Téma: Híradó este

adamnagysweetmovie 2012 szept. 03. - 22:52:02
(393/2273)
Fidesz képviselõk kérik Matolcsyt, hogy tartsa fenn a városukkal szembeni állami inkasszót.

NA EZ A FELELÕS MAGATARTÁS, PONT AHOGY VIKTOR SZALADT 2006-BAN BRÜSSZELBE AZ EU-TÁMOGATÁSOK MEGVONÁSÁÉRT ÓBÉGATNI BRÜSSZELBE!!!

Hullarablók, istentelenek....
adamnagysweetmovie 2012 szept. 03. - 22:45:13
(392/2273)
Tudod Zoltán, akinek ennyi a gondja, mint neked és itt veri a nyálát a semmire, azt nem tudom eléggé megvetni...
adamnagysweetmovie 2012 szept. 03. - 22:42:42
(391/2273)
Egyébként nemcsak Orbánozni akartam, itt kb a Bokros-csomag óta csak élõsködnek az országon...
Orbán a sok visszataszító pecsenyesütõ között csak az utolsó a sorban, igaz minõségileg más: nem pecsenyesütõ, hanem egyenesen hullarablóként élõsködik egy már 2010-ben is kétségbeesett országon:(
-csengõzoli-- 2012 szept. 03. - 22:42:16
(390/2273)
Szerintem lassan szólj az ápolóknak,hogy növeljék a gyógyszer adagod.
Te megháborodtál.
adamnagysweetmovie 2012 szept. 03. - 22:38:11
(389/2273)
Ki fog itt maradni ebben az országban 2014 után??????
Ebben a légkörben, ezzel a jövõképpel, egy az orbán által véglegesen szétdúlt-kirabolt romokon, amin az erõszakszervezetével uralkodik és a normális emberek lehajtott fejjel, nyakbehúzva sunnyognak, ha politika kerül szóba?
adamnagysweetmovie 2012 szept. 03. - 22:16:23
(388/2273)
Olvads vissza, amit 1919-rõl és 1948 tömegtámogatásáról és az addig felhalmozott igazságtalanságok miatti elvakultságról írtam.
Nem kéne megvárni, és aztán a népharag által elsöpört, élõsködõ smittmáriás-lázárjánosos jobboldalnak áldozati szerepben tetszelegni.

Ja és úgy vitatkozz velem, ha olvasod a korábbi hsz-eimet. Nincs idõm duplikált csevegésre.
És fõleg ne magyarázd bele a saját gondolatodatodat (hacsaknem csengõi szinten akarsz vitatkozni) a szavaimba, mert azt rühellem.
adamnagysweetmovie 2012 szept. 03. - 22:11:17
(387/2273)
Ja és mégvalami, mert az elõzõ hsz-t elhumorizálnád. Szóval kifejtem.

Mndenki magából indul ki.
Én épp a két nép történetét és az örmény kultúrát régrõl tisztelve át tudom érezni, mit érezhet egy nemzet, akinek a XX. század egy genocídiumokkal teli népirtás volt, ellenséges-agresszív nacionionalista népek gyûrûjében.

A te hsz-ed meg nemcsak azt mutatja meg, mekkora gigantikus tapló vagy, hogy belegázolsz ezekbe az érzéseimbe, hanem azt is, hogy a giccses szépelgõ stílusod milyen értékrendet takar.
Mert tudod, az ugrik be a másikról, amilyen te magad vagy. Orbán miért valósítja meg tökéletesen mindazt, amiben Gyurcsányra és a nyugatra boszorkányt kiáltott? (folytonos hazugságok, az értékrend nélküli opportunizmusteljes morális ingoványa, a béka lassú megfõzése...)
És tudod, az hogy a szavaim mögött üres moralizálást látsz, én pont azt gondolom a te barokkos stílusodról és a ki-kivillanó ordas politikai közhelyeidrõl.
Nameg amikor rá akartál fanyalodni meszagra, az is egy kultúrember üres látszatáról árulkodott, ordasan....
offtopic
umma 2012 szept. 03. - 22:06:51
(386/2273)
Mit ismételtem el? Tehát tegnap leírtad, milyen jó irányba indulsz? Nos, mi az a jó, amit követsz?
adamnagysweetmovie 2012 szept. 03. - 21:54:23
(385/2273)
Világtalan Klubrádió!!
Aszonnya a ripi: Mesterházy úr, ezek után a kormány most már nem veheti fel a véres pénzt.

He-he-hehehe. Majd egy kajmán-szigeteki brókercég egy amerikai nyugdíjalapon keresztül lejegyzi, de szerintem a fele már lement okosba elõre.

Na ezek miatt mondom, világtalan az ellenzék.

Mindez, a semmire sem kötelezõ lepapirozás, a botrány, a magyar naív hülyének tettetés, az operettfelháborodásunk és a pénzügyi csusztatás már mind benne lehetett egy alapos tervben.
Legalábbis a hülyének is ez ugrik be, az orbáni állampuccs és a simicskai egészpályás légelszívás miniciózus alaposságú tervei után.

De legyünk naivak, szószegõk ezek az azeriak.
adamnagysweetmovie 2012 szept. 03. - 21:34:44
(384/2273)
Jól hallga, hogy 4-5 milliárdot húzott ki a fogyasztók zsebébõl Budai Gyula dinnyekartellje?
Amiért persze a vezetõszáron tartott GVH a birkaként engedelmekedõ áruházláncokat vonja felelõsségre, akik a hirdetéseiket, híradóközvetítéseket lehazudva védik a mélyentisztelt, magasságos, talpnyalni érdemesült kormányt.
Fos, és híg.
adamnagysweetmovie 2012 szept. 03. - 21:31:34
(383/2273)
Mi vagy te, kádéenpés megmondóember?
"Az örményekkel egyébként - történelmük okán, - valóban lehet, sõt, kell is együtt éreznünk. De ezt õszintén, csendben, magunkban elgondolkodva kell tennünk, nem pedig teátrális képmutatással... "
adamnagysweetmovie 2012 szept. 03. - 21:28:55
(382/2273)
Okos vagy, elismétled a tegnapi hsz-em....
Ezért nem kellene megvárni a felsõ tízezer és a politikai szekértolók elleni elemi, nyomor táplálta dühöt.
adamnagysweetmovie 2012 szept. 03. - 21:27:04
(381/2273)
Nana, rendszerváltást nem akartunk, mégis kaptunk.
Amire a szavazásra jogosultak 1/3-ával 2/3-os felhatalmazást kért és kapott a Fidesz, az a politikai stílus megváltoztatása, az öncélú politikai uralkodás megszüntetése, a kapkodó önkény, a szélsõjobb csürhe csatornákba szorítása, a hosszútávú-fenntartható szerkezeti reformok kidolgozása, melynek fenntarthatóságát a széles körû egyeztetés, pontos kidolgozottság szavatolja.
NOS MINDENNEK AZ ELLENKEZÕJÉT KAPTUK, VÁLASZTÁSI MANIPULÁCIÓVAL BETONBA ÖNTVE.
offtopic
umma 2012 szept. 03. - 21:20:28
(380/2273)
"CSAK EGY SZOCIÁLIS KATASZTRÓFA DOBHATJA MAJD LE AZ AUTORITER RENDSZERT.

Na errõl ugattam tegnap, miért kell ezt megvárni?"

A világon sehol sem dob le szociális katasztrófa autoriter rendszert, akárki ugat róla, akkor sem.
Ez marxista-leninista gondolatmenet: a kapitalista rendszert a leggyengébb láncszemnél kell szétverni. Ez semmi jóra sem vezet, így legfeljebb az egyik autoriter rendszert lehet helyettesíteni egy még sokkal rosszabbal.


Adam, roppant egyszerû a dolog - mutass jó példát, és majd követõkre lelsz. Ne "ugass", ne másokat küldj elõre, hanem indulj el és menj abba az irányba, ami szerinted helyes. Nem kell várnod senkire - a jó irány ugyanis olyan vonzó, mint sivatagi vándornak az oázis - minek maradnál a sivatagban a többi szomjazóval, csak azért, mert õk nem indulnak el az oázis felé? Ha látod az oázist, nem várj egy percet sem, hanem indulj, és mások majd mennek utánad.
Ha csak ülsz a forró homokban, és kiabálsz másokkal, hogy õk lusta, gyáva népség, még az oázis sem kell nekik - de te sem indulsz oda - akkor mégis mit gondolsz? Hogy mások majd odamennek, és a tenyerükben, vagy az átizzadt cipõbelsõjükben vizet visznek neked vissza a sivatagba, mert te majd ott megvárod õket?

Ha te magad sem indulsz el abba az irányba, amit mutatsz, akkor mások honnan tudhatnák, hogy nem csupán Fata Morganát látsz-e?

Te magad is csak akkor bizonyosodhatsz meg róla, ha elindulsz, és nem másokat biztatsz indulásra.

Képzeld el Kolumbuszt, amint dörgedelmes beszédekben szidja a spanyolokat - gyáva, lusta népség, nem merik körülhajózni a földet!

Menj, Adam, menj. Csinálj valamit, ami szerinted JÓ, ami HELYES, ami ELÕRE VISZ.
Ne csak arról írj folyton, hogy mi rossz, és mások miért nem mennek jó irányba. Menj te jó irányba, és majd követünk.
offtopic
perry 2012 szept. 03. - 20:56:46
(378/2273)
"A fájdalom kútja
amarilla, 2012. június 14. - 21:08

azért a fájdalmak kútját lezárni nem olyan egyszerû, ha már ki lett nyitva...

csodálatos álmom volt. azt álmodtam, hogy a mellkasomról egy nagy szív alakú követ, ami szurokkal volt odaragasztva rám, lehengergettem egy kis angyalkával. akinek varázspálcája volt, és úgy könyökölt, mint egy lusta ráérõs stukkó-angyalka, de a kis szárnyaival úgy verdesett, mint egy kolibri. Most jövök rá, hogy ez a terapom volt. :)

nos tehát, az õ segítségével lehengergettük a követ a mellkasomról.

és a helyén egy nagy lyuk keletkezett. amiben víz volt és halak úszkáltak benne és hattyúk úszkáltak rajta.

és aztán alul egy új bõr képzõdött, és az ahogy nõtt, felfele, kinyomta a vizet a medrébõl. és a víz végigfolyt a karjaimon és a lábamon ,és fénylett az egész testem...

és aztán erre az új friss bõrre kaptam kötést és borogatást gyógynövényekbõl és a kötés átvérzett és le kellett cserélni.

és aztán látogatóim jöttek, a Dalai láma, és még szerzetesek, és álltak az ágyam körül és énekeltek nagoyn halkan, hogy ooohhhm.

és aztán a takarómban ringattak, majd letettek a földre, és akokr én is felültem.

és akkor bejött a ksifiam, és azt mondta hogy anya, te egy istennõ vagy.

és leült az ölembe, és a férjem meg a hátam mögé ült és a lábaivel és a karjaival is átkarolt.

és aztán azt mondták, hogy ha jön egy sárkány ,akkor megvédenek.

és betakargattak, és hoztak nekem teát és finom ételeket.

és mondták h,goy pihenjek.

és én sírtam, hogy nem tudok most repülni.

hát ez van. várni kell."
offtopic
Ominózus jelenet 2012 szept. 03. - 20:19:11
(377/2273)
.
olahmiki1959 2012 szept. 03. - 20:07:08 Előzmény adamnagysweetmovie
(376/2273)
"Egyszerû magyar állampolgárként ezúton szeretném kifejezni mély fájdalmamat és megdöbbenésemet az azeri gyilkos felelõtlen kiadatásával kapcsolatban."

Na, ez aztán a képmutatás, kedves Adam!
Egy köztörvényes bûnözõ, egy "baltás gyilkos" kiadatásával kapcsolatban, miért is kellene fájdalmat éreznünk???
Mi ez a megfogalmazás?

Ha történik egy tömegbaleset, vagy egy öngyilkos merénylet, halottak tucatjaival, akkor - esetleg - lehet azt mondani a hozzátartozóknak, hogy együttérzünk, és osztozunk velük a mély fájdalmukban.
Igazából nem lesz õszinte a dolog, mert ismeretlen, vadidegen emberek esetében nem érzünk, nem is érezhetünk "mély" fájdalmat, legfeljebb szomorúságot, megdöbbenést.
Ez egy pszichológiai kérdés. Ha nem kötõdünk valakihez érzelmileg, akkor minden ilyen szöveg csak egy jól hangzó szólam, nem több. Sajnos.
Amikor együttérzésünkrõl biztosítunk valakit, akkor az õ pillanatnyi állapotán akarunk segíteni, az õ valóban meglévõ fájdalmát akarjuk enyhíteni.
De egy bûnözõ elengedésekor maximum felháborodást, megdöbbenést érezhetünk, mély fájdalmat semmiféleképpen sem.

Mindezt csak azért írtam le, kedves Adam, hogy rávilágítsak arra, hogy mennyire álságos, és képmutató az a magatartás, amikor te látványosan, rossz ripacs módjára eljátszod, hogy mennyire együtt érzel a szegény örmény néppel. (Mindjárt elsírom magam!)

Az örményekkel egyébként - történelmük okán, - valóban lehet, sõt, kell is együtt éreznünk. De ezt õszintén, csendben, magunkban elgondolkodva kell tennünk, nem pedig teátrális képmutatással...

Ha a baltás gyilkos elengedése okán te mély fájdalmadról írsz, akkor hogyan fogsz fogalmazni, ha történik egy valóban komoly dolog, mondjuk egy természeti katasztrófa, amikor emberek fognak meghalni, megsebesülni, vagy éppen válnak hajléktalanná?
Akkor a mélységesen mély fájdalmadat fogod kifejezni itt a porton?
Legalább saját magadat ne csapd be, Adam!...
talec 2012 szept. 03. - 16:30:46
(375/2273)
Az itthoni politikát unom, szociális vonalon padlón vagyunk. Sok ok vezetett ide biztos, hogy korrupció is. De az is, hogy nem sikerült az elmúlt 2 évben elkezdeni egy új, egy jobb ország megteremtését. Én önmagamnak nem szeretnék hazudni, nagyon komoly megélhetési válság van itthon. Én õszinte leszek, mert nincs okom hazudni. Sosem voltam a Fidesz ellen, de nagyon csalódott vagyok. Megint az van, mint az MSZP-SZDSZ idejében, semmit nem számít a szegény ember. Még rosszabb is lett, hogy lapátnyelet adnak annak a kezébe aki munkanélküli lesz, mindezt havi 150 euróért. Miközben nem ritka, hogy rokonok, barátok állami pénzen, pompában és luxusban élnek a kényelmes hivatalokban.

Ki lehetne szervezni jó részét az állami hivatali, vállalati munkaköröknek. Milliárdokat adunk olyanoknak akik nem dolgoznak meg érte. Ez nem változott a szocializmus óta. A csókos állások.

Ott van a Dunaferr, tolámcs, sofõr, stb. Kiszervezik. Gondolom azokat akikre bizonyos idõközönként van csak szükség. Hallok olyat, hogy vidéki közlekedési vállalatnál van marketing osztály, több ember, havi százezrekért. Mennyi ebbõl a munka 1 hét, 1 hónap? Miért nem a piacról veszik meg, amikor kell egy marketing terv?

Orbánék nagyon játszottak a hírekkel a múlt héten, hogy ki mennyit kap a Miniszterelnöki Hivatalban? Orbán 1 millát, meg az iktató havi 108 ezerért és még dolgozik ott 200 ember. De nem folytatták a hírt.
Láttam, havi 500.000, 6-700.000, 900.000. Miért nem így mondták? Mert a sok szegény ember harap az ilyen hírre. Hogy a fél ország, miért tengõdik a minimálbér környékén tanárok, nõvérek, eladók, munkások miért kell lenttartani a bért? Havi 100.000ft van engedélyezve, mint kereset? Rezsi a fele, a többi étel, közlekedés.

Csak van egy óriási gond itthon, tömegessé vált a rezsitartozás, a 90 napon túli tartozók is több százezren vannak. Erre mi, közmûvet akarunk államosítani. Nem, béreket kell emelni az én meglátásom szerint. Egyeseknek drasztikusan csökkenteni. Nincs munkás, alkalmazotti középosztály akinek költõpénz lenne a zsebében. Ezért nem fogyaszt semmit, ezért nem lesznek szolgáltató kis vállalkozások sem. Mert akik túlélnek, azok nem élnek.

Az ország átszervezésével, csókos állások megszûntetésével, roppant takarékos és szûkös állami bértáblázattal lehet ezt elérni. Egy párt nem meri ezt felvállalni, ennyit errõl. Milliókat adogatnak maguknak, rokonoknak, barátoknak havonta. 4 évente más.
adamnagysweetmovie 2012 szept. 03. - 16:23:56
(374/2273)
Gyáva, gyenge, alávetettségre termett nemzet!!!!