Téma: Gyõzike

1/10
alexy88 2008 márc. 13. - 12:55:10 1/10
(420/2100)
Egy szó mint száz:ez a mûsor csak erõsíti a romákkal szembeni elõítéleteket.Hogy ez kinek jó,nem tudom...
1/10
robidusin 2008 febr. 25. - 06:03:24 1/10
(419/2100)
Irigykedsz? Erre a bunkóra vagy irigy? Nem mondod!?
Mi a jó abban ha felvet a pénz, de nem tudod megszámolni sem?
1/10
robidusin 2008 febr. 24. - 21:48:25 1/10
(418/2100)
Na!!!!!! Pákót megverték? Csak nem? Mondom én, hogy van isten!
1/10
robidusin 2008 febr. 24. - 21:44:47 1/10
(417/2100)
Nem értem, hogy miért nem nézettségi szint alapján itélnek meg egy mûsort? Miért nem ahhoz igazítják a mûsort is? Akkor tõlem hajnal 2 óra körül kezdõdne, de inkább akkor sem!
A Cool sz@ron voltam nézelõdni és meg ütötte a fülemet az agyalása! Kérdezték tõle, hogy mit szól hozzá, hogy kritizálják a show-t?

"A mûsor jó, az emberek nagy többsége igényli, kíváncsi rá, hogy mi történik az õ Gyõzikéjükkel! Aki meg ellene van az csak azért, mert sok az irigyem, meg aztán teszek rájuk, ne nézzenek! Mi szívbõl mutatjuk a mindennapjainkat és szívesen adjuk annak akit érdekel, a többi meg kit érdekel?"

Ezt a cinizmust, amit ez a barom cigány meg enged magának, felháborító!
Persze ezt a rohadék sziút is csak a pénz motiválja, de könyörgöm, valaki akassza fel!
Asys 2008 febr. 24. - 15:21:20
(416/2100)
Az ember önkéntelenül látja és hallja ezt az ökröt!Sajnos nem lehet elmenni mellette...Már írtam,hogy a csapból is õ folyik!Pl. el akarod olvasni a napilapot.Címlapon õ van és a kedves neje!20 milliót kapnak azért,hogy újra elinduljon a ReTeK Klubon a ,,mûsoruk"!Beácska meg fõzni fog...Hurrá...
Ha fizetnének,akkor sem nézném;mert egy raklap sz.rt sem ér(nek)!Mint ember,meg egy nagy nulla!Mit rakott le õ az asztalra?
TV-odakapcsolok a Cool Tv-re,ami mondanom se kell,az RTL Klub marhaságait ismétli;valószínû,hogy õk pénzelik ezt a fattyú-adót is,ugyanúgy,mint ezt a sz.rházi ingyenélõt!
Ki a mûsorvezetõ?Hát õ!Olyan zavarban van,hogy remeg a sz.r a valagában!
Remélem õt is kikészítik majd egyszer,mint a Fekete Dákót!
Most már nagyon elegem van az ilyen showman-ekbõl,meg életmûvészekbõl!!!
Gyõzõ,Sebeõk,Kiszel,Dákó,Kelemen Anna,Molnár Anikó,stb.-atomot nekik!!!Menjetek el kubikolni vazzeg!
1/10
robidusin 2008 febr. 23. - 19:08:15 1/10
(415/2100)
Nem nézel TV-t? Ezt teljesen megértem, értelmes mûsor nincs is benne, legalább is az RTL és a TV2-n. nincs! Mondom, le kell szedni egy jó filmet ha az ember efféle szórakozásra vágyik, mert ezek csak ismételgetni tudnak, meg a show mûsorokkal nyomják a fejünket!
Viszont ha nem nézed, hogyan van ilyen jó véleményed???
Ne hari, de ezt meg én nem értem! Eh....de nem is akarom!
Szerintem csak akkor lehet véleményed, ha végig nézted és felháborít, vagy élvezed!
Nem?
Asys 2008 febr. 23. - 18:48:07
(414/2100)
Tisztázzunk valamit!Ha elõttem halálra verik,az sem érdekel!Ennyire lesz.rom õt is,meg a családját is!Nem kutakodok utána,csak az a baj,hogy a csapból is õ folyik (TV,újság)!Ezért jó ideje (pár éve) nem is nagyon nézek TV-t!Max híradót,meg néhány sporteseményt!Filmet is DVD-n nézek,mert ezek a sz.rháziak 2 órás filmbõl csinálnak 1,5 órásat!Néha van a reklámok között film is...
Errõl ennyit,remélem nem tapostam bele senkinek a lelkivilágába!
1/10
robidusin 2008 febr. 23. - 03:21:43 1/10 Előzmény Asys
(413/2100)
Kinek?
Neked, nekünk, mindenkinek aki nézi ez a szemetet!
Ide keményen le írjuk, hogy ez ilyen meg olyan sz@r, aztán meg az újságot bújjuk (már aki), hogy mikor kezdõdik már és lássam, hogy Bejjaa asszonyt megint hány százezer forinttal lepi meg a sukár csávó! Mert azért a titkos énünkben igen is érdekel bennünket, csak itt a topikban ezt nem illik be vallani! Na hát ezért megyen még ez a mûsor, meg azért mert a szponzorok az ilyen mocskot igen jól támogatják! Alacsony költségvetésû mûsor ez is meg még pl: a Nagy fogyás is és ezekkel mindenki jól jár, csak a T. TV nézõk (az értelmesebbek)szívják a fogukat, hogy ma este sem tud mit nézni, ezt vagy esetleg az Ózdi hõst, vagy még egy választása van, le tölt egy jó filmet magának!
Azért én vissza hoznám a TV díjat! Feltétlen! Valamikor volt TV és rádió díj és azt most is megérdemelnék, fõleg az RTL KLUB!
1/10
Semprini 2008 febr. 13. - 19:22:29 1/10 Előzmény raniko43
(412/2100)
Hát biza' ezután már csak az gyühet, kéremszépen, hogy kiderül, hogy az a szíp nógrádias tályszólása se valódi, hanem aztat is utószinkronnyal állíccsák elõ dikmá'! :-P
XDXDXD
Asys 2008 febr. 13. - 18:49:02
(411/2100)
Nem Õ ,,énekelt"?Azt a betyármindenit!Pedig azt azért kinéztem volna belõle!:),,Csip-csirip",meg ,,dirib-darab"!:)
Most egy világ omlott össze bennem!
Gyomorgyûrû?Egyszerûbb,mint edzeni;nem?
Ez a világ legszánalmasabb,leggyökerebb embere!Egyszer úgy meg fogják verni (meg a Fekete Dákót is),hogy összesz.rja magát!
A Bea is csak a lóvé miatt van vele!
Elválnak,most meg összeházasodnak,húszadszor;azt hiszem?!
Kinek játszák itt az ,,eszüket"?
Gyökerek...
1/10
raniko43 2008 febr. 11. - 14:52:36 1/10
(410/2100)
Kiderült nem is Gyõzike énekelt a Romantic lemezein hanem Kovács Antal a Romano Drom vezetõje.Gyõzike nagyon mérges.Kiderült,hogy nem is egy fogyasztó tabletától fogyott le hanem álítolag gyomorgyûrûje volt, nem is õ énekelt a lemezeken.Mi jöhet még ezután?Mondjuk magyarázat az van:mindenki irigyli a sikereit és azt,hogy õ olyan "okos".
Asys 2008 jan. 31. - 19:38:14
(409/2100)
Tudod,Sissy13;az Õ ,,életük" meg van rendezve!Eladták a lelküket (már ha van!),a családjukat,a gyermekeiket...Én ezt semmi pénzért nem tudnám csinálni;bár állítólag mindenkinek megvan az ára!:)Az összeveszés is meg van játszva pl.,ez biztosítja,hogy folyamatosan képernyõn és címlapon maradjanak;anélkül,hogy bármit is leraktak volna az asztalra!
Gyõzike egy szánalmas gyökér!Mélyen,legbelül ezt õ is tudja magáról...
Az pedig,hogy hol tart;a magyar média szégyene!
De nézze csak a sok marha,hiszen dolgos,becsületes,talpig kíváló ember,igazi Übermensch!A magyar fiatalság élõ legendája,példaképe...Szánalom...
1/10
Semprini 2008 jan. 30. - 18:25:00 1/10
(408/2100)
Sajnos ígazad van: lassan maga az értéktelenség válik eladható "áruvá"; minél negatívabb egy "sztár" (vagy pontosabb szóval médiacelebritás) hírneve, annál jobban érdekli az embereket (illetve egy bizonyos réteget)...
Asys 2008 jan. 30. - 18:21:31
(407/2100)
Sajnos Lyon nem szerencséjük van...
Erre van piac,kereslet;ez most a ,,menõ"!
Õk a májerek,a hõsök,az istenek piciny hazánkban!
Kiszel Tünde,Kelemen Anna,Való Világos,Big Brotheres noname hölyegyerekek,-lányok,csokif.szát kínáló,náci Fekete Dákó,Sebeõk polihisztor professzor stb.
A családját eltartó ,,hétköznapi" ember,aki minimálbérbõl él,a hónap 30 napjából 27-et,28-at dolgozik;sokszor nem 1 munkahelyen;na az egy senki...
És hidd el,tanulhatsz bármennyit,a hozzájuk hasonló élõsködöknek nagyobb keletje van...
Kultúra,logika nem számít már!
kisGabi 2008 jan. 19. - 18:36:37
(406/2100)
Még valamit szeretnék leírni. A cigányozásnak nincs értelme. Hovatartozástól függetlenül szánalmasak az ilyen mûsorokban szereplõ barna és nem barna bõrû egyedek, én minden ilyenre haragszom. Nem a bõrszínt nézem, az nem érdekel. Aki hülye, az hülye, akármilyen bõrû. És akármennyire általánosítanak az emberek a cigánysággal kapcsolatban, azért azt se hallgassuk el, hogy vannak közöttük, igaz, kis számban, nem bûnözõ, nem deviáns életmódot folytató, nem munkanélküliek. Én pl. ismerek több roma értelmiségit, mind tanár és teljesen olyanok, mint bárki más. Az is tény, hogy azért van elõítélet a legtöbb emberben velük szemben, mert a legtöbb közülük úgy él, ahogy. Ez is természetes reflex a többség részérõl, ez még nem rasszizmus! A társadalom annyira hiszterizált és agyonprovokált, terhelt minden sz@rral, hogy nem csoda, ha képtelenek higgadtan kommunikálni bizonyos kérdésekben és hajlanak a szélsõséges indulatokra - hozzáteszem, mindkét oldalon.
kisGabi 2008 jan. 19. - 18:25:35
(405/2100)
Ja, azt már én is hallottam, hogy a romák nem szeretik. Ez igaz is lehet.
kisGabi 2008 jan. 19. - 18:23:30
(404/2100)
Szerintem bûn a drága idõt ilyen kretén mûsorokra pazarolni. Ezt az összes "valóságshow"-ra értem. Mind ugyanaz a legalja kategória. Én nagyon egyszerûen megoldom a kérdést, nem nézek ilyet, nincs rá igényem, ennyi. Aki akarja, nézze. Bár a gyerekeknek nem kéne.

Egyébként a hazugságmarketing határtalanságát saját magam is megtapasztaltam, amikor jelen voltam Gyõzike gyomorgyûrûjének tágításánál, mert enni akart, nem bírta a koplalást. Vele reklámoztatták a Fatminator nevû zsírégetõ szert (újság hátoldalán láttam a hirdetést) és gondolom hazudták a világba, hogy ettõl fogyott, holott attól, hogy behelyezték neki az OEP által nem támogatott, szóbanforgó eszközt, ami által nem ehetett annyit, amennyit akart. Gondolom, a szer forgalmazójának még így is megérte, feltételezem, hogy azok finanszírozták az egyébként õrült összegû mûtétet. Az egész Gyõzike és egyéb "sztár"-hisztéria a nyomorult bulvárról, az emberi szellem elaljasításáról szól, semmi másról. És igaza van azoknak, akik már korábban leírták itt, hogy ez a világ legnagyobb részén így mûködik. Minden országnak megvannak a maga konzumidiótái. De elõbb-utóbb csak lecseng ez is, remélhetõleg! Semmi nem tart örökké... Amúgy személyes benyomásom Gyõzikérõl az, hogy hihetetlenül együgyû, infantilis, kegyetlen fárasztó. A kitalált és megrendezett mûsoraitól függetlenül, a való életben is ugyanúgy viselkedett, mint a kamerák elõtt (csak nem ordibált szerencsére :) ).
10/10
peti.kal 2008 jan. 13. - 20:24:25 10/10
(403/2100)
Nekem az tetszik nagyon, amikor Gyõzõ ideges. Vagy amikor a mostani részben a saját lakásában a száraz padlón cipõben elnyalt, és mondta a nejének: Bejaaa!! Hát hülye vagy??? XDD
veragirl 2008 jan. 08. - 18:56:10
(402/2100)
khhhhhm!ez aranyos!:)
veragirl 2008 jan. 08. - 18:55:20
(401/2100)
Hát ez tök igaz!én meg azt bírom amikor azt dumálják,hogy mennyire utálják,de közben meg nézik,mert jó nézni a baromságot!hát én sem nézem...nem csinálok neki pénzt!:)ahogy fogalmaztálXD