1/10
Rebbeka 2012 márc. 26. - 18:59:00 1/10 Előzmény vénasszonyok_nyara
(1660/2320)
Na ezt nem tudtam! Enelkul is borzasztoan undorodom ettol a szellemi toprongytol. De ettol a hirtol most sokszorosan.
olahmiki1959 2012 márc. 26. - 18:20:06 Előzmény kõmacska
(1659/2320)
Az hogy számodra ellenszenves VV Laci, az a te dolgod, semmi gond vele, hiszen a szimpátia abszolút szubjektív dolog.
Az, hogy ostoba tökfej lenne, viszont egy nagyon elhamarkodott vélemény - szerintem. A tipikus este annak, amikor valaki úgy fejezi ki az antipátiáját, az ellenérzését valaki iránt, hogy lekicsinylõen nyilatkozik az illetõrõl.
Ami azért butaság, mert ha nekem mondjuk nem szimpatikus Cziffra György, attól még elismerem, hogy õ volt a 20. század legvirtuózabb zongoramûvésze. A kettõnek semmi köze egymáshoz.
VV Lacit nem kell szeretni, én sem szeretem, ugyanakkor valószínûleg õ volt a VV 4 legintelligensebb játékosa. Azért aki elvégzi az FBI akadémiát, emellett évek óta elismert kiképzõ Izraelben, az semmiféleképpen sem ostoba, és nem tökfej.
Mondd azt, hogy nem szimpatikus neked, sõt, kifejezetten ellenszenves, az oké, de az ilyen meggondolatlan minõsítésekkel inkább magadnak ártasz, mint neki. Mert igazságtalan.
5/10
greghouse 2012 márc. 26. - 15:46:09 5/10
(1658/2320)
Az idõjárás jelentés. Tudni kell, milyen kabátot vegyél fel, mikor elmenekülsz otthonról. (Õszintén szólva a legjobb az, ha az ember kinéz az ablakon és "átlagot számol" az ott hordott ruhákból....na jó, akkor az idõjárás jelentés sem jó.)
-csengõzoli-- 2012 márc. 26. - 14:00:29
(1657/2320)
MOndjuk ezek a reggeli rádió (pláne tv) mûsorok is megérnének egy misét.
Bocskorék 20 éve ugyanazokkal a poénokkal, annyira gáz,hogy tényleg minõsíteni sem tudom.
A másik nagy adón Balázsékat is iszonyatosan unom, a rengeteg bujtatott reklámmal (hm,ma reggel majdnem elütött egy Ford!Tényleg? Tudod mit bírnak ezek az autók? Ha leejtjük õket 100m-rõl? ÁÁ,aztnem! Pedig megnézném. itt a vonalban Kovács Izabella, a Ford Magyarország marketing-Pr-Hr consulting, creative managere,aki most ajánlotta fel,hogy az õ autójukat leejthetjük 200m-rõl! Jé,de spontán...)
Ezen kívül vannak még a kereskedelmi szupergagyik: Happy Endre stb.(a neve is annyira szr,alpári poén,hogy borzalom...) és Fiala elmebeteg önmegvalósítása,amit képtelen vagyok éh gyomorra befogadni, marad az esti hallgatás :)
Tényleg,ha valaki tud jó reggeli rádiómûsort az írjon :D !
1/10
offtopic
kõmacska 2012 márc. 26. - 12:39:01 1/10
(1656/2320)
Két nulla együtt sokkal hasznosabb, mint külön-külön.
vénasszonyok_nyara 2012 márc. 26. - 09:48:26
(1655/2320)
Akkor tereljük a témát matematikai síkra: mi az aminél a semmi is sokkal többet ér?
8/10
tompika74 2012 márc. 26. - 09:23:24 8/10
(1654/2320)
Boros Lajos rendesen beszólogatott a Bochkornak. De ezzel semmi baj, a Bumerángban ez fordítva szokott elõfordulni :) A legjobb az egészben, hogy egyik se szereti a másikat, de mind a ketten tudják, hogy együtt sokkal többet érnek, mint külön-külön :)
offtopic
Proszt 2012 márc. 26. - 09:04:18
(1653/2320)
Imádom a tokáját.
1/10
offtopic
kõmacska 2012 márc. 26. - 01:10:00 1/10 Előzmény olahmiki1959
(1652/2320)
Olyan ellenszenves, ostoba tökfejjel, mint VV Laci, ritkán találkozom.
5/10
greghouse 2012 márc. 25. - 22:53:18 5/10
(1651/2320)
Lehet, hogy most gyõzné le a Frizbi a Heti RettenHetest elõször, mert ott, a másikon (ahová a Port már nem enged kommenteket régóta) most már azt a fáradtságot sem veszik heti negyedmillióért a hetek, hogy kiüljenek és mondjanak valamit, most hat nézõt szedtek össze. (Nyilván õk nem negyed milliót kapnak) De ezt csak a Scarface szünetében mondom.
1/10
Rebbeka 2012 márc. 25. - 22:16:42 1/10
(1650/2320)
Na kivetelesen nezem! Ez a koszos Damu R. le lett nyugtatozva?! mert annyira nyugodtan es kulturaltan beszelget. Undorito ez a fazon, ossze vert egy csomo not, ha valaki fel egy ilyen feregtol, azt jatszva megeroszakolja, hiszen ha valaki fel a verestol es korabban mar megvertek, akkor hagyni fogja magat es az is eroszak. Huuuu, milyen nagy az arca, azt mondta, hogy Palacsik Timea "FELTEKENYSEGBOL AKARJA BORTONBE JUTTATNI"! Na ez hihetetlen, nagykepu, budos hazudozo mocsok szemetlada! Remelem nem kap kedvezmenyt, a habitusabol itelve lesznek konfliktusai es akkor a teljes buntetest le kell ulnie!
olahmiki1959 2012 márc. 19. - 16:42:48
(1649/2320)
Majd meglátjuk, mi lesz belõle - mármint VV Laciból - illetve a pártjából hosszú távon. Lehet, hogy már megbánta, hogy résztvett abban a baromságban, elég hamar kiszállt, és nem sok hasznot húzott belõle, szerintem. Maximum egy kicsit ismertebb lett.
Nekem elég õszintének tûnt, meg normálisnak, legalább nem egy heherészõ, üresfejû celebet láttunk. Pont ezért volt hihetetlenül ellenszenves Hajdú viselkedése.
Mindegy, majd az idõ eldönti, hogy mi lesz, hogy ilyen közhelyet mondjak.
olahmiki1959 2012 márc. 19. - 16:37:27 Előzmény vénasszonyok_nyara
(1648/2320)
És arra emlékszel, hogy annyira meg van õrülve a médiaszereplésért, hogy amikor a felesége, Sarka Kata fõzött abban a bizonyos fõzõmûsorban, Hajdú minden este valamilyen ürüggyel felbukkant, hozott valamit, vagy csak "benézett", mindegy, az volt a lényeg, hogy ott legyen, és mutassa magát.
Még egy ilyen exhibicionista, levakarhatatlan, tenyérbemászó modorú embert nem nagyon tudsz mutatni a médiában, pedig az nagy szó.
offtopic
robicsek2 2012 márc. 19. - 12:21:09 Előzmény olahmiki1959
(1647/2320)
Lehet hogy tényleg az emberek pártján áll, de az is lehet hogy csak maszlag , a szimpátia megnyerésre, mellesleg én vele szemben nemigen szavaznék bizalma a VV után . Aki részt vesz abban a szutyok kamu gyár mûsorban abban én nem tudok hinni. Milyen jó hogy ilyen média szereplõkkel kampányolnak.
vénasszonyok_nyara 2012 márc. 19. - 10:20:13
(1646/2320)
Hajdú egójáról semmi sem árult el többet, mint az egyik fõzõcskézõs mûsorban való viselkedése.
4-en fõztek, Albert Györgyi volt az egyik résztvevõ. Szegény már nagyon szétesett állapotban volt, alkoholt is fogyasztott és összekaptak Hajdúval. Hajdúnak sikerült tökéletesen porig alázni ezt a szerencsétlen nõt, aki már egyáltalán nem volt ellenfél semmilyen szellemi párbajban, vagy szóváltásban. Sikerült a gyengébbe néhányszor jó nagyot belerúgnia.
olahmiki1959 2012 márc. 19. - 07:24:49
(1645/2320)
A mai adásban Hajdúnak megint sikerült alulmúlnia saját magát, ami pedig nem lehetett könnyû.
Lázár Laci a VV-bõl meglepõen szimpatikusan és értelmesen beszélt a gondolatairól, érzéseirõl, a politikai céljairól, az országban tapasztalt problémákról, megható epizódokról, erre Hajdú, teljesen érzéketlenül az elmondottakra, az elesett emberek problémáit elengedve a füle mellett, jópofizva, idióta közbeszólásaival, szellemeskedéseivel állandóan félbeszakította, és széttördelte Laci mondanivalóját.
Tényleg nem értem, hogy egy ilyen unintelligens, a saját nagyságától elájuló, egoista, tehetségtelen senki hogyan vezethet rendszeresen mûsort egy országos kereskedelmi tv-ben.
A mûsor többi része nem volt rossz, de ezen az otromba viselkedésen nem tudtam túltenni magam.
olahmiki1959 2012 márc. 12. - 21:09:27
(1644/2320)
Nekem a legenda, a nagyágyú Havas "tanár úr" szereplése tetszett a legjobban. Fáradt, unott, enervált arckifejezéssel nézett maga elé, és mondott összesen három mondatot, ezért kár volt bemennie a stúdióba. Nem akarom elhinni, hogy ennyire hiányzik neki a médiaszereplés.
Úgy látszik, újabban Berki Krisztián lett az új jolly jokere Hajdúnak, aki mostanában minden héten szerepel a mûsorban. Ennyire azért nem érdekes egyéniség a fickó. Nem tudom, egy közlekedési baleset kitárgyalása húsz percen keresztül egy show mûsor keretei között, mennyiben tartozik a tv nézõkre.
Nehezemre esik leírni, de sajnos az egész mûsorban még a Kelemen Annával való beszélgetés "ért valamit". A hölgy meglepõen értelmes volt, - ez csak a többieket minõsíti, - és Hajdú erõltetett szellemeskedései ellenére egészen jól helytállt. Ha sikerül végleg megszabadulnia a celeb lét külsõségeitõl és mentalitásától, lehet, hogy egyszer még értékes ember válhat belõle.
Azt nem mondom, hogy könnyû feladat lesz...
8/10
tompika74 2012 márc. 12. - 18:59:18 8/10
(1643/2320)
A Berki Krisztián balesete elég gyanús. A régebbi adásból kiderült, hogy ha valakinek nincs kötelezõ biztosítása, azt -Krisztián szerint- el szabad ütni. Ha valaki csatornafedelet kerül ki autójával, akkor ugyancsak jogosan gázol. (Mellékesen: késõbb kiderült, nincs ott semmiféle csatornafedél.)
Most azt mondja, nem cserbenhagyás az, ha a baleset után a sérültet otthagyva leparkol. Még jó, hogy ilyen közel talált parkolót, és nem kilométerekrõl kellett visszafutnia segítséget nyújtani a sértettnek...
Városban 50 km a megengedett sebesség. Ekkora sebességnél hogyan keletkezett több milliós kár a jármûvekben?
Miért bérel autót a Krisztián? Mindenki azt állítja, hogy kõ gazdag. Nincs pénze saját autóra?
És különben is
Hova tette a Zsófi a szemét,
amikor megtetszett neki ez a .....?
És különbei is 2
Shrek óta tudjuk, hogy az ogréknak a mocsárban a helyük. Mit keres ez a médiában? Ki akarja tölteni a Kiszel Tünde, Fekete Pákó és Sebeõk János által hagyott ûrt?
olahmiki1959 2012 márc. 11. - 15:50:54
(1642/2320)
Nekem az "tetszik", amikor a mûsor elején Hajdú teátrálisan bejelenti, hogy a Frizbi az igazi adok-kapok, ahol semmi nem marad titokban. Ehhez képest az erõsebb kifejezéseket szemérmesen kisípolják, ill. kitörlik, a kínosabb jeleneteket meg egyszerûen kivágják.
Olyan is volt, amikor az elõzetesben valaki mondott valami érdekeset, és az esti mûsorban hiába vártad, az a mondat már nem szerepelt. Aztán a manipulációk egész sora, pl. amikor egyszer Liptai Claudia szomorú arccal mondta, hogy "meghalt a baba", aztán az adásból kiderült, hogy nem is róla van szó, hanem a kolléganõjérõl beszélt.
Mindegy, ma este jön a nagyágyú, Kelemen Annácska, úgyhogy mindenki kösse be magát! Két azonos szinten lévõ értelmiségi fog magasröptû beszélgetést folytatni a világ dolgairól, mindannyiunk épülésére...
Keló Scofield 2012 márc. 06. - 12:33:43
(1641/2320)
Így oké, nem esett le, hogy a "KOMÁLOM" szót akarta írni, de "komalom" volt, ezért nem tudtam hova tenni:)