Téma: Híradó este

adamnagysweetmovie 2012 szept. 03. - 16:22:45
(373/2273)
sZILÁGYI áKOS: A magyar demokrácia megszûnt, a demokratikus ellenzék nem képes szerepét betölteni, a szakszervezeteket szétverték, a civil társadalom gyenge, a gazdasági élet vezetõi behódoltak a Vezírnek, CSAK EGY SZOCIÁLIS KATASZTRÓFA DOBHATJA MAJD LE AZ AUTORITER RENDSZERT.

Na errõl ugattam tegnap, miért kell ezt megvárni?
talec 2012 szept. 03. - 16:10:13
(372/2273)
Tény, jelen formában rosszul fest, hogy azt mondja a világsajtó, hogy már-már mi adtuk a baltát is a gyilkos kezébe, mi vagyunk a hibásak mindenért. Kicsit furcsa, egy baltás gyilkost olimpikonokat megszégyenítõ fogadtatásban részesítenek. Pénz, lakás minden. Viszont a kiadatás az jogos, nem értem ezért miért piszkálnak minket? Valamit akarnak az azeriek a világban. Hallom a hírekben mindig, egyre többet szerepelnek, mondjuk úgy, hogy felfelé törekednek a világban. Ott volt az Eurovíziós Dalfesztivál is, az azeri ökölvívók esetében is egy nagyon erõs sportdiplomáciát lehet érezni. Voltak hangos ügyek. Viszont, egy vérig sértett örmény nemzet minden lakosa szemében, mi lettünk a leghitványabb ország. Dr. Aján Tamás és kapcsolatrendszere nem tud segíteni? Azt mondják befolyásos ember, örmény gyökerekkel. Nem mi tehetünk errõl. Szeritnem, mi nem vagyunk cinkosai senkinek, mert a kiadatás az teljesen megszokott dolog a világban.

Obama is megtalált minket. Nekem személy szerint mindegy, hogy ki lesz az elnök az USA-ban, nem tudom megítélni, hogy ki lenne a jobb. Csak nem lepõdtem meg, hogy az azeri ügyben megkérdezett minket Obama. Pont a múlt héten mondta, talán Lázár, hogy állítólag Gyurcsány és társai hogyléte felõl szoktak kérdezgetni az amerikai diplomaták. Hogy nyomást gyakorolnak ránk. Nem tudom így van-e. Nem volt szerencsés, hogy 2 nap múlva világbotrányt okoztunk, rögtön megtaláltak minket. Szijjártó Péter is a republikánusok rendezvényén tûnt fel az USA-ban, Romney rögtön ígért 12 millió munkahelyet, mint Orbán itthon.
adamnagysweetmovie 2012 szept. 03. - 15:44:26
(371/2273)
Pontosabban bevitték.
Engem várólistára tettek, azt mondták, az az agresszív kisember közveszélyes, muszáj elõre venni.
Nemcsak a hálapénz miatt, azeri monatban persze.
Udvarias ember lévén beláttam...
-csengõzoli-- 2012 szept. 03. - 15:39:46
(370/2273)
Félek szegény Csernus öngyilkos lenne...
adamnagysweetmovie 2012 szept. 03. - 15:18:32
(369/2273)
Wazz, Orbit 2 évre elõre befeküdt a díványára:(
Nap(oleon)-szindrómával.
adamnagysweetmovie 2012 szept. 03. - 15:07:02
(368/2273)
adamnagysweetmovie 2012 szept. 03. - 15:04:38
(367/2273)
Ettõl a lépéstõl már a japán külügyminiszternek is feláll a tolla
adamnagysweetmovie 2012 szept. 03. - 14:52:46
(366/2273)
Ez nem Moszkva, ez Baki!
adamnagysweetmovie 2012 szept. 03. - 14:37:36
(365/2273)
Lassan kinéz egy újabb Bayer-Széles "Béke"menet..
Felirat: "Nem leszünk gyarmat. Félázsiai, csak erõbõl értõ emberkereskedõk vagyunk!"
-csengõzoli-- 2012 szept. 03. - 14:20:56
(364/2273)
Szegényke rohama van.
Orvost!
adamnagysweetmovie 2012 szept. 03. - 14:00:52
(363/2273)
Jogi kiskapuszolgáltatások olajban és banánban gazdag diktatúrák részére.

A diktátor személyiségére szabott szolgáltatásaink:
1) Alkotmányírás ájpödön, beleértve azok késõbbi heti szintû garanciális módosításait is
2) a szavazók felét távoltartó választójogi reform
3) közgép-frecsájz licensz továbbadása
4) földosztási programok EU-agrártámogatások kiszivattyúzására
5) filmipari reform, 3 év garantált filmtelenséggel
6) nyugdíj- és bankrendszer revitalizáció
7) nemzeti sportágak költséghatékony felfuttatása (akár a legdrágábbat is, akár gazdasági válság idején is)
8) tippek pályázati anyagok kreatív szelektálására, elutasítási indokok (üres hátoldal stb)
9) a szélsõségesek rászabadítása a nemzetre, amitõl csak mi védhetjük meg

A borítékolható belföldi és nemzetközi botrányok esetére amerikai tanácsadóink és kispályás labdarúgóink válságkommunikációban is segítséget nyújtanak.
Referenciánk most készül, a 2010-2012-es demóanyag egy kiadatási eljárás során megrendelhetõ.
adamnagysweetmovie 2012 szept. 03. - 13:38:48
(362/2273)
Sõt, még a matolcsyzmus is mederbe terelõdne és leszállna a földre.
adamnagysweetmovie 2012 szept. 03. - 13:37:34
(361/2273)
A fidesznek Orbán után egy romaságát nyíltan vállaló, legalább transzi politikust kellene megválasztania, akit ugye a jobbik nem támadhat a meglévõ nemzeti-anyagi érdekkapcsolatok miatt, és ezzel gyakorlatilag kifogyna a hátszél a magyartaplóság vitorlájából.
A Jobbik élére pedig vissza kellene venni a kirúgott izraelita párttagot.
Ennyi, és máris visszamennének a mélymagyarok a föld alá, megszûnnek magától a kurucinfó, a gárda pedig összeállna békésen vonuló (vonáló) gulyává:)
adamnagysweetmovie 2012 szept. 03. - 12:57:05
(360/2273)
Már mennek a neten a szomorú magyarisztáni valóságot kiemelõ abszurdumok, hogy a magyar külügynek milyen kreatív megbízásokat lehetne teljesítenie pénzért két szembenálló nemzet között, az egyik vérigsértésére, a másik nagyvonalúságára számítva.
Egy bizarr példa: Ukrajnába küldhetnénk Holo'd'omor feliratú hûtõtáskát....
adamnagysweetmovie 2012 szept. 03. - 12:21:34
(359/2273)
De szép kis mutyika.
A hírek szerint fekete-fehéren benne van a strasbourgi kiadatási egyezményben, hogy a felek nem alakítják át az ítéletet, ami alól azonban közgyelem adható.
Na erre kellett volna garanciát kérni, ehelyett elfogadták az igazságügyi miniszterhelyettes (!!) levelét, amiben felsorolta a hasonló eseteben alkalmazni szokott azeri jogszabályokat.

Orbán, Martonyi, Navracsics, LEMONDANI!!!!!!!!

Kérdéseim:
1) ezekután névtelen bahamai offshorecégeken keresztül lejegyzik-e Alievék az emberkereskedelemért kialkudott árat? Gondolom Martonyi is ezért nem tiltakozi, nehogy már az emírpasát 'megsércsük, mielõtt csengetne? Csak remélni tudom, a Fidesz, ami minden akciójából haszonnal akar kijönni, nem kért még ezúttal különmarzsot.
2) Vajon egy esetleges (neadjisten) örmény fanatikus budapesti bosszújától mennyiben óv meg minket Szijjártó megnyugattó szavai, hogy aggodalomra nincs ok, szabályszerûen jártunk el (ami ugye a fentebbiek szerint minimum gondatlan eljárás volt, és az egész világ felelõtlen, kiszámíthatatlan lépésnek értékelte)
-csengõzoli-- 2012 szept. 03. - 10:12:26
(358/2273)
"Föl, föl, ti rabjai a földnek,
Föl, föl, te éhes proletár!
A gyõzelem napjai jönnek,
Rabságodnak vége már.
A múltat végképp eltörölni
Rabszolga-had indulj velünk!
A Föld fog sarkából kidõlni,
Semmik vagyunk, s minden leszünk!
Ez a harc lesz a végsõ,
Csak összefogni hát,
És nemzetközivé lesz
Holnapra a világ."
adamnagysweetmovie 2012 szept. 03. - 09:55:21
(357/2273)
Martonyi mit csinál?
Levelet diktál az iskolákkal megvett egyházfõknek (akik a kiadatással egyetértenek, csak az azeri húzással nem...), oszt jónapot?????
Gyáva, gyáva emberek ezek, jogszabályaik és testõreik mögé bújnak, ha nem muszáj kiállni.
adamnagysweetmovie 2012 szept. 03. - 09:22:57
(356/2273)
Egy félázsiai, álnaív, autoriter kormány találkozása egy egészázsiai, ideáltipikus diktatúrával...
adamnagysweetmovie 2012 szept. 03. - 08:56:09
(355/2273)
Sztem több célja van a keddi tüntetésnek: 1) együttérzés az örmény nép felé 2) A magyar nép elhatárolódása a saját kormánya most épp külkapcsolati károkozásától. Szerintem (és talán ebben még egyetértünk) utóbbi ugyanolyan fontos cél, sõt továbbmegyek: egyértelmûen, azonnali politikai irányváltásra és a felelõsök (elsõ helyen Orbán, majd Martonyi és Navracsics) eltávolítására kell felszólítani a kormánypártot! Nem kell ezzel egy elfogult vizsgálat lefolytatásáig várni: az eddigi bel- és külpolitikájuk betetõzése ez a mostani botrány, ami tökéletesen rávilágít a rendszerük természetére, értékrendjére. Ezért kell felelniük, MOST.
adamnagysweetmovie 2012 szept. 03. - 08:14:41
(354/2273)
Együttérzés kinyilvánítás
orszagosormeny@t-online.hu

Tisztelt Örmény Kisebbségi Önkormányzat,

Egyszerû magyar állampolgárként ezúton szeretném kifejezni mély fájdalmamat és megdöbbenésemet az azeri gyilkos felelõtlen kiadatásával kapcsolatban.
Teljes mértékben megértem a felháborodásukat, egy olyan nép felháborodását, amely mind vallási-kulturális tekintetben, mind a XX. századi történelmi megpr
óbáltatásaiban sorsközösséget mutat Magyarországgal, ezért is megérdemli minden magyar ember figyelmét, együttérzését.

Én ezt sokkal fontosabbnak érzem, mint a ma már (reményeim szerint) csak a magyarság szûk, nacionalista, nagyban szélsõséges kisebbségét maga mögött tudó magyar kormány elítélését, és bár mélységesen elítélem annak ezügyben (is) tanúsított érzéketlenségét, körültekintés nélküli magatartását, a nemzeti érdek sajátos-önkényes értelmezését - de mégsem szeretném ezt a levelet felhasználni belpolitikai célra.

Levelem célja a fájdalmam és együttérzésem kifejezése az örmény nép felé. Remélem sokan tesznek mások is így!

Az ügy rendezéséhez, a bûnös amnesztiája eltörlésének eléréséhez sok sikert kívánok, remélem a magyar kormány most már mindent megtesz, hogy korrigálja hibáját és számottevõ a nemzetközi nyomást is sikerül Azerbajdzsán diktátorára gyakorolni.

Tisztelettel és üdvözlettel:
Nagy Ádám