Téma: Híradó este

offtopic
vénasszonyok -nyara 2012 nov. 03. - 11:17:47
(2093/2273)
Nem vagyok rendõrségi profilozó, de abban biztos vagyok, hogy túlértékeled magad azzal feltételezéssel, hogy tettestársakra lenne szükségem egy magánbeszélgetés lebonyolítására.
Azért érdekes az ú.n. liberális értelmiség viselkedéskultúrája. Valaki megemlít egy adalékot Heller Ágnes és Lukács György múltjából,én reagálok rá és a magát entellektüelnek tartó kis kukac az anyámat emlegeti meglehetõsen sértõ szövegkörnyezetben.
Tisztában vagyok vele, hogy ezzel a legkevésbé sem sérül édesanyám emléke (mert egy pondró nem képes sárba rántani)de a gesztus felettébb felháborítótó.
Természetesen lehetséges, hogy Heller Ágnes fia az illetõ. Akkor talán valamennyire érthetõ a reagálás,bár hangsúlyozom, nem én vetettem fel annak a bizonyos fellációnak a témáját.
Csak írjál minél több kommentet, hogy megkönnyítsd a dolgomat!
offtopic
drProktor 2012 nov. 03. - 10:10:45
(2092/2273)
Hu, ezt nem értem egészen. Azt állítod, aki képet föltölt, azt kitiltják?
Vagy aki linket megad, azt is?
Fõnix császárnõ 2012 nov. 03. - 09:57:04
(2091/2273)
Valószínûleg a netikett xxl változata + a fórumszabályzat egy egész.

Pl. Fura hogy ha valaki letöltõ stb értékes oldalt akar megosztani akkor is **moderálva** vagy teljesen eltûnik a hsz.

Vagy tesz fel képet, nemcsak eltûnik a hsz hanem kiistiltsák.

Pff. Egyébként mellesleg megsúgom hogy pont azért az a nicknevem mert azon a héten néztem bele az aranyvirág átkába ahol Fõnix császárné volt a fõszereplõ.
offtopic
drProktor 2012 nov. 03. - 09:43:43
(2090/2273)
Igazad lehet, pl. a netikett ellen van a filozófusok furulyázásáról
fölterjesztett egész értékes ötletmassza.
drProktor 2012 nov. 03. - 09:40:20
(2089/2273)
Kedves Moderátor akárhányas!

Gratulálok, sikerült pacifikálni a topikot.
Csak így tovább!
Jelzem egy kiváló elõd, Yossarian kapitány sokkal magasabb szintre jutott,
a legénység leveleit cenzúrázva pl. bizonyos esetekben kihúzta a levelekbõl az összes kötõszót,
más esetekben a jelzõket, ismét máskor a névelõket, ha jól emlékszem(régen olvastam)
Én kihagytam volna a HellerÁgnest és LukácsGyörgyöt gyalázó posztokat is, jól lehet,
egyikük sem regisztrált fórumozó
(Még az is lehet, hogy nyitott kapukat döngetek – nincs türelmem végigolvasni
a posztok kiherélt maradékát)
Szebb jövõt, szép napot kívánok!
Fõnix császárnõ 2012 nov. 03. - 09:36:50
(2088/2273)
Van olyan hogy netikett.
Idióta banda
offtopic
drProktor 2012 nov. 03. - 09:17:21
(2087/2273)
Na, látod, Mikike!
Így vitavezet a pártod, a FizeSS.

Én pontosan tudtam, hogy ez lesz.
Ha majd vénasszonyok nyara és tettestársai eljönnek hozzám verekedni
(tudod, a 23. gyalogezred -lehet, hogy lesz egy önkéntes verõlegénygárda is,
a moderátokból).
Én is sajnálom, hogy nem tudunk dolgokat kibeszélni.
olahmiki1959 2012 nov. 03. - 08:59:03
(2086/2273)
Most, hogy túl vagyunk a megemlékezések napjain és hangulatán, végre nekiduráltam magam, hogy 6-8 oldalig visszamenõleg elolvasgassam a hozzászólásokat, válaszoljak esetleg azokra, amelyek nekem szólnak, erre döbbenten látom, hogy eszméletlen mennyiségû írást töröltek közben.
Úgyhogy most pestiesen szólva, "meg vagyok lõve", gyakorlatilag nem maradt semmi azokból, amikre érdemes lett volna reagálni.
Így meg a levegõben marad egy csomó tisztázatlan kérdés.
Ezt most bebuktuk...
Fõnix császárnõ 2012 nov. 03. - 06:27:04 Előzmény mandulavirág
(2085/2273)
Egyszer véletlen úgy jelentkeztem ki hogy kijelentkezés az azonosító törlésével.
Nem írja oda hogy töröltfelhasználó s ott vannak a száz évvel ezelõtti hozzászólásaim is (igaz a videóba rejtett üzenet online játék ahhoz a filmsorozathoz hszem eltûnt)
Most a kedvetekért megpróbáltam azzal bejelentkezni s ez volt:
Hibás vagy inaktív felhasználónevet és/vagy hibás jelszót adott meg.
Tehát itt más is közrejátszik.
További szép napot!
offtopic
mandulavirág 2012 nov. 02. - 23:00:17
(2084/2273)
A frizbis témáról még eszembe jutott valami, de inkább ide írom le, mert ide amúgy is nagyon illik.
Szóval, az improvizációs készség, mint a kontrollkényszer ellentéte. Gondolj bele, hogy ez milyen magával ragadó tud lenni. Mondok rá egy példát - Gyurcsány! Megnéztem egy indexes összefoglalót az október 23-iki ünnepségekrõl, és a DK-soknál Gyurcsány ismét ugyanarról beszélt, mint az õszödi beszédben: hogy nem tudni kell elõre azt, hogy mi lesz, hanem neki kell ugrani és csinálni! Majd kisül közben, hogy mivé alakul. Nem kell mindent elõre tudni. Ez volt nagyjából az õszödi beszéd egyik fõ mondanivalója; és ha belegondolsz, az improvizációs készség pont ezen alapul. Ha a macskát fejre ejtik, akkor is a talpára esik, mert képes útközben MÓDOSÍTANI az útvonalát. Aki improvizál, az képes arra, hogy módosítson a saját viselkedésén; aki kontrollkényszeres, az nem tud módosítani, az végigjárja a maga útját, attól nem tér el. Hitler sem volt képes eltérni a saját terveitõl, még akkor sem, amikor körülötte már mindenki azt üvöltötte, hogy ez nem jó. Az elkötelezettség egyrészt jó, ha valaki jóra kötelezte el magát; de ha rosszra, akkor csak õrültség. Az improvizáció azonban nem megalkuvás; aki improvizál, az nem adja fel a céljait, csupán képes figyelembe venni a körülményeket. Az összes hõsrõl szóló kalandfilmben ezt látjuk. Minden hõs képes az éppen adódó körülményeknek megfelelni, a hirtelen elõálló veszélyekkel szembenézni; nem kell elõre leírnia, ritualizálnia, mit csinál. Ilyen a hõs viselkedése.
És ezt használja ki Gyurcsány is, erre apellál. Hogy a valóságban mennyire képes rá, az más lapra tartozik. És ugye például az is biztos, hogy a szélhámosok, csalók, hazugok is elég improvizatívak. Tehát önmagában az improvizációról még nem lehet eldönteni, hogy jó vagy rossz. De hogy VONZÓ képesség, az biztos, elég csak megnézni, hogyan reagáltak Gyurcsányra azok, akik hallgatták: http://index.indavideo.hu/video/Azert_Orban_mert_sokan_utaljak (06:04-tõl) "A francba a részletekkel.. azt tudom mondani"
offtopic
mandulavirág 2012 nov. 02. - 22:25:44
(2083/2273)
Szerintem nem. Pont annyian olvassák el, mint ahányan írják. :)
_goldie_ 2012 nov. 02. - 22:22:31
(2082/2273)
egy topikot többen olvasnak mint ahányan írnak bele
offtopic
drProktor 2012 nov. 02. - 22:17:06
(2081/2273)
Mit akarsz ezzel?
offtopic
mandulavirág 2012 nov. 02. - 22:12:53
(2080/2273)
Szerinted magát törli?
offtopic
drProktor 2012 nov. 02. - 22:05:05
(2079/2273)
Szerintem senkit sem alázok meg azért, mert utálja a magyarokat.
Hogy Heller utálja a magyarokat, az egy orbitális marhaság.
Azt meg, hogy ráadásul orbitális marhák alázzanak meg bárkit,
pláne idõs nõket, pláne, ha nyugodtan a seggüket a földhöz veregetnék,
hogy Heller magyar, azt nagyon nem pártolom.
_goldie_ 2012 nov. 02. - 21:39:39
(2078/2273)
olahmiki1959 2012 nov. 02. - 19:26:11
(2077/2273)
Ne törõdjél senkivel, küldök zenét.
Abból nem lehet baj.
Meg különben is, egyszer már bejött.
Egyszer már te is bejöhetnél...khm...

http://www.youtube.com/watch?v=LDT0bXgijF4

Hihetetlen, hogy most, amikor meghallgattam ezt a számot, nehogy valami mást linkeljek be neked, mint szeretnék, egészen beleborzongtam, annyira jó.
Ahogy elindul a ritmus a basszusgitárral, és szép sorban, egymás után bekapcsolódnak a hangszerek, szuper.
Van benne egy eszméletlen jó szaxofonszóló, utána meg a Fenderzongora szólója is nagyon jó.
Ha egy ilyen zenét meghallgatsz, az úgy felemel és magával ragad, hogy úgy tekinthetsz le "ezekre", mintha több száz méter magasból, egy helikopterrõl néznél le egy katasztrófa sújtotta területre...
offtopic
mandulavirág 2012 nov. 02. - 19:23:33
(2076/2273)
Ezt még kantakéknek és sovngarde-nak írom, mert velük BESZÉLGETTÜNK errõl:

Nos: a párkapcsolatban a nõknek nagyon sokszor azt tanácsolják, hogy legyenek számítóak, játsszanak a férfiak érzelmeivel, flörtöljenek, aztán húzódjanak el, aztán megint nyomuljanak és újra húzódjanak vissza stb. A férfiak is hasonlóan igyekeznek viselkedni sokszor, hogy elkerüljék az elkötelezõdés kockázatát. De ez marhaság. Sok okból. Egyrészt, mert az ember csupán az elkötelezettségben kaphat. Amíg nem kötelezi el magát, addig szállhat nemiszervrõl nemiszervre, de az élete nem fog jobbá válni tõle, csak az ideje megy el rá, ahogy a Kispál énekli: "De a szexszel meg a sporthírekkel Elmegy az idõ aztán fekszel Éjjel ébren, hogy mindenki meghal-e?...És szexszel gyógyítják a semmit És álmodoznak, hogy más a hibás Felnéznek és elkezdik, hogy: nem fáj" http://www.youtube.com/watch?v=Tk-phtS2mv0

Másrészt azért nincs értelme, amirõl írtam - mert valójában a párkapcsolatban az ember leginkább annak tud örülni, amit õ maga adott bele. Valójában ez teszi boldoggá az embert. Az ember attól boldog, amit ad, amit tesz. És minél többet ad ki magából, minél többet tesz bele a párkapcsolatba, annál több helye lesz önmagában a másiknak.
Az ember a másiktól nem azért marad távol, mert a színjátékkal megõrzi a függetlenségét - egy frászt. Azért nem tud a másikhoz közel kerülni, mert nem képes rá, mert önmagában belül nincs a másiknak helye. Azért kell mindent beleadni a párkapcsolatba, amit csak bírunk, azért kell teljes szívvel-lélekkel belelendülni, azért kell odaadni magunkat, amennyire csak bírjuk, hogy ezzel helyet teremtsünk magunkban a másiknak.
Egyáltalán nem kell szégyellni, ha odáig vagyunk valakiért, ha megõrülünk érte, ha teljesen tûzbe jövünk miatta. Ezt nem kell szégyellni, nem kell megjátszani a nagymenõt és a jégkirálynõt; marhaság. Inkább adni kell, hogy a másiknak elég helye legyen.

És nem csupán a párkapcsolattal jó így lenni, hanem minden egyébbel, magával az élettel. AZ ÉLETBEN UGYANIS AZ TESZ BOLDOGGÁ BENNÜNKET, AMIT BELEADUNK, amit megteszünk. Nem az, amiben megjátsszuk magunkat, amiben ügyeskedünk, amiben csalunk, amiben szerepet játszunk, hanem az, amiért õszintén lelkesedünk, amibe teljes lendülettel belevetjük magunkat, amitõl nem húzódunk el, hanem belemegyünk, mert érdekel, mert valóban akarjuk. És pontosan ekkor kapunk az élettõl, pontosan ekkor élünk, pontosan ez a miénk, pontosan ez a mi életünk. Amibe beleadjuk magunkat, amitõl nem húzódunk el.
Amikor így csinálunk valamit, akkor TEREMTÜNK. Akkor megteremtjük, létrehozzuk azt a világot, amit szeretnénk. ÉPPEN EZÉRT nem kell kétségbeesni azon egy nõnek, hogy nem kap elég érzelmet a férfitól - csak adjon, és megteremti azt, amit szeretne (ha elég kitartó). És ugyanígy bármi mást is - ha eléggé beleadjuk magunkat, meg tudjuk teremteni azt, amit szeretnénk. Csak ne adjuk fel.
_goldie_ 2012 nov. 02. - 18:49:21
(2075/2273)
ez olyan édes..jó titeket olvasni.....
tegnap mindenszentek napján is jó volt....

ma halottak napja van..fiúk..nincs szükségünk újabbakra
némelyek ahogy viselkednek egymással az kritikán aluli..grat!
offtopic
vénasszonyok -nyara 2012 nov. 02. - 18:40:05
(2074/2273)
Mindig is a fairplay híve voltam.