Téma: Híradó este

adamnagysweetmovie 2012 nov. 03. - 23:08:37
(2113/2273)
2448-as hsz, naggyon kemény...
adamnagysweetmovie 2012 nov. 03. - 22:30:27
(2112/2273)
Ja és az ügynöktörvény szõnyeg alá söprését majd elfelejtettem Lézer János által...
Na az is ad okot a hallgatásra, hogy mégse indítsunk szájkaratét a 60 éve kimúlt kommunizmus ellen, miközben építjük-szépítjük a pandantját...
adamnagysweetmovie 2012 nov. 03. - 22:27:45
(2111/2273)
Mindenkinek ajánlom, aki elõszeretettel komcsizik, ávózik...
(Csak szólok, Fidesz már valami miatt nem teszi, pedig egy éve még hogy habzott a szájuk. Azóta volt egy kis államosítás, földmutyi a párthuszároknak, nagy ugrás az egypártrendszer felé).

Szóval ez a NONSZENSZ:
http://www.verzio.org/films/hunp_hu.html
_goldie_ 2012 nov. 03. - 20:30:41
(2110/2273)
mindenütt most ez a vezetõ hír..már nem nézem csak olvasom a híreket
engem kikészített..nem bírom elviselni ha gyerekeket vagy öregeket bántanak

anno a bekattant apa az egész családot kiirtotta fûrésszel
arra sem voltam kíváncsi..legalábbis a részletekre nem
bármit kapcsoltam be..még a vízcsapból is folyt a vér

embertelen mennyiségben kapjuk az embertelen híreket.....
adamnagysweetmovie 2012 nov. 03. - 20:20:26
(2109/2273)
Mindez a passzivitás azért is furcsa, mert TI szabadítottátok a nemzet nyakába Orbánt és bandáját...

A fórumozgatás, a baloldal és fõleg a középen állók fikázása ezen nem segít...
adamnagysweetmovie 2012 nov. 03. - 20:00:37
(2108/2273)
A folyamatos hazugságcunami most nem fekszi meg a gyomrukat?
Józan ész? Erkölcs? NEM!
adamnagysweetmovie 2012 nov. 03. - 19:57:22
(2107/2273)
A Milla résztvevõk kulturáltabban viselkednek, mint a Fidesz-Jobbik mobsterei.
A rendõrségnek nincs miért ütnie, de azért díszsorfalat áll a tömegbe ékelõdõ szélsõjobbnak...

Aki 2006-ban verte a nyálát, az most 100X durvább demokrácia és nemzetgyalázás, jövõkiszipolyozás láttán miért ül otthon, fórumviccel/-heccel amerikázva el az idõt?
Felelõsség? Kettõs mérce?
offtopic
-csengõzoli-- 2012 nov. 03. - 19:57:08
(2106/2273)
Valahogy nekem a nevelõapa is furán viselkedik,meg ez az egész történet nem akar összeállni.
_goldie_ 2012 nov. 03. - 19:54:33
(2105/2273)
most nézem csak mi ez az összevisszaság itt..kitörölték az éjszakai vitákat
persze ez elõre várható volt..
így lementettem magamnak a kedvencemet..h röhöghessek rajta :D
offtopic
drProktor 2012 nov. 03. - 18:54:57
(2104/2273)
Nekem, igazság szerint a "FizeSS" jobban tetszik, tömörebb, s tényleg,
a "Fidesz" betûszó minden elõfordulását föl lehet vele váltani,
a "FideszGép" túl hosszú, ezáltal kimódoltabbnak vélem.

Azzal együtt az "elméleti háttér áltakad való kifejtésével az utolsó szóig egyetértek.
vénasszonyok -nyara 2012 nov. 03. - 18:52:56
(2103/2273)
2006 okt. 23.-ról néhány szó:

Én személyesen ott voltam minden nap és a saját szememmel láttam,mit mûveltek az egyenruhás pribékek.
23.-án délelõtt a József nádor téren láttuk, amint 3 rendõr pakolja be a védõfelszereléseket egy autóba. Az egyik kéjesen megjegyezte. "na ma adunk a POLGÁROKNAK!"

A Fidesz megemlékezése után ott voltam én is a Gerlóczy utcában, ahová az ávéhás disznók beszorították a tömeget és belõttek néhány könnygáz gránátot.. A fiammal voltam, mindketten életerõs férfiak vagyunk, de alig bírtunk a tömegpánikban talpon maradni. Levegõt szinte nem lehetett kapni, gyerekek, nõk sikoltoztak,idõs emberek elestek a tumultusban. És nem láttam egyetlen randalírozót köztük.

Az a különbség köztünk és szeretett ballib honfitársaink között, hogy mi valószínûleg mélységesen szégyellnénk, ha egy jobboldali kormány utasítására a rendõrség ilyet tenne, mondjuk a Milla rendezvényén, ezek viszont együtt kunczogtak a kunczéval az összevert országgyûlési képviselõn, mert bekötött fejjel jelent meg a Parlamentben.
Hiába, a vér nem válik vizzé. Az ávosutódok is ávós lelkülettel bírnak.
olahmiki1959 2012 nov. 03. - 18:37:33
(2102/2273)
Állítólag a gyereket a nevelõanyja ölte, vagy ölette meg két másik hajléktalannal.

Azt mondják, olyan brutálisan tették, hogy még a sajtótájékoztatón sem nagyon mondtak részleteket a nyomozók a hallgatóságnak.

Mit lehet ilyenkor mondani?...
Közhelyeket, elcsépelt frázisokat, unalomig ismert mondatokat a halálbüntetés visszaállításáról, meg arról, hogy az ember mint csinálna ezekkel a magukból kivetkõzött állatokkal, ha egyszer a kezébe kaphatná õket...
A gyerekgyilkosságra nincs mentség.
Még a "Volt egyszer egy Vadnyugat" kõkemény bandavezére, az érzõszívû, ugyanakkor marcona Cheyenne is azt mondja Claudia Cardinálénak, hogy "Mindent megölök, de gyereket soha".
Miért és hogyan jut el valaki addig a pontig, minek kell ahhoz történnie, milyen elfojtott feszültségek törnek olyankor felszínre, vagy a féltékenységnek milyen, mindent elsöprõ ereje keríti hatalmába a gyilkost, jelen esetben a fiú nevelõanyját, hogy a párját, az élettársát akarja bántani, de nem õt, hanem annak a 11 éves fiát öli meg?
Egyáltalán, milyen a személyisége annak, akiben felmerül annak a gondolata, hogy megöljön egy gyereket?
Még súlyosabb a dolog akkor, ha egy nõ, egy potenciális anya, - akivel mindig a családi tûzhely melegét, az összetartozást, a szeretetet azonosítjuk, - vetemedik ilyen szörnyûségre. Arra valóban nincs bocsánat, nincs mentség.
Gondolom, a mai, és az elkövetkezõ napok vezetõ híre lesz ez a brutális gyilkosság. Kíváncsi vagyok, vajon fény derül-e a részletekre, és fõleg, az indítékra.

Azt mindnyájan hallottuk már, hírekbõl, beszámolókból, szóbeszédekbõl, hogy a börtönök hierarchiájában a gyerekek molesztálóit, bántalmazóit, gyilkosait a legalja embereknek tartják még ott is, és az ezeket a bûnöket elkövetõk életét a többi bûnözõk minden pillanatban úgy keserítik meg, hogy az illetõ még azt is megbánja, hogy a világra jött.

Azt kell mondjam, hogy a 11 éves kisfiú gyilkosai esetében, - bár alapvetõen békés természetû ember vagyok, - nem bánom, hogyha a hivatalosan rájuk kiszabott büntetésen túl, a börtönélet mindennapjaiban jelentkezõ gyötrõdésben is részük lesz.
Számukra az lesz az igazi büntetés. Megérdemlik...
adamnagysweetmovie 2012 nov. 03. - 17:27:19
(2101/2273)
Szép szó a FizeSS, minden túlzásával együtt jól fejezi ki a zsaroló, maffiózó és hol sunyin, hol ormótlanul a megfélemlítésre építõ Orbánállamot. Ráadásul a nemzetiszocializmus két fõ eszméje, a nacionalizmus és az elnyomó-államosító államkapitalizmus is stimmel, hogy a kirekesztõ társadalompolitikáról ne is szóljak.

De én javasolnám a FideszGép terminus használatát is, ami tökéletesen kifejezi azt a rendszert, amit Orbán és Simicska a pártszékház eladása után, a pénzeket Fideszközeli kft-kben fiataltatva, majd pártcélokra kihasználva kiépített.

Ez egy tökéletes "macskafogó" gépezet, mely HATALOMBÓL PÉNZT, PÉNZBÕL pedig HATALMAT gyárt. Mindezt a legnagyobb nyíltsággal (pártfinanszírozási törvény alól mind3X a FideszGép bújt ki), végtelenül lojális, pártközeli-visszaosztó nagytõkéseknek állami beavatkozással "piacot teremtve" (=szétverve a piacot).

És hogy ez ne émelyítse az elszegényedõ, nyomorgó tömegeket, mindenkit szarral kennek be, hogy a saját praktikájuk ne legyen kirívó (dehát az emúlnyócév...) és nacionalista maszlaggal adagolják be a "mélymagyar birkanyulaknak" (büszke turul? hol?).

A jobboldal a legnagyobb válság idején rontott rá saját nemzetére a hatalom és a vagyon megszerzése érdekében.
Semmi sem drága. Minden hazugság és hatalmi manipuláció.

Ez a FideszGép.
A jobboldal tehetetlen túszuk.
Fõnix császárnõ 2012 nov. 03. - 15:05:52
(2100/2273)
Ezúttal szándékos volt.
drProktor 2012 nov. 03. - 14:38:29
(2099/2273)
Mirõl beszéltek?
(Hogy kerül a csizma az asztalra?)
Vagy a legutóbbi Hiradó este címû mûsorról beszéltek?
Ez ui. annak a topikja.
-csengõzoli-- 2012 nov. 03. - 14:21:22
(2098/2273)
Hát ez egy elég szomorú eset...
Jól értelmezem a sajtótájékozatót, hogy a "szülõk" ölték meg?
_goldie_ 2012 nov. 03. - 13:13:17
(2097/2273)
"a hipermarket falain lévõ térfigyelõ kamerák egyáltalán nem rögzítettek képet a kisfiúról, pedig a 360 fokban ellenõrzõ egységnek látnia kellett volna"
"Nem adjuk fel a reményt, hogy Bencus élve elõkerül..a kisfiúról két éve anyja és apja is lemondott, ám, hogy ne egy nevelõintézet falai között kelljen felnõnie, Sándor magához vette"
http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/negy-alakkal-tunt-el-bence-a-jatszoterrol-2117551
http://index.hu/belfold/2012/11/03/megtalalhattak_a_kaposvari_fiu_holttestet/
..ó ha tudnék káromkodni.....most sajnálom h nem tudok

"2010-ben 12 ezer fiatal tûnt el, tavaly közel 14 ezer gyereket nyelt el a föld. Sokan közülük ugyan elõkerülnek, de évente legalább 80-90 gyereknek vész örökre nyoma..Azok a gyerekek, akik világgá indulnak, egyáltalán nincsenek tisztában a rájuk leselkedõ veszélyekkel. Ráadásul nagyon sok közöttük a szeretetéhes csemete, aki az elsõ jó szóra ugrik"
szonya1 2012 nov. 03. - 12:49:58
(2096/2273)
helyesen: ki is tiltják
Fõnix császárnõ 2012 nov. 03. - 12:14:48
(2095/2273)
Bizonyos linkeknél nincs teljesen kiírva csak az elejébe közepébe konkrétan **moderálva**

Aki képet fölesz nem tudom talán a formátuma talán õk tudják de azok is kitiltják mert többször az volt tettem fel képet másnapra önkiletttiltva.

Na mindegy én búcsúzók a múlttól pedig az a 25nikkem nagyon hiányzik.

Ismertebb nikkem Puszilva.
offtopic
drProktor 2012 nov. 03. - 11:46:45
(2094/2273)
„Valaki megemlít egy adalékot Heller Ágnes és Lukács György múltjából,
én reagálok rá(. . .)”
Szerintem amikor az adott módon reagáltál rá, akkor sértetted édesanyád emlékét,
akitõl én most helyetted is bocsánatot kérek.