Téma: Híradó este

adamnagysweetmovie 2012 szept. 04. - 10:29:33
(413/2273)
Azért még mindig érdekelne, miért akartad megrakni szexuálisan meszagot.
És miért húztad be füled-fakad, amikor elküldtelek vissza a szülõszobádra...
Pont olyan bátran hallgattál, mint egy gárdista (Sovngárdista) vagy mint a jelenlegi, tekintély nélküli jogszabályai mögé bújó kormány.
Most fél év múlva meg lecsapod a magas labdát, hogy csak idióta vicc volt.
1/10
danton-b 2012 szept. 04. - 10:26:00 1/10
(412/2273)
Kár hogy amire írtad eme kis értekezésedet,azt törölték,mert így nem azonos nem faira pálya, dehát már megszokhattuk..pedig a Te hozzászólásaid nem éppen maradandó alkotások az utókor számára .Mint már írtam korábban tele vannak általában sznob öntömjénezéssel és velejük nincsen ,de ami alegfõbb baj és ami most is látható,a tényekkel nincs soha köszönõviszonyban sem ,csupán egy elfogult ember hablatyolását tükrözi.van egy rossz hírem Te és a hozzád hasonlóak a koloncok a nemzet testén,és aszomorú az az hogy hiába tette tönkre vezéred 2 év alatt tökéletesen Magyarországot ,hiába követi el a legnagyobb aljasságokat,aminek ezredrészéért ,ha azokat Gyurcsány követi el pl ,lángba borítottátok volna az országot és vernyogásotok Európa különbözõ fórumain az egeket verte volna (Orbán alap nélkül is ment mószerolni),nem tudtok kikerülni afejetekbe sulykolt hülyeségekbõl,a baeyr Zs féle szélhámosok hazug propagandájából,hogy pl a leggazdagabb emberek 95% baloldali.Már honnan vetted ezt az adatot? sehonnan, csak szajkózod hülyeségeidet.Vagy mit nektek a kijelentés hogy a "baloldal mindig rárontott nemzetére",akármekkora baromság,akármennyire is tény hogy avesztes hábrúkba stb ajobboldal sodorta az országot,hiszitek ,mert hinni akartok nemzetáruló vezéreteknek.
sajnállak ,mert egy jobb sorsra érdemes állampolgár lehetnél,de ugyanakkor megérdemlitek sorsotokat ,mert minden nemzetnek olyan akormánya ,amilyet választ magának ,csak az abaj hogy magatokkal rántjátok az ország értelmes tagjait is ,akiknem tapsoltak Rákosinak ,akik nem léptek be a munkásõrségbe és akik hittek benne hogy Magyarország tud élni a függetlensége lehetõségével.Ezek tévedtek ,mert nem vették számításba a lakájmentalitásaotokat és szellemi szinvonalatokat.Ezek jó része már kiábrándult és távozott az országból,jó része mint adam tervezi.Ne kívánd,hogy mindenki be is váltsa,mert akkor majd egy idõ után anagy fellélegzésed közepette zabálnivalód sem lesz,mert soha ennyi fiatal nem tervezete még hogy elhúz egy ilyen balkáni országból.Dehát láttunk már olyat hogy idióták maguk alatt fûrészelik a fát ,ill a disznó is jól érzi magát a pocsolyában.
Nos kedves kis mikike miután elég unalmas a terjengõs irományaid olvasgatása ,valószínûleg több energiát nem érdemes rád pocsékolni,ez is túl sok volt.
adamnagysweetmovie 2012 szept. 04. - 10:20:05
(411/2273)
Külföldön is van ám net, hiába monnya az ellenkezõjét a hanyatló nyugatról a Vezír.
olahmiki1959 2012 szept. 04. - 01:36:00
(410/2273)
Én Adam, és a hasonszõrûek emigrálását azért tartanám örvendetesnek, - sajnos, ez valóban csak a fantázia világába tartozó ábrándozás, - mert akkor végre talán elindulhatnánk felfelé, fellélegezhetnénk, és nem kellene úgy éreznünk magunkat, hogy van rajtunk egy kolonc, ami állandóan visszahúz bennünket.
Tudod, Danton-b, ti vagytok azok, akik a rendszerváltás óta eltelt két évtizedben egyetlen pozitív, értelmes dolgot nem csináltatok, csak a negyven év alatt magatokba szívott mentalitással, kizárólag a jó ötletek elgáncsolásában, az ország vagyonának szétlopásában, a bomlasztásban, a kártékony tevékenységben jeleskedtetek.
A ti köreitekbõl került ki a mostani leggazdagabb réteg 95 százaléka, akik évtizedekig a dolgozó néppel éreztek együtt, - szavakban, - aztán az elsõ adandó alkalommal tõkések lettek, és meggazdagodtak, azonnal elfelejtve, és szembeköpve azokat az eszméket, amelyeket egész addigi életükben hangoztattak.
Ti mellettetek elment a történelem, ócska, avitt nézeteket vallotok, és ha már a nyilasokat hoztad ide, - végtelenül aljas, és igazságtalan módon, - akkor én meg azt mondom erre, hogy ti meg a legrosszabb ávós mentalitást képviselitek, idõnként magatok elõtt is észrevétlenül. Az van a zsigereitekben, a világnézetetekben, a megnyilvánulásaitokban.
És abban, hogy merevek vagytok, a könnyedség, a humor, a szellemesség még nyomokban sem lelhetõ fel a szavaitokban, sõt, ezektõl a dolgoktól rettegtek.
És az állandóan hangoztatott toleranciátok helyett, gyûlölitek azt, aki nem azt mondja hajszálpontosan, amit ti hallani akartok.
Ti valljátok magatokat demokratáknak? Akik - ha lehetõségetek lenne rá, - fizikailag semmisítenétek meg mindenki mást, aki nem a ti köreitekhez tartozik.
Aki idelátogat a portra, annak semmi mást nem kell tennie, csak annyit, hogy olvasgassa el az írásaitokat. Tökéletes lenyomatát fogja kapni annak az aknamunkának, amit a mostani ellenzék hivatalos szinten mûvel, ti pedig a ti szerény eszközeitekkel, indulattól vezérelve csináltok.

Hát ezért írtam, azt, hogy földöntúli boldogság öntené el a szívemet, ha néhány száz, vagy inkább néhány ezer kilométerre tudhatnálak titeket innen.
De akkor túl könnyû lenne az életünk, és rengeteg problémánk egy csapásra megoldódna.
Ilyen szerencsénk pedig sajnos, a történelmünket ismerve, soha nem volt.
De álmodozni azért lehet, nem?...
olahmiki1959 2012 szept. 04. - 00:58:10
(409/2273)
"én tutira emigrálok majd és leszünk még párszázezren...."

Adam, régebben egy félmondattal említettem, hogy antialkoholista vagyok, - tudom, a mai világban ez elég ciki, - de ha megteszed, hogy emigrálsz, ráadásul párszázezer hasonló beállítottságú elvtársaddal együtt, (ez olyan szép, hogy nem is lehet igaz!), isten bizony, én pezsgõt bontok, és mindenkit meghívok egy körre itt a neten.

Úristen, csak egyszer az életben jöjjön be az, amit annyian szeretnénk!
1/10
danton-b 2012 szept. 04. - 00:54:29 1/10
(408/2273)
Jó pénzért ezek eladják az anyjukat is,hát még a hazájukat meg pláne,miközben facsarják a zsírt a szegény emberekbõl.De jön még kutyára dér,felelni fognak a bûneikért ,és akkor nem lesz irgalom,hiába a páncélozott kocsi és testõrbrigád.Nem az a megoldás hogy dobbantunk ,hanem a bitorlóktól vissza kell szerezni az országot és a bitorlókat pedig a méltó helyükre tenni
adamnagysweetmovie 2012 szept. 04. - 00:37:00
(407/2273)
Hát ha csengõnek ilyen érvekkel, ilyen higgadtsággal bármi köze van a politikához a netolvasgatáson kívül, akkor különösen dobbantani kell.
Egyébként pont az ilyen agresszív-elvtelen-opportunista emberek a tökéletes kiszolgálói a narancsbolsiknak, a mindenkori Szijjártók, Giró-Szászok, Selmeczik, Tarlósok...
Érdekes, mai Fideszben már csak az ilyen hóhér-típusok maradhatnak meg Orbán körül... A többiek, Pokorniék meg csendben nyomogatják ezerszámra a szavazógombot, és próbálják menteni az arcukat az emberarcú Orbánizmus beköszöntéig, a tisztogatások lezárulásáig.
adamnagysweetmovie 2012 szept. 04. - 00:25:09
(406/2273)
Egyébként MO összes 1895-1989 közt autoriter-diktatorikus rezsimje is pont az ilyenek emberekre alapult...
adamnagysweetmovie 2012 szept. 04. - 00:09:54
(405/2273)
Nem, pusztán olyan rongyembernek tartják a magyarokat a világon, mint amilyen a jelenlegi kormány megítélése.
Persze téged ez nem zavar, mert Európában is a terepjáródtól a szállodaajtóig jársz az emberek között... Pedig téged is ugyanolyan babárnak tartanak, mint Orbánékat, akik a keresztény, európai és az emberi jogokra nagyívben tesznek, miközben émelyítõen papolnak róla (amitõl kifekszenek még a közszolgálati egyetem tanulói is)...
Ráadásul esetedben a párhuzam meghúzása még jogos is. Hát engem ne ítljenek meg Európa egyetlen diktátora után, én tutira emigrálok majd és leszünk még párszázezren....
offtopic
umma 2012 szept. 03. - 23:54:50
(404/2273)
Az szerintem is vicces volt :)
Adamnak viszont jobbat ajánlok a gyógyszerek és kezelés helyett. Elég volna csak egyetlen könyvet elolvasnia, kábé négy órányi idõt vesz igénybe: http://www.libri.hu/konyv/elj-vidaman.html - garantáltan megváltoztatja az életet. Ebben annyi bölcsesség van, hogy nagyon sajnálom, hogy csak most bukkantam rá. Aki ezt elolvassa, nem marad ugyanolyan, mint az olvasás elõtt. Egyszerûen és frappánsan összefoglalja az élethez szükséges legfontosabb tanácsokat. Például, hogy az agy azt fogadja el célnak, amire a legtöbbet gondolunk - ezért egészen biztosan abba az irányba fog elmozdulni az életünk, amivel leginkább megtöltjük az agyunkat. Az mindegy, hogy pozitív vagy negatív felhanggal gondolunk rá, az a lényeg, hogy arra koncentrálunk. Tehát, ha Adam folyton arra gondol, amit NEM akar - akkor épp abba az irányba sodródik, ahhoz közeledik, amit nem akar. Ezért arra kell összpontosítani, amit tényleg el akarok érni, ahová valóban el akarok jutni, mert arra fogok mozdulni, amire gondolok.
olahmiki1959 2012 szept. 03. - 23:33:37
(403/2273)
"Nameg amikor rá akartál fanyalodni meszagra, az is egy kultúrember üres látszatáról árulkodott, ordasan...."

Adam, én a többiektõl eltérõen, nem mondom azt neked, hogy keresd meg az elgurult gyógyszered, vagy növeld annak az adagját.
Annál sajnos sokkal nagyobb baj van. Akkora a baj, - és ez kiderül az egyre fékevesztettebb, immár kontroll nélküli vagdalkozásaidból is, - hogy azon már csak egy szakértõi team összehangolt, hosszú, fáradságos kezelése segíthetne, vagy talán még az sem.

Eltévesztetted a házszámot. Hatásos, frappáns, szellemesnek szánt dolgot írtál, azt hitted, majd jól odamondogatsz nekem, ehelyett saját magadat röhögtetted ki.
Én ugyanis - és ezt õ maga is megerõsítheti, - soha az életben nem akartam ráfanyalodni meszagra. Másra sem, talán a kõmacskával való, félig komoly, félig ironikus civódásunkra emlékeztél, - persze rosszul, - amelyen jól szórakoztunk mindketten, és a többiek is, akik olvasták.
Csak te, akinek annyi humorérzéke sincs, mint ennek a klaviatúrának amin éppen írok, csak te próbálsz valamiféle pszichoanalitikai fejtegetéssel fogást találni rajtam.
Nem fog sikerülni, Adam! De nem ám! Ahhoz sokkal korábban kellene felkelned, és ha már szellemeskedni próbálsz, akkor legalább nézz utána a dolgoknak, mielõtt írsz valami szánalmas próbálkozást, és ilyen magas labdát adsz fel nekem.
Azért elnézést kérek, hogy az ilyen magas labdákat leütöm. Ez valóban emberi gyengeségem.
De hát miért pont én legyek tökéletes?...(hihi!)
offtopic
umma 2012 szept. 03. - 23:33:34
(402/2273)
A bakui olaj olyan fontos volt mindig is, hogy a világháborúban a németek eleve arrafelé indultak.
zampano 2012 szept. 03. - 23:27:47
(401/2273)
Orbán egy igazi géniusz.
talec 2012 szept. 03. - 23:27:26
(400/2273)
"Valamit akarnak az azeriek a világban. Hallom a hírekben mindig, egyre többet szerepelnek, mondjuk úgy, hogy felfelé törekednek a világban. Ott volt az Eurovíziós Dalfesztivál is, az azeri ökölvívók esetében is egy nagyon erõs sportdiplomáciát lehet érezni."


Du. még csak ennyit tudtam mondani kapásból, aztán olvastam valahol, hogy autóversenyt is rendeznek pár hét múlva, meghívták Jacques Villeneuve-öt is. Most a politikát nem említve, eddig nekem annyi volt Azerbajdzsán, hogy állandóan megvertük õket fociban.

Meg 1 hónapja ezt olvastam: "A francia Total gázlelõhelyet talált Azerbajdzsánban", Óriási földgázkészletet tártak fel Azerbajdzsánban"
offtopic
umma 2012 szept. 03. - 23:24:41
(399/2273)
Zoli, mit szólsz az eritreai polgárháborúhoz? Hát nem borzalmas?
-csengõzoli-- 2012 szept. 03. - 23:16:11
(398/2273)
Igen egy kis ketaminnal jól ellenne :)
1/10
danton-b 2012 szept. 03. - 23:04:03 1/10
(397/2273)
Te kis kontrás fegyverhordozó Sancho:)
1/10
danton-b 2012 szept. 03. - 23:03:16 1/10
(396/2273)
jellemzõ hogy ez az elmebeteg olyan sikeresen tenyerelt bele az azeri -örmény konfliktusba ,hogy már lövöldöznek is a határon.Ez az idióta még aharmadik világháborút is kirobbantaná ha rábíznák.A nyugati világ imádja az ilyen destabilizáló tûzre olajat öntõ politikusokat,nem véletlen hogy még Obama is összevonta szemöldökét.tudom ezt leszarja Orbán , hiszen õ azokat tekinti példaképének ,akik pl anno hadat üzentek Amerikának.Úgyhogy szójjá csengõnek hogy rossz helyen ajánlgatja a gyógyszer adagolást,.vezérére férne rá de nagyon egy kis kezelés .láthatta bárki pl hogy milyen fintorokat vágott augusztus huszadikán pl a kitüntetések átadásakor,muhahahah
1/10
danton-b 2012 szept. 03. - 22:56:37 1/10
(395/2273)
teljesen igazad van,a magyar történelem szégyene a jelenlegi kormány,a baltás gyilkosok haverja többek közt, de nem tudsz egyetlen területet mondani ,amiben egy kicsit is sikeres lenne ez a tolvaj banda,kivéve a Rákosi rendszerhez hasonló manipulatív hatalmi arroganciáját.csengõvel ne törõdj ,neki megéri nyilván a szekerüket tolni,már csak pártfeladat kapcsán is mint agitprop elvtársnak az anyagiakról nem is szólva.
-csengõzoli-- 2012 szept. 03. - 22:55:27
(394/2273)
Írd csak ki magadból Ádámka,jobb lesz! :)
Ki marad itt 2014 után?
Ki?
Hát eddig is csak azért maradtunk ,mert ez az azeri börtönben volt!
Eddig is annyira kurvára érdekelte a világot Örményország,hogy minden nap szóbakerült valahol,igaz?
MOst aztán,na most hát hú,de a mindenit neki,hát most hüh...
Fuh,kivagyok,borzalmas!
Fogadni mernék az egész nyugati világ álmatlanul forgolódik ma éjjel is emiatt az eset miatt.