Téma: Gyõzike

Ancsa25 2006 dec. 05. - 15:35:17
(100/2100)
Hát mindenesetre remélem hogy nem azon múlik az ország helyzete hogy ki milyen mûsort néz.Mondjuk a gyerekemnek nem engedném hogy rajta lógjon esetleg ráragadjanak Gyõzike hülyeségei,de felnõtt fejjel ezt nem venném ennyire komolyan.Tudod mit?!Mostantól "orvosos" filmeket nézek meg politikai mûsorokat hátha attól jobb lesz az ország helyzete.: ) : ) : ) Upsz..szólnom kell a büntetõbíró ismerõsömnek hogy azonnal hagyja abba a Gyõzike nézését. ...........
anitana 2006 dec. 05. - 14:42:10
(99/2100)
igenigen azt én sem értem hogy miért is kellett az a másik kiskutya?? meghalt rögtön jöhet a következõ?? felesleges, azzal is ugyanez lett volna. persze tök aranyos meg imádnivaló meg minden jó, de ezzel is ugyanúgy megcsinálhatják ezt mint buksival, már HA direkt volt és valaki csinálta.. na meg azt se értem hogy gyõzike csak ott állt és nézte buksit, meg az összes többi ember, míg az ott szenved.. :((én az egészbõl csak Buksit sajnálom :(
7alvó1 2006 dec. 04. - 22:27:07
(98/2100)
Nem nézem ezt a mûsort, de azért írok ide, mert úgy hallottam, hogy egy szegény kutyust bántalmaztak, ezekszerint a Buksit vagy kit... Nem tudom pontosan mit tettek vele, de ez az elaltatás nem hangzik vmi jól... Tudom, hogy az emberek mindent megtesznek a pénzért... De ez azért már szánalmas...!!! Nem akarok senkit bántani, de azért térjenek már észhez!!! Áh, ezen szerintem már nem lehet segíteni...
kacac 2006 dec. 04. - 22:24:58
(97/2100)
Mondjuk ugysem fog ez már kiderülni.De ha nem most szökik ki kiszökik máskor....ha ekkora ba.rmok h enm csinálják meg az a r.ohadt keritést min csodálkoznak?
Annyira sajnáltam azt a szegény kutyát.....ahogy nézett...sokat szenvedhetett. Mindenesetre szomoru tény de igy biztos jobb neki mint Gyõzikénél...valszeg nem lett volna szép,boldog öregkutyakora....vmi ugyis történt volna vele.
Az a szerencsétlen nemhogy egy kutyát de a saját gyerekeit se tudja megnevelni és kordában tartani....
Mrg könyörgöm mire volt jó h másnap hozott egy uj kutyát, h. lehet ennyire kevés esze?

Mondjuk tényleg érdekes h. hogy értesitették Gyõzikét a munkások....

Undorito ez az egész, ha megrendezett volt (nagyon remélem h nem),ha nem. Az RTL is undoritó ugy ahogy van.Nagyon remélem h vki emgfizet ezért a mocsok dologért....
Ancsa25 2006 dec. 04. - 22:13:07
(96/2100)
Ezt a részt nem láttam .Nem bírtam megnézni.Ez komoly hogy már azt is felvették hogya kutya szökni próbál és nem tettek semmit?Ez nem lehet igaz.A sztori miatt?A pénz miatt??????Kész.Összetörtem
kacac 2006 dec. 04. - 22:11:23
(95/2100)
sziasztok! Most írok ide elöször...
Nem néztem konkrétan a mûsort ma, csak amikor már a kutyát mutatták.
Kiderült h Gyõzikéék hagyték nyitva az ajtót v Buksi szökött ki????
Mondjuk elég sokszor szökött ki a kutyus, lásd mikor állitolag felcsinálta a parasztbácsi kutyáját...stb
Miért nem volt annyi eszük h akkor megcsinálják a keritést??
Ha tényleg igaz ,h. megvárták az RTL-t akkor angyon remélem h. beperelik õket, egyébként meg már önmagában is undrito h az RTL erre alapozza a nézettséget és ráközelitenek a tûre amikor elaltatják , emg alányomnak zenét. Az egész RTL egy undorito bagázs...nem érnek többet mint szegény Gyõzike....
Ancsa25 2006 dec. 04. - 22:03:32
(94/2100)
Ez az ember olyan buta hogy cirkuszban kéne mutogatni nem realityshowban.Vesz egy másik kutyát........ Virágról annyit hogy én nem csodálkozom hogy ilyen lett.Itt szerintem az a gond hogy ez a kislány folyamatos feszültségben él.Hiszen ezek reggeltõl estig ordítanak.Ráadásul olyan hülyeségeken........Amikor jó kedve van akkor is ordít,ha rossz kedve van még jobban.Meg mi ez a szöveg hogy ha nekem rossz nektek is rossz lesz.Lehet hogy nem pontosan így mondta de ez volt a lényege.Ezt mondja egy normális apa?Ez mondja a lányának hogy "tánuld á mátemátikát"aki azt sem tudja mennyi 2+2? Szerintem Bea egy árnyalattal normálisabb mint a Gyõzike csak a hülye férje húzza magával.Na én is minek nézem ha nem bírom mi?!Nem tudom megmondani.De azt sem értem hogy ha valaki nem nézi az miért veszi a fáradtságot hogy beírjon ide.Engem ha valami nem érdekel akkor az nem érdekel .Tuti hogy sutyiban nézik . :) :)
Degus 2006 dec. 04. - 22:02:13
(93/2100)
..honnan, honnan? Nem gondolod komolyan, hogy a stáb - akik mindenhová követik õket, legszívesebben még azt is rögzítenék, milyen állagút szarik Gyõzike -, nem követték a kutyát, hátha lesz belõle valami jó sztori? Nem a munkások hívták telefonon, hanem a "drága jó KERESKEDELMI csatorna munkatársai. Az állatkínzás 50 %-a õket terheli. Szerinted miért mutogatták elõre, mikor már próbált átbújni az a szerencsétlen állat a kapun? Kíváncsiak voltak, mit hoz ki magából, mennyire leleményesen szökik meg. Nem lennék meglepve, ha lenne egy felvétel arról, hogy pontosan mi és hogyan történt szegény kutyával, mert számomra ez nem derült ki az adásból.
Hosszú idõ után ez volt az elsõ adás, amit megnéztem a "show"-ból, mert eleinte én is jót szórakoztam rajta, de aztán csömöröm lett az emberi butaságtól. Igaza van annak, aki azt mondja, akinek nem tetszik, ne nézze. Nem is néztem. Most is csak a kutya miatt néztem meg, mert láttam a bemutatót és imádom az állatokat, fõleg a kutyákat. De újból meggyõztek róla, hogy hanyagoljam ezt a mûsort...
fixman 2006 dec. 04. - 21:08:19
(92/2100)
k**** gyorsan pótolták buksit.... Mellesleg vicces.. elõzõ részbe láthattuk hogy virágnak annyi cumija van mint egy bölcsödének.. erre meg a cumi miatt visít buksi miatt nem.. gáz
fixman 2006 dec. 04. - 21:02:21
(91/2100)
Akirõl meg tudom hogy egy állatot megkínzott, azt családostul kiírtom! És legalább olyan kínszenvedést kívánok 3 generáción keresztül a családjának mint amit az akozott az állatoknak.
fixman 2006 dec. 04. - 20:39:25
(90/2100)
hmm most nézem.. honnan tudták a munkások gyõzi tell számát?:D
fixman 2006 dec. 04. - 20:14:10
(89/2100)
Hmm... Ebbe az egészbe az a szomorú, hogy teljesen igazatok van itt elõttem. Hogy ez megint arra fog kimenni hogy szegény gyõzike meg szegény családja.. És hogy mennyire kell õket sajnálni.. Namármost emlékeztek: Feljelentették gyõzikét állatkínzásért mert megvárták a tv stábot, és nem segítettek a kutyán. A Bemutatóba már az volt hogy gyõzikét VESZI a STÁB és akkor mondják neki hogy sztem ne nézd meg, és gyõzike oda néz és mintha most látta volna elõször.. nem tudom hogy van pontosan csak tippelni tudok.. de ha ez igaz hogy nem hívott semmi segítséget amíg az rtl oda ért, akkor õ már látta a kutyát elõtte és ez szintén egy színjáték volt.. míg a kutyus szenvedett...
Vikke 2006 dec. 04. - 19:26:51
(88/2100)
Nézzétek, ne higyétek azt hogy, egy hülye állatkinzó vagyok. Természetesen én is nagyon sajnálom azt a kutyát és elszomorító az, hogy ilyenek történnek mikor tényleg nem tehetett róla a kutya hogy a gazdája egyébként egy buta primitiv ember. Engem csak az az óriási felhajtás zavar amit csapnak és sajnos ez nem azért történik mert a kutyát annyira sajnálják, hanem azért, hogy Gyõzit lehessen sztárolni. Ez az elszomorító ebben az egészben.
peti637 2006 dec. 04. - 19:03:40
(87/2100)
Sajnálom a kutyát, de nem tudom sajnálni a gazdáját mert egy barom! Hogy került a kutya a sínekhez? Ha szerette a kutyáját, miért nem féltette, miért nem vigyázott rá? Azért mert felelõtlen és buta! Persze megint magát fogja sajnáltatni! Megint az lesz a duma hogy irígyek az emberek, meg azért bántják mert cigány... Ha jobban meggondoljuk nem ritka a cigányoknál a felelõtlen és következetlen viselkedés, és ez nem rasszizmus hanem tapasztalat!!!
huba1 2006 dec. 04. - 18:50:46
(86/2100)
Hm. Jó célért állatkínzás???????
Fixman egy pöttyet morbid volt ez a zárójelbe tett kijelentésed!!
De értem, mire jukadsz ki.
Gyõzike abban nem hibás, mert nyitvahagyta a kapú ajtót, ez egy olyan dolog, hogy bárkivel megeshet, csakugyan a kutya kínzóit kéne "kalapács alá" vetni.
Bizonyos értelmekben. :-)
huba1 2006 dec. 04. - 18:43:58
(85/2100)
Hááát Mi nem vagyunk Írország, és Mi már nem éljük meg a "jobblétet", de talán gyermekeink sem. Sõt.
Szerintem Õk szívnak nagyobbat, még nálunk is.
Ne így legyen, ez csak egy gondolat volt részemrõl.
Megértelek, a rosszindulatot illetõen, nem gondoltam ilyesmire.
fixman 2006 dec. 04. - 08:11:09 Előzmény Vikke
(84/2100)
a kutyához is hozzászólnék ha nem baj. Én is nagyon sajnálom a kutyát. Tényleg nem tehet semmirõl. Gyõziék valóban nagyon szerették õt, legalábbis a mûsorba úgy tûnt. Igazából Gyõzikéék ostobaságából vagy feledékenységébõl adódott hogy nyitva hagyták a kaput. NEM AZ ELSÕ ESET!! Az aki ezt tette a kutyával annak rohadjon le a keze, és az egész családja azt a szenvedést és kínt élje át, mint a kutya... ezt nézze végig, majd legyen öngyilkos.. én ezt kivánom az ilyeneknek akik állatot kínoznak. Gyõzikére vissza térve... Nem tudom eldönteni hogy a szenzáció miatt hívta a tv-seket és hagyta szenvedni a kutyát (ami szintén állatkínzás), vagy mert tényleg azt akarta hogy mindenki lássa utoljára. (szintén állat kínzás de legalább jó célért).. Véleményem szerint meg lehetett volna beszélni velük hogy az állatorvosnál találkozzanak, vagy gyõzike a sok milliós kuckojában csak tartott egy kamerát, amin felvehette volna amíg viszik elaltatni és az utolsó pillanatait.. na mind1.. már nem szenved szerencsére. De nem javaslom gyõzikének az újabb állat tartását. Legalábbis olyanét, amit ki lehet engedni az udvarra. Nagyon rájuk szállt valaki és szerintem az a kutya azért bûnhõdött mert Gyõzikéé, és nem azért mert útba volt. És utolsó gondolat: Remélem hogy feljelentést tesznek Gyõziék.. Van annyi eszük.
fixman 2006 dec. 04. - 08:04:16
(83/2100)
Kedves véleményezõk. Látom kicsit elkanyarodtatok a témától de nem baj:)

Annak van igaza, aki azt mondja hogy nem tudja mibe visz minket, viszont annak is igaza van aki azt mondja hogy tudja. Lásd: Megkérdezték tõle mennyi egy kiló kenyér.. Fingja se volt mivel iylen filléres gondokkal sosem küzdött. Megkérdezték tõle hogy mennyibe kerül egy felnõtt havi bérlet vagy egy családi jegy. Szintén csak tippelgetett. Viszont a gáznál nagyon jól tudja hogy mennyire meg fogja szorítani az emberek torkát, de már csak 2010-ig lesz kormányon, és addig össze kell lopnia amit csak tud.....
Ancsa25 2006 dec. 03. - 19:46:47
(82/2100)
Hupsz!Egy amúgy törölve. : ) : ) : )
Ancsa25 2006 dec. 03. - 19:44:20
(81/2100)
Gondolod hogy vezetõink nem tudnak arról amit õk csinálnak velünk?Dehogynem, csak õk azzal vannak elfoglalva hogy a saját vagyonukat gyarapítsák de ha akarnak is valamit tenni a megszorításokon kívül mit tudnának csinálni ekkora adósság mellett amit évek alatt összegyûjtöttek nekünk. Valószínû hogy egy darabig egyre rosszab lesz a helyzet és csak reménykedhetünk hogy utána jobbra fordul.Amúgy évtizedekkel ezelõtt Írország is hasonló helyzetben volt de talpra tudott állni.Amúgy remélem érzed hogy nem a rosszindulat beszél belõlem.Csak annyira sajnáltam azt a kutyát ...........................