Téma: Igazgyöngy

malvinkicska 2014 jún. 29. - 13:07:38
(1174/2414)
Ildimix Mankos meg elõzött ami nem baj 69-rész töröknél amivel folytatódik, nem voltam itthon, egy csodálatos zarándok úton vettem részt Mátraverebély-Szentkúton.
offtopic
ildimix 2014 jún. 29. - 11:39:27
(1173/2414)
Olyan sokat írtatok, hogy alig gyõztem elolvasni.

A nagyapa barátnõje nekem sem szinpatikus szerintem a család pénze kell neki. Remélem az asszony gyerekei nem fognak a villába költözni.

Orhant és Rukiét nagyon sajnálom. Vajon kié az a táska pénz amit a taxiba felejtettek ez ki fog derülni?

Rukie jóban van Gyöngygyel akkor most miért nem kér segítséget tõle? Igaz azért nem fordul hozzá, mert azt hiszi a férje apja eladta a földet és megvan a pénz a kislánya mûtétére. Kíváncsi leszek ennek a rukie orhan szálnak mi lesz a vége a kicsi meggyógyul jól sikerül a mûtét?

Serefnek szerintem is igaza van abban, hogy házassági szerzõdést adott az új asszonynak.

Malvin igazad van Mehmed féltékeny a kollegára aki Nihan körül lebzsel.

Hétfõn várom a folytatást. Olyan jó, hogy aznap már felteszik a filmet az oldalra remélem ez így is marad.

Malvin nem tudod, hogy kb hétfõn hanyadik török rész látható a csatornán?
malvinkicska 2014 jún. 27. - 19:21:25
(1172/2414)
Napraforgó ahogy ismerjük Seref egy diktátor szinte nem tudom, hogy fog megférni két dudás egy csárdában, szerintem lesznek érdekes dolgok nem fogunk unatkozni.
9/10
napraforgó 2014 jún. 27. - 18:39:31 9/10
(1171/2414)
Kíváncsi vagyok, ebbõl a Dilruba ügybõl mi lesz?
Nem tudom, hogy a törökök mennyire prûdek, muszáj-e összeházasodni, vagy lehet csak úgy együttélni, szerintem így 70-en túl már nem kellene fejest ugrani egy házasságba.
Kicsit fura, hogy megérkezik a nõ a bõröndjével és már lelányomozza Serefet és igencsak úgy néz ki, mint aki máris át akarja venni a ház, illetve a háztartás irányítását.
9/10
napraforgó 2014 jún. 27. - 18:34:22 9/10
(1170/2414)
Ha úgy vesszük, akkor mindegyikük csókos állásban van. Mehmet azért lett a cég elnöke, mert a nagyapa, aki alapította a vállalatot, kinevezte. És nem ott dolgozik Onur, Bagar és Berk is. Most már Nihán is, és Didem is ott volt gyakornok. Hogy most mit csinál, nem tudom, valószínûleg ugyanazt, csak nem Berk a fõnöke.
Nem értem, Gökhánnak miért fáj, hogy a felesége szólt az érdekében? Attól még neki kell bizonyítani, hogy megérdemli azt az állást. Vagy õ nem segítene a feleségének hasonló helyzetben? Hülye férfibüszkeség. Most inkább elviseli, hogy a felsége otthagyja és a gyerekét is elviszi.
malvinkicska 2014 jún. 27. - 15:34:41
(1169/2414)
Mehmet viselkedésébõl az jön le többet szeretne, mint puszi ha egy szobába alszanak akkor is olyan érdekes volt, mikor a gyerek felsír, mikor meg elment Gy akkor meg tiszta hiszti úgy ment el hogy meg sem puszilta õket ahogy írtad. Azt várom meddig fog ez menni, mert valamelyikük besokall az tuti. Bahar erélyes nõ de azért rosszul eset neki amit Gökham a fejéhez vágott, divat a csókos állás lehet törökbe nem.
9/10
napraforgó 2014 jún. 27. - 13:55:18 9/10
(1168/2414)
Ez nekem is feltûnt. Úgy tûnik, Mehmet szereti, ha õ a number 1. Igaz, hogy nem akar semmit Nihántól (???), de azért azt se akarja, hogy más akarjon... Pedig jobb lenne, ha a nõ összejönne valaki mással. Most még a gyereke is símán összeszokna egy új apukával.
10/10
feketeagi 2014 jún. 27. - 13:24:48 10/10
(1167/2414)
Malvinicska, igen nekem is feltûnt, nagyon önzõ egy pasi Mehmet, nem nézi jó szemmel, hogy Nihán és a kolléga esetleg tetszik egymásnak, otthon meg nem tetszik neki, hogy Gyöngy részérõl a baba miatt egy kicsit kevesebb figyelmet kap. Nekem fura volt az a jelenet, amikor Gyöngy átmegy a másik szobába a babával, ezzel még nincs is baj, hagyja aludni a férjét, mert az másnap dolgozik, na de Mehmet ezért, nekem úgy tûnt felhúzza az orrát,legalábbis elég furán viselkedik amikor átmegy a gyerek szobába, búcsúzáskor még a puszi elõl is kitér.
9/10
Érsekvári 2014 jún. 27. - 10:35:31 9/10
(1166/2414)
Lassan olyan ez a villa mint egy átjáróház , jönnek -mennek ki és be a régi és új családtagok.
Fikri nagyapa milyen patáliát csinált Berg házassága hírére és most õ is szinte hasonló elhamarkodott módon vág bele csakazért is ebbe a házasságba.
Nekem ez a Dilruba nem szimpi (jól játsza a színésznõ ), olyan lassú víz partot mos típus. Már most ajánlgatja a lányának Fikri pénzét ....Lesznek itt még gondok . Most Serefnek igazat adok.
Egy kis észrevétel : a mai részben a Gyöngyék szobájában a sok tükrös ajtós szekrény megváltozott . Tejszínü és mintás lett a fele(tegnap még tükör volt mind ) apróság , de kiszurtam .
malvinkicska 2014 jún. 27. - 10:12:54
(1165/2414)
Feketeagi én úgy látom M-nek nem nagyon tetszik a férfi munkatárs, hogy legyeskedik Nihan körül, vagy képzelõdöm nem hiszem, olyan arcot vágott , mikor látta a másik irodistával is nagyon megdicsérte, milyen szép. A papa most azt csinálja , mint a meggondolatlan tinik, bele ugrik ebbe a házasságba, lehetne egy kicsit megfontoltabb, hiszen egy éltes ember, nem egy olyan nagy szám a leendõ ara az én szemembe, még azt sem tudni róla mit csinált, nyugdíjas hány gyereke van stb. Serefnek most igaza van nem jól tálalta másképp kellett volna, na de legyen ez az õ gondjuk.
9/10
napraforgó 2014 jún. 27. - 09:32:17 9/10
(1164/2414)
A nagyapa éppúgy elsieti a dolgokat, mint akár Berk. Kicsit azért ez furcsa, mert hát az új ara nem épp egy fiatal baba. Az viszont igaz, hogy utána lehetett volna nézni a hátterének. És persze ilyen korban már sokkal fontosabb a házassági szerzõdés, mint fiatalon, amikor a feleknek még nincs semmilyük. Most a nagyapa rögzíthetné, hogy mit visz az új házasságba és mit nem. Ha a nõ ezt idõben tudná, talán nem is akarná annyira...
9/10
napraforgó 2014 jún. 27. - 09:25:06 9/10
(1163/2414)
Szerintem is fölöslegesen truccol Gökhán. Hát ki segítsen a családtagoknak, ha nem a családtagok? Ha már a feleségére se számíthatna? Hát ez tényleg nevetséges. Miért nem próbál Gökhám bizonyítani abban a fõszerkesztõi állásban???? Le kéne mosni azt a nõt a színrõl. Csináljon valami olyat, ami megkérdõjelezhetlen. Most az jobb, ha elveszíti a felségét, meg a gyerekét a férfibüszkesége miatt? Mert Bahar most símán elhagyta a gyerekével együtt. Most frankón ottmaradhat a büszkeségével. Kérdés, hogy megéri-e?
10/10
feketeagi 2014 jún. 27. - 09:06:18 10/10
(1162/2414)
Bahart most sajnálom, Gökan a férfi büszkeségével hát, különben is a Saldolu család miatt vesztette el az állását, mért baj az ha segít neki a felesége...
10/10
feketeagi 2014 jún. 27. - 09:04:05 10/10
(1161/2414)
Na most a nagyapa majdnem ugyan azt csinálja mint Berg, talán meg kéne ismerni a gyerekeit is az új hölgynek, meg egy kicsit utána nézni a hátterének, sajnos nekem úgy tûnik a mamikánál a pénzt nagy szerepet játszik. Kivételesen igaza van Serefnek, csak valahogy diplomatikusabban kellett volna a házassági szerzõdést.
Csak nekem tûnik úgy, mintha Mehmet féltékeny lenne a babára?
9/10
napraforgó 2014 jún. 27. - 07:40:34 9/10
(1160/2414)
Dilrube próbálja belopni magát a család fiatal nõtagajai szívébe. pl. kávézaccból jósol nekik. Seref érkezik, négyszemközt átad egy házassági szerzõdés formanyomtatványt Dilrubénak, aki ígéri, majd áttanulmányozza.
Bahar hazatérvén Gökhánt a TV elõtt találja egy meccset nézve. Bahar ajéndékot hozott Gökhánnak, aki még mindig haragszik rá. Bahar szomorú. Másnap Bahar szomorú és próbál Gökhannal beszélni a házasságuk érdekében. Megoldást szeretne, de ha Gökhán nem hajlandó kibékülni, hát elmegy. És nem tréfál, össze is csomagol és elmegy a villába.
Dilrube hazakísérteti magárt Fikrivel, majd odaadja neki a Serftõl kapott házassági szerzõdést, amit aláírt. Fikri mérges lett, hogy a Seref a háta mögött intézi a dolgait. Felelõsségre vonja Serefet.
Orhán próbálgatja, hogy Mehmettõl kér segítséget a lánya érdekében. De valahogy nem tud sort keríteni rá.
9/10
napraforgó 2014 jún. 27. - 07:24:00 9/10
(1159/2414)
Mehmet beszél a nagyapával, aggódik a "boldogsága" miatt. A nagyapa megnyugtatja, nem kell féltenie.
Dilrube megérkezik pár bõrönddel. Seref meglepõdik, de Gyöngy símítja a dolgokat.
Munkahelyi apróságok a cégnél. Bahar bemegy dolgozni, mert rosszban van a férjével, Nihán új kappcsolatokat épít.
Bahar panaszkodik Mehmetnek, Gökhán neheztel rá a történtekért. Fél, hogy a házasági évfordulójukat sem fogják megünnepelni.
Úgy tûnik, hogy Dilrube át akarja venni a hatalmat a Sadoglu ház felett!, már irányítaná Serefet. Seref telefonálgat egy ismerõsének.
9/10
napraforgó 2014 jún. 27. - 07:07:15 9/10
(1158/2414)
Mi az ilyen horzsolásokra mondtuk a fiainknak, hogy katonadolog. Semmi orvos, semmi röntgen, csak mossuk ki, aztán vagy tettünk rá tapaszt, vagy sem (leginlább nem, merthogy ilyesmi 3 naponta elõfordult...)
9/10
napraforgó 2014 jún. 27. - 07:04:53 9/10
(1157/2414)
Dilrube alkalmazottja (kertész? mindenes?) új állás után néz, errõl tájékoztatja az asszonyát, aki most elköltözik. A nõ biztosítja az idõs férfit, hogy viszi magával az új házába (na most Orhánék állása, lakása nyilván veszélybe kerül....)
Jajja, ez a vén csaj úgy tûnik, veszélyes az öreg Fikrire nézve... Eélg pénzéhesnek tûnik....
9/10
napraforgó 2014 jún. 27. - 07:00:01 9/10
(1156/2414)
Nagyapa bejelenti a családnak, hogy újra akar házasodni, feleségül veszi Dilrubát. A család megdöbben, nem tudnak mit szólni. Mehmet se tudja, hogy álljon a dologhoz. Seref beszélni akar a fiával, azt akarja, beszélje le nagyapát az ötletrõl. Fél, hogy a nõ gyerekei is részesednének a majdani örökségbõl. Dilrube éretesíti a lányát a terveirõl és úgy tûnik itt a pénz is erõsen szerepet játszik.... Mehmet Gyönngyel is beszélne, de a nõ átküldi a gyerekszobába (Gyöngy szerintem állandóan alszik, ez nekem nagyon fura, én anno soha nem aludhattam 4-5 óránál többet, ez a nõ meg fél napokat átalszik...). Gyöngy késõbb átviszi a gyerkszobába a gyereket és visszahívja a férjét.
khajni87 2014 jún. 26. - 18:52:08
(1155/2414)
Nem mindegyik gyerek, az viszont biztos hogy Pinár hisztije meg hogy jaj röntgenezzük meg az túlzás volt, de nagyon ám, épp egy picit horzsolta le a térdét Dafne (ehhez képest Mehmet nem is túlozta el annyira nem követelt röntgent és nem vágott le ekkora hisztériázást sem pedig ott a gyerek feje horzsolódott le, az azért érthetõbb ott miért kellett orvos)...10 évesen átestem a régi biciklim kormánya közt, lehorzsoltam a lábam-kezem-orromat és a homlokomat is, úgy néztem ki mint egy háborús rokkant :D mégsem vitt senki orvoshoz, senki nem követelte hogy röntgenezzek meg ,egyszerüen, kimosták a sebeket és mentem tovább....és még életben vagyok pedig jó nagyot estem....