Téma: Híradó este

szonya1 2012 szept. 13. - 07:12:01
(593/2273)
Ennek a játékpisztolynak legfeljebb mûanyag hegesztõvel volt lehegesztve a vége. Sajtótájékoztatón megmutatták, már a "kidolgozottságáról" látni kellett volna, hogy nem igazi. Ennek ellenére a "szakértõ", akit beküldtek a terembe az elõadás alatt tájékozódni, nem tudta megállapítani, hogy igazi-e.
olahmiki1959 2012 szept. 13. - 01:57:30
(592/2273)
Javaslom, hogy olvasd el a 623-as hsz-emet, nem hosszú, direkt neked kerestem vissza.
Sõt, ne is olvasd el, beidézem neked a lényeget.

"Erre tett még rá egy lapáttal Rétváry Bence ma esti beszélgetése Kálmán Olgával az ATV-n.
Én nem bírom Kálmán Olgát, de borzasztó volt látni Rétváry hebegését-habogását, ahogy egyetlen kérdésre sem tudott, nem akart, vagy nem mert válaszolni, mellébeszélt, õrület volt az egész. Borzasztóan kiábrándító volt."

Mikor írtál le te ilyet valamelyik baloldali politikus, vagy közéleti ember megnyilvánulásáról, médiaszereplésérõl? Szerintem nem túl gyakran. Pedig te is tudod, hogy muníció lenne hozzá.
Mindegy, lépjünk tovább.
Kálmán Olgáról nagyon sok alappal írok, és alkotok véleményt, minden mûsorát láttam, sõt, TÖBBSZÖR BESZÉLTEM IS VELE SZEMÉLYESEN, amikor telefonálós mûsort vezetett a 2000.-res évek elején, az akkor induló Infórádióban.
Akkoriban még teljesen "normális", kiegyensúlyozott volt, akkor még nem kötelezte el magát ennyire egyértelmûen a baloldal felé. Jókat beszélgettünk, mindenfélérõl. Sajnos, az a korszak is elmúlt...
A közszolgálati tv-ben a mûsorvezetõk mikrofonállvány-szerû mûködését már többször elõhoztad.
Ez valamikor talán igaz is volt.
De az utóbbi idõben, ha megnézed például Szõllõsy Györgyi beszélgetéseit a kormánypárti politikusokkal, hát olyan a stílusa néha, mint egy kihallgatótiszté. Kõkemény, nem engedi ki a kezei közül a riportalanyt, és ha kell, ötször is felteszi neki ugyanazt a kérdést.
Úgyhogy a "mikrofonállvány szindróma" már régen nem igaz. (Obersovszky esetében erre már nem mernék megesküdni.)

A TEK által elfogott egyetemistáról, és az egész ügyrõl a 646-os hsz-ben én viszont írtam egy minden szempontot figyelembe vevõ, nagyon alapos elemzést.
Elég hosszúnak tûnik, de olvasd el nyugodtan, nagyon gördülékeny, élvezetes stílusban írtam, - ahogy mindig, - egy-kettõre túl leszel rajta.
Üdvözöllek.
offtopic
umma 2012 szept. 13. - 00:52:15 Előzmény -csengõzoli--
(591/2273)
http://www.youtube.com/watch?v=DN9-K6_KSm0
Olvastam egy regényt (film is készült belõle: http://port.hu/csodagyerekek_wir_wunderkinder/pls/fi/films.film_page?i_topic_id=2&i_film_id=45250&i_city_id=-1&i_county_id=-1) ez a XX. sz-i német történelemrõl szól, és igen tanulságos. A német történelem aztán igazán vérzivataros és káosszal, nyomorúsággal, halállal, összeomlással, anarchiával és polgárháborúval teli volt. És a regény azt mutatja be, több szereplõn keresztül is, hogy különös módon vannak olyan emberek, akik bármilyen rendszer is jön, mindben a felszínen úsznak. Nem mintha értékesek lennének, de hat a csatorna-szabály: mindig a sz*r úszik felül. És ez komolyan így van, az író végigélte és megtapasztalta, hogy mindig a sz*r kerül felülre, valahogy bármilyen rendszer jön, a lelkiismeret nélküli ember felverekszi magát. Ugyanakkor vannak, akiknek bármilyen rendszer csakis szívást és nyomorúságot hoz. Nem kutatja ennek az okait, csak dokumentálja, hogy így mûködik. A könyvének ez az egyik tanulsága - jöjjön bármi, mindig a sz*r úszik felül.
offtopic
umma 2012 szept. 13. - 00:38:40
(590/2273)
Ez elég nyomasztó hír, és kösz, hogy belinkelted a cikket. De nem csodálkozom rajta egy csöppet sem. Valójában az igazi kérdés az, hogy miközben ilyen híreket linkelsz, te magad másképp cselekszel-e? Nem az a kérdés, hogy ha te lennél a kormányfõ, akkor másképp cselekedtél volna - hanem most, amikor nem vagy semmiféle pozícióban, akkor másképp cselekszel-e. Könyörületes és adakozó vagy-e most, bármiféle hatalom nélkül. Mert ha hatalom nélkül nem vagy az, akkor hatalommal együtt sem lennél az.
offtopic
umma 2012 szept. 13. - 00:33:29 Előzmény talec
(589/2273)
Talán nem mi vagyunk ennyire lassúak és élhetetlenek. Talán más oka van ennek.
offtopic
umma 2012 szept. 13. - 00:07:07
(588/2273)
A negyedik a polgárháború.
Az ötödik az, hogy te megváltozol, más szemmel nézed a külvilágot, mást veszel benne észre, és ezért a külvilág is másképp fog hozzád viszonyulni. És a külvilág azért fog megváltozni, mert neked is más lesz a hozzáállásod. Erõszakkal soha semmit nem lehet megváltoztatni. Hiába tudod, hogy igazad van, semmilyen módon nem bírod elfogadtatni, ha belegebedsz, akkor se. Egy probléma a számodra akkor fog megszûnni, ha saját magad annyit változol, hogy ami addig zavart, már nem zavar többé. És ha téged az a bizonyos dolog többé már nem zavar, akkor a külvilág is, furcsa módon elkezd változni és megoldódik a probléma. Vagy sem. De mindegy is, mert téged akkor már semmiképpen sem zavar. Megfigyeltem, hogy addig ütközök bele újra és újra, folyton egy akadályba, amíg azt magamban le nem gyõztem, el nem rendeztem - amikor magamban az a dolog helyrejött, akkor többé nem ütközök meg rajta a külvilágban sem.
Azt vettem észre, hogy mindig beleragadtam bizonyos helyzetekbe, olyanokba, amik zavartak; szinte hozzánõttem bizonyos emberekhez, akik idegesítettek. Egészen addig, amíg meg nem tanultam elfogadni azt a helyzetet vagy embert. Amint ez sikerült, és többé nem nyomasztott a dolog, a helyzet magától megszûnt, és általában eltûnt az életembõl az a bizonyos helyzet vagy ember, és más nehézségekkel találtam magam szemközt, amik más ponton, más módon nyomasztottak, és akkor azok miatt kellett vergõdnöm - egészen addig, amíg aztán az a bizonyos dolog sem nyomasztott többé, és akkor az a helyzet is megváltozott és jött a következõ probléma, amibe egészen addig ragadtam bele, amíg magamban el nem rendezõdött és így tovább és így tovább... Persze van, ami fél év alatt rendezõdik el és van, ami húsz év alatt se.
A cigánykérdés téged személy szerint egészen addig a pillanatig fog zavarni, amíg személy szerint magadban el nem jutsz arra a pontra, ahonnan többé téged személy szerint nem zavarnak a cigányok. Ez nem a közönyösség pontja lesz, csak egyszerûen már nem találod õket zavarónak. És ha téged nem zavarnak, akkor lehet, hogy maguk a cigányok fognak olyan különleges átváltozáson átesni, hogy valóban egyre kevésbé zavarják a társadalmat. Ez egy furcsa összefüggés, kicsit mágikus, de mûködik.
Mondok rá egy példát, hogy a gyakorlatban mit jelent. Egyszer, már jó rég volt, meghallottam, hogy egy cigányasszony szörnyen beteg. Akkor épp valamiért, azzal voltam tele, hogy a betegekért imádkozni kell. :) Hát magamban felbuzdultam, hogy én ezért a nagyon beteg cigányasszonyért is imádkozni akarok. El is mentem hozzájuk, egy füstös falú putriban laktak egy falu végén, az udvaron még a budi is összedõlt. Nagyon szabadkozott, hogy jaj, micsoda helyen fogad engem, de ez különösebben nem érdekelt, csak az, hogy beteg. Úgyhogy imádkoztam érte (állítólag tényleg meggyógyult, de ezt nem tudom komolyan venni, na mindegy). A lényeg, hogy a nagyfia utólag beültetett az égszínkék, nem mûködõ trabantjába, és kézzel végigtolt a falun. Nem is mertem kiszállni :) Elég kusturicás volt az egész :) Most gondolj bele - ha valaki így viselkedik velük, azzal nem élnek vissza. Tényleg örültek a dolognak, hálásak voltak. Nem pénzt adtam, ez nem olyasmi, volt, amit újra meg újra lehet kérni. De jólesett, nekik is és nekem is. Szép élmény maradt. És minél többen állnak így hozzájuk, hidd el, az nem marad hatás nélkül. Lehet olyasmit adni, ami semmiféle pénzbe nem kerül, és mégis jólesik. És arra indít (engem vagy õket), hogy ne legye(ne)k szemet(ek) másokkal.
1/10
danton-b 2012 szept. 12. - 22:58:22 1/10
(587/2273)
Látszik hogy anélkül alkotsz véleményt egy mûsorvezetõrõl hogy nézted volna rendszeresen.Kálmán Olga ugyanis politikai oldaltól függetlenül szinte már unalmasan cikizõ és kötekedõ minden vendégével ellentétben a jobboldali médiumok mikrofonállványaival.Ld pl Obersovszky és tsai lakájkodását.Éshát sajnos megértem ezt nagy diadalittas érzésedet hogy végre volt valaki ,akinek némi igaza lehetett a felvetésekkel szemben,bár meg kell mondjam hogy igaza ide meg oda, maga az alapszituáció hogy aterrorelhárítás hatalmas pénzért fentartva elfogta Luke-ot röhejes, és ehhez humorérzék is kéne és nem rögtön felmosást emlegetni.Ráadásul Luke a köztársaság oldalán állt ,míg a terrorelhárítás láthatólag a sötét nagyúr végrehajtószerve:)
osztán meg állítólag a vizipisztolyt átadták fegyverszakértõnek hogy õ mondja ki avégsõ szót,na ez pl tipikusan a szervezet önigazoló baromsága ,amin igenis lehet röhögni,élcelõdni.
Kár hogy Orbán egyszemélyes és két tárca által elõrejelzett ki tudja milyen haszon fejében meghozott egyéni döntésével kapcsolatban nem emlegetsz felmosást ,merthát tény hogy ott Olga keményebb is lehetett volna ,mert mondhatta volna hogy megszokhattuk már afura hirtelen meghozott döntéseit amin.elnök úrnak pl a korrupciós Grippenvásárlások kapcsán ,amire érdekes módon az ügyészség annyira nem volt kíváncsi hogy még asvédek által felajánlott bizonyíték a kenésrõl sem érdekelte.
Majd a jövõben az azeri nábobok eredményes lobbizásának eszközeit is megismerhetjük talán , nemde.
olahmiki1959 2012 szept. 12. - 22:01:14
(586/2273)
Kálmán Olgát tisztelem egy bizonyos fokig, de nem szeretem. Tisztelem, mert kétségtelenül felkészült és jó retorikai képességei vannak, de nem szeretem, mert abszolút mértékig elfogult egy irányban.
Éppen ezért, kifejezetten jó volt látni, ahogy az egyetemi játékfegyveres diák letartóztatásával kapcsolatban Tarjányi Péter rendõrségi szakértõ gyakorlatilag felmosta a padlót a mûsorvezetõ asszonnyal, aki jópofáskodva, viccelõdve, a dolgokat elbagatellizálva próbált meg helytállni, de minden provokatív, a rendõrséget gúnyolni próbáló mondatát, kérdését Tarjányi higgadtan, logikus érvekkel, játszi könnyedséggel pöccintette le.

Abban is igaza volt Tarjányinak, hogy nyolc évig ezek a kritikus, cikizõ mondatok az akkori baloldali médiából hiányoztak. Ezt K.Olga elengedte a füle mellett, úgy tett, mintha nem is hallotta volna.
Válaszolni nem nagyon tudott volna rá.

Úgyhogy a mai nap nem Kálmán Olga napja volt.
1/10
danton-b 2012 szept. 12. - 21:34:39 1/10
(585/2273)
Miért?- ,hát ezerrel megy az önféányezés és propaganda ,ha már valódi új eredmények nincsenek,persze a mi pénzünkbõl naná,osztán mikor majd elfogy apénz végleg és újabb hitelt kell felvenni (még azt is drágán és esztelenül) akkor majd jön az IMF mint mumus és bûnbak ajó király meg védi népét:) csak elég hülye kell hozzá ,aki elhiszi.
adamnagysweetmovie 2012 szept. 12. - 19:57:49
(584/2273)
Azt nem értem, hogy lényegében a start-kártya rendszert nevezte át a kormány munkahelyvédelmi akciótervvé, s a forrásokat is abból szánja rá.
Akkor minek kellett ez a nagy átcímkézés, reklámkampány egy kb. egy évtizede futó konstrukciónak?
olahmiki1959 2012 szept. 12. - 19:55:10
(583/2273)
A Mûszaki Egyetemen a TEK emberei elfogtak egy diákot, akinél egy fegyvernek látszó, mûanyag játékpisztoly volt.

Eddig a friss hír, amin máris szinte mindenki röhög, az Interneten jobbnál jobb képek, plakátok születnek, az MSZP valamelyik képviselõje gyorsan tartott is egy sajtótájékoztatót, amelyen "gratulált" a TEK-nek, és személyesen Hajdú Jánosnak, a gyors, szakszerû akció miatt, megemlítve, hogy Luke Skywalkert csak a filmsorozat harmadik részében fogták el, a TEK viszont ebben is megelõzte Hollywoodot.

A dolognak két oldala van.
Elõször is, ott kezdõdik a dolog, hogy a diák ruhájával kapcsolatban a szemtanúk háromféle változatot mondtak eddig. (Ebbõl is látható, hogy ugyanazt a dolgot hányféle módon látják a szemtanúk, mennyire megbízható egy ilyen vélemény). A ruha:
1. Luke Skywalker ruhája
2. karateruha

és nekem ez tetszett a legjobban:
3. fürdõköpeny!(ezt maga Hajdú János, a TEK vezetõje mondta a riportereknek)

Luke Skywalker ruháját egy karateruhával összekeverni, az még elmegy valahogy. Egyszerû fehér ruha, a derekát összeszorító övvel.
De könyörgöm! Egy kommandó parancsnoka egy ilyen ruhát hogy nézhet fürdõköpenynek?! Arra semmiféle mentség nincsen, marad a nevetségessé válás, mint lehetõség.

A fegyver dolga már nem ennyire vidám.
Fekete, mûanyag játékpisztolyról szóltak az elsõ tudósítások.
Ugyanakkor a rendõrség azt közölte, lehegesztett végû, hatástalanított fegyver miatt vonultak ki.
Tehát nem mûanyag, nem játékfegyver volt, hanem valódi, hatástalanított fegyver. Amirõl néhány méter távolságból már egy fegyverszakértõ sem tudja ránézésre megállapítani, hogy mûködõképes, vagy sem.
Úgyhogy az intézkedés - szerintem - ilyen vonatkozásban jogos volt.

Ugyanakkor, most felidézek egy júliusban, Amerikában megtörtént esetet:

"Egy fegyveres kezdett lövöldözni a legújabb Batman-film éjféli vetítésén Amerikában, a támadásnak legalább 12 áldozata van. A moziteremben rengeteg ember megsérült, a rendõrök egy szemtanú szerint tûzpárbajt vívtak a támadóval. A rendõrség megerõsítette, hogy elfogták a 24 éves ámokfutót, aki a támadás alatt maszkot viselt, hasonlóan a most debütáló film fõgonoszához".

Ez most hogy jön ide, kérdezheti bárki.
Úgy, hogy a fegyveres ámokfutó úgy volt beöltözve, úgy járkált fel-alá a széksorok között, mintha a filmhez tartozna, a nézõk ezért is nem ijedtek meg tõle, és ezért tudott váratlanul tüzet nyitva, annyi embert lemészárolni.

Ennek az esetnek az ismeretében is, az én kérdéseim elsõsorban a liberális média, és a politikai baloldal azon képviselõihez szólnak, akik azonnal ráugrottak a Mûszaki Egyetemen történtekre:

Mit mondtak volna akkor, ha a magyar diáknál mondjuk nem játékpisztoly lett volna, hanem valódi fegyver?
Mit szóltak volna, ha az illetõ nem is egyetemista lett volna, hanem kihasználva a gólyatábor mókázásai adta lehetõségeket, beöltözött volna Luke Skywalkernek, és egy óvatlan pillanatban valóban elkezdett volna lövöldözni, halottakat, és sebesülteket hagyva maga után?
Tudom, hogy ennek a valószínûsége nálunk gyakorlatilag nulla, de mióta Norvégiában, - amely a béke szigete volt eddig, - megtörtént a Breivik által végrehajtott iszonyú mészárlás, azóta én már nem hiszek senkinek, és azt mondom, a rendõrség inkább fusson lukra százszor, (Luke-ra! értitek!), minthogy egyszer valóban történjen valami tragédia.
Mert akkor ezek a nagyokosok rögtön elkezdenék tépni a szájukat, - ismerhetjük õket, - hogy a hatóság, a rendõrség, vagy a TEK miért nem tudta megelõzni, vagy megakadályozni a tragédiát.

A napokban volt a 2001 szept. 11-edikei, New York-i terrortámadás évfordulója.
Az amerikai titkosszolgálat évtizedeken keresztül meg tudta akadályozni, hogy hasonló nagyságrendû támadás érje Amerikát.
Csak egyszer hibáztak, egyszer vették félvállról a figyelmeztetéseket, egyszer végezték hanyagul, nemtörõdöm módon a dolgukat.
Az eredményt ismerjük.

Aki pedig manapság, napjainkban, a nagyvilág történéseit, híradásait figyelve, de azokat figyelmen kívül hagyva, olyan mókára, hülyéskedésre, poénkodásra szánja el magát, mint a magyar egyetemista, az számoljon azzal, hogy pillanatok alatt, - nagyon helyesen - le fogják kapcsolni.
A játékfegyverekkel való hülyéskedés korszaka véget ért...
-csengõzoli-- 2012 szept. 12. - 19:45:16 Előzmény _goldie_
(582/2273)
Jó,hát ezen jót röhögünk,de a TEK,akit egy fegyveres miatt riasztottak,mit tehetett volna? :)
1/10
danton-b 2012 szept. 12. - 18:43:51 1/10 Előzmény _goldie_
(581/2273)
Erre költik a pénzünket,ráadásul Luke a köztársaságiak oldalán állt míg akik elvitték azok a sötét oldalon szolgálják Nagyurat.
1/10
danton-b 2012 szept. 12. - 18:17:25 1/10
(580/2273)
hahaha ez az öntömjénezõ reklámlevél a munkavédelemrõl 700 milkóba került plusz az óriásplakátok.van itt pénz,pláne ha közpénzrõl van szó.Sajnos ez már pszichiátriai eset.
Állítólag Bárándy ma megnézhette adokumentumokat az azeri ügyrõl ,amikbõl kiderült hogy mindkét tárca élesen ellenezte akiadatást és felhívták afigyelmet anemzetbiztonsági és egyéb kockázatokra.Hm érdekes hogy ennek ellenére a kedves vezetõ valahogy mégis csupán az azeriek szép szeméért másképp döntött(kac,kac)
adamnagysweetmovie 2012 szept. 12. - 17:16:39
(579/2273)
Itt van egy delikát hír szegénynyúzásból focibizniszben utazó miniszterelnökünkrõl...

http://www.pestmegyei-hirhatar.hu/hir/orban-szerint-nem-kell-a-szegenyeknek-a-10-millios-adomany
talec 2012 szept. 12. - 16:54:20
(578/2273)
Örülök, ha tudtam olyat írni ami érdekes volt.

Igazad van, az órára 1990 után nézett egy államtitkár. Utánajártam. Tárgyaltak, és Bernie beszéde alatt az úr nézegette az óráját, erre Bernie abbahagyta a tárgyalást. Akkoriban is voltak furcsa dolgok ezzel kapcsolatban. Viták, stb.

A 80-as években, pedig azért lett dühös Ecclestone, mert azt látta eleinte, hogy nem akarják a GP-t itthon, hogy õt is csak hitegetik. Eljött ide majd, amikor hónapok múlva visszajött, megnézze hogy áll az ügy a felsõbb szinteken, döbbenten látta, hogy nincs semmilyen konkrétum, hozzáállás, eredmény. Páran csak egymásnak adták az ügyet. Kényelmesen. Akartuk is meg nem is. Aztán egyeztek meg gyorsan. És lett futam, szerencsére.

A britek nem ehhez vannak szokva. Mire mi kigondolunk valamit, õk kb. addigra végre is hajtják. Sokkal gyorsabban tudnak döntéseket hozni. Nálunk ma is bármi van az országban, bárki el akar intézni valamit, akkor döbben rá erre. Mert, amire osztályokon, hivatalokon átmennek az ügyek, papírok, engedélyek addigra nagyon komoly idõveszteség éri az embert. Szerintem, nekünk ebben kell fejlõdnünk! Legyünk gyors és hatékony ország! A kapitalisták gyorsan gondolkodnak, nagyon messze vagyunk ettõl a felfogástól. Mi, régi felvogással hatalmas bürokrata és hivatali állománnyal kényelmesen, komótosan haladva próbálunk lépést tartani a világgal.

Nagy ritkán hallok olyat manapság, hogy valaki valami újba kezd, vállalkozik, stb. Hogy nehéz. Hivatali ügyek, engedélyek, papírok, hetek telnek el. Idõveszteség. Parkolás drága, kerékbilincs stb, errõl nem is szólok. Élhetetlen ország leszünk lassan a sok hivatal és bürokrácia miatt.

Kórházi parkolás? Óránként 400ft. Nyugger ismerõst viszik így vizsgálatra, plusz a hálapénz, plusz a parkolás, plusz a gyógyszer és már nincs is nyugdíj. Nem mennek itthon jól a dolgok ilyen szempontból. Élhetelen ország leszünk, vagyunk.
_goldie_ 2012 szept. 12. - 16:44:33
(577/2273)
elvan a gyerek ha játszik..

Lezárták a Mûszaki Egyetem egyik épületét a Terrorelhárítási Központ (TEK) kommandósai
"A diákok szerint társuk egy gólyafilm forgatásáról érkezett meg kicsit késve az órára, karateruhában volt, egy lézerkard és egy jól láthatóan játék pisztoly volt nála. A diák beült a több száz fõs elõadóba, kitette maga elé a fegyvereket, és hallgatta a DNS-szintézisrõl szóló biokémia-elõadást. Az óra végén megjelentek a TEK kommandósai, beszéltek a tanárral, majd elvezették a diákot. A diákok akkor tudták meg, hogy addigra az egész épületet lezárták, és mindenkit kitereltek."
http://www.origo.hu/itthon/20120912-fegyveres-miatt-zartak-le-a-muszaki-egyetemet.html

Star Wars-szereplõk miatt vonult ki a TEK a Mûszaki Egyetemhez
A hallgatóknak többek között Star Wars-film jeleneteket kellett forgatniuk, órák közben is berontottak a termekbe "fénykardozni". Az egyik jelmezes játékpisztolyát nézhették fegyvernek, ami miatt riasztották a rendõrséget és a Terrorelhárítási Központot. Egy Luke Skywalker jelmezbe öltözött fiatalt vitték el a rendõrök az egyetemrõl, ellene garázdaság miatt eljárást indítanak.
http://atv.hu/cikk/20120912_gyorshir_fegyveres_az_epuletben_kiuritettek_a_bme_t_kiszallt_a_tek
-csengõzoli-- 2012 szept. 12. - 10:35:14
(576/2273)
Anarchiát akarok!
Polgárháborút!
Hogy legalább valaha legyen rá esély,hogy normális ország legyünk.
olahmiki1959 2012 szept. 12. - 10:32:12
(575/2273)
"Mehetek 14-ben a jobbikra szavazni."

Hát, erre azért aludj még néhányat, szerintem...
-csengõzoli-- 2012 szept. 12. - 09:13:34
(574/2273)
Baromi idegesítõ, hogy a fidesz ennyire hülén kommunikál. Minden héten van valami, ráadásul ezek felérõl kiderül, hogy egyetlen ember ötlete, véleménye és nem a fideszé, de akkor már késõ, hetek óta csámcsogunk rajta,hogy na majd a gyermekteleneknek több adôt kell fizetniük stb. Hogy csak egy példát emlitsek a közelmúltbôl. A világ fszáêrt nem kommunikálnák másnap, hogy kérem ez egyetlen képviselõnk magánvéleménye stb. Nem, kuss van így senki sem tudja mi az igazság.
A másik idegesítõ dolog, hogy annyira hülyenek nézik az embert,hogy az felháborító. Minden témában össze-vissza nyilatkoznak. Az azeri elengedésérõl is pl. Ráadásul kijelentik nem hibáztak! Ja nem? Így tervezték? Gratulálok! Totál idiotatának néznek minket, sõt lassan azt érzek pökhendien vâgják rá ezeket a válaszokat. Õk nem hibáznak sosem, SOHA! Ha mégis akkor direkt, ami ugye nem hiba. Mehetek 14-ben a jobbikra szavazni.