukat, mert a pasinak nem tellett elegánsabb helyszínre. Ha belegondolok, Bahar még egy jó vacsorával sem tudja viszonozni a férje figyelmességét...

Mehmet és Nihán találkozik. A nõ szinte szó szerint ugyanazokat mondta, amiket én vizionáltam, vagyis, hogy Mehmetet akarta megkímélni azért hazudtak neki a haláláról. (a gyerekrõl nem beszélt). Mehmet meg nagyon mérges lett, hogy egyedül döntött, de nem csak a saját sorsáról, hanem az öváérõl is. A fejéhez vágta, hogy mennyit szenvedett a nõ miatt, öngyilkos akart lenni, csaknem halálra itta magát, stb. És hogy jobb lett volna, ha nem hívja fel, ha továbbra is halottnak hiszi. Úgy tûnik, hogy Nihán is egyetért vele, de késõbb õt otthon a nõvére bújtogatja, hogy igenis jól tette, hogy felhívta, és joga van a pasihoz, azok után, amiken keresztülment.

A nagyapának is jelentik az informátorai, hogy Nihán él, erre Seref felpattan, hogy beszél a nõvel, nem hagyja, hogy újra tönkre tegye a "kisfia" életét. Pinár megpróbálja lebeszélni, ne avatkozzon bele, de Seref elrohan Nihánhoz, akit az anyja lakásában talál és meg is mondja neki a magáét. De Nihán sem hagyja magát, õ mindig azt csinál, amit akar, neki nem mondhatja meg más (Seref), hogy mit tehet és mit nem. Seref még figyelmezteti, hogy ne húzzon vele ujjat és elviharzik.

Gyöngy közben Enginnek panaszkodja ki magát, mit tegyen, kérdõre akarja vonni a férjét. Engin kivételesen tisztességes tanácsot ad, ne vonja kérdõre a férjét, adjon neki esélyt, hogy magától mesélje el, mit beszélt Nihánnal.
Gyöngy mégis bevallja a férjének, hogy belenézett a telefonjába és felhívta Nihán számát, habár nem beszélt vele.

Végezetül Onur látogatja meg Nihánt és igen kedves öleléssel üdvözli a nõt. Látszik, hogy jó barátok voltak valaha.
Alexandra Dóra Mogor 2014 ápr. 28. - 15:42:58
(567/2414)
Május 5.-étõl Hétfõtõl reggel 6-50-kor kezdik!!!
malvinkicska 2014 ápr. 28. - 15:36:02
(566/2414)
Rászóltam fen van a Viasat Playn hála az Istenek jó szórakozást aki ezután nézik.
malvinkicska 2014 ápr. 28. - 15:30:39
(565/2414)
Kedves fórumtársak a török sorozat egyik epizódja 76 a másik 88 a harmadik 90-pes, ebbõl kell nekik gazdálkodni eddig a zene , és pár valami maradt ki, megfigyeltem úgy próbálják vágni, hogy a másik rész értelmesen kezdõdjön. Valaki kérdezte ,hogy törökül hányas részt kezdje el nézni, azt gondolom a 43-as remélem nem tévedtem, ha mégis bocs. Természetesen magyarul a 66-os, hátha felrakják és nem kell úgy nézni.
Alexandra Dóra Mogor 2014 ápr. 28. - 15:23:24
(564/2414)
Föltették végre! De hogy hajnalban ki fogja nézni azt nem tudom ha ezt az emberek elõre tudnák el sem kezdenék nézni a sorozatot!!!!
10/10
feketeagi 2014 ápr. 28. - 15:23:23 10/10
(563/2414)
Képzeljétek felrakták végre nem hiszem el, csoda történt!

Komolyan, aki eddig nézte az is felvételrõl fogja ezután nézni, ha tudja, már csak attól tartok, hogy nehogy megszüntessék.
Marton Mari 2014 ápr. 28. - 14:54:02
(562/2414)
Most hívtam a Viasat3-t telefonon, azt ígérték hogy minden részt fel fognak rakni. De nem értem, hogy ez
miért olyan nagy feladat!!! Már megint változtatják az adást. Május 17-tõl hajnali 5.15-tõl adják.
Rita214 2014 ápr. 28. - 14:48:07
(561/2414)
Amit a sorozatok kezdési idõpontjaival mûvelnek, az a pofátlanság teteje! Szándékosan össze-vissza adják, hogy az ember ne tudja követni. Itt már ma megint elõbb kezdték 10 perccel, majd így megy 3 napig, május 2-án nem értem megint miért nem adják, az egy munkanap lenne, nem ünnepnap, majd utána hétfõtõl megint hajnalban adják 6:50-kor fogják egész héten kezdeni. Mit gondolnak, ki fog felkelni azért, hogy megnézze, mindenki felveszi majd videóra és dvd-re, aztán a hülye reklámjaik nélkül megnézik, amikor ráérnek. Ezt szándékosan az emberek idegeire borzolására találták ki, ez nem egy nézõbarát mûsorszolgáltatás. Egyedül a török sorozatok érnek valamit az összes tv mûsor közül, és mindegyikkel ezt mûvelik, hogy az emberek, akik nézik, vagy lemaradjanak, de mindenképpen dühöngjenek miatta. Lassan mindenki ki fogja dobni a tv-jét a kukába, ha ez így megy tovább, mert több a méreg már benne, mint a szórakozás. És a 66. résszel mi a franc van, azt miért nem lehet az egész net-en elérni? És miért a 69.-kel folytatják, hol ebben a logika? Már a tv mûsorok szerkesztõi is beálltak azok sorába, hogy mindegy, hogy mivel, csak idegesítsék a magyar embereket? Én már le is mondtam jövõ hónaptól a tv-t, minek, csak hogy fizessek, és mérgelõdjek a szemétségeik miatt? Mert alig van normális, nézhetõ film, és azzal meg szórakoznak a szerkesztõk.
acgirl 2014 ápr. 28. - 14:42:23
(560/2414)
Ha a 66. résztõl szeretném megnézni, hányas török résszel kezdjem? Mennyire szabdalták szét?
10/10
syuzi 2014 ápr. 28. - 14:34:56 10/10
(559/2414)
Sajna még mindig nem rakták fel a 66- résztõl a részeket csak a 69 es rész van fent az online sorozatokon
remélem hogy már végre felrakják a többi elmaradt részt is mert ez így nem jó hogy nem rakják fel így hogy tudja nézni az az ember mint például én is aki nincs otthon fél 11-kor ? sehogy
Jó volt hogy végre Mehmetéket kiengedték a börtönbõl:)
Tarikot sajna nem tudják lecsukni , nem volt semmi hogy Estra vissza jött ,és elvitte a kis Dohust sajnáltam, Gülsünt

Ha esetleg fent lesznek az elmaradt részek majd írja meg valaki köszönöm elõre is :)
Alexandra Dóra Mogor 2014 ápr. 28. - 14:28:46
(558/2414)
Csak azt nem értem hogy akkor mért kell úgy reklámozni hogy visszanézhetõ a viasat playen....
Azt is oda írhatnák hogy több mint 1 hetes részek még nincsenek is fölrakva.
Akkor hogy érje így utól magát az ember?
Legalább ne hirdetnék azt amit meg sem csinálnak!!!!
Gusztustalan!!!!!
Zsófi Neumayer 2014 ápr. 28. - 13:12:08
(557/2414)
Én is azt hittem hogy mára végre felrakják! :(
De úgy látszik hogy hiába várok!!!!!
jakibabu 2014 ápr. 28. - 13:06:00
(556/2414)
Sajnos továbbra sem tették fel a hiányzó részeit a 66-tól?! Abban reménykedtem, hogy ma - hétfõ lévén végre a múlt hetit egyben felpakolják...de nem úgy tûnik?!
malvinkicska 2014 ápr. 28. - 11:32:36
(555/2414)
A mai epizódban nem semmi dolgok történtek, vége volt az esküvõnek, Baharék elmentek nászútra, de a végén mikor hazajöttek, nem valami sikeresen sikerült. Aztán Gyöngy megtalálta a telefonszámot, felhívta és Nihan szólt bele , nagyon sajnálom õ az igazi áldozat, az a jó Seref most mellette van remélem , nem változik a véleménye késõbb, mert Onur meglátta a kisgyereket. A történet egyre érdekesebb, és izgalmas, kár hogy a héten csak 3 rész lesz az ünnep miatt.