Téma: Igazgyöngy

9/10
Érsekvári 2014 máj. 09. - 10:21:06 9/10
(674/2414)
Egyszerüen elképesztõ és nem gyõzõm (gyõzzük ) dicsérni most a viasatot!!! Már 10.06 fenn volt a mai 77. rész. Éppen ,hogy belepislantottam pár képkockába ( elkell mennem most ), de alig várom , hogy nézhessem . Amit írtok maximális egyet értek, megint áll a bál a családban. Özge éppen durci amit láttam , borzalmas a kiscsaj, kezelhetetlen , elsem tudom képzelni Gülsün milyen taktikával tiudja egyáltalán "megszeliditeni ". Vagy lehetetlen feladat. Persze teljes véleményem a rész megnézése után lesz igazából. Gondolom az esti órákban sokan teszik szintén ezt. Szép napot mindenkinek !
9/10
napraforgó 2014 máj. 09. - 08:10:25 9/10
(673/2414)
Onur, szegénykém Pinárnak is csak a válláig ér, nem is tud a szegény nõ egy magassarkú cipõt fölvenni. Nilüfer meg még magasabb. Hát... én nem hiszem, hog a török nõk ilyen alacsony lovagra vágynának. Nilüfernek Berk tetszett, de Berk elrontotta a dolgot azzal, hogy eleve közölte, õ bizony nem akarja lekötni magát. Holott egy kapcsolat elején, az elsõ egy-két randinál még nem lehet tudni, hogy mi lesz a dologból, hová fejlõdik egy kapcsolat.
Hogy Nilüfer érdeklõdése Berk felõl Onurra váltana, hát ezen csodálkozom.
malvinkicska 2014 máj. 09. - 07:58:14
(672/2414)
Gyöngy már sok amit követ semmi sem jó neki, mikor beszélgettek érintette a sérelmének okát nyilván, Nihan Mehmet sem tagadta össze zavarodott a kialakult helyzetben, és nem tudnak zöld ágra vergõdni.Az a szemét Engin adja alá a lovat szépen finoman ellene hangolja, már azt tervezi mennek külföldre és a vállalkozás mögé bújik. A kettõjük között kialakult helyzetet nem könnyû megoldani, úgy látszik fontos Mehmednek, hogy Nihan meggyógyuljon, és szorgalmazza is, a legjobb orvost kereste fel. A kocsi vásárlási téma megdöbbentette a családot is, szóval ebben a családban nem lehet unatkozni. Onur Pinar balhéja abból is mi lesz Nilufernek szerintem tetszik Onur.
9/10
napraforgó 2014 máj. 09. - 07:31:08 9/10
(671/2414)
Az biztos, hogy Leventnek kellene erõsebben fogni a lányát. Nem tudom, hogy mikor halt meg az elsõ felesége. Nyilván az anya halála megviselte a kislányt, no meg a férjet is, de az, hogy teljesen szabadjára engedte a gyereket (mivel meghalt szegénynek az anyja, hát mindent megengedett neki, semmiben sem korlátozta), így egy kicsit önzõ lett a gyerek. Kisajátította az apját, nem hajlandó megosztani õt mással. De valahol ez is érthetõ, az anyja halála után neki egyetlen biztos pont van az életében és ez az apja. Fél, hogy elveszítheti. Ráadásul benne van a lázadó kamaszkorban. Nyilván nem akar egy "nõi" vetélytársat a saját és az apja életében.
Itt csak a nagyon sok türelem segíthet. És nem Gülszünnek, hanem Leventnek kellene nagyon sokat beszélgetni a kislánnyal. De apuci csak rohangál a világban a munkája miatt, nem ér rá a gyerekével foglalkozni.
Cameron007 2014 máj. 09. - 06:33:36
(670/2414)
Talán az apjának lehetett volna annyi esze, hogy nem egyik pillanatról a másikra vesz el egy nõt, hanem elõtte mondjuk összeismerteti a lányával. Talán csak a film hibája, hogy mindent csak nagyvonalakban ábrázol, de én még nem láttam, hogy Gülsün, vagy az apa leült volna Özgével átbeszélni a dolgokat.

Akinek pofont adnék az Gyöngy, hogy térjen már észhez, minden közeledését elutasítja Mehmetnek, bunkó vele, forgatja a szemeit, aztán megsértõdik (rosszul esik neki) hogy a férfi Nihannal vacsorázik. Döntse már el mit akar. Megérdemelné az is, ha Mehmet visszamenne Nihanhoz, mégis meddig kellene még bûnhõdnie a férfinak miközben nem is követett el semmit, vagy mit vár el ez a nõszemély még tõle, hogy végre meg tudjon bocsátani neki? Szerintem õ maga sem tudja.
9/10
napraforgó 2014 máj. 09. - 05:29:51 9/10
(669/2414)
Nem hiszem, hogy attól megszerette volna....
zandra 2014 máj. 09. - 00:27:35
(668/2414)
Nem vagyok egy agresszív, de Gülszün helyében én már péklapáttal vertem volna szét ennek az Özgének a fejét!
9/10
napraforgó 2014 máj. 08. - 14:06:06 9/10
(667/2414)
Igen, Mehmet rendes volt, mert bejelentette, hogy vacsorázni megy Nihánnal és a kisfiával. Itt kellett volna mondani, hogy gyere te is velem Gyöngyöm. És Gyöngynek mennie is kellett volna, fõleg, ha elõtte meghallgatta volna Mehmetet, mert az már korábban is elmesélte volna neki a fejleményeket, ha Gyöngy nem viselkedik olyan undokul.
De Gyöngy olyan undokul néz el Mehmet mellett, mintha az ott sem lenne.Még csak meg sem hajlandó hallgatni a pasit. Hát én most azt mondom, hogy akkor maradjon magának. Aki nem képes együtt élni, meg kompromisszumokat kötni, az csak éljen egyedül.

Tetszett az is, hogy Nihán emlékeztette Mehmetet, hogy õk anno a legjobb barátok is voltak, mindent megbeszéltek egymással. Na, ez az, ami Gyöngy és Mehmet kapcsolatából hiányzik. Anélkül meg nem ér az egész kalap sz@rt se.
9/10
Érsekvári 2014 máj. 08. - 13:06:57 9/10
(666/2414)
Nagyon szuper a csatornától , hogy gondol a nézöikre és naprakészen , söt még délelött felteszik az aktuális részt. Nagyon eseménydús volt ez a rész. Engin egyre tolakodóbb nagyon nyomul Gyöngyre,kihasználja a helyzetet egyre jobban nyeregbe érzi magát. ( spoler: eredetiben belenéztem olyaN részbe amiben Engin az õrület határát súrolja , elég bizarr és félelmetes dolgokat láttam vele kapcsolatban. Spoler vége). Egyébként amikor Mehmet bejelenti Gyöngynek vacsorázni megy Nihannal , jó alkalom lett volna elhívni Gyöngyöt , hogy megismertesse öket egymással . Midenkinek van más és más verziója ,hogy "látná inkább ", de mivel a forgatókönyv írok már megtették elég jól a dolgukat, élvezzük a gyümölcsét . Mindig alig várom a folytatást, már "gyöngyfüggõ " lettem.
10/10
feketeagi 2014 máj. 08. - 11:54:46 10/10
(665/2414)
Már fent volt 8.30-kor a telefonomon láttam, csak hát a kocsiba nem tudtam végignézni vezetés közbe, csak a piros lámpánál belenéztem és rá is csodálkoztam:))) majd este otthon megnézem........
malvinkicska 2014 máj. 08. - 11:34:09
(664/2414)
Viasat Playn fen a76-os rész nem akarom elhinni, mi történt velük, biztosan észrevették mennyien szeretjük, ezt a sorozatot, köszönjük maradjon is így.
10/10
feketeagi 2014 máj. 08. - 09:24:16 10/10
(663/2414)
Itt egy kicsit túlzásba estek a forgatókönyvírók Gyöngy karakterénél, de húzni kell valamivel a történetet gondolom én. Nekem sem tetszik ez a teljesen elzárkózás, ez egyértelmûen Gyöngy részérõl azt jelenti, hogy igen is úgy gondolja a kisfiúnak apa és anya is kell és szerintem õ nem akar úgy élni, hogy az árnyékban ott a másik nõ.A mai részt még nem láttam........csak törökül, ott úgy jött le az éttermi jelenet, hogy inkább nem váltott ki Mehmet részérõl semmit Nihán érintése, hanem nekem az volt az érzésem és ezért volt ennyire elutasító.
malvinkicska 2014 máj. 08. - 09:16:48
(662/2414)
Gülsünt én is sajnálom milyen rondán viselkedik vele Özge szemtelen kis fruska, az apja kicsit lehetne vele szigorúbb, ki tudja miket fog csinálni amíg az apja oda lesz.
9/10
napraforgó 2014 máj. 08. - 08:04:36 9/10
(661/2414)
Szegény Mehmet akármit csinál, Gyöngy elutasítja. Szándékosan távolodik Mehmettõl. Néha már azt hiszem, sohasem szerette a férfit, olyan undokul utasítja el.
Új lakást keres, Enginnel viháncol, Pinárral bárba megy szórakozni. Engem kicsit sem érdekel, hogy belül meg esetleg szenved. Kifelé nagyon is tudatosan, szándékosan mást mutat. És nehogy valaki azzal jöjjön, hogy pont Mehmet, meg a "családja" miatt, meg érdekében. Mert jelenleg pont õ lenne Mehmet családja, és Nihán a régi élete. Ezt meg kellene emészteni, elfogadni, feldolgozni, nem így viselkedni.
Kezdetben nagyon kedveltem Gyöngyöt, olyan kis helyes volt, megkapta élete nagy álmát, a hercegét, stb. De ahogy most viselkedik, amiket csinál.... Hát semmi sem szimpatikus benne. Miért nem tudja megvárni Mehmet döntését? Ha a férfi elhagyná, ezeket a lépéseket akkor is megléphetné, sõt akkor meg is kellene lépni. De miért megy a dolgok elébe? Jelenleg pont õ taszigálja a férjét az elõzõ nõ karjaiba. Aki ráadásul nem is rossz ember. Nem tehet róla, hogy lerokkant.

Érdekes a cselekményvezetés. Gyöngy jellemfejlõdése viszont nem annyira hiteles számomra. Ez a fene nagy mártíromkodás valahogy nem annyira elfogadható.
offtopic
ildimix 2014 máj. 08. - 07:49:53
(660/2414)
A mai részben nagyon sajnáltam Gülsünt amikor Özge megsértette. A lány apja helyében lekevernék neki 1 jó nagy pofont hátha megjön az esze. Gülszün csak aggódik érte nem akarja átvenni az anyja helyét. Özge nem gondol bele abba, hogy bánatot okoz az apjának? Ha így folytatja lehet rámegy a kapcsolatuk és Gülsün visszaköltözik a családi házba.
malvinkicska 2014 máj. 08. - 07:48:31
(659/2414)
Engin most már finoman, de nyomul, most már olyanokat mond Gyöngynek ami az õ malmára hajtja a vizet, lakás nézés, kocsi vásárlás. Mehmet is akar kocsit pirosat, mert ajándék melyik lesz a befutó. A mikor elmentek vacsorázni Nihán megfogta a kezét õ szépen finoman elhúzta gondolom az érintése valamilyen érzést váltott ki, és õ ezt nem akarta. A fiatalok viselkedése, se veled se nélküled, mert mind ketten szerelmesek, mi lesz ennek a vége.
9/10
napraforgó 2014 máj. 08. - 07:07:27 9/10
(658/2414)
Úgy tûnik, Gyöngy már vágja el a szálakat. Már lakást keres, és ki segít neki ebben? Hát Engin pajtás. Nagyon úgy néz ki, hogy a bemutatott lakáshoz van valami köze, a gondnoknõ nagyon ismerõ õt.... Aztán meg fölhívja magához Gyöngyöt teázni, ahol már a kezét fogdossa.
Pinár találkozik Nihánnal és a kisfiával. Én úgy látom, hogy Nihán is nagyon helyes nõ, nem véletlenül szerette õt annyira Mehmet régebben.
9/10
napraforgó 2014 máj. 07. - 08:19:48 9/10
(657/2414)
Szerintem meg sokkal különösebb lett volna, ha kinyomja a telefont, vagy visszahívást igér. Akkor Gyöngy megkérdezné: ki volt az, miért nem vetted föl? Miért nem beszéltél vele, stb. Gyanúsabb, ha késõbbre halasztja a beszélgetést.
Én jó ötletnek tartanám, ha arra a "családi" vacsorára Nihánnel és Kismehmettel pl. elvinné magával Gyöngyöt is, hogy végre bemutassa õket egymásnak.
És nagyon elítélném érte Gyöngyöt, ha ezt megtagadná és nem menne el.
Akkor valóban megérdemli, hogy elhagyják. ha valakinek ennyire nem fontos a kapcsolata, egyetlen lépést, egyetlen gesztust nem képes tenni, akkor maradjon egyedül.
9/10
napraforgó 2014 máj. 07. - 08:14:59 9/10
(656/2414)
Igen, ezt el is felejtettem. Az orvos közli, hogy Szafia nagyi szépen gyógyul. Mehmer Fikri meg bemegy hozzá és megkéri, hogy a "gyerekek" érdekében kissé tetesse betegebbnek magát a valóságosnál. Nagyika meg csak mosolyog. A két öreg összeesküvése aranyos, mert a nagyi persze rögtön rááll. És M Fikri is azt közli a "gyerekekkel" hogy az orvos szerint minden izgalom árt a betegnek és visszavetheti a gyógyulásban (holott az orvos nagyon is bizakodó volt...)
malvinkicska 2014 máj. 07. - 08:04:01
(655/2414)
Valóban a mai részben undok volt Gyöngy, a két öreg aranyos azok is azon vannak béküljenek ki, ez így van megírva ezt kell nekik játszani. Gülsüm is elég türelmes Özgével kapcsolatban, most, hogy elutazott az apja lehet szívatni fogja. Onur körül nagyon legyeskedik Nilufer, ebbõl is lesz még valami.