10/10
moontime 2009 máj. 26. - 23:16:56 10/10 Előzmény Tévémoly
(13/53)
Tévémoly, itt megnézhetõek a korábbi adások:

http://tenyek.tv2.hu/20ev
10/10
salapapa 2009 máj. 20. - 23:05:33 10/10 Előzmény Tévémoly
(12/53)
Nekem egy kicsit sok volt. Nem azzal van baj, hogy szeretné ha újra értéke lenne a becsületnek, értéke lenne a szeretetnek, segítõkészségnek. Ez, ami most megy... hogy gyõzõk, anettek, ágoták és egyéb a média által felfújt sztárnak kikiáltott szerencsétlenekkel van tele az összes újság, TV, ez nekem is fáj. Nem tudom, miért ilyen szarokkal traktálnak minket mint a máúnikasó, a józsibarát meg a többi, valszeg megvan a miértje. Csak én nem jövök rá. Ez lenne az igény? NEM! Azt mondják, hogy "Hé paraszt! Neked erre van szükséged!" oszt nyomják szakadatlan. :(
Szóval ezt jól látta Eperjes. De hogy valahányszor rákérdezett Bárdos õ szinte ugyanazt a monológot mondta el mintha betanulta volna, az "kicsit" térítõnek hatott. Assztat pedig nem szeressem...
Hadd döntsem el én magam, hogy mi a jó. NEKEM. Hogy büszke lehessen rám Apám, Nagyapám ha lenéznek rám fentrõl.
(mondom én, akinek egy Istene van: jómagam.:) )

Kíváncsian várom a ma esti meglepit, Moldova Györgyöt. Ezt is felveszem, ahogy a többi hármat is eddig. Mert a fentiek ellenére jó volt a múltkori is.
Bár... nekem az elsõ teccett a legjobban.
pkomives 2009 máj. 20. - 08:06:55 Előzmény Tévémoly
(11/53)
Háááát... Szerintem meg Eperjes össze-vissza beszélt, sokszor szerintem még õ sem tudta mit akar mondani. Azzal nincs is bajom, hogy õ egy - sokak számára - követendõ értékrendet próbál képviselni, csak azzal AHOGY. Remélem nem kerül olyan pozícióba mint azt az elõttem szóló reméli... Akkor jajjj nekünk, mindenki a hét hét napján rostokolhat a templomban... (Amúgy a vallással és az Isten-hittel semmi bajom, csak ahogyan azt a papok csinálják. Ha létezik Isten, akkor én a mezõn, a fürdõszobában, vagy épp munka közben is tudok vele beszélni, nem kell nekem ahhoz egy "önkéntes", aki tolmácsol !!!)
Tévémoly 2009 máj. 15. - 01:03:15
(10/53)
Eperjes HATALMAS! Az értékrend és amit képvisel követendõ. Kár, hogy õt és a hozzá hasonló egészséges értékrendet közvetítõ embereket keveset, vagy szinte egyáltalán nem látjuk képernyõn (nem párt politikára, párt képviseletre gondolok)... Valamiért... (Ákos, Usztics, hosszú a sor..) Egyet értek, hogy ha õ lenne a Kultusz- és Tanügy- (nem okatatási) miniszter a felnövekvõ generáció nem a jelenlegi erkölcs, érték, identitás tudattalan tanügybõl és nem oktatásból kerülne ki az életbe.

Sajnálatos, hogy a mûsort nem lehet letölteni vagy ismételten megnézni sehol. A párom nem látta... :(
mahtab82 2009 máj. 13. - 23:25:42
(9/53)
Ez ma tetszik.
hirvi 2009 máj. 13. - 23:14:43
(8/53)
Most is megy.. s elhangzik egy-két szép mondat Eperjes szájából. Mondjuk tényleg kicsit zavaró, hogy a mûsorvezetõ a végtelenségig kötözködik. Oké, hogy provokálja, ez a dolga, de néha túlzásokba esik, szerintem.
ondok 2009 máj. 13. - 23:03:06 Előzmény Vinyó
(7/53)
berecz nem tehetett mást ,mert annyira lejáratta magát a keményvonalas politikájával már amikor a rendszer az utolsókat rúgta ,és pl pozsgai és hasonlók már tapogatóztak a váltás irányába,akkor õ megírja "az ellenforradalom ellen tollal és fegyverrel"c. propaganda förmedvényt.Úgyhogy nem emberileg le a kalappal ,hanem rossz lóra tett.Ez nem zárja ki ,hogy eszes ,tehetséges káder volt ,hiszen igen magasra vitte Kádár alatt .Sokan utódnak tartották,benne volt a négyesfogatban is.
Állatbarát 2009 máj. 08. - 00:44:00 Előzmény tonyXPRS
(6/53)
Én nem vagyok elfogult, de nem tudom, mi lehetett az a jó meglátás, talán az, hogy demokrácia mostani állásánál, még a diktatúra is jobb lenne? mert ezt mondta. Salnos Õ nem tud másban gondolkodni, és a többiek sem, akk jelenleg is aktívan szerepelnek a politikában. Én azt fájlalom, hogy az emberek ezt nem látják. Ugyanazokkal az emberekkel nem lehet rendszerváltást csinálni. Szerintem ez nem elfogultság, hanem egy vélemény. de ténbyleg: komolyan,. Mi volt az a jó meglátás, mert lehet, hogy nem figyeltem eléggé?
Vinyó 2009 máj. 06. - 23:15:06 Előzmény edit62
(5/53)
Bár Berecz János kétségkívül a múlt rendszer embere, az mindenképp tiszteletreméltó, hogy õ többekkel ellentétben nem vállalt valami újszerû tisztséget ebben a "demokráciában", hanem felismerte a valós helyzetet, és tisztában van a saját szerepével. Emberileg le a kalappal elõtte!!
edit62 2009 ápr. 29. - 22:19:19 Előzmény tonyXPRS
(4/53)
Kifejezetten jó mûsornak tartom,bár a mûsorvezetõ stílusa hozzám nem áll közel.Nem biztos,hogy mindig a "kötözködés" a célravezetõ.A Berecz úr az én véleményem szerint õszínte volt és számomra szimpatikussá az tette igazán,hogy nem akarta megtagadni a múltját.
Bár ezt tenné minden olyan politikusunk,aki már régen elfelejtette,hogy valójában honnan is jött!
8/10
tonyXPRS 2009 ápr. 29. - 00:36:53 8/10 Előzmény Állatbarát
(3/53)
Szerintem Berecz némelyik pillanatban igencsak rávillantott mai lecsúszott, elszegényedett országunk lényegi problémáira és a politikából kivülállóként jó meglátásai is voltak, de mivel õ mondta, ez nem vehetõ figyelembe az elfogultak számára. Bárdos Andris nem kérdezett rosszul, legfeljebb a mûsoridõ rövidsége miatt érezhetõen nem engedte végigmondani, kifejteni a dolgokat.
Állatbarát 2009 ápr. 23. - 02:14:42
(2/53)
Szerintem Bárdos nagyon jól vezette a beszélgetést, aki szemellenzõs volt, az inkább Berecz János.
mary86 2009 ápr. 23. - 00:18:13
(1/53)
Jó ötlet a mûsor és a koncepció. Végre valami, ami felveszi a kesztyût az RTL Klub hasonló mûsoraival.
Csak sajnos a Bárdost választották mûsorvezetõnek. Már megint bebizonyította (így az elsõ mûsor után), hogy nem való oda. Ilyen értetlen és szemellenzõs embert még nem láttam! Próbál keménykedni és "hú-de-bekérdezek-neked" stílusú lenni, de egyszerûen nem hallja meg, amit mond a partnere, és rákérdez újra, amivel sajnos csak magát járatja le, és válik kispályássá.
Remélem ebben fejlõdik még, és akkor jó lesz a mûsor.