1/10
Qksika 2012 szept. 09. - 21:51:30 1/10 Előzmény olahmiki1959
(1740/2320)
Tényleg hamar eltelt a nyár, de úgy látom, hogy ez a mai adás egy 2010-es felvétel ismétlése. Legalább is a felirat szerint. Szóval izgalomra semmi ok.
olahmiki1959 2012 szept. 09. - 09:02:29
(1739/2320)
Ilyen hamar eltelt a nyár?
Három hónappal ezelõtti az utolsó bejegyzés, és egészen jól elvoltunk a Frizbi és Hajdú nélkül.
Péter most úgy gondolta, hogy visszatérésként dob egy nagyot, és rögtön a csúcson kezdi, - vagy a legalján, - ez még nincs eldöntve.
Gy.F. lesz az egyik mai vendég, aki most végre elárulja, - a beharangozó szerint, - hogy ki, vagy kik szivárogtatták ki az õszödi beszédet. (Már most is alig van körmöm, annyira lerágtam, amikor ezt meghallottam).

Nem lennék meglepve, hogyha a végén Gy.F. mégsem mondaná ki a neveket, láttunk már ilyet Petike mûsorában, amikor beharangoztak valamit, baromi nagy volt a várakozás, aztán semmi nem lett belõle, az egész csak arra kellett, hogy végignézzük a mûsort.

Két ennyire antipatikus ember egy mûsorban... Ebbõl még valami jó is kijöhet...
olahmiki1959 2012 jún. 09. - 04:04:46
(1738/2320)
Abban én is szívesen "benne lennék", ha érted, mire gondolok...
offtopic
-csengõzoli-- 2012 jún. 08. - 22:01:24
(1737/2320)
Hát,ha kibírnám az ágyba jutásig tartó utat agykárosodás nélkül,akkor igen.
Bár buta nõkbõl az ágyban sem nézek ki sokat... :)
Maradnék inkább Jegyes Tóth Krisztánál, persze csak ha lehet választani...
olahmiki1959 2012 jún. 08. - 19:30:32 Előzmény -csengõzoli--
(1736/2320)
Csengõ, ne indulatból írj. Nem azt mondtam, hogy Szabó Zsófi okos, hanem azt, hogy aranyos, helyes, jól néz ki, teljesen mindegy. A külsejérõl beszéltem, nem a szellemi képességeirõl amelyekrõl nekem sincs túl nagy véleményem.
Szerintem te is ágyba bújnál vele, és nem az empiriokriticizmusról beszélgetnétek...( Na, ilyeneket is tudok!)
vénasszonyok_nyara 2012 jún. 06. - 22:11:21
(1735/2320)
Nagy Tamás nemes egyszerûséggel Grande-nak becézteti saját magát. Nem csak a nyagképûsége, hanem az egész megjelenése meglehetõsen tenyérbemászó.
Hajdú mûsorában az a legdisszonánsabb, hogy egyik percben valamelyik kilóra megvett szerencsétlen elpityergi, hogyan vesztette el a gyermekét, szüleit, párját, aztán snitt és Baginacsa, vagy akárki jópofizik és jóízûen röhög az egész stúdió. Ez körülbelül úgy hat, mintha egy temetésen a gyászbeszéd után valaki egy hatalmasat fingana és gyászolók röhögésben törnének ki
offtopic
-csengõzoli-- 2012 jún. 06. - 20:35:18 Előzmény olahmiki1959
(1734/2320)
Szabó Zsófi aranyos?
Szerintem ritka buta kislány..
Színésznõi képességei pedig hát hogy is mondjam finoman... hagynak némi kívánnivalót maguk után.
A Jóban rosszban producere pedig híres róla,hogy mennyire szereti Hajdút.. :D Errõl mesélhetett volna többet is :)
http://www.youtube.com/watch?v=_edp2KgrHY4
olahmiki1959 2012 jún. 05. - 20:56:56
(1733/2320)
Korda György besz*rós sztoriját kb. húsz évvel ezelõtt már olvastam valamelyik bulvárújságban, vagy riportkönyvben, ezért kár volt õket behívni. Balázs Klári nagyon jól néz ki az 56 évéhez képest, Hajdú azért kifejezhette volna a részvétét, azzal kapcsolatban, hogy meghalt Klári elsõ férje, Balázs Gábor, a kitûnõ bõgõs.
De hát az már nem a felületes Hajdú lett volna, hanem egy érzõ ember.
Ganxta Zoli hozta a szokott formáját, õ legalább õszinte, és nem akar másnak látszani, mint ami. Jó fej, jókat lehet röhögni a sztorijain.
Szabó Zsófi nagyon aranyos lány, minden második adásban való szerepeltetését én egy kissé soknak tartom. "Annyi nincs benne", ahogy mondani szokták. (Édesapjáról, a kitûnõ színmûvész Szabó Gyuláról - aki évek óta szanatóriumban vegetál, nagyon súlyos betegen, - szintén soha nem esik szó, pedig én Hajdú helyében azért csak megkérdezném, hogy mi van vele).
Az egész Frizbi egy tipikus alibi mûsor, sokszor az az ember érzése, hogy már annyira nincs vendég, hogy az utolsó pillanatban sikerül mindig felhajtani valakiket, akik vállalják, hogy megjelennek ebben az összecsapott, harmatgyenge, mûsornak alig nevezhetõ szánalmas vergõdésben.
A mûsor most nyári szünetre ment, õszintén megmondom, nem sok könnyet ejtenék, ha õsszel nem jönne vissza. Sokat nem veszítenénk vele.
1/10
somersby 2012 jún. 03. - 23:27:40 1/10
(1732/2320)
Ez a mûsor egyre szarabb, nemes egyszerûséggel fogalmazva. Eleinte még nézhetõ volt, de egyre csak rosszabb, ez a beképzelt senkiházi iszonyatos, a mûsort elbohóckodják, túlságosan komolytalan. Nézettségért bármit, tipikus kereskedelmi megvalósítás az egész. Nem csodálom, hogy minden második adáskor a Ganxstát hívják meg, hogy kicsit feldobja ezt a silány show-t.
8/10
tompika74 2012 máj. 22. - 20:57:38 8/10
(1731/2320)
Szabó Gyõzõvel elég sok reklámot készítenek.
Reggel hallottam egy reklámban, és azonnal a drogos életvitele jutott eszembe. A drogosok pedig általában a társadalom alján foglalnak helyet.
Szerintem a drogos Szabó Gyõzõ már nem annyira hiteles reklámozó személyiség, mint elõtte volt. Nem csodálkoznék rajta, ha többet nem kapna reklámszerepeket.
vénasszonyok_nyara 2012 máj. 20. - 21:56:37 Előzmény olahmiki1959
(1730/2320)
"Az, hogy miért várt tizenegy évig, hogy mindezt elmondja, már érdekesebb kérdés."
E L É V Ü L É S !
Perika8888 2012 máj. 20. - 21:48:40
(1729/2320)
Igazad van, én is ezt teszem, bár én már a tv2-t sem szoktam nézni, nincs mit.
olahmiki1959 2012 máj. 14. - 08:06:01
(1728/2320)
Le a kalappal Szabó Gyõzõ elõtt, hogy abba tudta hagyni a kábítószerezést, biztosan nagyon nehéz lehetett. Az, hogy miért várt tizenegy évig, hogy mindezt elmondja, már érdekesebb kérdés. Arról sem hallottunk egy szót sem, hogy mindeközben a családja hol volt, mit csinált, próbált-e neki segíteni.
Ami viszont feltûnt nekem, gondolom, ti is észrevettétek, hogy most is van vele valami probléma, aminek a mibenlétére nem tudtam még rájönni, csak a tüneteit észleltem.
Gyõzõ arca fel van püffedve, nagyon elõnytelen neki a szinte kopaszra lenyírt fej, állandóan szipog, és egyszerûen rosszul néz ki. A Beugróban, ami azért nem túl régen készült, még egészen másképp festett, szakállasan, dús hajjal, összeszedetten, humorosan, teljesen más benyomást tett a nézõkre, mint most.
Hálistennek, nem értek hozzá, de ezek a jelenségek, a megváltozott külsõ, a szipogás, a beszéd, a hanghordozás nem azt jelenti esetleg, hogy újból közel került a szerhez valamilyen formában, vagy csak egyszerûen hiányzik neki?
Tudtok errõl valamit, vagy csak én képzelõdöm, és valójában semmi probléma nincs vele?
Perika8888 2012 máj. 13. - 22:40:39
(1727/2320)
Az ilyen mûsor agymosottaknak szól, illetve agymosásnak való. Én most megnéztem, kik lesznek benne, de egyszerûen még egyetlen adását sem tudtam megnézni ennek a szerencsétlen mûs-veznek. Aki nézi, megérdemli!
Én -10 pontot adnék, ha erre lehetne lehetõség. És le is is venném a mûsorról, de biztos, jól nyal a fityeSS-eseknek, ezért van még adásban, mert a kérdései is gyengék, bár én 5-10 percnél többet még nem tudtam megnézni, annyira idióta kérdéseket tesz fel.
1/10
andav 2012 máj. 13. - 19:47:10 1/10 Előzmény Bobby1
(1726/2320)
Remélem hogy nem lesz igazad és nem züllik le minden erre a "szintre".
Amúgy meg szerintem az hogy "erre van igény" nem állja meg a helyét mert ha lennének színvonalas mûsorok is és azt nem nézné senki csak ezt a szemetet akkor mondhatnánk, hogy csak "erre van igény" de mivel mindenhonnan a tv-bõl, rádióból,stb. csak ez a hulladék áramlik így aztán nincs választási lehetõség tehát vagy ezt nézed vagy semmit. ennyit az annyiszor hangoztatott "erre van igény"-rõl
1/10
Bobby1 2012 máj. 13. - 13:27:38 1/10
(1725/2320)
Dehogy szûnik meg! Sõt minden lezüllik erre a színvonalra, mert erre van kereslet! Mega piranna vs. giga krokodil, Fábri és Megasztár, a Praca Mári Falus Mariannal.. Végsõ soron, ha jobban belegondolok, a Hajdú még segít is a legalja népnek, hogy elterelhesse a figyelmét a saját szürke, robotos, dögunalom életérõl!
1/10
andav 2012 máj. 13. - 11:41:57 1/10
(1724/2320)
Ez a hulladék mikor szûnik meg?
olahmiki1959 2012 máj. 10. - 09:22:37
(1723/2320)
Teljesen igazad van, én sem értem, hogy miért cikizik állandóan Hajdú Pétert, aki minden vasárnap este megfeszül, a lelkét teszi ki, hogy a magyar nézõket egy igazán magas színvonalú szórakoztatásban részesítse, és köszönet helyett csak kritikákat, igaztalan bántást kap.
Szerintem a magyar nézõk egyszerûen nem értek még meg Hajdú mûsorainak a befogadására.
Ha csak eszembe jut a Frizbibõl néhány magasan kvalifikált, intelligens vendég, mint Wonder Tracy, akitõl nem linkelek be ide semmit, inkább azt ajánlom, csak gépeljétek be a nevét, és egy kattintás után olyan lista jön fel a hölgy munkásságáról, nagyon ízléses, visszafogott "mûvészfilmekbõl" hogy miután sikerült felköhögnötök a félrenyelt falatot, utána napestig válogathattok ezekbõl. Csak nehogy megfeküdje a gyomrotokat!
Aztán ott volt Cicciolina, Kelemen Anna, vagy például a rendkívül intelligens Fekete Pákó, akivel egy nagyon emberi kis baleset történt, nevezetesen, egy szellentés után egyszerûen besz*rt a mûsorban, a többiek harsány derültsége közepette.
Abban is igazad van, hogy Hajdúnak humora is van, nem is akármilyen, a múltkor is...
Elnézést, csak azért álltam meg, mert az elõbb, miközben olvastam Tompika74 hozzászólását, véletlenül tökön szúrtam magamat egy fakéssel, és a bennem maradt szálkák szúrása most érte el azt a szintet, amit már nem hagyhatok figyelmen kívül. Hamarabb kellett volna meggondolni... Most hülye fejjel szedegethetem ki a szálkákat... khm... szóval hát... onnan...
8/10
tompika74 2012 máj. 10. - 06:52:49 8/10
(1722/2320)
Fábry vs. Hajdú? Inkább nézek 1000 Frizbit, mint egy Fábry show-t. Nagyon irritál a Fábry. Feltesz egy kérdést, és a választ félbeszakítja csak azért, hogy elmondjon egy olyan poént, amit már százszor hallottunk tõle az elõzõ mûsorokban. (Mint a szomszéd hülyegyerek, amelyik egyfolytában a TV elõtt ugrál és szerepel, te meg nem látod tõle a kedvenc mûsorodat.)
A Hajdú Petinek igenis van humora, tök jó a mûsora, nem is értem, mi ez a nagy ellenszenv. Vannak olyan közismert emberek, akiket divat cikizni. Õ is ennek esett a csapdájába. Szerintem.
1/10
offtopic
fredi60 2012 máj. 08. - 13:28:07 1/10 Előzmény olahmiki1959
(1721/2320)
Szerintem Fábry azért tudja megjátszani a "bunkót", mert az elmúlt évek (évtizedek) alatt tényleg az lett....