Téma: Híradó este

vénasszonyok -nyara 2012 okt. 25. - 10:35:22
(1793/2273)
Köszi! Láttam. Szerintem abban téved Szaniszló, hogy emberi kéz, illetve rakéta okozta a gátszakadást.
Biztos forrásból tudom, hogy földönkívüliek voltak a tettesekés a Zorbán volt a felbujtó.
offtopic
mandulavirág 2012 okt. 25. - 10:33:42
(1792/2273)
Jaj, Adam... :) amikor egy szabadtéri rockkoncert mellett bicikliztem el, magamban baromira örültem, hogy pont fekete póló, farmershort és tornacipõ volt rajtam :) Ne hülyéskedj már, hogy ennyire nem lehet vagy nem érdemes alkalmazkodni... nyilvánvalóan lehetett tudni, hogy érdemes alkalmazkodni ahhoz a társasághoz, akiket videózni akarnak. Ha pl. white partyra megy, oda is tudja, hogy kell felöltözni. És egész biztos vagyok benne, hogy nekik is van otthon valamiféle bakancsuk meg fekete farmerük; ha nincs, akkor munkaruhaként érdemes beszerezni, vagy legalább kölcsönkérni egy havertól.
-csengõzoli-- 2012 okt. 25. - 10:31:46
(1791/2273)
Ezt a videot ajánlom (ha még nem ismered), végig szakadtam a röhögéstõl.
http://www.youtube.com/watch?v=c6DgZYac1mE
vénasszonyok -nyara 2012 okt. 25. - 10:21:36
(1790/2273)
" Ha valaki VALÓBAN CSAK A MUNKÁJÁT végezni megy valahová, szóval TELJESEN ELFOGULATLAN és nincs benne direkt provokáló szándék, akkor igyekszik alkalmazkodni a környezetéhez, hogy ne lógjon ki, ne hívja fel magára a figyelmet és ne keltsen DIREKT ELLENSZENVET."

Ragtapasszal piszére kellett volna állítaniuk az orrukat.
_goldie_ 2012 okt. 25. - 10:20:41
(1789/2273)
tudom bizarrul hangzik de ha belegondolunk h mekkora problémát okoz ez a szegény elhunyt nõ míg a temetésig eljutnak vele..
..a méret és súlykorlátok..a halottszállítók derékfájása..a halotthûtõ és a boncasztal mérete
létezik ekkora koporsó? nyilván nem..és krematórium?..na az sem
h több darabban? jaj..mégsem akarom végig gondolni..bocs
adamnagysweetmovie 2012 okt. 25. - 10:07:56
(1788/2273)
Megjutalmazták magukat "üres hátoldal-aláírató" Szalai Annamáriáék

Átlagosan 2,4 havi fizetésnek megfelelõ jutalmat kaptak a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) érintett munkatársai 2012-ben – közölte a Népszabadság megkeresésére a médiahatóság. Szalai Annamária, a Médiatanács elnöke csaknem 1,6 millió forintos, a testület másik négy tagja pedig fejenként csaknem 1,8 milliós prémiumban részesült.
Szalai Annamária, az NMHH elnökeként nem, csak másik pozíciója révén, a Médiatanács elnökeként részesült prémiumban, ugyanúgy, ahogy a testület négy tagja is.
Szalai Annamária egyébként mindkét tisztsége után kap fizetést. Legutóbbi nyilvános vagyonnyilatkozatai szerint az NMHH elnökeként 1 millió 296 ezer 300 forintot keres, a Médiatanács elnökeként pedig 777 ezer 800 forintot. Ebben nyilvánvalóan benne van a költségtérítés is, hiszen a törvény szerint a Médiatanács elnökének bére 661 ezer lehet). Így Szalai Annamária havi összjövedelme 2 millió 74 ezer forint - olvasható a Népszabadságban.
adamnagysweetmovie 2012 okt. 25. - 10:07:30
(1787/2273)
Ez a nyuszi magatartás...
Egy fotóriporter miért ne fényképezhetné a neonácikat? Ezért le kell zúzni?

És a lényeg: miért engedi folyamatosan a rendõrség, hogy ellenzéki tüntetések közepére neonáci gyíkhõsök tüntetést jelentsenek be, csak hogy végigzsidózzák-cigányozzák az egészet?
-csengõzoli-- 2012 okt. 25. - 10:02:26
(1786/2273)
Kicsit túl sok "CSI:helyszínelõk"-et nézel szerintem.
vénasszonyok -nyara 2012 okt. 25. - 10:00:09
(1785/2273)
Szerintem a temetését sem fogja egyetlen temetkezési vállalat sem vállalni.
Súlyos diszkrimináció! Elhatárolódom!
_goldie_ 2012 okt. 25. - 09:55:56
(1784/2273)
"idén már nem jön vissza Bp.re a Nemzetközi Valutaalap tárgyalódelegációja..az IMF valószínûleg zokon vette a kormány két héttel ezelõtt indított médiakampányát, melyben a kormány fizetett hirdetésekben hangsúlyozza, hogy milyen kérdésekben nem enged a valutaalapnak" http://index.hu/gazdasag/magyar/2012/10/25/megsertodott_rank_az_imf/

:D az élet ismétli önmagát..már tavaly karácsonykor is hazamentek
_goldie_ 2012 okt. 25. - 09:51:51
(1783/2273)
"a Billund Airport új szolgáltatást vezetett be..lehetõvé teszi az utasok számára, hogy a beszállókártyájuk mellett már a poggyászcímkéiket is otthon nyomtathassák ki" http://travelo.hu/hirek/2012/10/25/otthon_nyomtathato_poggyaszcimkek_daniaban/
..ismét megoldva egy fontos probléma a minden napi életemben :D

"Visszafelé tíz perc lett volna, hogy be tudják emelni a nejem. A kapitány azonban megtagadta ezt..Autóval Prágába vittek, de ott sem engedtek fel a gépre..A többi légitársaságnál arra hivatkoztak, hogy a nõt nem éri át az öv..az amerikai nagykövetségtõl vártak segítséget, akik azt ígérték, hogy elintézik a hazajutásukat. A nõ állapota azonban romlott, a testében felgyülemlett vizet le kellett volna szívni, dialízisre szorult, és végül meghalt" http://velvet.hu/blogok/helyszinelo/2012/10/25/repteren_ragadt_majd_meghalt_a_280_kilos_no/#

..az alap betegsége a kövérsége volt..nem 1 nap alatt lett kövér hanem évek alatt
vagyis szintén évek alatt ugyan de lefogyhatott volna
"a testében felgyülemlett vizet le kellett volna szívni, dialízisre szorult"
..naja nem fordult idejében orvoshoz..most pedig a légitársaságok a hibásak a haláláért
Kerepesi Farkas 2012 okt. 25. - 09:38:22
(1782/2273)
Köszönöm a jó tanácsokat, mindjárt megyek a könyvesboltba bibliát venni, utána meg spuri a templonyba.
_goldie_ 2012 okt. 25. - 09:30:29
(1781/2273)
igaz nem friss de ez a 42 milla szíven ütött

"pénzéhesnek és hálátlannak tartják, néhányan azonban úgy gondolják, hogy csak szerelmes, és a férje, Andrian Douchev irányítja..ha a magyar szövetség keresztbe tesz neki, akkor elképzelhetõ, hogy nem szerbként, hanem bolgárként fog versenyezni, annyian belerúgtak Mo.on Janicsba, hogy hazai klubban nem tudja elképzelni a jövõjét..a magyar szövetség, amely 150 ezer eurót (42 millió forint) szeretne kapna Janicsért, a szerbek azonban semmit nem akarnak fizetni érte..ki lesz Szeged új kedvence? Kárász Anna. "Egyértelmûen õt tartják a legtehetségesebb kajakosnak. Még csak 21 éves..Mint Natasa, csak kicsiben. Idõvel kitölti majd azt az ûrt, amelyet Natasa itthagy" http://www.origo.hu/sport/egyeb/kajak-kenu/20121019-ezt-gondoljak-janics-natasarol-szegeden-helyszini-riport.html

"Douchev-Janics Natasa csak akkor indulhat jövõre szerb színekben, ha október 31-ig, azaz jövõ szerdáig 150 ezer euró (körülbelül 42 millió forint) érkezik érte a Magyar Kajak-kenu Szövetséghez..arról is határozat született, hogy sem az Ausztriába készülõ kilencszeres világbajnok, Paksy Tímea, sem az Ausztráliába költözést tervezõ, négyszeres vb-gyõztes Csipes Tamara országváltásához nem járul hozzá az elnökség. "Paksy Tímea esetében azon leszünk, hogy megteremtsük számára az edzõsködés lehetõségét Magyarországon" http://www.origo.hu/sport/egyeb/kajak-kenu/20121024-a-magyar-szovetseg-150-ezer-euroert-engedi-el-janicsot.html?beuszo

ja és Csipes Tamara is.. http://www.origo.hu/sport/egyeb/kajak-kenu/20121024-csipes-tamara-is-elhagyja-magyarorszagot.html?beuszo
_goldie_ 2012 okt. 25. - 09:26:27
(1780/2273)
"a magaslégtérben rendszeresen hatóanyagokat szórnak ki repülõgépek"
..namost hogyis van ez? vki drága pénzen szándékosan szennyezi a légkört?
mert õ milyen levegõt lélegzik be..? vagy hátralévõ életét gázmaszkban tölti?
..és õ nem eszik semmit? mert hát ugye ezen felhõkbõl leesõ víz táplálja az élelmiszereket is..
vagy csak neki..egyedül az õ számára állítanak elõ drága pénzen biokaját és "konzervlevegõt"?

ció ció fikció kitaláció..áció káció vakáció..
már megint egy összeesküvés-elmélet..írjon inkább regényt belõle és persze jöhet a film is..megnézném
áhh már megint megbántam..szót sem érdemelt volna
offtopic
mandulavirág 2012 okt. 25. - 02:57:28
(1779/2273)
Adam, én úgy láttam a videón, hogy 01:15-nél a kamerás srác rúgott bele valakibe, és hogy úgy mondjam, az volt a "kezdõrúgás". Lehet, hogy nem jól láttam, nyugodtam cáfolj meg.
De van itt még valami. Ha valaki VALÓBAN CSAK A MUNKÁJÁT végezni megy valahová, szóval TELJESEN ELFOGULATLAN és nincs benne direkt provokáló szándék, akkor igyekszik alkalmazkodni a környezetéhez, hogy ne lógjon ki, ne hívja fel magára a figyelmet és ne keltsen DIREKT ELLENSZENVET. Pláne, ha tudja, hogy "nehézfiúk" közé indul. Ezzel minden újságírónak és fotóriporternek tisztában kell lennie.
Sõt minden embernek. Például minden nõ tudja, hogy ha "kiteszi a kirakatba" mindenét, akkor azt egy férfi sem fogja úgy értelmezni, hogy "biztosan melege van", azért öltözik ilyen lengén; hanem biztos benne, hogy a nõ direkt provokálni akarja, a nõ részérõl ez felhívás keringõre. Ezért aztán minden nõ meggondolja, hogyan öltözzön fel, ha nem akar kellemetlen helyzetbe kerülni. Ha kihívóan öltözök föl, aztán leszólít egy neandervölgyi, akkor ugyan megsértõdhetek rá, hogy mit képzel ez a seggfej - de én kerestem a bajt.
Ezért, ha nem akarok magamnak kellemetlenséget, akkor nem provokálom a környezetemet, nem hívom fel magamra a figyelmet. Ezt a két srácot azonnal kiszúrták maguknak, és azonnal "ellenségként" azonosították, vajon miért? Mert annyira ismert arcok? Biztosan nem.
adamnagysweetmovie 2012 okt. 25. - 02:41:49
(1778/2273)
Egyórás beszélgetés Bajnaival, hogy hogy képzeli el az összefogást a jobboldallal is:
http://www.klubradio.hu/index.php?id=207
10.24
offtopic
mandulavirág 2012 okt. 25. - 02:12:44
(1777/2273)
Valaki más kapott ilyen köremailt?

Tisztelt Dr.Illés Zoltán Államtitkár Úr!

Kéréssel fordulunk Önhöz olyan ügyben, melynek nagysága emberi ésszel nehezen fogható,
s oly megterhelõ a léleknek-testnek egyaránt, hogy könnyen összeroppanhat az, ki világosan átlátja,
felfogja, milyen tragikus cselekmények sorozata zajlik mostanában, nap-mint-nap környezetünkben.
Fordultunk már hivatalos szervekhez, tudományos pozícióban lévõ szakemberekhez problémánkkal,
de hideg elutasítás, csodálkozó értetlenség, „kézenfekvõ cáfolat”, gúnyos megjegyzések, cinizmus,
vagy udavrias elhárítás voltak válaszaik, reakcióik.
Nyilvánvaló és cáfolhatatlan tény, hogy a magyarországi égbolton természetellenes jelenségek
zajlanak. Egyértelmûen alátámasztott tényállás az, hogy pár éve Magyarországra is kiterjesztették –
a WHO és az ENSZ által támogatott – un. „geoengineering”-projektet, tevékenységet, valamint
nagyon is nyilvánvaló ezen ellenséges és rosszindulatú tevékenységnek a tragikus hatása az
emberi szervezetre, az ökológiai rendszerekre. Tisztában vagyunk azzal, hogy az un.
„kondenzcsíkok” nem valódi kondenzcsíkok, (a valódi kondenzcsíkok semmilyen körülmények
hatására nem maradnak meg órákig, nem terjednek szét, és nem elvágólag keletkeznek, szûnnek
meg egy bizonyos repülési pályakoordinátán!) hogy az égen mostanában többségben látható
felhõszerû képzõdmények nem természetes felhõk, hanem repülõgépek által kiszórt hatóanyagok
vegyi aeroszol-felhõi. Egyértelmû az is, hogy hétvégeken és ünnepnapokon miért tiszta az égbolt, és
– az esetek túlnyomó többségében – miért kizárólag természetes felhõk láthatók. Tudatában
vagyunk annak, hogy az általunk laboratóriumban megvizsgáltatott esõvízminták vizsgálati
eredményei nyomatékosan alátámasztják, hogy a légkört tudatosan, elõre megfontolt szándékkal
szennyezik, és – a háttérinformációk és dokumentumok számadatai alapján becsült – évi többmillió
tonna nanorészecskés alumínium-vegyület, valamint más mérgezõ anyag kerül kibocsátásra a
légkörbe.
Egyértelmû bizonyítékaink vannak radarfelvételek, több millió fénykép- és videofelvétel
formájában arra, hogy a magaslégtérben rendszeresen hatóanyagokat szórnak ki repülõgépek. Ezek
a vegyianyagok órák alatt felhõszerû képletekké, képzõdményekké egyesülnek, alakulnak, hogy
gyengítsék a napsütés jótékony hatását, hogy higroszkópos tulajdonságuknál fogva visszatartsák a
csapadékot, hogy fokozatosan lehullva mérgezzék a teljes bioszférát, benne az embereket.
Ismerjük Bill Gates, Ted Turner multimilliárdosok és a Bilderberg-csoport vakcina-iparban, GMOprojektekben, „geoengineering”-tevékenységben részvényes és/vagy pénzügyi támogatók
nyilatkozatait a népességcsökkentés „szükségességérõl”, John P.Holdren-nek Obama elnök
tudomány- és technológia-politikai asszisztensének álláspontját a Council of Foreign Relations
Journalban megjelent cikkében melyben méltatta a „globális felmelegedés” elleni küzdelem
jegyében mérgezõ fémek légkörbe juttatását, és 1997-ben kiadott könyvében, az Ecosciens-ben,
kifejtett javaslatát a vízellátás mérgezése, az emberek tudtukon kívüli sterilizálhatósága érdekében,
ismerjük az ENSZ és WHO által a klímaváltozás rémével elfedni kívánó erõfeszítéseit
„megoldandó” a civilizációs válsággal járó társadalmi problémákat, ismerjük az AGENDA 21
filozófiájának lényegét, amelyben maroknyi elit hatalma alá vonná a világ lakosságát, felszámolná a
nemzeti szuverinitást, eltörölné a magántulajdont, aláásná a családot mint társadalmi alapegységet,
eltörölné az alapvetõ alkotmányos emberi jogokat, zsúfolt, kontrollálható telepekbe koncentrálná a
lakosságot. Mindezek tükrében nagyon is tisztában vagyunk azzal, hogy fentebb említett hatalmi
elit a permetezésekkel, a vakcinázásokkal, a GMO-növények kiterjesztésével az emberi
populációkat kívánja radikálisan csökkenteni.

Mi magyar állampolgárok, tiltakozunk az AGENDA 21-ben szereplõ alapelvek ellen, tiltakozunk a
szándékosan megtévesztõ politika és propaganda kiterjesztése ellen, tiltakozunk a GMO-növények
termesztésének és annak bármilyen mértékû engedélyezése, forgalmazása ellen, tiltakozunk a
vakcinázások kötelezõsége ellen az autizmussal való összefüggései miatt, valamint tiltakozunk,
hogy hazánk légterében idegen, jeltelen, hangtalan repülõgépek vegyi permetezéseket folytatnak,
mérgezve a bioszférát és az emberi populációkat!
Kérjük Illés Zoltán Államtitkár Urat, hogy vizsgálja ki a magyarországi vegyipermetezések
tényét, valódi okait, és tegyen intézkedéseket annak érdekében, hogy Magyarország légterét ne
léphessék többé át azok a NATO/US-AIRFORCE gépek, amelyek jelenleg is permeteznek hazánk
légterében.
offtopic
mandulavirág 2012 okt. 25. - 02:07:15
(1776/2273)
Szerintem koncentrálj arra, ami jó. Arra figyelj és azzal foglalkozz, ami örömöt okoz, amit el akarsz érni, ami felé törekszel. Ez egy technika, úgy hívják, hogy pozitív gondolkodás, és mûködik. Amire koncentrálok, amire fordítom a figyelmemet, arrafelé fog indulni az életem. Teljesen mindegy, hogy én a magam számára valóban kívánom-e azt a bizonyos dolgot, amire figyelek, vagy épp ellenkezõleg, teljes szívembõl gyûlölöm - mégis afelé sodródok, afelé közelítek, azt a bizonyos dolgot erõsítem meg magamban, egyszerûen azért, mert arra koncentrálok, azzal foglalom el az elmémet. Ha a halálra és a keserûségre figyelek, azt erõsítem magamban. Ha valaki rossz passzban van, akkor a legjobb, amit tehet, ha komédiákat néz. Mire véget ér a film, annyit röhög, hogy kicsit feloldódik benne a korábbi rossz hangulat. Vagy ha kialussza magát, akkor is kicsit jobb színben látja a dolgokat. Vagy ha beszélget másokkal valamirõl. Mind a vígjáték, mind az alvás, mind a beszélgetés azért jó, mert eltereli a figyelmet a keserû, szomorú, lehangoló, feldühítõ vagy szorongást okozó élményekrõl. Persze ez csak az egyik fele a dolognak - az igazán lényeges az, hogy legyen olyan célom, amit tényleg el akarok érni.
offtopic
mandulavirág 2012 okt. 25. - 02:03:37
(1775/2273)
Elolvastam ezt a cikket is, nem ad magyarázatot Janics tetteire, én továbbra is azt gondolom, hogy az újdonsült férje van rá rossz hatással, az akar nyerészkedni, élõsködni belõle és mindenféle sunyi hazudozásba beleviszi. Szerintem tisztességtelen az ürge; és szerintem elég valószínû, hogy Natasa bolondul érte, és mindenre hajlandó miatta. Iszonyatosan ki van éhezve az érzelmekre, az érzelmi biztonságra; és szerintem nagyon sok mindent beleképzel ebbe a pasiba, ami nincs meg benne. Szerintem azért fizet most súlyos árat, mert nem hajlandó reálisan, józanul látni azt, akit élete párjául választott.
offtopic
mandulavirág 2012 okt. 25. - 01:39:33
(1774/2273)
Ja oké, bocs, hülye kérdés volt, nem olvastam vissza. Nem az elgázolt személyen van a hangsúly, nem miatta titkosítják az ügyet; hanem azért, mert a nõre csûrölik a felelõsséget, merthogy az "vesztette el az uralmát a jármû fölött". Most már összeállt.
Tanulság, elõször olvasni és utánajárni, akkor nem kérdezek ökörséget :(
Egyébként nekem abszolút logikusnak tûnik, amit írsz.
Különben meg miért nem jár ez a seggfej vonaton? Szépen felülne az intercityre oszt bevonatozna a munkahelyére, mint más normális ember, például egyetemi tanárok. Kihasználhatná a MÁV által nyújtott szolgáltatásokat ez a közszolga.
Talán jót tenne neki, hogy egyszer Rapcsák kinyúlna a földbõl, oszt megszorongatná kicsit a gigáját.