fo.ma 2012 okt. 12. - 16:19:36 Előzmény Hematit
(1820/2320)
***moderálva*** Én bújom a bulvárt? Komolyan mondom... Mert idõnként megnézem a Frizbit - azt is inkább a neten -, én már bújom a bulvárt???? Hogy mondhatsz véleményt egy olyan emberrõl, akit nem is ismersz? Mert te aztán tényleg nem ismersz engem!
És milyen emberi értékekrõl beszélsz? Én nem mondtam, h emberileg értéktelen, csak azt hogy unalmas! Bár ami azt illeti, nem futott be valami nagy karriert. Közel 40 évesen még a szüleivel lakik, úgy néz ki mint egy BKV-ellenõr és nem tud normálisan válaszolni egy kérdésre sem. Egy sótlan, unalmas, visszahúzódó ember mit keres a színpadon? És az, ha valakinek nem tetszik a hangja, igazán nem tartozik az 'ilyenekre' mint te! Ez teljesen szubjektív és már megbocsáss, nem az 'ilyenek' fogják eldönteni, h leírhatom-e itt, vagy nem.
Egyébként egyáltalán nem szándékozom meggyõzni az 'ilyeneket' mint te, de a véleményemet azt hiszem én is kimondhatom.
Hematit 2012 okt. 11. - 22:03:25 Előzmény fo.ma
(1819/2320)
Odáig oké,hogy Neked más tetszik.
De !
Nekem meg az ilyenektõl áll fel a szõr a hátamon,akik nem ismernek Valakit,és véleményt mondanak!
Ráadásul, TABÁNI ISTVÁNRÓL nagyon NEM tudsz semmit sem! Kár.
Az egyik legszebb hangú énekes Magyarországon.Ezen kívül,olyan emberi értékekkel rendelkezik,amivel csak kevesen.
Továbbá: Csillával már harmadik éve egy párt alkotnak.Nagyon helyesek együtt.Nagyon helyes,kedves,bájos,csinos,intelligens,szép lány!
Jaaaa! Lehet,hogy az a problémád (mivel a bulvárt bújod ), hogy Istvánról nem látsz a bulvárban "szaftos,közönséges" híreket?! TABÁNI ISTVÁNRÓL nem is fogsz soha olyanokat hallani.Talán Õ az egyetlen Énekes/mûvész,aki nem változott meg.Még ez a mocskos"bulvár világ" sem változtatta meg!
TABÁNI ISTVÁN ma is ugyanaz a szeretetre méltó EMBER, akit három évvel ezelõtt megismertem.
Nagyon sajnálom,hogy az EMBERI ÉRTÉKEKET sajátos módon értelmezed.
fo.ma 2012 okt. 11. - 10:19:26 Előzmény Msmiaturo
(1818/2320)
Bocs, de nem is akarom megismerni! Feláll a szõr a hátamon, ha meglátom. Kifejezetten taszítanak a hasonló habitusú emberek. Semmi keresnivalójuk nincs a show business-ben.
Msmiaturo 2012 okt. 10. - 15:14:22
(1817/2320)
fo.ma: lehet, hogy a bulvárban otthon vagy, de Tabáni Istvánt nem ismered. Ismerkedj vele, mielõtt hozzászólsz: http://www.youtube.com/watch?v=I_sEfs3xPyM&feature=channel_video_title Ami Csillát illeti, elég jól kamuznak, hiszen 2,5 év óta a fellépések zömén ott van vele.
fo.ma 2012 okt. 09. - 20:10:56 Előzmény Msmiaturo
(1816/2320)
Biztos elkerülte a figyelmedet, h ez egy bulvár mûsor.
fo.ma 2012 okt. 09. - 19:24:05
(1815/2320)
Hát nekem egyáltalán nem szimpatikus és a hangja sem tetszik. Nem mondom, h nem tehetséges, de nagyon nyers alapanyag, sokat kellene neki még ahhoz tanulnia, hogy jó legyen! Kíváncsi lennék, mióta nyert, képezte-e a hangját, bár gyanítom, h nem! Az a típus, aki csendesen dudorászgat saját rózsaszín felhõcskéjén. Egy unalmas, sótlan alak, akit nemhogy a média világa nem tud bedarálni, de a való világban is teljesen életképtelen. Arra nem volt még képes az évek során - pedig elõadómûvész -, h megcsináltassa a hiányos fogsorát! Az ilyen pasiktól menekülnek a nõk, a Csilla-sztori is mese habbal!
fo.ma 2012 okt. 09. - 19:13:06 Előzmény olahmiki1959
(1814/2320)
Jaj a machetés ember...! Jó hogy nem hitted el egy szavát sem, mert egyik sem volt igaz! Annyira fals volt az ember a betanult történetével, ráadásul az egy szem idegsejtjével még rendesen meg sem tudta tanulni rendesen a szövegét! Csúcs botrány! Hazament, magához vette az elsõ keze ügyébe kerülõ gyilkos szerszámokat és visszament, de nem akart õ komoly sérülést okozni! Á dehogy! Én nem tudom, mert nõ vagyok, nem szoktam verekedni, de ha felnyomom magam valamin, akkor mire hazaérek valamelyest lenyugszom, még ha nem is száll el minden mérgem. Nekem sem tudja megmagyarázni, h azért ment haza 'erõsítésért', hogy kíméletesebben utasítsa rendre a 'sértettet'. Tiszta vicc!
10/10
akác41 2012 okt. 09. - 12:28:54 10/10
(1813/2320)
Azért Tabáni István felnõtt, érett ember. Nyilván tájékozodott Hajdu bulvár jellegû mûsoráról, tudni kellett, hogy mire számithat. Azt is eldönthette volna, hogy nincs az a pénz, illetve nyilvános fellépési lehetöség, amiért vállal egy ilyen beszélgetést. Itt azért két ember áll egymással szemben, és frappánsan lehet irányítani a másik félnek is, de ahhoz rátermettség is kell. Azért Hajdutól nem volt korrekt, hogy rájátszott Tabáni sebezhetõségére.
Hallgatni is kellemetlen volt a beszélgetést.
8/10
tompika74 2012 okt. 09. - 06:51:08 8/10
(1812/2320)
Rendõr téma - tipikus kocsmai vagy szórakozóhelyi bunyó. Két kakas egymásra akad, és mindegyik meg akarja mutatni, hogy õ a keményebb gyerek (kakas). Rendõr hívhatta volna inkább a kollégáit, hogy van itt egy gyerek, aki nem bír magával, késsel fenyegetõzik, vigyék már be. De nem! Õ a Krokodil Dundee-n szocializálódott. Bicska ellen a legjobb a bozótvágó kés. Érdekes, hogy magát a bunyót, vagy inkább verést nem mesélte el.

Tabáni István téma - Én általában bírom a Hajdú Petit, de néha nagyon buta tud lenni (azért ilyen szép szóval illetem, mert amit igazából írni szeretnék, azt cenzúráznák). Két dolog volt, amirõl a Tabáni István nem szeretett volna beszélni: a pénz és a nõk. Erre a Péter vagy húsz percet töltött ezekkel a témákkal. Egyébként a pénzrõl nem csak a Tabáni István, hanem senki nem beszél. Hajdú Peti se beszélne az õ anyagi helyzetérõl. Minek erõlteti a témát másokkal?
István otthon lakik. Szereti a szüleit, a megszokott környezetét. Minek vegyen egy saját lakást, ahol egyedül van egész nap? És különben is, az õ élete, ahogy õ szeretné élni, úgy csinálja. Hülye amerikai filmekben lehet látni ilyet, hogy akinek nincs középsuliban menõ autója, meg saját lakása, az egy lúzer. Na de kérem! Hol van ez a valóságtól? Fõleg a magyar valóságtól!
Peti, Peti! Lehetett volna egy nagyon jó interjút készíteni a Tabánival, de te elgyurcsányoztad!
Hematit 2012 okt. 09. - 02:05:00
(1811/2320)
Nahát! Miért engednek a tv-be mûsort vezetni ,ilyen egoista beképzelt, seggfej hólyagot?!
Sosem szoktam nézni frizbit,mert utálom a mûsorvezetõt!Hááát:esze nem sok van az biztos!
Egy normális kérdést sem tudott feltenni Istvánnak.TABÁNI ISTVÁN miatt néztem meg felvételrõl azt a mûsort.
Az helyett,hogy a magánéletébe vájkált az ovis módszerével,inkább azt kérdezte volna meg Istvántól,hogy új dalok,új lemez,díjai,festészet...stb.Arról nem beszélve,hogy még azt sem tudja Istvánról,hogy folyamatosan vannak fellépései,ahol nagyon nagy sikerei vannak,az EMBEREK NAGYON SZERETIK ISTVÁNT!!!
Nem az a "menõ",hogy hány "futókalandja" volt valakinek,vagy milyen megbotránkoztató dolgot követ el!
István ettõl sokkal normálisabb életet él,és ezért IS szeretik olyan sokan! Az Õ párjáról sosem fognak "kétes hírû"videókat feltenni a netre,és ISTVÁNTÓL sosem fognak hányingert kapni az emberek mint ettõl a hólyagtól(a mûsorvezetõ,még a nevét is kár kimondani). Még arra is képes volt ez a gerinctelen hólyag,hogy ócsárolta a "CSEPELI EMBEREKET"!Hogy merészeli?!Érdemleges,normális kérdéseket nem tud feltenni hát ilyen eszközökhöz folyamodik?!Nagy szegénységi bizonyítvány.Úgy hallottam,hogy törlik az elmarasztaló kritikákat! Ahhoz van eszük,hogy másokat "cikizzenek"? Önkritikájuk viszont semmi!Elég sokan utálják ezt a hólyagot(mûsorvezetõ).Meddig kell még azt a tenyérbemászó képét nézni?!
Most az én hozzászólásomat is törölni fogják,mert õszinte voltam?
Msmiaturo 2012 okt. 08. - 12:36:27
(1810/2320)
Tabáni István egy nagyon érdekes és értékes egyéniség, csak megfelelõ súlyú kérdezõpartner kell hozzá, hogy megmutassa magát. Hajdú Péter nem ilyen. Neki a lövöldözõ rendõr, és K.Tünde való. Remélem, a Tv2 önkritikát gyakorol, és hamarosan bemutatja Tabáni Istvánt egy portrémûsorban, a zenéjére, képzõmûvészetére, és nem a magánéletére koncentrálva.
olahmiki1959 2012 okt. 08. - 06:35:18
(1809/2320)
Szerintem Hajdúnak csak akkor kellene a Frizbi aktuális, soronkövetkezõ adását megcsinálnia, ha mindig lenne hozzá megfelelõ alapanyag.
Ahogy látom, a mai mûsor túl sok ember fantáziáját nem mozgatta meg, bizonyára nem véletlenül.
A kopasz, volt rendõrnek, aki bozótvágó késsel, - népszerû nevén "machete" - támadta meg és kaszabolta össze a vele szóváltásba került embert, én egy szavát sem hittem el.
(Mellesleg, meg tudja nekem mondani valaki, hogy Magyarországon vajon miért lehet bozótvágó kést kapni, amely köztudomásúlag arra szolgál, hogy az áthatolhatatlan trópusi esõerdõkben gyalogosan haladó emberek utat tudjanak vele vágni? Embertelen meló, gyakorlatlan ember karja öt perc után leszakad, a csuklóját meg napokig kell utána borogatni.)
Azzal a bizonytalankodó, ötölõ-hatoló makogással, amellyel megpróbálta magát kimagyarázni az "úr", szerintem csak még gyanúsabb lett mindenki elõtt.
Egy rutinosabb kihallgatótiszt percek alatt bele tudná zavarni a fickót a vallomásába, mellesleg nem értem, hogy aki ilyet csinál, az miért nem ül mondjuk elõzetesben? Miért lófrál szabadlábon? Nem érzik veszélyesnek a társadalomra?
Aztán az is eszembe jutott, hogy amikor nálunk valakit felvesznek rendõrnek, akkor nem töltetnek ki vele különbözõ pszichológiai teszteket? Nem beszélgetnek el velük szakemberek, hogy fény derüljön az esetleg bennük lévõ, rejtett agresszióra, lobbanékonyságra, váratlan helyzetekben való rosszul reagálásra, a konfliktusok rosszul kezelésére?
Állítólag, vannak ilyen tesztek, és vannak pszichológusokkal történõ elbeszélgetések is.
Akkor viszont miért nem derült ki, hogy ebben a rendõrben ilyen tulajdonságok vannak, amelyek egy potenciális, "kibiztosított kézigránát"-hoz teszik õt hasonlatossá?
"Hazamentem, és magamhoz vettem, ami éppen a kezembe akadt" - mondta a fickó, egy viperára, és egy machetére célozva, egyben azt is akaratlanul elárulva, hogy kész gyûjteménye van otthon ilyen eszközökbõl.
Újabb rossz pont a rendõrségnek. Miért engedik, hogy valaki ilyeneket tartson otthon?
Ezekre ugyanis még azt sem lehet mondani, hogy önvédelmi fegyverek lennének, a viperára esetleg, de a bozótvágóra semmiképpen.
Remélem, Hajdú a jövõ héten behívja a mûsorba az összevágott embert is, valószínûleg ott egy teljesen más történetet fogunk hallani.

Tabáni István mi a csudát keresett itt?
Csodálatos énekes, - személyes véleményem szerint ma Magyarországon talán õ a legjobb, ami az énekesi kvalitásokat illeti, - riportalanynak viszont kész katasztrófa. Talán nem is tehet róla igazán.
Õ ilyen ember, zárkózott, befelé forduló személyiség, és ennyi siker, a teltházas koncertek, az eladási rekordokat döntögetõ CD-k, az õt érezhetõen körülvevõ szeretet, médiafelhajtás, csillogás ellenére sem tud igazán feloldódni, ahogy most sem, a Hajdúval való beszélgetés alatt végig érezhetõ volt a benne lévõ ösztönös bizalmatlanság, a félelem, hogy talán bántani akarják, a sündisznóállás, a lazaság és a lezserség teljes hiánya.
A mai napig szorongó, bizonytalanságokkal, frusztrációkkal teli, sebzett ember, érzékeny mûvész, aki az önmagával vívott állandó belsõ küzdelem közepette éli a mindennapjait.
Egy ilyen embert békén kell hagyni, nem kell bántani, nem kell bulvárízû, kicsit aljas, kicsit provokatív, kicsit a legbelsõbb érzéseibe gázoló kérdésekkel zaklatni, hanem el kell fogadni, hogy 100 celeb között van egy, akit nem tudott beszippantani a média kegyetlen, semmire tekintettel nem lévõ világa, és akit csak tisztelni lehet ezért.
Hajdú megpróbálta õt cikizni, csõbe húzni, kellemetlen kérdésekkel alázni, én meg a kezdeti, halvány mosolyok után, a gyengécske kis riposztok után egyre kényelmetlenebbül kezdtem magam érezni, nem volt vidám a beszélgetés, nem volt jópofa, csak lett bennem egy rossz szájíz, egy rossz érzés, és az végig meg is maradt, örültem, amikor véget ért ez a párbeszéd.

Kiszel Tünde szerintem már nem sokáig fog tudni megélni abból, hogy õ Kiszel Tünde.
Lerágott csont, mindent elmondtak már róla, amit el lehetett, valamikor címlapokon szerepelt, kabarétréfák állandó szereplõje volt, viszont felette sem múlnak el az évek nyomtalanul, és ami egykor jópofa, kedvesen butuska megnyilvánulás volt, mára egy kiöregedõfélben lévõ, egyre nevetségesebbé váló nõ szánalmas erõlködése arra, hogy valahogy a figyelem középpontjában maradjon.
Nem veszi észre, hogy nem vele, hanem rajta nevetnek, és valójában a kutyát sem érdekli, hogy most éppen kivel jár, vagy kivel nem.
Unalmas, szánalmas, nevetséges, Zámbó Jimmy pedig szerintem annak idején bottal sem piszkálta volna meg.

Az egész mûsorban egyedül Tabáni István zárószámként való éneklése ért volna valamit, azt persze húsz másodperc után le is keverték, ahogy kell.
Ennyi...
fo.ma 2012 okt. 07. - 22:37:10
(1808/2320)
Jézusom, ez a Tabáni gyerek a világ legunalmasabb alakja. És még mindig foghíjas, legalább egy mûanyag pótlást csináltathatott volna már.
1/10
fkefir 2012 okt. 07. - 22:17:30 1/10
(1807/2320)
Teljesen igazad van!!!!
fo.ma 2012 okt. 01. - 23:39:24 Előzmény olahmiki1959
(1806/2320)
Ha emócionális oldal felõl közelítek a legutóbbi Frizbi vendégeihez, az biztos, hogy Joshi B. nagyon szerethetõ figura, még soha semmilyen erõszakos felhangot nem tapasztaltam nála. Nyugalom, kiegyensúlyozottság és empátia árad belõle. Ezek a tulajdonságai teszik hitelessé abban amit csinál. Mónikát is kedvelem, szerintem egy nagyon értelmes nõ, akinek az arcán mindig azt láttam a mûsora vezetése közben, h "Úristen, hogy kerültem én ide?" Sajnáltam is, mert sok igazságtalanság érte. De most a Frizbiben - számomra - teljesen érdektelen dolgokról beszéltek, totál felejthetõ módon.
Földesi Szabó körül - ahogy te is írod - semmi nem stimmel. Miért stimmelne az, amit ez ügyben mond? Pofátlanul kisétál a bíróságról és eltûnik. Most is ugyanazzal a blazírt pofával vádaskodik. Nagyon magabiztos, pedig van bõven vaj a fején. Tényleg nagy titkok lappanghatnak körülötte! Ennek az embernek nincs egyetlen egyenes pillantása sem! Én abszolút Bálint Antónia mellett állok, neki hiszek!
Havast kifejezetten rühellem a lekezelõ stílusa miatt. Semmi tiszteletet nem tanúsít a beszélgetõ partnerei iránt, a kedvességnek, emberségnek még a csíráját sem fedezem fel rajta. Az életben messzire kerülném, de a tv-ben sokszor neki drukkolok.
2/10
pneklara 2012 okt. 01. - 12:45:41 2/10
(1805/2320)
Földesi, a jelenlegi nõje, meg Antónia megérdemlik egymást.3 piaci kofa,akik, hogy képernyõn legyenek, mindent bevállalnak, s köpködnek egymásra, s közben nem veszik észre, hogy a fele legalább a saját fejükre hull vissza. Ez az új nõ egy kiugrási lehetõségnek látja, hogy mûsorról, mûsorra jár.És még blogot is vezet errõl? Okos ember megpróbálja diszkréten kezelni a szégyenteljes dolgait, ezek meg versenyezve alázzák a másikat.
Az meg, hogy egy ilyen közepes kaliberû ember, mint Havas végig a tûz körül tudja lejteni a táncát, az valahol elismerésre ad okot. Úgy vezeti a mûsorát, mint egy szenilis anekdotázó: na, kicsoda is, na, mikor is, a francba, elfelejtettem... Az azért felettébb érdekes, hogy nem nyomják a víz alá, mindig ott úszik a trutyi tetején. Bátor, vannak találó meglátásai, de sok átlagembernek is van magához való esze, s mégsem megy vele semmire. Na, most kifúrja az oldalam, ki lapogathatta a combját, akirõl a közvetlen kollégái sem tudják, hogy langyos. Pedig ezt már olvastam valahol:)
olahmiki1959 2012 okt. 01. - 12:20:53
(1804/2320)
Szerintem Mónika meg Joshi Bharat - akit én egyébként egy nagyon értékes, nagyon szimpatikus embernek tartok, - szerepeltetésének egyértelmûen az volt az apropója, hogy az új mûsorukat kellett reklámozniuk egy kicsit. Ezzel semmi baj, ennyi egy tv-nél simán belefér.
Földesi Szabó és felesége már érdekesebb.
Arra most nem térek ki, hogy egy évekig szökésben lévõ bûnözõ vajon milyen háttéralkuknak köszönhetõen nem a börtönben ül, - miután a hazatérése után elfogták, - hanem szabadon, elegánsan, lazán bemegy egy show mûsorba, és kedvesen mosolyogva cseveg, "dumcsizik" a mûsorvezetõvel...
A baj az ezzel az egésszel, hogy nem tudom, mert nem is tudhatom, - a többi nézõkkel együtt, - hogy kinek higgyek.
Bálint Antónia is nagyon szívhez szólóan mondta el az üggyel kapcsolatos dolgokat, most pedig a házaspár is meggyõzõen, hihetõen tette ugyanezt.
Hajdú akkor tenné jól a dolgát, hogyha egy ügy résztvevõit nem egy hét eltéréssel, egymás után hívná be a stúdióba, hanem egyszerre. Hogy ott, a kamerák elõtt beszélgessenek, csapjanak össze az érvek, esetleg az indulatok, és ott derüljön ki, hogy kinek van, vagy inkább kinek lehet igaza.
Bár az biztos, hogy a feleket egy asztalhoz ültetni, talán a legnehezebb feladatok egyike.
Havas Henrik nagyon érdekes, ellentmondásos egyéniség.
Õt mindenki egy nagyképû, beképzelt, két méterrel a föld felett járó pökhendi alaknak tartja, - néha teljesen jogosan, - viszont azt el kell ismerni, hogy nagyon jól lát dolgokat, nem fél senkitõl, nem fél kimondani a véleményét, akármilyen kellemetlen is az mások számára, vagy akármilyen botrány lehet esetleg belõle. És még egy bizonyos fajta szarkasztikus humora is van.
Ezt mindenképpen becsülni kell benne.
Hajdú néhány utolsó mûsorában azt vettem észre, - lehet, hogy csak képzelem, - hogy mintha a rengeteg negatív kritika hatására egy kissé visszafogottabb, értelmesebb, komolyabb lenne, és ezt mindenképpen a javára kell írni.
Hogy aztán ez csak egy átmeneti állapot, egy futó jelenség, vagy tartósan ilyen marad, és ezáltal a mûsora is nézhetõbbé válik, az a jövõ zenéje.
fo.ma 2012 okt. 01. - 00:54:20
(1803/2320)
Az elsõ két meghívott felejthetõ volt, annyira, h az elsõt már el is felejtettem. Ja, de most beugrott:
- Maunika, meg Józsi barát - NULLA
- A második a Bálint Antónia-Földesi Szabó Saga - 'MÍNUSZ' NULLA
- Havas Henrik - Meglepõ módon nagyon jól szórakoztam, annak ellenére hogy Havast egy barátságtalan, lekezelõ, elfogadhatatlan modorú palinak tartom. Sõt Hajdúnak is jó beszólásai voltak, azokon is jókat derültem. Megmondom õszintén már a múltkori - Gyurcsány - szereplésnél is elnyomott pár stuffot, amiken felnevettem.
olahmiki1959 2012 okt. 01. - 00:41:42
(1802/2320)
Jézusom, még senki nem szólt hozzá?!
Én sem láttam még, mert az X Faktort, meg a Heti Hetest néztem, de azért felvettem videóra, mert érdekel, hogy mi volt a mai adásban.
Az, hogy mindenki a konkurens tv csatornát nézte, el kéne, hogy gondolkodtassa a TV2 stábját, meg persze Hajdú Petikét is...
1/10
offtopic
mandulavirág 2012 szept. 26. - 21:26:34 1/10
(1801/2320)
á, kösz, goldie már kiigazított :)