Téma: Gyõzike

wiki-piper 2007 ápr. 01. - 14:54:41
(220/2100)
Én ezt csak azért nézem mert jókat kacagok rajta hehe!
Szõrnyû miket csiniz a Virág nem?
Marvin02 2007 márc. 31. - 14:17:50
(219/2100)
Úgy tudom vmelyest visszaesett a nézettsége. Az elején még 2,5 millió embert kötött le, a mostani már "csak" 1,8-at.
tíszi 2007 márc. 30. - 22:46:16
(218/2100)
Akkor még elkeserítõbb mint gondoltam! SORRY!
Marvin02 2007 márc. 30. - 13:58:48
(217/2100)
Nézõk milliót. :(
tíszi 2007 márc. 30. - 09:03:48 Előzmény mPeti
(216/2100)
Tényleg erre van igényünk nekünk magyaroknak???
Tényleg ennyire balga nemzet vagyunk? Ez már szánalmas, hogy egy ilyen akármi lekösse nézõk (száz)ezreit!
mPeti 2007 márc. 26. - 21:29:06
(215/2100)
Persze, hogy a 2 milliót fogják választani. Ha pl holnaptól lesz kereslet kecskesz@rra, akkor holnaptól kezdve érdemes lesz kecskesz@rt árulni. De ezen nem lehet és nem is kell változtatni.
F.Torres 2007 márc. 26. - 20:36:14
(214/2100)
hát sztem inkább a több mint 2 millio nézöt választják mint téged...már bocs
glamorama 2007 márc. 26. - 20:26:41
(213/2100)
A múlt héten is írtam, hogy hagyják abba ezt az irritáló vacakot...
Az rtl örökre elvesztett engem.
holy shit 2007 márc. 26. - 19:10:59
(212/2100)
Hát.. ez tényleg eléggé GÁZ! baze inkább mennyen a TV-shop :)
mer én még azt is szívesebben nézném.
Amugy meg KELL EZ NEKÜNK MAGYAROKNAK??Hogy éli Gyõzike a mindennapi roma életét :(
F.Torres 2007 márc. 26. - 18:43:34 Előzmény Alternat
(211/2100)
Ígyvan, én ezzel az egy hozzászólással értek egyet!
hal 2007 márc. 26. - 16:47:46
(210/2100)
Hello. Pfuj, ez nem sorozat. Szánalmas. Ne nézzétek. :S
Folyton megy a reklámja, és kiráz a hideg.
tátika 2007 márc. 26. - 16:14:48
(209/2100)
Hello!
nekem errõl a sorozatról meg egyáltalán a sz*r sorozatokról(liza valóságsokk, hgyõzikés meg még sok) , az a véleményem , hogy primitiv. de nincs mit tenni mert egész magyarország a béka s***e alatt van SAJNOS (politika tv, média sztárok a nagyon ultra fontos hirek h kiszel Tûnde ki szõkítette a szemõldökét... stb) borzasztóak , hogy errõl kell szolnia mindenek..
igazából ez a sorozat (gyõzike ) is brutálisan ocsmány és nagyon gáz nagyom alázo a magyarokra nézve h ezt valakik nézik beszélnek róla, terjesztik.
de megint azt tudom mondani sajnos nincas mit tenni emrt külföldön se más a helyzett magyar ország meg az egész világ romlásnak indult .... és a leg borzasztóbb h ezen senki nem akar változtatni mindekinek jo ez igy szõrnyû
Alternat 2007 márc. 26. - 10:48:54
(208/2100)
Részben igazad van, hiszen én is éppen azt próbálom kifejeteni, hogy nem a Gyõzikétõl leszünk hülyébbek, meg ha leveszik a mûsorról, akkor nem is attól leszünk okosabbak.
Viszont akkor nagyképûség ide, vagy oda, én nem tartozom bele az általad felvázolt átlagba, mert én pl szoktam gondolkodni is. Sõt, mondhatom csak azt szoktam... tenni sajnos már kevesebbet.
Amúgy meg szomorúan vettem ki a szavaidból, legalábbis nekem ez jött le belõle, hogy: úgy is oan hüék vagyunk, hogy totál mindegy mit etetnek velünk. Azért így ne legyintsünk rá a magyarokra, még ha igaz is. A butaság nem egy általános dolog, csak lehet általánosítani, mivel a többségre igaz. Egyébként meg igenis külömbek vagyunk más nemzetektõl, csak okosabbak nem. Mint ahogy minden nép különbözik a másiktól (és itt nem arra gondolok, hogy más nyelvet beszélünk).
1/10
Crazy Horse 2007 márc. 25. - 19:55:58 1/10 Előzmény Alternat
(207/2100)
"Egyébként meg elgondolkoztatok azon, hogy mégis mit adjanak helyette?"

Persze. De lévén kereskedelmi csatorna, nincs túl sok alternatíva. Talán ha vmi érdekes film menne helyette (nem sorozat!).
imo9 2007 márc. 25. - 18:20:43
(206/2100)
Egy picurkát sem szégyelled magad ezért a minõsíthetetlen helyesírásért? De az is lehet, hogy fel sem fogod, mirõl beszélek. Hány éves is vagy?
Zizi_csajszi 2007 márc. 25. - 17:26:57
(205/2100)
"Bolgan" hallottam, hogy újrakezdik ezt a mûsort...:@

Cool-on is ment (tudja mindenki szntem) és annyira-de annyira irritál engem ez a mûsor, és lehet, hogy azt monnyátok rám hogy: "hú de szánalmas vagy" meg iesmi, de megnézem...

DE csak ezért, hogy végignézzem, hogyan égetik magukat egyesek.

És szerintem sokan ezért is nézik meg...(Lehet h ezért is van ekkora nézõ közösség?)

És akkor ott vannak még a fikázók is...

(Lehet, hogy sokan azért eszik, mert még 1 percet sem láttak az egész mûsorból (bár lehet, hogy ezt jól is tették) és persze elõítéleeket tesznek meg...
Ám VAN oka mindenkinek, hogy lefikázza, és elõítéleteket tegyenek hõn szeretett Gyõzikénket...)

Nah ez a véleményem!

Jah, és akik azt monyák h ez-az a mûsor egy nagy rakás ...(az), azoknak nincs igazuk!
Ha Õ azt szereti mért cikized halálra??
És?

(Nah lehet velem mostmár vitatkozni)
Alternat 2007 márc. 19. - 22:52:26
(204/2100)
Hát megdöbbentem pár hozzászólón...

1: a magyarok hírnevét már nem nagyon kell lerontani, ettõl aztán igazán nem kell félni, függetlenül attól, hogy Gyõzike hogy viselkedik külföldön...
2: Ki az aki azon csodálkozik, hogy erre igény van??? Én ezen egy picit se döbbenek meg. Hát csak szét kell nézni, hogy milyen az országban akár a zenei, vagy a mûvelõdési igény.... a béka feneke alatt van olyan jó 3 lábbal. Meg úgy az egész szórakoztató ipar igénytelensége az egeket söpri... persze tisztelet a kivételnek.
3: miért vennék le mûsorról? Hát nem hülyültek meg... Fábry után a legnézettebb... ne viccelj már
4: nem ezek hülyítik a fiatalok igazán... a fiatalok butítása ott kezdõdik, amikor a hülye gyerek alsó tagozatban negyedikes korában is még csak két betüt ismer, de a tanár nem buktathatja meg, mert a szülõ nem engedi... ugyebár a csodálatos oktatási törvényeink... az ilyen mûsorok, ezekre már csak rátesznek egy lapáttal.

Na mindenesetre azért az tény, hogy a média butít és közre játszik az ilyen kis esti szórakozásokkal az emberek butaságához, de nem konkrétan ez a mûsor teszi ki a fõ problémát... hanem csak õ is egy a sok közül. Ha nem ez hülyít minket, akkor találnak egy másikat.
Egyébként meg elgondolkoztatok azon, hogy mégis mit adjanak helyette? Menjen inkább még egy kis barátok közt, amelyik beállhat színvonalban a Gyõzike mellé? Vagy inkább adjank le valami filmet, amit már mindeki 12312-ször látott? Vagy találjanak ki egy újabb borzasztó sómûsort valami gigamûvész mûsorvezetõvel? Vagy inkább mûvelõdjünk és legyen helyette 1 órás felolvasás Ady mûvekbõl egy kis vers elemzéssel? Vagy vegyenek meg egy újabb széria hiper-szuper amerikai sorozatot, aminek a nézettsége fele akkora se lesz mint a Gyõzikéjé és ugyanúgy butít, csak másik oldalról... Mert abba biztosak lehettek, hogy nem fognak egy rakás pénzt kiadni arra, hogy valami über filmet megvegyenek nekünk... ha meg még is vesznek egy ilyet, akkor rögtön megvágják 28 helyen, hogy 16-os karika helyett 12-essel lehessen leadni... és akkor a filmínyencek azt mondják majd, hogy legyen inkább Gyõzike és nem tévézek, csak ne tegyenek ilyet egy filmmel.
Szóval ez így van és így is marad még egy ideig. Én megoldottam a problémát... nem tv-zek, ha ilyenek mennek a tv-ben. Kész.
mPeti 2007 márc. 19. - 20:11:29
(203/2100)
Szerintem meg a Gyõzike buta és magamutogató. Aki szerint pedig az vicces ha valaki összevissza óbégat meg kiabál annak úgy kell. Soha ennél viccesebb dologgal ne találkozzon. Volt "szerencsém" egyszer egy epizódból kb 5 percet megnézni. Azt hiszem valami amerkiai nagyvárosban volt és az egész abból állt, hogy asszem egy recepcióssal kiabált, meg magyarul flegmáskodott vele. (Aki ezen jót nevetett - mert lássuk be ez tényleg kifinomult humorra vall - annak kívánom, hogy kerüljön hasonló helyzetbe, mint az említett recepciós. Biztos nem fog olyan jókat kacagni.) Hát igen ez tényleg nagyon-nagyon vicces dolog. Rontsuk csak a magyarok hírnevét.
suestar 2007 márc. 19. - 18:47:14
(202/2100)
Szerintem nagyon gáz ez a mûsor!!! Erre még van igény???? Inkább egy jó kis filmet adnának helyette.....
kucus 2007 márc. 19. - 18:43:53
(201/2100)
Igazából szerintem a gyõzikének tökmind1 h milyen szinû a böre, vagy hogy milyen származásu.. akkor is hülye lenne..