Téma: Híradó este

mushi 2012 febr. 06. - 11:32:09
(233/2273)
Most komolyan kitörölték az igazságot innen??? Bezzeg a viktorkát éltetõ hozzászólások maradhatnak, de az nem, mit is csinál valójában a kormány... Szép, köszönjük, mindent elhallgató ország és csicskanép!
fo.ma 2012 febr. 05. - 22:28:36
(232/2273)
Azért kerestem egyet az anyjáról is.
fo.ma 2012 febr. 05. - 22:16:22
(231/2273)
Ne csináld már! Olyan fensõbbséges, kioktató hangnemben osztod itt az észt, hülyének nézve, aki "nem veszi észre" a szerinted egyetlen igazságot.
És képzeld, a hajam gyerekkoromban szõke volt, mostanra meg sötétbarna. A gyerekeimnek detto. És nem vagyunk cigányok.
1/10
dantonb 2012 febr. 05. - 21:56:18 1/10 Előzmény makailaci25
(230/2273)
Apropos mondhatnál egyébként konkrét kifogást a kifejezéseimmel kapcsolatban ,mert az említett kettõ az nem jött össze ,azokat ugyanis mint írtam még Tuskó is határozottan felfogná.:)
1/10
dantonb 2012 febr. 05. - 21:54:01 1/10 Előzmény makailaci25
(229/2273)
Napersze a középkorban meg repülõ sem volt pl.Éshát azért az a többmillió utas/év azért az is valakiknek az érdekét szolgálja ám ,valószínû többen vannak mint pl akik olcsón vettek lakást a reptér közelében.
Ami astílust illeti a helyedben nem emlegetném ,aki Tusko Hopkinsozol.Éshát nem tagadom nem érdekelnek pl az elütések ,csak a tartalom,és igyekszem alkalmazkodni azoknak a szellemi szinvonalához akiknek írok pl.Így ha nagyon hátrányos helyzetûvel vitatkozom ,akkor pl suk sükkölök stb ,hogy az illetõnek ne legyen kisebbségi érzése.
1/10
dantonb 2012 febr. 05. - 21:47:08 1/10 Előzmény fo.ma
(228/2273)
Hát nem csoda hogy szerintem:) nemigen tudsz reális képet alkotni a politikáról sem,mert a szövegértelmezéseddel is bajok vannak.Trmészetes hogy a vélménye mindenkinek asajátja éás csak szócséplés lenne odaírni mindig ,hogy szerintem.Ez egy dolog.A másik meg az hogy mit terjesztek én mások fölé ? Nóóómális?A vélemény az azért vélemény hogy amellett érvelni szokás,meg szokás védeni ,de kiterjeszteni?
Éshát a retusálást illetõleg mint írtam "félre a tréfával" ,bár sok minden sajna nem vicc hanem véres valóság ,amit valaki elõre megmondott volna az Orbán kormány jelenlegi tevékenységérõl ezelött két évvel ,hát azt mondtam volna hogy egy vicc és lehetetlenség.
Apropos érdekes azért, hogy a képen szõkének tûnõ,de legalábbis világos haj ,hogyan lett mára szénfekete:)
makailaci25 2012 febr. 05. - 11:29:34
(227/2273)
Mint írtam, nem csak a saját véleményem,hanem sokaké, akik ilyen helyen laknak.A reptér valóban idõsebb nálam, de úgy látom nálad nem.Az általam szeretett "átkosban" nem volt ilyen gyakori az éjszakai légiközlekedés. Ez csak ebben a nagy marha demokráciában dívik, ahol a pénz dominál, az ember nyugalma le van székletezve.Egyébiránt, ha lenne pénzem rá és a körülményeim is lehetõvé tennék itt is hagynám ezt a büdös Pestet, akár a dzsungelért is.
Ami pedig a stílusodat illeti, az említett kifejezéseid inkább rejtvénybe illõk.Ha elfogadsz egy tanácsot, mielõtt az "elküld" gombra nyomnál, olvasd el még egyszer és javítsd ki.ÜDV!
fo.ma 2012 febr. 05. - 10:59:12
(226/2273)
Szerinted. Én elhiszem, h neked fontos a saját véleményed, de azért ne terjeszd azt ki mindenek fölé. Vannak más vélemények is, amit nem kell hogy ossz, de legalább tartsd tiszteletben, ha már olyan nagy demokrata vagy! Ja és ne alkoss véleményt 'ex katedra', sokkal szimpatikusabb, ha odabiggyeszted, hogy: szerintem.
A kitakart felmenõkrõl és a kiretusált képekrõl szóló véleményed egyszerûen nevetséges.
Szerintem.
1/10
dantonb 2012 febr. 05. - 10:33:08 1/10
(225/2273)
Meddig lehet még két év semmittevését és rombolását visszamutogatva letagadni? Mellesleg igenis jobb volt az Orbán kormány elött sok sok szempontból,ez tény.
1/10
dantonb 2012 febr. 05. - 10:31:38 1/10
(224/2273)
Ezek retusált képek ,a haj színe ki van világosítva pl,a bizonyító erejû mozzanatok és családtagok ki vannak takarva mint a Lomniczi.De félre a tréfával ,nem a genetika alényeg hanem a jellem.És az pedig rosszabb mint amagyar nyelben igenis pejoratíve létezõ "cigány" minõsítés .
fo.ma 2012 febr. 05. - 10:14:14 Előzmény mushi
(223/2273)
Meg egy gyerekkori kép a cigány Viktorkáról.
fo.ma 2012 febr. 05. - 10:12:59 Előzmény mushi
(222/2273)
Még szerencse, h Orbán elõtt nagy volt a jólét, és a gazdaság is dübörgött... D
És itt a szerinted cigány Orbán-családról egy kép is.
1/10
dantonb 2012 febr. 05. - 09:56:33 1/10
(221/2273)
Figyu: egyrészt nem kbbség hanem kbség,másrészt ha valakinek nehézséget jelent rájönni ,hogy mit kell érteni ez alatt ill. hogy a "közpénzbõl mûködõ lakájtv " az mit takar ,szerintem az a Tuskó Hopkins ,bár erre még õ is rájött volna:)
Egyébként is a helyedben nem hirdetném hogy mily egyedi szempontból ítéled meg ezt a csõdöt ,mármint hogy végre tudsz aludni:)
Tudod mit? Talán költözz vissza dzsungelba,ott csend van.Egyébként gondolom hogy már megvolt a reptér ,amikor megszülettél ,úgyhogy aki nem szeret ott lakni ,annak nem kötelezõ volt odaköltöznie.
makailaci25 2012 febr. 05. - 09:27:26
(220/2273)
Elárulnád, hogy mi az a lakájtv és az akbbség? Ez egyéni szóalkotás akar lenni, vagy csak Tuskó Hopkinst utánoztad?
makailaci25 2012 febr. 05. - 09:22:47
(219/2273)
Én csak a Malév alkalmazottakat sajnálnám, ha elveszítenék munkájukat.Másrészt rendkívül tudok örülni annak, hogy most már néhány napja nem ébredek fel a repülõgépek zajára.Legutóbb akkor tudtam nyugodtan aludni,amikor az izlandi vulkán mûködött. Sajnos volt alkalmam "statisztikázni" a járatokat.Különösen 23h után 2 percenként szálltak fel a gépek.Az egyik zaja még el se ült, már jött is a másik. Mintha az emberek nyugalma senkinek se számítana,csak az az átkozott bevétel, pedig saccom szerint néhány százezer embert is érint a légifolyosó Pest felett.Hát akkor most aludjunk nyugodtabban amíg lehet.
1/10
dantonb 2012 febr. 04. - 20:08:56 1/10
(218/2273)
Az állítólagos diktátor Gyurcsány alatt a Hiradó zengett volna és azzal indult volna hogy a Fidesz szerint a hazaáruló kormány csõdbe vitte a Malévet.De most hogy ezt a Fidesz balfaszsága eredményezte ,úgy kezelik mintha természetes dolog lenne . Éshát mé nem kérdezikl meg Oskó Pétert ,az majd elmondaná hogy mit kellett volna tenni ahhoz hogy ne jusson el idáig a malév.Már a bajnai kormány alatt is bedõlt volna a malév ha nem tesznek ellene,éshát adva volt alehetõség hogy megteremtse a jelenlegi kormány is a továbbélés lehetõségét .Csakhát mint mindenhez ,ehhez is hülye ez a kormány .És ez tragédia.Meg az is hogy mennxyire aljasul egyoldalú a közpénzbõl mûködõ lakájtv.
1/10
dantonb 2012 febr. 03. - 20:03:06 1/10 Előzmény mushi
(217/2273)
Egyetértek ,csak annyit tennék hozzá ,hogy ezekkel nem az abaj hogy cigányok ,hanem ahogy viselkednek és politizálnak .Az persze más kérdés hogy aki nem cigány az mekkora valószínûséggel lenne ugyanilyen hazug? s még csak nem is szégyenlené mint ezek, amikor a pofádba hazudnak szemrebbenés nélkül.Azaz hülyének is néznek.A szocik legalább szégyelték az ügyeiket és mentegetõdztek.Ezek meg érdemnek állítják be .Na ez akbség többek között.
Diablo72 2012 jan. 15. - 20:42:42
(216/2273)
Még jó, hogy a rádiómûsorba nem tudnak feliratot tenni, mert miután már szétkürtölték hogy leesett a mûhold még mindig tekerik a tévémûsorok alatt a közleményt...
offtopic
Rhaegar 2012 jan. 13. - 21:03:21
(215/2273)
Elolvastam.
Tetszik.

Az egész parlament menjen a sunyiba.
mushi 2012 jan. 13. - 19:45:33
(214/2273)
Járások? Mi a p*csának? Pénzkidobás. Takaróznak az elbocsátások hírénél azzal, hogy így hatékonyabb és költségkímélõbb lesz a munka, de r*hadtul nem. A pénzt a dolgozóktól, a néptõl veszik el, maguknak meg bezsebelik. Eddig ez a kormány csak felesleges, pénzkidobó, és káros intézkedéseket tett, mást nem! Mocskos cigányok! Takarodjatok cigány orbán! Csõdbe viszed az országot, te önimádó majom!
Le veletek, szemetek! Kezdje schmitt pál, folytassa orbán, és kövesse õt az összes fideszes képviselõ! ***moderálva*** smitdt páll meg egye meg a mocskos irományát, az egyetemistákat minden szarért szabályozzák, és büntetik, õ megúszhatja???

Elõre is köszönöm, hogy kitörlitek ezt a hozzászólást, fideszes moderátorok, nem hagyjátok, hogy eljusson az igazság mindenkihez. Remélem, addig is olvassa pár ember.