Téma: Híradó este

_goldie_ 2012 szept. 19. - 12:15:18
(713/2273)
lehetne persze :)
kedves Ádám kérlek írd ki h ez a TE fórumod
akkor nagyon szívesen megteszem :))
adamnagysweetmovie 2012 szept. 19. - 12:12:58
(712/2273)
Szijjártó bejelentette, a terveknek megfelelõen megratják az azeri-magyar gazdasági vegyesbizottság tervezett ülését.

Hát kb. ezt az elhatárolódást vártam.... Holló a hollónak...
adamnagysweetmovie 2012 szept. 19. - 12:10:52
(711/2273)
khm, az elõzõ hsz-em:)
adamnagysweetmovie 2012 szept. 19. - 11:52:33
(710/2273)
Lehetne kérnem, hogy ezeket a késõbbiekben inkább priviben beszéljétek meg, vagy valami egészség-fórumon?
Köszi!
_goldie_ 2012 szept. 19. - 11:12:50
(709/2273)
Miki, akkor valamennyien koszosak és büdösek lennénk..
mert MINDEN kozmetikai cég ezeket a vegyi- és adalékanyagokat használja(!)
tusfürdõ, dezodor, sampon, borotválkozószerek, arckrémek, még a babatermékek is..

és itt megállva elgondolkodhatunk azon h mit is kenünk magunkra..
most könnyen legyinthet vki..h ugyan kis mennyiség nem számít
de hány féle termék adódik így össze nap mint nap?
és az a csöppség miben fürdik (még 70-80 évig)?
"bababarátként" reklámozott termékekben?
"a kórházak ajánlásával"?

a J&J legalább már eljutott oda h változtat..reméljük mások is követik õket
a piac erre fogja kényszeríteni õket néhány éven belül
addig pedig használjuk ezeket a ("koporsószög"?) termékeket..
vagy marad az a megoldás amit kõmacsek írt
pepecs házilag..

ezt találtam egy oldalon kísérletezõ kedvûeknek :DD
"32. holdacskaa 2011-08-09 13:29
Sziasztok! Ma úgy gondoltam, hogy az délelõttöt magamra fordítom. .
elõször is kezdtem a:
Hajammal- méz+tojás+ olíva olaj-25 perc (pont egy szex és New York rész) az eredmény fantasztikus lett most olyan a tapintása a hajamnak, mint a selyem, hihetetlen lágy puha!:-)
Utána az:
Arcomat- leradíroztam cukor+víz keverékével
Majd
Kigõzöltem kamillatea felett 10 perc,
Ezt követõen élesztõt és mézet összekevertem és 10 percig (kb ennyi idõ alatt szárad meg) rajtahagytam majd lemostam. .
Persze miközben száradt az arcom elolvastam a postát és olvasgatás közben rájöttem, hogy a lábaim kimaradtak, csináltam hát egy natúr joghurtos+ tengeri sós+ olíva olajas keveréket, jól megdörzsöltem vele a lábszáram és a lábfejem !sarkamat is! Mikor lemostam a kezemrõl pihe puha volt így hát a bekentem vele a combomat és a karomat is. . és az eredmény? húh hát az valami csodás! Próbáljatok ki bátran Ti is nem vesz sok idõt igénybe! Sok sikert és jó szépülést mindenkinek.."

natessék lehet követni..rajta :))
már látom is ahogy Miki bekeni a haját mézzel és tojással
majd a kamillás gõz fölé hajol.. :D
bocsi :))) pedig baba lesz a bõröd tõle :))
adamnagysweetmovie 2012 szept. 19. - 10:59:39
(708/2273)
Engem most okt. 23. izgat.
A Milla azt mndja, a nagyrészt alternatívát nem találó civil társadalmat kell megszólítani, bal és jobboldalt egyaránt. Politikai elitváltás programját hirdetik meg.
Eddig rendben is volna, szerintem az országot csak egy kiegyezés útján létrejövõ 2/3-os erõ mentheti meg, ami képes felszedni az orbánizmus hátrahagyott taposóaknáit.
Ez jobboldal nélkül nem megy, de nemcsak emiatt van szükség egy kiegyezésre, hanem mert nem lehet egy olyan országban élni, amibõl a nemzet 80%-át kiszorítja egy választási manipulációkkal operáló 20%. Mennyi szellemi erõ, kreativitás megy így kárba, mennyi energiát köt le, hogy az álhírek tengerében az ember eligazodjon.
Ezt fel kell számolni és közösen.

De ez szerintem 2014-ben biztosan nem megy a jelenlegi baloldali pártok teljes kiszorításával. Ez csak a demokratikus erõkön belüli belharchoz vezethet.
Mondjuk a 2000 utáni populizmusban felelõs pártok visszaszorításában egyetértek, de a kiszorításukban nem. Egyetlen közös, demokratikus erõnek lehet csak esélye a Fidesz hatalmi gépezete ellen.

Meg ha megnézzük az LMP-t, azért a politikájuk legalább annyi vadhajtást, opportunizmust mutat, mint az MSZP-DK-é. Sõt sok kérdést az MSZP-DK sokkal felelõsebben látott. Szóval a régi politikai garnitúra bizonyos keretek között nagyon is hasznos lehet. Akkor sem kéne kirekeszteni õket, ha ezzel a jobboldali mérsékelt szavazók egy része távol marad a mozgalomtól, akiknek fontosabb a politikai oldalaktól való semlegesség, mint a demokrácia helyreállítása.
Egyébként a politikai oldalaktól való semlegesség úgy lenne elérhetõ, ha jobboldali civil szervezetek, pártkezdemények is a demokratikus összefogás mellé állnának, ellensúlyozva a baloldali pártokat, nem pedig a jobboldali támogatókért kirekeszteni a baloldali pártokat....

Mondjuk lehet, csak 2018-ra érik meg úgy a helyzet, hogy a civilek, politikai elitváltást sürgetõk megerõsödjenek, és a mérsékelt-konzervatív jobboldal is megértse, hogy ez így nem mehet tovább. Valamint a jelenlegi nemfidesz-nemjobbik pártok kellõ alázatot mutatnak, hogy beálljanak, alárendelt módon (nem vezetve-kihasználva-elpártosítva azt), egy civil demokratikus összefogás táborába.
De lehet 2018-ra már úgy beeszik magukat a narancsbolsik, hogy végleg eltávolíthatatlanok lesznek, és vergõdhetünk Európa peremén, 20 évig, egy évszázadot visszalépve a polgári fejlõdésben.
1/10
offtopic
meszag 2012 szept. 19. - 08:32:28 1/10 Előzmény adamnagysweetmovie
(707/2273)
Rákérdezhetek? Századvég volt a megbízott?

Annyira undorítóan korrupt az ország vezetése, és olyan elképesztõen idióta, ami pokoli szégyen.
Azt hallottad, hogy matolcsy neki tetszõ árfolyamon akarja az államadósságot kiszámítani?

Persze..... mivel becsõdöltetik az országot, tök mindegy ezeknek az ökröknek
offtopic
mandulavirág 2012 szept. 19. - 01:34:49
(706/2273)
Köszi, hogy szóltál. Sajnos a biotermékek túl drágák, úgyhogy ez egy újabb szög a koporsóba... talán át kéne térni a disznózsírra testápoló helyett, vagy nemtom.
olahmiki1959 2012 szept. 19. - 01:10:06
(705/2273)
Hát, kedves goldie, ha ez igaz, már pedig miért ne lenne igaz, akkor ennek a világcégnek a vezetõinek, technikusainak, szakértõinek azonnal, önként el kellene tûnniük a szépségiparból, és lehet, hogy még a büntetõ felelõsség kérdése is felmerül velük kapcsolatban.
Ez egészen példátlan, és hihetetlen.
Nem csak az, hogy éveken, esetleg évtizedeken keresztül mérgezték az embereket, akik nyugodtan vásárolták a cég termékeit, hiszen egy ilyen nagy tekintélyû, neves cég csak biztonságos termékeket forgalmazhat, nemde?!
De ami még ennél is félelmetesebb, az az, hogy ugyanabból a termékbõl több változat is létezik.
Afrika, Ázsia, vagy akár Kelet-Európa kaphatja a gyengébb, veszélyesebb változatot, míg Amerika, Nyugat-Európa, megkockáztatom, akár Izrael a jó, biztonságos variációt ugyanabból a márkából.
Ha a világ médiájában valóban sajtószabadság és elfogulatlan hírközlés lenne, akkor ebbõl már régen világbotrányt kellett volna csinálni, a cég ellen pedig vizsgálatok egész sorát kellett volna elindítani, akár még vádemelésekkel is megspékelve az ügyet.
Az összes terméket felülvizsgálni, kémiai, biológiai szempontból, átnézni a könyvelést, a szerzõdéseket, a beszállítókat kérdõre vonni, hogy tudtak-e a manipulációkról, a tõzsdérõl azonnal eltávolítani a cég részvényeit, stb. Öt perc múlva összeomlana az egész konszern.
Nem tudok róla, hogy történt volna bármi ilyen.
Jó, hogy ezt belinkelted ide, tanulságos volt.
offtopic
mandulavirág 2012 szept. 19. - 00:01:16 Előzmény adamnagysweetmovie
(704/2273)
Lázárékról azt hallottam (nem ellenõriztem le, hogy igaz-e), hogy Hódmezõvásárhely leggazdagabb földbirtokos családjából származnak (mármint a Horthy-korra értendõ a "leggazdagabb földbitokos" kitétel). Tehát õk is vásárhelyi Lázárok, mint Orbán Ökle János. Hogy rokonok-e? Ki tudja.
_goldie_ 2012 szept. 18. - 22:24:35
(703/2273)
"A nagyhírû világcég, a Johnson&Johnson bejelentette, hogy 2015-ig kivonnak minden veszélyes eredetû, egészségre káros anyagot a termékeikbõl.

Konkrétan mit ígér a Johnson&Jonhson?
2013 decemberéig a babaápoló szerekben nem lesz többé formaldehid, és dioxán sem, helyettük új és biztonságos összetevõket fejlesztenek ki
2015 végére minden potenciális rákkeltõ-, illetve „aggodalomra okot adó vegyi anyagot” kivonnak a felnõttek számára készült termékeikbõl
Azaz: nem lesz bennük triklozán, ftalát, parabének, és olyan illatanyagok sem, melyek árthatnak
Az állati eredetû összetevõket is kivonják
Ez a Johnson&Johnson következõ márkáira vonatkozik: Aveena, Neutrogena, Clean & Clear, and Lubriderm

Azt is elismerték, hogy sok termékük több verzióban készül el, MÁSOK AZ ÖSSZETEVÕK vagy az arányok,
attól függõen, hogy a világ MELY RÉSZÉN ÁRULJÁK azt. Ez azt jelenti, hogy a termékek nagy részének van egy „biztonságosabb” verziója is,
de vajon KIK KAPJÁK A VESZÉLYES VERZIÓT? A kevésbé tudatos vásárlók?
Nem tûnik károsnak? Akkor kezd el szótárazni" http://mannaszappan.hu/blog/valoban-tisztulni-kezd-szepsegipar

kik kapják a veszélyes verziót?
talán mondanom se kell..
hozzászoktunk/megszoktuk h minden szemetet mi kapunk
már fel sem tûnik..
adamnagysweetmovie 2012 szept. 18. - 20:02:21
(702/2273)
Egyébként a republikánusok ellenfelei azzal ekézik a pártot, hogy Romney túl puha, és Orbánt kellene indítaniuk, õ majd bebetonozná õket is 20 évre a hatalomba, és átépítené kérés nélkül is a jogállamot....
adamnagysweetmovie 2012 szept. 18. - 18:28:03
(701/2273)
Az a baj, hogy tényeket nem lehet bohóckodással elütni.
Csak komolytalan leszel tõle...
vénasszonyok -nyara 2012 szept. 18. - 18:17:51
(700/2273)
A FIDESZ csókos oligarcháinak juttatja a Mars felszínén lévõ termõterületeket. Orbán Viktor az USA elnöki székére pályázik, választási csalás segítségével...etc.
adamnagysweetmovie 2012 szept. 18. - 17:52:29
(699/2273)
Lázár Nemzeti Vágta Vilmos az önkormányzatoktól szedte be az 1 milliós nevezési díjat.
Tuti biznisz, egykulcsos adóval támogassuk az ilyen vállalkozásokat.
Igy kell magánzsebekbe játszani közpénzeket...
adamnagysweetmovie 2012 szept. 18. - 17:36:15
(698/2273)
Mit hallok, Azerbajdzsánba nem Simicska szoros holdudvarába tartozó embert, valami mufti rokonát nevezték ki nagykövetnek?
Informatikusként dolgozott? Miért nem mindjárt Kovács Antal cselgáncsozót szemelték ki? Bár ezt már õ lehet nem vállalta volna...
adamnagysweetmovie 2012 szept. 18. - 17:19:31
(697/2273)
Szerintetek Weimart vagy a magyar jogállamot fúrták meg trükkösebben?
A nagytõke melyik akcióhoz asszisztált szolgalelkûbben?
A közigazgatás és a lakosság hol volt jobban megfélemlítve?
adamnagysweetmovie 2012 szept. 18. - 17:05:37
(696/2273)
He-he, a kormány megszondáztatta a közvéleményt (egy vénáig elfogult közvéleménykutató szaftos megbízásával), hogy mit szólnának az Orbán által bejelentett IMF-diktátumokról.
Azóta sem igazolta senki, hogy nem Orbán kitalációjáról van szó, csak az ellenezõjérõl vannak dokumentumok, nyilatkozatok:)

Bazz, mekkorát ég a közvéleménykutató, ahogy védi a KUTATÓKÉNT kormány mundérját. Nemzeti együttmûködés az elhülyülésben....
adamnagysweetmovie 2012 szept. 18. - 17:00:23
(695/2273)
Szerintetek éjfél elõtt összeül még 2014-ig a parlament, hajnali 3 elõtt fogadnak el törvényeket?
adamnagysweetmovie 2012 szept. 18. - 10:17:34
(694/2273)
gépész-észgép, lá-lá-lá

Kis esti mese, unortodox tv-macival (tv-Maty).

http://www.youtube.com/watch?v=4i4SeHTAfT8