Téma: Igazgyöngy

9/10
napraforgó 2014 jún. 17. - 07:47:44 9/10
(1014/2414)
Gondolkoztam az Engin szájába menõ csövön. Szerintem az nem lélegeztetõcsõ volt, ahhoz akkor kapcsolódott volna egy balon, ami a lebvegõt pumpálta volna. De ilyen ott nem volt. Nem lehet, hogy az valami szonda volt, amivel táplálták? Kár, hogy nincs itt egy orvos fórumozó, aki meg tudná mondani, hogy a ledugott gyomrszonda mellett lehet-e valamelyest beszélni.
9/10
napraforgó 2014 jún. 17. - 07:43:24 9/10
(1013/2414)
Most Baharék mennek be a vizsgálatra, de õk nem tudják meg a baba nemét, mert az nem mutatja. Gökhán egy új munkahelyre megy interjúra, a gazdasági rovathopz veszik fel.
A család este örömködik a jó hírek hallatán. A nagyapa örül a bõvülõ családnak.
Lara hiányolja az apját. Eda próbálja neki elmagyarázni, hogy mi történt. Apukájából angyal lett (haha).
Gy kedveskedik a férjének, de Mehmet rideg és távolságtartó és rondán bámul maga elé. Gy. nem érti. Gyöngy véletlenül megtalálja az elõle eldugott újságot, amelyben Engin halálát közzétették. Szalad Mehmethez, de a viselkedésébõl látja, hogy a férfi már tudta. Síránkozik, hogy most gyilkossá vált, de Mehmet kifakad, Engin csak azt kapta, amit megérdemelt.
9/10
napraforgó 2014 jún. 17. - 07:23:28 9/10
(1012/2414)
A család az ünnepi vacsorához ül. a lányok bejelentik, másnap ultrahangra mennek, a babájuk nemét is megtudják. Csak Mehmet komor, amit Gy nem ért. Másnap reggel a nagyapa látja az újságban, hogy Engin meghalt. Az érkezõ Gy-nek nem árulják el, de M-nek elárulják. M kéri a családot, ne árulkják el Gy-nek, ártana az izgalom a babának. Pinár és onur is látja az újságot.
Onur és Berk Engin haláláról beszél az irodában. Mehmet õket is kéri, hogy hallgassák el Gy elõl. Majd nagyon elbambul az irodájában. Engin utolsó szavain rágódik. Onurral osztja meg a kétségeit.
Szafia nagyi visszakívánkozik a falujába. Gy arra kéri, hogy várjon még.
Berk megint a gyakornokát szekálja, majd hirtelen megcsókolja.
Bahar és Pinár az Uh vizsgálatra készülnek. Pinár balhézik, mert Onur elkésik. Pinár a vizsgálaton megtudja, hogy kisfia lesz.
9/10
napraforgó 2014 jún. 17. - 07:03:19 9/10
(1011/2414)
Az idõ telik-múlik. Dzsihán és Mehmet Gyöngy ügyében dolgozik. Megkezdódik Gyöngy tárgyalása. A pilóta eljött tanúskodni. Gyöngyöt végül kiengedik. A tárgyalása alatt szabadlábon védekezhet. Seref próbál beszélni Dzsihánnal, de a férfi finoman lerázza.
Gyöngy és Mehmet hazafelé autóznak, amikor Nihán telefonál. örül, hogy Gy-t kiengedték.
Berk megint veszekszik a gyakornoklánnyal, aki a fiúját az irodában fogadta.
Gy és Me látogatóba megy a nõi börtönbe. Elviszik a sárkányt a kisfiúnak ajándékba.
Otthon ünnepi asztallal várják a hazatérõ Gy-t. Mehmet tusolni megy, Gyöngy meg le akar pihennui. Dwe csak járkál az ablakok elõtt és a tengert bámulja.
9/10
Érsekvári 2014 jún. 16. - 20:23:17 9/10
(1010/2414)
Napraforgó ! Te is ahogy látom nagy sorozatrajongó vagy ,akárcsak én . A Bosszú forum oldalán is fent vagy , nézem a sorit én is , bírom nagyon . A Karadayi sorozat forumozói azt írták az egyik forgatokönyvírónõ a Sema Ergenekon sajnos beteg, rákos . Angolbol fordították le és a többieknek ennyit írtak ,hogy tudjuk, mert lassítanak az írással és az is kétséges lesz e 3.évad a Karadayinak . Valaki olvasott errõl valami hírt , tudtok valamit információt ? A A Kara Para Ask folytatása is kétséges a betegség miatt . Ennyi infót tudok , ha valaki nézi esetleg .
khajni87 2014 jún. 16. - 20:23:07
(1009/2414)
Igen, ezt a fajtát tartom izléstelennek , és nem azért mert itélkezõ vagyok, hanem ténleg , az amit Gyöngyék kapcsolatából látunk intim részt az bõven elég is egy sorozatba, fõleg ugye Törökországról van szó az prüdebb , és ez azért 2005-ben játszódik, lehet fejlõdtek de azért ennyit mégse hogy egy pucér szex jelenet elfogadottá váljon és nem is kell.
9/10
napraforgó 2014 jún. 16. - 19:56:09 9/10
(1008/2414)
Off
Igen, sajnos én találkoztam olyan fiatal párral a buszon, akik teljesen egymás szájában voltak, meg egymás nadrágjában könyékig. És csókolózás közben a lány nézegetett körbe, hogy akik látják, mit szólnak hozzá, vagy mit gondolnak, na szóval tényleg csak azért csinálták, hogy az utazóközönséget megbotránkoztassák. De pechjük volt, mert senki nem szólt rájuk, sõt mindenki hátat fordított és úgy csinált, mintha semmit sem látna. na, akkor leszálltak és vártak egy másik buszra, hátha ott szerencséjük lesz.

Szóval nem az a gond, ha valaki pl. találkozik a szerelmével és szájon csókolja. Vagy utazik valahová és így búcsúzik, hanem az, amikor a dolog már olyan méreteket ölt, ami valóban a 4 fal közé kívánkozik.

És szerintem nem úgy kell kapósabbá tenni egy filmet, pláne szappanoperát, hogy ágyjelenetekkel tûzdewljük tele.

Pl. ebben a sorozatban is ágyba bújnak néha, de amennyit ebbõl mutatnak, az pont elég. az ember a többit ki tudja találni, nem kell direktbe megmutatni.
khajni87 2014 jún. 16. - 18:52:57
(1007/2414)
Szerintem egyáltalán senkiben nincs hiba, én ilyen vagyok te olyan , van aki lazábban kezeli közvetlenebbül az ilyesmit , engem a nõvérem erre tanított hogy van ami a nyilvánosságra tartozik, és ezt kell óvatosabban kezelnünk hisz nem tudjuk ki látja és azt mennyire sérti.
A mai rész egy nagy butaság mert a kisfiút körülmetélni a börtön egészségügyi szobájába vitték volna, mert ezt steril körülmények között szokás csinálni.Enginnél nagyon látszik hogy az elején valamennyire a szájában van egy tubus, a végén meg a szája szélénél, szóval nagyon-nagyon hiteltelen ez a részlet, Mehmet meg egy naiv hülye hogy igy bedõl Enginnek , plusz ha kiengedik a feleségét akkor nem inkább õt kéne ott várnia ahelyett hogy Enginhez mászkál és bedõl a piszkálásnak.Pinar meg nagyon nyafka volt a részben, igy kiakadni egy ilyesmi apróságon.....
10/10
feketeagi 2014 jún. 16. - 16:41:56 10/10
(1006/2414)
Dehogy van benned hiba, az a lényeg, hogy nem vagyunk egyformák, ami teljesen rendben van!

Például én Gyöngy esetében nem érzem zavarónak, hogy " bambán bámul" ahogy Te írod, én ezt úgy értelmezem, hogy magába folytja a bánatát és gyötrõdik, megjegyzem mostanában sokkal kevesebbszer teszi ezt. Nem az a rögtön ordibálós típus, na ezért van súlya annak ha õ kiabál! Én is ilyen vagyok és ezért is értem meg õt.
Nekem például nem szimpi ez a rögtön odamondogatás, mint Berg asszisztense, néha okosabb hallgatni!

De azért jól van ez így, fantasztikus, hogy ugyanazt látjuk és máshogy értelmezzük, nekem ez nagyon tetszik!:))))
khajni87 2014 jún. 16. - 15:16:02
(1005/2414)
Ebben teljesen igazad van , a párommal 6,5 éve vagyok és soha nem éreztem hogy a Magánéletünk vagy bármilyen intim pillanatunk a nyilvánosságra tartozik, persze a kezét megfogom és adok neki a szájára puszit de nem nyomom a torkáig a nyelvemet és nem markolászom sehol sem , ez nem szemérmesség vagy prüdség hanem az illem és tisztelet megadása magunknak a társunknak a kapcsolatnak és a többi embernek is , hisz nem gondolnám hogy õket érdekli az ilyesmi, szerintem azért ha az ember utcán van ott azért illik tudni viselkedni hisz ez mégiscsak Magánélet ( ami magán vagyis szerintem kettönkön kivül másra nem tartozik) legalábbis nem kellene, én sem szeretem ha mások ilyen módon viselkednek a párjukkal, manapság amúgy is kint van az emberek élete a kirakatban túlzottan is , nem árt valamit megtartani magunknak.Gyöngy sem prüd csak egyszerü vidéki lány és zárkózottabb ezzel semmi baj nincs szerintem, sõt, ez igy helyes viselkedés, ha kettesben vannak én még nem láttam sem szemérmesnek sem prüdnek õt, nagyon helyes hogy nem akar sem a családból sem máshol megbántani senkit.
malvinkicska 2014 jún. 16. - 14:16:51
(1004/2414)
Napraforgo Dzsihanon kívül még a pilóta is segíthet Gyöngynek ha meggondolja magát, mert azt mondta M-nek félti a családját, amikor beszélt vele azt mondta a feleségét nem tudta menteni akkor õket, hogy menti meg a bajban.
9/10
napraforgó 2014 jún. 16. - 13:47:34 9/10
(1003/2414)
Remélem, hogy Dzsihán remekelni fog a tárgyaláson (mondjuk ez nem lesz nehéz, a körülményeket ismerve....). Nem tudom, hogy az õ érdeme-e, hogy kiengedték az elõzetesbõl Gyöngyöt...
talán így a család is elfogadja. Seref minden esetre elõnyére változott, most már az alkalmazottak életével is foglalkozik és ráadásul pozitívan! szóval segít! most megint kedveli Gyöngyöt is, hogy a fia gyerekét várja... szinte már helyes és kedves néha... Szerintem nagyon jól játsza a színésznõ a szerepét....
9/10
Érsekvári 2014 jún. 16. - 13:32:16 9/10
(1002/2414)
Végre Mehmet észhez tért és belátta , hogy Dzsihánba nem az anyja lovagját kell látnia, hanem az ügyvédet aki megmentheti Gyöngyöt . Már láttuk is Gyöngyöt kihozatta a börtönbõl a tárgyalásig. Ezek a török börtönök is elég borzalmasak . Megfigyeltem a sorozataikban szinte mindig kihagyhatatlan a kórház meg a börtön is. Bizony gyerekek is ott nõnek fel az anyák mellet . Emlékszem a Szív útjaiban is detto ilyen szitu volt , amikor Lamia börtönbe került a kislányával .
Mehmet apja az Ahmet már soha többet nem jelenik meg a sorozatban nem tudjátok mi lesz vele ?
Sejteni lehet Dzsihan bebizonyitja Gyöngy ártatlanságát . Vajon Sereffel folytatodik a bimbozó szerelmûk ?
Leventnek minek ez a hülye bajusz , anélkûl szerintem fiatalosabb volt.
Engin remélem elköltözött az örök vadászmezõkre .
9/10
napraforgó 2014 jún. 16. - 13:30:01 9/10
(1001/2414)
Lehet, de én meg nem vagyok a híve annak, hogy egy férfi és nõ a nyílt plénumon markolássza egymást. Felszállok a buszra, vagy a villamosra - mondjuk a nagykörúton - felszáll egy fiatal pár, majd egymás farmerjába benyúlva egymás s*ggét markolászva csókolózik ezerrel. Ezt lehet látni akár 10 megállón át. Esküszöm, nem vagyk prûd, de ami azt illeti, ilyet a nem akarok látni közforgalmi jármûveken... és bizony a hosszas, utcán elvégzett nyálas nyalakodást sem feltétlen akarom látni....
Szerintem sokkal szebb az, ha két ember ennyire nem tárja plénum elé a magánéletét...
10/10
feketeagi 2014 jún. 16. - 13:07:04 10/10
(1000/2414)
Érdekes, nekem nincs hiányérzetem, nem vagyunk egyformák:))) Engem inkább megfog az összebújások, kedveskedések, összenézések, nekem ez valahogy jobban érezteti a szerelemet mintha egymásnak esnének.
10/10
feketeagi 2014 jún. 16. - 11:39:48 10/10
(999/2414)
Elég sok minden sokkoló dolog történt, elég azt feldolgozni én nem hiányolom a szenvedélyt, most inkább a kedvesség kell és a szeretet, de majd lesz még szenvedély is:)))
malvinkicska 2014 jún. 16. - 09:44:15
(998/2414)
Szerintem ez olyan hiteltelen volt, mikor Engin megszólalt, a mesében sincs ilyen utána meghalt ez igazán kimaradhatott volna, Gyöngy így is szenvedett már eleget. Mehmet természetét ismerve, biztosan meg fogja sérteni a kijelentéssel kapcsolatban, mikor mi tudjuk nem történt erõszak. A papa jól mondta neki mikor beszélgettek az ügyvéd miatt, csak magára gondol és más érzéseivel nem foglalkozik kicsit önzõ. A Nihan is fog itt még kavarni, most is ott volt ahogy egy kis ideje, van rögtön fut hozzá, ezt én már sokallom.
9/10
napraforgó 2014 jún. 16. - 08:47:32 9/10
(997/2414)
Valaki tudja, hogy hirtelen miért engedik szabadon Gyöngyöt?? És az esetében miért is nem kell, vagy kellett volna megvárni a törvénykezési szünet végét????

Mopst akkor igazán érdekel, hogy Dzsihánt fölkérték-e védõügyvédként, vagy sem...
9/10
napraforgó 2014 jún. 16. - 08:36:25 9/10
(996/2414)
Ezt csak egy férfi tudja elképzelni, hogy a felesége/szeretett nõ lefekszik egy másik férfival erõszakból és csak úgy, túl tud lépni rajta. És hogy utána ugyanolyan kedves tud lenni a férjéhez, stb. Ez számomra hihetetéen.
Ha Gyöngyöt mewgerõszakolták volna, szerintem olyan állapotba került volna, hogy Mehmetnek még az érintését sem tudta volna elviselni.
Nem tudom, hogy Mehmet mit fog csinálni, mit fog mondani, hogy fog viselkedni, pláne, hogy végül is nem erõszakolta meg e a feleségét - ??? !!! hát-hát.!
9/10
napraforgó 2014 jún. 16. - 08:02:27 9/10
(995/2414)
Ez most is így van, Engin valóban ezt mondja Mehmetnek. Köztük fog állni mindig.
Ez a "kérdezd meg Gyöngyöt" nem biztos, hogy jó figura. Persze, ha Mehmet nem bízik Gyöngyben... és kétségbe fogja vonni a vallomását...