Téma: Híradó este

1/10
danton-b 2012 okt. 15. - 01:39:38 1/10
(1213/2273)
Talán a 15 milkó frappáns válasz arra hogy a szerbektõl meg ha jól tudom 150 milkót követel a magyar szakszövetség.Ez azért is jogtalan ,mert Janics több érmet és dicsõséget szerzett a magyar sportnak mint akiknek most legutóbb két kézzel szórták a túlméretezett 60 milliókat az olimpia bajnokságért.Félreértés ne essék,nem irigyli senki akemény munkával elért gyõzelmek jutalmazását ,de valahol arányérzéknek is kéne lenni ,mert az ötödével is meg lennének becsülve a gyõztesek ,és nem kéne tizen huszonéves emberek teljesítményéért annyi pénzt adni ,amit egy becsülettel dolgozó ember egész életében nem keres meg.Tehát arányérzék kéne és realitás különösen egy a nadrágjából kilógó seggû ország esetében ,ahol a rokkantak nyugdíját faragják és elvárják a pedagógusoktól hogy alamizsnáért dolgozzanak ,miközben a PR-ra fogható sportolókat kitömik pénzzel és a kedves vezetõ hobbijára egy szar felcsúti csapat szintjén milliárdokat áldozunk,tisztára mint Néró idejében.
1/10
danton-b 2012 okt. 15. - 01:27:00 1/10
(1212/2273)
Hát ez felháborító,hogy nem tudta Szõke András ronda pofáját szeretettel megsimogatni.Ez mán non plus ultra! Nóóóómális Margit?!
olahmiki1959 2012 okt. 14. - 23:33:38
(1211/2273)
Janics Natasáról nekem egy teljesen szubjektív emlékem van, ami mélyen megmaradt bennem, a sporthoz semmi köze, az õ személyiségérõl azonban rengeteg mindent elárul.
Õ részt vett egy valóságshow-ban, aminek a címe, ha jól emlékszem a "Celeb vagyok, ments ki innen" volt.
A dél-amerikai esõerdõkben játszódott a mûsor, ahová magyar celebeket, ismert embereket, énekeseket, sportolókat, tévés személyiségeket vittek ki, azért, hogy mi nézõk, remekül szórakozzunk azon, hogy pénzért, hírnévért, gilisztákat próbálnak megetetni velük, hogy medencékben kígyók és aligátorok között kell úszkálniuk, és hogy láthassuk, hogy a konfliktusokban hogyan veszítik el emberi tartásukat, hogyan aljasodnak le, hogyan veszekszenek magukból kikelve, káromkodnak, és sokszor egy hajszál választotta el õket attól, hogy egymásnak essenek.
Mindegy, ez volt az alaphelyzet.
Volt egy jelenet, amelyben egy tábortûz körül beszélgetve, ülve, állva ott voltak a szereplõk, és beszélgettek.
És Szõke András egyszer csak egy hirtelen ötlettõl vezérelve, azt mondta Janics Natasának:
- "Natasa, gyere, simogasd meg az arcom.
Janics Natasa kis hezitálás után megsimította Szõke arcát.
- De ne így, - mondta András, - ne ilyen odavetett módon, hanem õszinte szeretettel, tiszta szívbõl, úgy igazán. Próbáld meg még egyszer, hidd el, nem olyan nehéz.
- De nem tudom - nevetgélt zavartan Natasa. - Próbálom, tényleg, de nem tudom.
- Azért csak próbáld meg újból, simogasd meg az arcom - biztatta Szõke nagyon kedvesen. - Hidd el, menni fog. Bízz bennem!
És Janics Natasa, többszörös olimpiai és világbajnok sportolónõ, egy ország tiszteletét, és szeretetét maga mögött tudva, ott állt a tábortûz fényében, láthatólag iszonyatos küzdelmet vívott saját magával, a kezét bátortalanul Szõke András arca felé nyújtotta, majd rögtön vissza is kapta, ott téblábolt, próbálkozott, szerencsétlenkedett, és a végén nem tudott erõszakot tenni saját magán, a gátlásain, a szeretetkimutatás-képtelenségén, és NEM TUDTA MEGSIMOGATNI SZÕKE ANDRÁS ARCÁT SZERETETTEL, ÕSZINTÉN, TISZTA SZÍVBÕL!
Ekkor vágta el magát nálam egy életre...
agarik 2012 okt. 14. - 22:38:12
(1210/2273)
Annyira be vagy gyepesedve hogy még mindig nem érted:
az élet lehetõsége nem egyenlõ tényleges élettel.

Az embrió nem élõlény.

Az abortusz pedig NEM gyilkosság sem biológiai, sem orvosi, sem jogi, sem etikai, sem semmilyen szempontból.

Ha úgy gondolnád, akkor gyakorlatilag nem mennél szülészorvoshoz sem.
A rendõrségen nem jelentenéd fel, mert mint tudjuk senki (aki kicsit is ért a témához) nem ért veled egyet
agarik 2012 okt. 14. - 22:33:49
(1209/2273)
Még egyszer akkor, szájbarágósan:

- ha elég távol dobod a követ a Földrõl, akkor az a) másik égitestre esik le b) földkörüli pályára áll. Mindkét esetben a kõ nem esett le.
- a Föld maga is egy darab kõ, ami nem esik le.
offtopic
Ominózus jelenet 2012 okt. 14. - 22:20:21
(1208/2273)
Jelentem, tájékozódtam
Nincs vele probléma.
grace08 2012 okt. 14. - 21:50:36
(1207/2273)
Te annyi badarságot összehordasz, hogy néha kételkedem emberi mivoltodban. Az élet a fogantatástól kezdõdik, ez annyira egyértelmû. Ha az a két sejt nem egyesül, te sem élnél. Vagyis abból lettél Te, tehát az is Te voltál. Egy élõlény. Mit nem lehet ezen felfogni?
Az abortusz pedig egyértelmûen gyilkosság. Épp a fentiekbõl következõen.
1/10
danton-b 2012 okt. 14. - 21:35:11 1/10 Előzmény adamnagysweetmovie
(1206/2273)
Ez a "szarkupac" jelenleg a köztv,amelyik odáig megnt hogy Kertész Imrét "magyar származású irónak" titulálta pl
Érdekes módon a Fidesznek való nyalás mellett némi jobbikos beütést is lehet érzékelni .Vagy ez természetesen adódik a két párt cinkosságából?
grace08 2012 okt. 14. - 21:32:19
(1205/2273)
:DD Helyes, helyes, bár nem vagyok egy rajongó típus, sosem senkiért nem szoktam, de ez a srác nagyon egyben van minden szempontból.:D
agarik 2012 okt. 14. - 21:27:03
(1204/2273)
jó lett volna egy FPS-kamera... A külsõ nézet olyan ratyi volt :(
_goldie_ 2012 okt. 14. - 21:27:03
(1203/2273)
..khm..nem kerestem róla fotót..mert hát ez nem egy nõi topik..de majd nyittatunk neki egyet! xD
grace08 2012 okt. 14. - 21:25:17
(1202/2273)
Ez a Felix...hát nem semmi :)
agarik 2012 okt. 14. - 21:25:16
(1201/2273)
Senki nem állíthatja biztosan hogy a Világegyetem bármikoris össze fog zuhanni egy Nagy Reccsben.

2 az állításod az volt, "minden kõ leesik". Hoztam rá két példát amikor nem.
Amúgy minden évben láthatod a következményét annak amit az emberiség csinál a földdel. A kertek, a mezõgazdasági földek, az épületek - mind emberi alkotások, és milyen jó hogy vannak, különben még mindíg egy szál faszban rohangálnánk a kardfogú tigris elõl.

De kimehetsz ásni is egy gödröt xD
agarik 2012 okt. 14. - 21:21:44
(1200/2273)
Nem, nem tévedek, ugyanis a meghatározást a központi állami honlapon található kidolgozott érettségi tételbõl szedtem le.
agarik 2012 okt. 14. - 21:20:46
(1199/2273)
A Biblia engedi az abortuszt, olyannyira hogy a meg nem születetteket nem is tekinti embernek. Ismétlem, abortusz a Bibliában: Számok Könyve.


Amúgy a "ne ölj" azt jelenti inkább "ne gyilkolj meg saját felekezetedbelit". Mást lehet. Kivégezni is lehet embereket.
Pl.:
- Most azért menj el és verd meg Amáleket, és pusztítsátok el mindenét; és ne kedvezz néki, hanem öld meg mind a férfit, mind az asszonyt; mind a gyermeket, mind a csecsemõt; mind az ökröt, mind a juhot; mind a tevét, mind a szamarat.
- Ha valamely asszony akármely baromhoz járul, hogy az meghágja õt: öld meg mind az asszonyt, mind a barmot, halállal lakoljanak; vérök rajtok.
- Varázsló asszonyt ne hagyj életben.
- Most azért öljetek meg a kisdedek közül minden finemût; és minden asszonyt is, aki férfit ismert azzal való hálás végett, megöljetek.

Btw, ez az egyik kedvenc törvényem a Bibliából:
" Ha valaki el nem jegyzett szûz leánynyal találkozik, és megragadja azt, és vele hál, és rajta kapják õket:
Akkor a férfi, aki vele hált, adjon a leány atyjának ötven ezüst siklust, a leány pedig legyen feleségévé. Mivelhogy meggyalázta azt, nem bocsáthatja el azt teljes életében."
Azaz a Biblia szerint a nemi erõszak NEM BÛNTÉNY, HANEM HÁZASSÁGI RÍTUS! (Csak hogy maradjunk a családi értékeknél)

És ha már vki korábban említette mi "útálatos az Úr elõtt", hát íme egy példa:
"Asszony ne viseljen férfiruházatot, se férfi ne öltözzék asszonyruhába; mert mind útálatos az Úr elõtt, a te Istened elõtt, aki ezt míveli."
_goldie_ 2012 okt. 14. - 20:48:25
(1198/2273)
késõbb még bemondják majd..az origo élõközv lapján a legutolsó adat 20:23-kor ez volt
grace08 2012 okt. 14. - 20:46:46
(1197/2273)
1137 km/h-val zuhant, annyira durva.:D
grace08 2012 okt. 14. - 20:44:35
(1196/2273)
Tényleg nem biztos a hangsebesség? Pedig már közben mondták, h megvan. Na mindegy, számomra élmény volt, az biztos.:D
fo.ma 2012 okt. 14. - 20:43:49
(1195/2273)
Teljesen igazad van! És még nekiáll bõgni... hót gusztustalan! Fizesse ki azt a pár milliócskát õ, ha annyira el akar menni, gondolom mellényzsebbõl megtehetné.
_goldie_ 2012 okt. 14. - 20:41:34
(1194/2273)
csak néztem hová lett :D ..pici fehér pont a kék égbolton..
tudod a repülõket is akkor lopják el amikor olyan picik :DD

20:23 Baumgartner 4 perc 22 másodpercet zuhant ernyõ nélkül, ezzel nem döntötte meg Kittingernek ezt a rekordját. Egyelõre nincs megerõsítés arról, hogy zuhanás közben átlépte-e a hangsebességet. A legmagasabb és a leggyorsabb ugrás rekordját azonban sikerült megdöntenie.