Téma: Igazgyöngy

9/10
napraforgó 2014 máj. 13. - 08:03:27 9/10
(714/2414)
Mehmet szeretné, ha Gyöngy megismerné a fiát, levonszolja magával, a kezébe tuszkolja a gyereket. Kismehmet bõgni kezd, Gyöngy visszaadja és kirohan. Majd azt magyarázza Mehmetnek, hogy értse meg, õ nem akar senki mostohaanyja lenni, a gyereknek van anyja és apja is, éljenek õk együtt.
Bahar sajnálja, hogy megbántotta Nilüfert, a férjével meghívatja magukhoz vacsorára. De Nilüfer elutasítja a meghívást, még dolgoznak Onurral. Onur szívesen elengedné, meg õ is menne már a családjához, de Nilüfer akadékoskodik, hogy a munkának másnapra meg kell lennie.
Mehmet visszaviszi a kisfiát az anyjához, Rüya nagyon örül, hogy Mehmet már nem viseli a jeggyûrûjét. Talán hamarosan mehmettel élhet újra... Nihán jól ráérez, ha szakítottak is a feleségével, azt nem Mehmet akarta. Õ pedig olyan férfival akar élni, aki szereti és nem csak sajnálja.
A szobalány megtalálta Mehmet jeggyûrûjét, amit a fürdõben felejtett, átadja Gyöngynek, aki ezt beviszi a gyerekszobában alvó Mehmethez. Ellágyulva figyeli a férjét, de amikor az felébred és kedveskedne neki, megint keményen elutasítja és otthagyja.

Özgének sikerül visszalopóznia a lakásba anélkül, hogy Gülszün észrevette volna. Másnap újra elmegy a végzõs fiúval (jajj, milyen nyekhedt kappanhangú gyerekhangú szinkront találtak a 18 éves fiúnak!), közben az alibi a barátnõ, hogy azzal tanul. Gülszün aggódik, de az alibi még most is mûködik. A fiú rábírja Özgét, hogy másnap valami autós versenyben õ legyen a mitfárere)
9/10
napraforgó 2014 máj. 13. - 07:29:23 9/10
(713/2414)
Engin neheztel Gyöngyre, amiért nem vele ment az estélyre. De aztán kegyesen megbocsát és ráveszi Gyöngyöt, hogy eldöntse, mennek Párizsba. közben sûrûn fogdossa Gyöngy kezét, stb.
Mehmet bánatos, azért, amiket Gyöngy mondott nek. Egy cigányasszony rátukmálja a virágait ezzel elmegy Nihánhoz. Elkéri a fiát délutánra és elviszi a családjához. Gyöngy befut és õ is meglátja a gyereket, akit az egész család ajnároz.

Nilüfer elnézést kér Onurtól, ha nyomulós lett volna. Baharis beszél vele, nem tetszik, hogy a sógornõje megváltozott. Nilüferalighanem kettõs játékot játszik, krokodilkönnyeket hullatva pakolgat össze, amikor Onur meglátja. nem akarja, hogy elmenjen, Nilüfermeg sajnáltatja magát, hogy Bahar nem szereti, már a bátyjával való kapcsolatába is beavatkozik. Úgy látom egy áspiskígyó ez a nõ, Engin nõi párja....
9/10
napraforgó 2014 máj. 13. - 07:10:34 9/10
(712/2414)
Mehmet megtudja Pinártól, hogy Gyöngy Párizsba készül költözni, habár még nem 100% azügy. Rohan felelõsségre vonni a nõt. Gyöngy végre elõször normálisan beszél vele, magyarázatot ad. Õ korán elárvult, mert a házuk kigyulladt és a szülei odavesztek.
Mehmet arról beszél, hogy meg fogja szeretni a kisfiát, meg hogy neki már nem Nihán az élete. Szép szobája lesz náluk a kisfiának - és majd lesznek közös programjaik. Gyöngy szerint a gyerek nem tárgy, hogy ide-oda rángassák. Õ nem akar ilyen árva életet Kismehmetnek, neki apa és anya is kell. Szóval új életet akar kezdeni, Mehmet is tegye azt.
malvinkicska 2014 máj. 12. - 21:32:25
(711/2414)
Mankos megnéztem a Tv-be most már annyira ez a hang van a fülembe nekem is szokatlan volt, pedig az jobban hasonlít az eredetihez nekem. Az a sorozat szinkronja sokkal jobb.
malvinkicska 2014 máj. 12. - 20:05:56
(710/2414)
Reméljük egyszer leveszi a szem ellenzõt Gyöngy és észre tér Enginnel kapcsolatban, igaz a család is szereti mostanában hanyagolják.
Cameron007 2014 máj. 12. - 19:24:28
(709/2414)
Érdekes volt, hogy azt mondja Gyöngy van idõpontja a fodrásznál, majd hazamegy normál hajjal, aztán mutatják otthon belõtt, feltupírozott frizurával, majd megjelenik a partin feltûzött lenyalt hajjal...

Egyébként nekem nem tetszett, ahogy kinézett, se a haja, se a sminke, sokkal szebb volt mikor mutatták bent az üzletben, munka közben.
Cameron007 2014 máj. 12. - 17:42:16
(708/2414)
Most már komolyan nem értem Gyöngyöt, hogy mit vár Mehmettõl. Mikor Pinar mondta neki, hogy ne csodálkozzon, ha Mehmet másnál keres vigaszt, mire Gyöngy, ha megteszi, akkor úgysem számítok neki, vagy valami ilyesmi volt a lényege. Akkor ezek szerint most valami próbára teszi a férfit? Meddig hajlandó az könyörögni neki? VAgy? Annyi féleképpen próbált már Mehmet közeledni, fogalmam sincs mi mást akar még ez a nõ?

És megintcsak nem értem a vádaskodását sem, hogy mert Mehmet neki nem mond semmit... Hát õ sem nagyon számolt be arról, hogy külföldre készül, vagy hogy lakást keres, vagy hogy kocsit akart venni, és lehetne sorolni..

Személy szerint még mindig Mehmet pártján állok.

Engin amit ebben a részben mûvelt, és ebbõl Gyöngynek semmi nem szúrt szemet? Most már végleg kimutathatná a valódi énjét, aztán eltûnhetne a sorozatból, mert nagyon irritál.

Pinar- hát nem semmi egy nõ, de rajta már csak nevetek, amilyen dilis a csaj.
malvinkicska 2014 máj. 12. - 15:04:13
(707/2414)
Mankos köszi szépen meghallgattam újra szép hangja van Orhanak ki sem látszik belõle, olyan kis esetlen szerepet kapott lehet azért nála fõ a zene lehet, csak így gondolom lehet tévedek.
malvinkicska 2014 máj. 12. - 14:16:09
(706/2414)
A mai részben ami még szép volt a zene és a dal, most nem hagyták le aki ma este nézi a Tiltott szerelmet észlelni fogja mennyivel jobb az a hang Kivancnak.
9/10
Érsekvári 2014 máj. 12. - 12:31:37 9/10 Előzmény feketeagi
(705/2414)
Igaz amit írtál , rosszul fogalmaztam ,már nem az a buta liba , hanem nagyon is emancipált nõ lett belõle. Viszont a makacssága,önfejûsége sok problémát okoz. Mehmettel folyton szemben áll, sosem hallgatja meg vagy beszélik át a nehézségeket. Úgy gondolom nem Enginnel kéne foglalkoznia annyit (aki teljesen behálózta ,mint egy pók),hanem a férjével tölthetne több idõt. A jégkirálynõ Seref asszony talán kezd olvadozni a lovagjától!? A mai részt még nem láttam ,csak pár jelenetet.
9/10
napraforgó 2014 máj. 12. - 08:14:45 9/10
(704/2414)
Igen, szerintem Engin így állt bosszút, amiért Gyöngy mégsem vele ment az estélyre. Bár igazából Gyöngy a saját jogán - cégtulajdonos és cégvezetõ volt - is elmehetett volna a bálba, akár Enginnel is, mint társtulajdonossal, de azért rendes volt tõle, hogy az utolsó pillanatban csatlakozott Mehmethez.
malvinkicska 2014 máj. 12. - 08:01:12
(703/2414)
Gyöngy azzal indokolja, hogy a zöld autót tartja meg, nehogy azt gondolja Mehmet köztük minden rendben az ajándékkal. Az Engin viselkedése gyomorforgató, és még mindig barátnak hiszi, ez már naivitás netán butaság Gyöngy részérõl, egyre jobban az jön le nem beszélnek egymással meg dolgokat, és ez a vége.
9/10
napraforgó 2014 máj. 12. - 07:44:47 9/10
(702/2414)
Gyöngy a libafos-zöld autót tartotta meg.
Mehmet elviszi a kisfiát látogatóba a családjához. Pinár és Defne nagy szeretettel fogadják a kicsit. Seref boldog, És a nagyapa is elfogadta dédunokájának, bár kicsit tart tõle, hogy ezzel megbántják Gyöngyöt. Mehmet még Szafia nagyival is beszél, õ is megértõnek bizonyul.
A vállalkozóknak valami fényes estélyt rendeznek. Mehmet meghívja Gyöngyöt, de õ inkább Enginnel menne. Bahar felhívja telefonon és elmondja, amit Gyöngy még nem tudott, a cég a csõd szélén áll, fontos lenne, hogy kifelé egységet mutassanak, ne pletykálhassanak a cég elnökének küszöbön álló válásáról. Gyöngy erre meggondolja magát és csatlakozik Mehmethez. Nilüfer kierõszakolja Onurtól, hogy vigye el az estélyre - még nem tudni, hogy azt remélte, hogy ott Berkkel találkozik, vagy már Onurra vetette ki a hálóját.
Engin egy dög, Mehmet elõtt számol be Gyöngynek, hogy milyen szép lett az új lakása. Meg hogy Lara mennyire örül, hogy szomszédok lesznek. Az olvadó jéghegy megint megfagy Gyöngy és Mehmet között.
Aztán Engin Pinár elõtt lelkendezik a Párizsban megnyitandó üzletükrõl, meghogy fél évet ott töltenek majd. Pinár megdöbben.
Nilüfer is arról firtatja Pinárt, hogy elvált-e már Onurtól, ez megint megviseli Pinárt. Hazafelé jól összevésznek Onurral.
Özge közben jól átveri Gülszünt, késõ este kilópózik valami felnõttes buliba.
10/10
édesmaya 2014 máj. 12. - 06:29:04 10/10
(701/2414)
Sziasztok kedves fórumozók!

Aki kedveli Kivanc Tatlitugot- Mehmetet - annak jó hír: A Super TV2-n kezdik ismételni a Tiltott szerelem címû török sorozatot, este 20,25-tõl!
9/10
napraforgó 2014 máj. 11. - 16:59:37 9/10
(700/2414)
Ezzel akár egyet is lehet érteni. Mindenkit befolyásolnak a saját élményei, tapasztalatai.
Hogy Gyöngy miket gondolt - az nemsokára, hamarosan úgyis kiderül.
9/10
napraforgó 2014 máj. 11. - 16:54:13 9/10
(699/2414)
Sajnálnám, ha saját magát törölte volna. Ha valaki véleményével nem értett egyet, hát azt vagy megírja, vagy szünetelteti az írást, az azért nem ok a reg törlésére.
10/10
feketeagi 2014 máj. 11. - 14:29:52 10/10
(698/2414)
Hát szerintem pont hogy végre nem a vidéki buta liba, hanem végre igazi nõ aki tudja mit akar és nem akar továbbra is az a buta liba lenni, akibe bárki belerúghat, aki mindenki kénye kedvének eleget tesz. Végre magára is gondol.
10/10
feketeagi 2014 máj. 11. - 14:24:28 10/10
(697/2414)
Nekem az a véleményem, hogy a párunk múltját tudomásul kell vennünk, ha tudunk róla, azért ha késõbb merülnek fel olyan események és derülnek ki olyan dolgok amikrõl csak késõbb szerzünk tudomást és ezek nekünk problémát okoznak, akkor az még igen is befolyásolhatja a kapcsolat további fenntartását.

Gyöngy esetében maximálisan megértem, hogy nem hisz Mehmetnek, elõkerül az a nõ aki tudomásom szerint a nagy szerelem volt, kiderül, hogy van egy gyereke a férjemtõl ( amit én nem biztos hogy megtudok adni neki) a férjem teljesen elutasít engem, semmire nem emlékszik ami nekem a kapcsolatunkba fontos volt (elsõ csók)nekem fontos eseményeket elfelejt, mikor rákérdezek, hogy mi lesz velünk a válasz nem tudom és érdekes amikor elakarom hagyni csak akkor jön rá, hogy mégis engem akar.
10/10
feketeagi 2014 máj. 11. - 14:06:11 10/10
(696/2414)
Szerintem saját magát törölte, én személy szerint nagyon sajnálom, mert nekünk annyira egyforma volt a véleményünk, de volt egy két markánsabb hozzászólás ami kicsit támadásnak tûnt, az az igazság hogy nekem is elment egy kicsit a kedvem az írogatástól emiatt.
Nem vagyunk egyformák, nem látunk egyformán dolgokat ami természetes, hisz mindenkinek más élet van a háta mögött, a környezetében vannak történések, amik igenis nagyban befolyásolják még egy ilyen sorozat esetében is a véleményét.
malvinkicska 2014 máj. 11. - 10:19:15
(695/2414)
Biztosan nagyon sok esemény vár még ránk szép is, rossz is mert törökül az 50-ik résszel folytatódik a történet holnap.